Вт, 19.09.2017, 18:09
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 1 з 212»
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.3 Опитування » В якому класі 11-річної школи ви викладаєте програмування? (Голосуємо і залишаємо коментарі.)
В якому класі 11-річної школи ви викладаєте програмування?
В якому класі 11-річної школи ви викладаєте програмування?
1.В 10-му.[ 11 ][45.83%]
2.В 11-му.[ 8 ][33.33%]
3.В іншому (для тих, в кого інформатика вивчається раніше).[ 5 ][20.83%]
Усього відповідей: 24
Ковальчук_Олександр Дата: Пн, 08.09.2008, 19:46 | Повідомлення № 1
Ветеран спілкування
Нагороди: 17
Рейтинг: 192
Цікаво подивитися на статистику. Офіційно за програмою програмування вивчається в 11-му класі. Але дуже багато вчителів перенесли цей розділ з 11-го в 10-й клас, мотивуючи це олімпіадами та більшою необхідністю знання інформаційних технологій у випускному класі.
Хочеться дізнатися, хто в якому класі викладає цей не простий розділ.
Прохання голосувати і в повідомленнях висловлювати свої думки з цього приводу.

[admin]Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: Махновець_Ігор - Нд, 20.01.2013, 02:56
Newbie Дата: Пн, 08.09.2008, 19:51 | Повідомлення № 2
Хелпер
Нагороди: 9
Рейтинг: 91
раніше. елементи з 6 класу, більш-менш серйозно - з 7го. відповідно на олімпіади ходять ті, хто вивчає інформатику з 5го класу, і навіть у 8 класі можуть зорієнтуватись в тих задачах.
у класах універсального (чи в моєму випадку гуманітарного) профілю - вивчаємо стандартно в 11 класі, без особливого фанатизму.
цього року виникла думка скомбінувати програмування і веб - вивчати Java Script. не знаю чи дійдуть руки це зреалізувати, адже треба відповідно розробити якісь уроки, розпланувати години і т.д.
Isuel Дата: Ср, 24.09.2008, 22:55 | Повідомлення № 3
Я тут недавно...
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
Оскільки я викладаю лише півроку, то при складенні планів керувалась порадами керівника МО, яка сказала мені, що переносити теми з одного року навчання в інший я не можу. :'( . Коли я побачила це опитування в мене виникло одне питання: Як зробити можливим викладання програмування раніше ніж у 11 класі?
Ковальчук_Олександр Дата: Ср, 24.09.2008, 23:08 | Повідомлення № 4
Ветеран спілкування
Isuel, спробуйте переконати вашого керівника МО, що переносити розділ "Алгоритмізація і програмування" можна з 11-го в 10-й. Це дасть можливість "відмучити" учням важкий розділ в 10-му класі і мати "свіжі" знання з інформаційних технологій в кінці 11-го. Я цього року зробив так вперше, на районних методоб’єданнях слова "заборонено" не прозвучало. В програмі чітко сказано, що вчитель має право міняти послідовність вивчення тем. Адже від такої зміни ніхто не постраждає, скоріше навпаки, а програма буде вичитана в повному обсязі.
До речі, програмування з 11-го в 10-й клас вже давно перенесли самі відомі вчителі інформатики нашої держави.
І ще одне: порадьте вашому керівникові МО наш форум. Думаю йому (їй) буде корисно почитати теми форуму для збільшення досвіду та підвищення рівня інформованості.
ihor_hontar Дата: Пн, 29.09.2008, 10:26 | Повідомлення № 5
Досвідчений вчитель
Рейтинг: 13
Quote (Ковальчук_Олександр)
переносити розділ "Алгоритмізація і програмування" можна з 11-го в 10-й. Це дасть можливість "відмучити" учням важкий розділ в 10-му класі і мати "свіжі" знання з інформаційних технологій в кінці 11-го.

Я вже так 17 років переножу програмування з 11 в 10, а ще краще в 8-9 класах. А оптималю для дітей. А для мене плюс те, що на І-ІІІ тури олімпіад є кого представити. Доречі, на всі тури олімпіад пркдставляються з 8 по 11 класи. А там, як ви знаєте, тільки програмування. Навіть, якщо взяти програму "СХОДИНКИ", то там алгоритмізація в 4-му класі.
dpi Дата: Пн, 29.09.2008, 17:44 | Повідомлення № 6
Досвідчений вчитель
Нагороди: 1
Рейтинг: 39
5-6 Logo
7-11 C++
zirochka Дата: Сб, 04.10.2008, 21:54 | Повідомлення № 7
Новий користувач
Працюю плідно над цим питанням три роки. Доводиться "відшукувати" здібних учнів, з якими працюю на факультативі з 5-6 класу, а потім індивідуально. Таким чином учень 7-го класу минулого року вже був учасником обласної олімпіади.
Для всіх - починаємо в 9 класі, з цього року - з 7-го (НАМ, Алго - за чинною програмою)
zagrelena Дата: Нд, 19.10.2008, 01:53 | Повідомлення № 8
Я тут недавно...
Рейтинг: 1
5-6 ЛогоМиры
8 - Паскаль
10 - Паскаль
SV Дата: Пт, 30.04.2010, 01:04 | Повідомлення № 9
Новий користувач
7-9 факультативно
10 клас - за програмою
gon-natalka Дата: Пн, 19.07.2010, 00:38 | Повідомлення № 10
Я тут недавно...
Рейтинг: 1
10 за програмою

Відредаговано: gon-natalka - Пн, 19.07.2010, 00:38
Ірина_Сьомачок Дата: Пн, 19.07.2010, 22:27 | Повідомлення № 11
Я тут недавно...
До цього часу завжди викладала тему "Алгоритмізація" у 10 класі. Це, на мою думку, доцільно і для олімпіад ( хоча зі здібними займаюсь індивідуально з 8 ) і для успішності в 11 класі (погодьтесь що при вивченні даної теми успішність тане на очах. Як буде в цьому році - невідомо. Оскільки за якою програмою підемо ще на 100% не відомо.
Ковальчук_Олександр Дата: Вт, 20.07.2010, 00:06 | Повідомлення № 12
Ветеран спілкування
Гадаю, що в 2010-11 н.р. Вам, як і мені та більшості, що перенесли курс програмування в 10-й клас доведеться обмежитись викладанням інформаційних технологій, це очевидно.
Маргарита Дата: Вт, 20.07.2010, 03:18 | Повідомлення № 13
Юний талант
Нагороди: 3
Рейтинг: 30
Завжди викладала програмування у 10 класі, було зручно. Минулого року почали бити морди за такий плюралізм, знову поставила програмувння у 11 клас. Дуже не зручно.
А на наступний рік взагалі катастрофа, від програмування по новій програмі залишилася тільки назва!

Додано (20.07.2010, 02:18)
---------------------------------------------

Isuel, спробуйте переконати вашого керівника МО, що переносити розділ "Алгоритмізація і програмування" можна з 11-го в 10-й. Це дасть можливість "відмучити" учням важкий розділ в 10-му класі і мати "свіжі" знання з інформаційних технологій в кінці 11-го.

Ні це дасть змогу здобувати цікаві вміння та навички алгоритмизувати у 10-му та байдикувати на уроках у 11 класі! :)
Ковальчук_Олександр Дата: Вт, 20.07.2010, 03:50 | Повідомлення № 14
Ветеран спілкування
Quote (Маргарита)
Ні це дасть змогу здобувати цікаві вміння та навички алгоритмизувати у 10-му та байдикувати на уроках у 11 класі!

Дуже добре, що в Ваших учнів душа лежить до програмування, тим більше в консольному режимі і більшість з них усвідомлює його важливість, але мої учні, нажаль, по резульатах опитування вважають програмування "мучительним" розділом.
Quote (Маргарита)
Завжди викладала програмування у 10 класі, було зручно. Минулого року почали бити морди за такий плюралізм, знову поставила програмувння у 11 клас. Дуже не зручно.

На щастя ніхто ні разу не заперечив проти такого підходу. Вчитель має абсолютне право міняти послідовність вивчення тем, якщо це не суперечить логіці, а тут навпаки.
Quote (Маргарита)
А на наступний рік взагалі катастрофа, від програмування по новій програмі залишилася тільки назва!

Ви маєте на увазі 2011-2012 н.р.? Згоден, там же 11-12 клас "зліплять" в 11-й, тож від 22 годин залишиться 2/3 в кращому разі.
dpi Дата: Вт, 20.07.2010, 07:58 | Повідомлення № 15
Досвідчений вчитель
Нагороди: 1
Рейтинг: 39
Дуже добре, що в Ваших учнів душа лежить до програмування, тим більше в консольному режимі і більшість з них усвідомлює його важливість, але мої учні, нажаль, по резульатах опитування вважають програмування "мучительним" розділом.

Об этом на форуме уже не раз говорилось. Хотят учить информатику или нет зависит только от учителя:
- не грузите сразу, не валите все в одну кучу, лучше меньше, да лучше;
- любите учеников;
- материал давайте интересно- прибаутки, шутки, головоломки, смешные задачи ("На весы посадили Катю и Машу...");
- не задаю домашних заданий;
- беседуйте на любые отвлеченные темы, но контролируйте время, не клюйте на вопросы типа "Где вы учились? Как живут ваши дети?", лучше о том, для чего надо программирование, если конечно, сами можете ответить на этот вопрос;
И еще надо помнить, что желание детей учиться в сотни раз важнее количества знаний.
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.3 Опитування » В якому класі 11-річної школи ви викладаєте програмування? (Голосуємо і залишаємо коментарі.)
Сторінка 1 з 212»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.