Пн, 20.11.2017, 17:36
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 2 з 8«123478»
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.3 Опитування » Які розділи найважче викладати в школі? (Прохання проголосувати)
Які розділи найважче викладати в школі?
Які розділи шкільного курсу інформатики найважче викладати?
1.Операційні системи. Основи роботи з дисками.[ 5 ][6.67%]
2.Офісні програми.[ 4 ][5.33%]
3.Інтернет та веб-дизайн.[ 12 ][16.00%]
4.Основи алгоритмізації та програмування[ 59 ][78.67%]
5.Програми навчального призначення[ 13 ][17.33%]
Усього відповідей: 75
Ковальчук_Олександр Дата: Нд, 17.08.2008, 21:19 | Повідомлення № 1
Ветеран спілкування
Нагороди: 17
Рейтинг: 192
Прохання проголосувати. В голосуванні можна вибирати 1 або декілька варіантів відповідей.
В повідомленнях дозволяється залишати коментарі.

[admin]Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: Махновець_Ігор - Нд, 20.01.2013, 01:45
filnick Дата: Вт, 09.09.2008, 16:56 | Повідомлення № 16
Мудрий вчитель
Нагороди: 7
Рейтинг: 124
Quote (NAW1977)
в 10 клас можуть йти всі хто бажає

Це норма Закону про освіту. Заборонити йти в 10 клас не може ніхто!
Quote (NAW1977)
як дитину з затримкою психічного розвитку можна швидко навчити азам інформатики

Так само важко навчити і цілком здорових дітей, але ... ледачих.
argun Дата: Вт, 09.09.2008, 18:56 | Повідомлення № 17
Прописаний назавжди
Нагороди: 1
Рейтинг: 32
Quote (filnick)
Це норма Закону про освіту. Заборонити йти в 10 клас не може ніхто!

Оце і погано. Він не хоче вчитися, не має базових знань, а його повинні навчити у 10-11 классі тому, що базується на знаннях матеріалу 1-9 кл.
Всі розуміють що це абсурд. Але треба наповнити старшу школу. І заставляють вчителі агітувати всіх бо, мовляв, у вас не буде зарплати.
Беремо усіх, а далі Ви займайтесь безглуздою справою - так це виглядає. І верхівку результат не цікавить. Вони заробляють гроші.
До речі. Росія збирається змінити закон про освіту та ввести прохідний бал у старшу школу(судячи з форуму російських освітян).
Ковальчук_Олександр Дата: Вт, 09.09.2008, 19:59 | Повідомлення № 18
Ветеран спілкування
Рейтинг: 192
Quote (argun)
судячи з форуму російських освітян

Яка адреса?
Боря Дата: Вт, 09.09.2008, 21:47 | Повідомлення № 19
Я тут недавно...
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
Проголосував за 4 тому що для вивчення програмування потрібно добре знати математику, а більшість учнів в класах математику знають на низькому та середньому рівнях
filnick Дата: Вт, 09.09.2008, 23:22 | Повідомлення № 20
Мудрий вчитель
Quote (argun)
Росія збирається змінити закон про освіту та ввести прохідний бал у старшу школу

Цього ніколи не зробить ні Росія, ні будь-яка інша країна, бо середня освіта є ОБОВ'ЯЗКОВОЮ практично в усіх державах. А Японія, до речі, переходить на обов'язкову вищу освіту.
Isuel Дата: Сб, 27.09.2008, 10:39 | Повідомлення № 21
Я тут недавно...
Интернет, бо його в школі немає, багато дітей щось знають то їм вважається що цього досить, а інші діти компьютер бачать тільки в кабінеті інформатики.
filnick Дата: Сб, 27.09.2008, 14:47 | Повідомлення № 22
Мудрий вчитель
Quote (Isuel)
багато дітей щось знають то їм вважається що цього досить

На жаль, не тільки дітей. Дехто з вчителів та й керівників, вміючи набрати текст або зробити презентацію - вважають, що чудово освоїли комп'ютер.
А діалапівський інтернет у школах - це практично - така ж відсутність інтернету.
zagrelena Дата: Нд, 19.10.2008, 01:12 | Повідомлення № 23
Я тут недавно...
Рейтинг: 1
Звісно, програмування, адже мислити бажають далеко не всі учні... Але і з веб особисто у мене трохи труднощі є - мабуть того, що сама не все досконало знаю...
GаrDArik Дата: Нд, 19.10.2008, 01:22 | Повідомлення № 24
Прописаний назавжди
Рейтинг: 9
Програмування.
Quote (Isuel)
Интернет, бо його в школі немає, багато дітей щось знають то їм вважається що цього досить, а інші діти компьютер бачать тільки в кабінеті інформатики.
В мене (Київ) навпаки - інет є (діал-ап), але майже у всіх вдома комп з інетом через кабельне телебачення і в школу - "Фу, шо за інет")))
igor_ Дата: Вт, 28.10.2008, 15:11 | Повідомлення № 25
Тут живе...
Нагороди: 1
Рейтинг: 18
Quote (NataliyG)
програмування (Я маю на увазі на серйозному рівні) не доцільно викладати всім, а тільки вибраним

Повністю підтримую.
Давно хвилює таке питання - Чому олімпіади з інформатики традиційно проводяться тільки по програмуванню? Як і кілька десятків років тому назад. Хіба шкільний курс основ інформатики оснований тільки на програмуванні?
Розумію, що є різні там конкурси по вебдизайну, офісним програмам... Але ж в рейтинг району вони не включені. А відповідно і ставлення з боку керівництва таке ж.
Чи не пора щось змінювати. Хоча б назву - не олімпіада з інформатики, а наприклад "кокурс з програмування". Чи можливо навпаки "оліпіада з анімації" :)
filnick Дата: Вт, 28.10.2008, 18:23 | Повідомлення № 26
Мудрий вчитель
Quote (igor_)
Чи не пора щось змінювати. Хоча б назву - не олімпіада з інформатики, а наприклад "кокурс з програмування".

Дійсно, цікаво представити, наприклад, олімпіаду з молекулярної фізики чи олімпіаду з оптики. Або олімпіаду з тригонометрії чи олімпіаду з комбінаторики. А все ж хватає розуму не розділяти на окремі курси й проводити фізичну чи математичну олімпіаду. А в інформатиці все зациклено на програмуванні.
Nicola Дата: Вт, 28.10.2008, 19:17 | Повідомлення № 27
Прописаний назавжди
Нагороди: 2
Рейтинг: 13
Quote (filnick)
А в інформатиці все зациклено на програмуванні.

А у МОН крім програмування нічого не знають. Все програми, програми... А результат? Школа повинна готувати до життя. І скільки людей програмістами буде? Чув, що десь проводять альтернативну олімпіаду в якій за основу взято не програмування...
smolynvas Дата: Пт, 27.02.2009, 06:57 | Повідомлення № 28
Я тут недавно...
Мені найваще - бази даних, дуже погано сприймаєтьсь учнями
Шестопалов Дата: Пт, 27.02.2009, 07:41 | Повідомлення № 29
Видавець посібників
Нагороди: 11
Рейтинг: 182
Quote (Nicola)
А у МОН крім програмування нічого не знають. Все програми, програми...

До відома колег! Згідно нової програми МОНУ для 12-річної школи програмування будемо вивчати з 11-го класу у таких об’ємах:
11-й клас
8.1. Засоби візуальної розробки програм - 9 год.
8.2. Основи структурного програмування - 12 год.
12-й клас
8.3. Алгоритми й структури даних - 17 год.
8.4. Основи об’єктно-орієнтованого аналізу і проектування - 8 год.
НІКОЛЯ Дата: Пт, 27.02.2009, 09:34 | Повідомлення № 30
Знавець вірусів
Рейтинг: 201
Quote (TetyanaT)
Важкувато винайти мотивацію для вивчення розділу програмування.

З даним и питанями я теж стикався я знайшов вихід на простому прикладі показав дітям на прикладі що можна зробити з любої ігри коли шариш в програмуванні
не повірите - мало того що почали вчити . піднялась зацікавленість до математики геометрії.А що до геометрії :
Був такий випадок учень приніс вінчестер і попросив поради як здерти з нього інформацію бо пк вінта не бачить він носив його вже перед цим до 10 аматорів .Кажу а ти положи його на годину в пакеті в морозильну камеру а потім підєднай і побачиш . Учень подумав що це жарт але спробував.
На другий день довелось пояснювати банальну річ як змінюєтся геометрія вінчестера від впливу температури. ;)
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.3 Опитування » Які розділи найважче викладати в школі? (Прохання проголосувати)
Сторінка 2 з 8«123478»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.