Сб, 23.09.2017, 15:39
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 1 з 212»
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.3 Опитування » Задоволення від праці (Чи отримуєте Ви задоволення від праці?)
Задоволення від праці
Чи отримуєте Ви задоволення працюючи вчителем інформатики?
1.Так![ 23 ][56.10%]
2.Інколи.[ 10 ][24.39%]
3.Ні![ 2 ][4.88%]
4.Дуже задоволений.[ 6 ][14.63%]
Усього відповідей: 41
serg Дата: Сб, 13.09.2008, 00:54 | Повідомлення № 1
Я тут недавно...
Нагороди: 0
Рейтинг: 3
Головне в будь - якій праці отримувати від неї задоволення!

[admin]Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!
Lviza Дата: Сб, 13.09.2008, 01:01 | Повідомлення № 2
Тут живе...
Рейтинг: 3
Задоволення від праці вчитель одержує в більшості випадків тоді, коли "віддає". А коли перевіряє чи зберегли учні "віддане" - задоволення на--ба--га--то менше. Але це стосується не тільки інформатиків. Та кажуть донори, які вже звикли давати свою кров, уже не можуть цього не робити...
Ковальчук_Олександр Дата: Сб, 13.09.2008, 02:24 | Повідомлення № 3
Ветеран спілкування
Нагороди: 17
Рейтинг: 192
Задоволення отримую, коли вдячний учень скаже: "Спасибі, що навчили...", коли в спокійній обстановці і тишині пройде урок (а це 50% уроків), коли за якусь помилку не "здадуть" директорові (чого майже не буває) і ще в багатьох випадках.
Незадоволення - від невдячних учнів, які повністю погашують бажання працювати.
GаrDArik Дата: Сб, 13.09.2008, 04:34 | Повідомлення № 4
Прописаний назавжди
Рейтинг: 9
Отримую завжди задоволення! На роботу йду з радістю. Часто засижуюсь до пізна - що іноді дуже хвилює!( Нелюблю лише паперову роботу! УХ!(((
Newbie Дата: Сб, 13.09.2008, 15:58 | Повідомлення № 5
Хелпер
Нагороди: 9
Рейтинг: 91
чим відрізняється "Так!" і "Дуже задоволений"? Якби було "Так" і "Дуже задоволений!" - тоді ясно. А зараз - не знаю за що голосувати :)
але точно за пункт - люблю свою роботу, отримую від неї максимум задоволення. є негативні моменти, переважно пов*язані з ріними офіційно-бюрократичними процедурами, але на них можна не зважати. так само як і на окремі моменти незнаходження спільної мови з окремими учнями (рідко, але буває)
Isuel Дата: Ср, 24.09.2008, 23:10 | Повідомлення № 6
Я тут недавно...
Рейтинг: 0
Удовольствие получаю на уроках, когда вижу радость моих учеников от того, что у них что-то получается. А работа с документами мне доставляет не удовольствие, а совсем наоборот.
kiss_oli_ Дата: Чт, 25.09.2008, 17:31 | Повідомлення № 7
Новий користувач
Я дуже люблю свою роботу, хоча і підготовка до уроків забирає багато часу. Я з задоволенням захожу в свій кабінет. Уроки вже закінчились, а я ще там. Після факультативних занять, багато учнів коли уходять дякують за урок. А на звичайних уроках - буває довго готуєшся: роздатковий матеріал, ПК, дошку, а поведінка учнів, на жаль не дає нормально його провести. :?
filnick Дата: Чт, 25.09.2008, 21:37 | Повідомлення № 8
Мудрий вчитель
Нагороди: 7
Рейтинг: 124
Правду кажучи, працювати з дітьми набагато приємніше, ніж працювати з дорослими.
zagrelena Дата: Нд, 19.10.2008, 01:46 | Повідомлення № 9
Я тут недавно...
Рейтинг: 1
Работу свою люблю за возможность заниматься творчеством, постоянным поиском новых знаний, ведь наш предмет как никакой другой ну просто безграничен...
W-w-W Дата: Нд, 19.10.2008, 02:20 | Повідомлення № 10
Ветеран спілкування
Нагороди: 10
Рейтинг: 202
Так робота приносить задоволення і як в більшості колег вона займає значну частину нашого життя

Quote (filnick)
Правду кажучи, працювати з дітьми набагато приємніше, ніж працювати з дорослими.

100% правди!!!!!!!!

GаrDArik Дата: Нд, 19.10.2008, 02:29 | Повідомлення № 11
Прописаний назавжди
Рейтинг: 9
Quote (kiss_oli_)
хоча і підготовка до уроків забирає багато часу. ............. а поведінка учнів, на жаль не дає нормально його провести.
а я до уроків майже не готуюсь) Бо шкільний курс знаю добре. А про роздатковий матеріал... На інформатиці головне - комп. З поведінкою проблем майже не буває - специфіка предмету така)
filnick Дата: Нд, 19.10.2008, 10:03 | Повідомлення № 12
Мудрий вчитель
Нагороди: 7
Рейтинг: 124
Quote (GаrDArik)
а я до уроків майже не готуюсь) Бо шкільний курс знаю добре.

Досить категорична самооцінка. Я хоч викладаю інформатику понад 23 роки, завжди пропоную учням показувати певні речі в роботі з ПК. Якщо учень мені покаже те, чого я не знаю, то учневі відразу ставлю 12 балів.
А взагалі до уроків намагаюсь готуватися кожного разу, щось необхідно привносити нове у вивчення тої чи іншої теми. Інакше, з моєї точки зору, робота з творчого процесу перетвориться у звичайне ремесло.
KozhemyakaDI Дата: Ср, 11.02.2009, 13:28 | Повідомлення № 13
Я тут недавно...
Дивне питання, як на мене. Особливо на форумі інформатиків. Я думаю, що хто сюди завітав, той має професійний підхід до навчання дітей, причому цілком ймовірно, що для більшості - викладання інформатики - то хоббі!
Відповідь - ТАК!
bochik Дата: Ср, 11.02.2009, 13:32 | Повідомлення № 14
Часто заходить...
Рейтинг: 5
Люблю працювати і з дорослими і з дітьми особливо!
+1 щодо повної віддачі для задоволення!
НІКОЛЯ Дата: Пн, 02.03.2009, 23:55 | Повідомлення № 15
Знавець вірусів
Нагороди: 17
Рейтинг: 197
Quote (filnick)
Якщо учень мені покаже те, чого я не знаю, то учневі відразу ставлю 12 балів.

Треба буде й собі попрактикувати таку митодику . Доречно.
А в цілому ТАК

Відредаговано: НІКОЛЯ - Вт, 03.03.2009, 00:01
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.3 Опитування » Задоволення від праці (Чи отримуєте Ви задоволення від праці?)
Сторінка 1 з 212»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.