Чт, 21.09.2017, 17:06
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 2 з 2«12
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.3 Опитування » Задоволення від праці (Чи отримуєте Ви задоволення від праці?)
Задоволення від праці
Чи отримуєте Ви задоволення працюючи вчителем інформатики?
1.Так![ 23 ][56.10%]
2.Інколи.[ 10 ][24.39%]
3.Ні![ 2 ][4.88%]
4.Дуже задоволений.[ 6 ][14.63%]
Усього відповідей: 41
serg Дата: Сб, 13.09.2008, 00:54 | Повідомлення № 1
Я тут недавно...
Нагороди: 0
Рейтинг: 3
Головне в будь - якій праці отримувати від неї задоволення!

[admin]Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!
Ogorodets Дата: Вт, 03.03.2009, 00:00 | Повідомлення № 16
Назавжди з нами
Нагороди: 1
Рейтинг: 42
Ответ - нет.
Шестопалов Дата: Вт, 03.03.2009, 12:41 | Повідомлення № 17
Видавець посібників
Нагороди: 11
Рейтинг: 167
Если бы при приеме на работу к водителям относились так же, как к ИНФОРМАТИКАМ:
Вакансия: водитель. Требования: профессиональные навыки управлении легковыми и грузовыми автомобилями, троллейбусами, трамваями, поездами метрополитена и фуникулёра, экскаваторами и бульдозерами, спецмашинами на гусеничном ходу, боевыми машинами пехоты и современными легкими / средними танками, находящимися на вооружении стран СНГ и НАТО. Навыки экстремального вождения - обязательны, опыт управления болидами F1 - приветствуется. Знания и опыт ремонта поршневых и роторных двигателей, автоматических и ручных трансмиссий, систем зажигания, бортовых компьютеров, антиблокировочных систем, навигационных систем (GPS) и автомобильных аудиосистем ведущих производителей - обязательны. Опыт проведения кузовных и окрасочных работ приветствуется. Претенденты должны иметь сертификаты Mercedes, BMV, Ceneral Motors, а также справки об участии в крупных международных ралли не более чем двухлетней давности. Зарплата 50 –(минус) 500$, определяется по результатам собеседования.
Запозичено: http://metodinfo.3bb.ru/viewtopic.php?pid=962#p962

Відредаговано: Шестопалов - Вт, 03.03.2009, 12:42
Klelia Дата: Вт, 10.03.2009, 20:33 | Повідомлення № 18
Новий користувач
Рейтинг: 2
Учителем информатики работаю всего 6-й год, хотя в школе уже 11-й. Когда мне предложили вести уроки информатики (моя коллега в декретном отпуске), я согласилась не раздумывая. Хотя знаний тогда было маловато, не могу сказать, что сейчас знаю все на таком высоком уровне, как многие здесь, но значительно больше того, чтобы было несколько лет назад. :)
Информатика помогает человеку найти себя, объять необъятное и постоянно расти, совершенствоваться.
Поэтому, конечно же, ТАК! я отримую задоволення від своєї професії. Коли очі дітей горять так само, як і мої, значить, зуміла їх запалити. :)
VV Дата: Ср, 11.03.2009, 20:49 | Повідомлення № 19
Часто заходить...
Рейтинг: 1
Працюю достатньо давно і задоволення отримувала від цієї роботи завжди. Звичайно специфіка її дуже відрізняється від інших предметів як в урочний час, так і в позаурочний. Полюбляю, коли учні "роблять в комп’ютері шкоду". Тоді сам багато чого дізнаєшся по неволі. Ну, ось сьогодні одна клавіатура пищала і кожна клавіша спрацьовувала лише раз . Виявляється на попередньому уроці "розумник один" поворожив в "Специальных возможностях". Я розумію елементарно. Але мене туди ніколи не тягло і прийшлось розбиратися по ходу. Проблема усунена . Мені приємно. Наступний раз вже буду знати.
А взагалі зараз операційні системи більш захищені. Я поставила адміна під пароль (це я), а користувача з обмеженими можливостями і немає особливих проблем. А от коли був ДОС чи Windows 98 - ото були дива. Але тим учням я вдячна
GаrDArik Дата: Сб, 14.03.2009, 01:00 | Повідомлення № 20
Прописаний назавжди
Рейтинг: 9
Я щаслива людина! Бо іду на роботу завжди із задоволенням! І ДІЙСНО отримую від роботи задоволення!) Змінювати роботу незбираюсь, недивлячись на не дуже високу зарплату!)
TanaT Дата: Чт, 14.05.2009, 22:55 | Повідомлення № 21
Я тут недавно...
Рейтинг: 8
Іноді буває важко, але в цілому я задоволена роботою.
Мабуть основна причина в тому, що діти є більш щирими за дорослих.
Мої, наприклад, рідко промовчать чи хитруватимуть, завжди викажуть все, як є :)
Та й сама біля дітей стаю трохи "чистішою", хочеться зробити щось позитивне для молодшого покоління.
salal Дата: Нд, 24.05.2009, 12:32 | Повідомлення № 22
Прописаний назавжди
Нагороди: 2
Рейтинг: 18
Коли праця дає хоча б задовільний результат, людина вже відчуватиме від неї задоволення. Це задоволення не тільки результатом, а й самою працею.
mouse Дата: Пн, 25.05.2009, 13:22 | Повідомлення № 23
Ветеран спілкування
Нагороди: 4
Рейтинг: 62
Викладаю інформатику 7 рік.
Інформатикою цікавлюсь років 14. Робота подобається.
volevikt Дата: Пн, 25.05.2009, 13:47 | Повідомлення № 24
Перспективна вчителька
Нагороди: 24
Рейтинг: 182
Дуже люблю свою роботу. Задоволення отримую і від знайомства з новими програмами і ППЗ, і від проведення семінарів та тренінгів по спецкурсах, і від уроків, і від спілкування з дітьми в позаурочний час, коли вони потребують моєї допомоги. Коли ти потрібен людям - ти щасливий.
Bizon Дата: Нд, 13.09.2009, 22:41 | Повідомлення № 25
Я тут недавно...
Рейтинг: 0
Далеко не всегда, есть занятия по приятнее чем работать
Scorpion Дата: Пн, 04.01.2010, 11:54 | Повідомлення № 26
Часто заходить...
Рейтинг: 16
На роботу йду, як на свято....... КОЖЕН ДЕНЬ я працюю з дітьми.... які вони хороші..... :o
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.3 Опитування » Задоволення від праці (Чи отримуєте Ви задоволення від праці?)
Сторінка 2 з 2«12
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.