Ср, 27.01.2021, 06:06
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt  
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.3 Опитування » Сліпий метод друку
Сліпий метод друку
Чи володієте ви сліпим десятипальцевим методом друку?
1.Так володію і друкую зі швидкість 80-100 символів на хвилину.[ 8 ][10.26%]
2.Так володію і друкую зі швидкість 120-150 символів на хвилину.[ 13 ][16.67%]
3.Так володію і друкую зі швидкість 200-230 символів на хвилину.[ 9 ][11.54%]
4.Так володію і друкую зі швидкість 250-400 символів на хвилину.[ 6 ][7.69%]
5.Нажаль, не вододію, але планую освоїти цей метод друку.[ 29 ][37.18%]
6.Не володію і не жалкую про це.[ 13 ][16.67%]
Усього відповідей: 78
kom_adm Дата: Сб, 29.09.2007, 19:13 | Повідомлення № 1
Ветеран спілкування
Нагороди: 19
Рейтинг: 217
Сучасній людині, працюючи за комп’ютером, бажано володіти сліпим методом друку для швидкого введення команд, набору текстів і т.д. Найкращою програмою, яка дає можливість за 100 вправ освоїти десятипальцевий сліпий метод набору тексту є, безперечно, "Соло на клавіатурі" Шахіджаняна В.В., яку ви можете скачати звідси http://ergosolo.ru/.

Особисто я пройшов даний тренажер понад два роки тому. Потратив на курс близько двох місяців часу та багато нервів. Після закінчення курсу я міг вільно друкувати десятьма пальцями, недивлячись на клавіатуру. Швидкість друку після закінчення курсу становила близько 70 символів/хвилину. Зараз друкую зі швидкість близько 200 символів/хвилину і дуже вдячний Володимиру Володимировичу Шахіджаняну і його команді за супер-програму "Соло на клавіатурі".

Чи володієте ви сліпим методом друку і якщо так, то які програми проходили. Діліться досвідом.

[admin]
Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!
[/admin]

Відредаговано: WWW - Сб, 07.06.2008, 22:06
Bizon Дата: Ср, 16.09.2009, 08:32 | Повідомлення № 46
Я тут недавно...
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
Есть желание освоить, но все никак.....
sgrecords Дата: Пн, 28.09.2009, 16:29 | Повідомлення № 47
Активний учасник
Нагороди: 2
Рейтинг: 64
Поддерживаем участников форума информатиков как отечественных разработчиков ПО :)
http://sgrecords.narod.ru/Klava.html

P.S. На дизайн сайта не смотреть, его там нету...

Ktara Дата: Пн, 28.09.2009, 16:38 | Повідомлення № 48
Перспективна вчителька
Нагороди: 38
Рейтинг: 376
поддержала :)
Andrey123q Дата: Пт, 23.10.2009, 17:35 | Повідомлення № 49
Досвідчений учасник
Нагороди: 3
Рейтинг: 84
Осваивал с помощью Стамины.
Учите ли вы этому своих учеников? Думаю может для ознакомления дать своим студентам, хоть на 1у пару ?

Відредаговано: Andrey123q - Пт, 23.10.2009, 17:42
kom_adm Дата: Пт, 23.10.2009, 23:27 | Повідомлення № 50
Ветеран спілкування
Quote (Andrey123q)
Учите ли вы этому своих учеников?

Коли діяла РКШ пробував навчити своїх учнів. На першому уроці пояснив методику сліпого десятипальцевого методу друку. Почали з програми "Клавіша", яка мені сподобалась тим, що показувала яким пальцем куди натискати. Далі перейшли на "Соло", так як "Клавіша" почала зависати після 15-ї вправи. Пройшли учні десь по 25 вправ, далі, коли проходити стало все важче і важче половина, а то й більше показали, що не мають сили волі і покинули курс. То ж вирішив перенести це діло до дому, хто захоче, то й пройде. Але таких учнів одиниці, на пальцях однієї руки можна порахувати. Нинішні учні такі, що ламаються при зіткненні з першими труднощами.
Viktoriya Дата: Сб, 24.10.2009, 22:13 | Повідомлення № 51
Часто заходить...
Рейтинг: 2
Quote (Newbie)
наткнулась на програму російську Руки солиста, розписане планування на 3 роки

Newbie, можна її викласти в приват? Бо мені пише "Уважаемый пользователь!
Система зарегистрировала Вас как зарубежного пользователя. Извините, но Вам отказано в доступе на основании лицензионного соглашения о праве использования данного ресурса только на территории России." :'(
sgrecords Дата: Пн, 26.10.2009, 09:41 | Повідомлення № 52
Активний учасник
Рейтинг: 64
Quote (Andrey123q)
Осваивал с помощью Стамины.
Учите ли вы этому своих учеников?

Лично я чувствовал себя неудобно, когда дети набирали пошловатые фразы от Фоменко :) это и было стимулом в написании своего тренажера :)
http://sgrecords.narod.ru/Klava.html
kom_adm Дата: Пн, 26.10.2009, 18:54 | Повідомлення № 53
Ветеран спілкування
Quote (sgrecords)
Лично я чувствовал себя неудобно, когда дети набирали пошловатые фразы от Фоменко это и было стимулом в написании своего тренажера

Скачав україномовну Стаміну, перевів тренажер в режим "Урок", текст уроку завантажив з текстового файлу і таким чином приймав залік зі швидкості друку (практична робота "Клавіатурний тренажер") в 9-10 класах. Текст для вправ підібрав таким чином, щоб звичайні речення чередувалися з спецсимволами і англійськими словами. Зразок текстового файлу в прикріпленні.
Прикріплення: text.txt(3.4 Kb)
Newbie Дата: Сб, 07.11.2009, 12:38 | Повідомлення № 54
Хелпер
Нагороди: 9
Рейтинг: 91
Quote (Viktoriya)
Newbie, можна її викласти в приват? Бо мені пише "Уважаемый пользователь!
Система зарегистрировала Вас как зарубежного пользователя. Извините, но Вам отказано в доступе на основании лицензионного соглашения о праве использования данного ресурса только на территории России."

відповідь у приваті: http://informatic.org.ua/forum/11-664-1#27845
Scorpion Дата: Пн, 04.01.2010, 10:50 | Повідомлення № 55
Часто заходить...
Рейтинг: 16
Швидкий друк - для людей які постійно друкують велику кількість матеріалу.....
Можна навчитись, але толку з того, проходить час і знову дивишся на клавіатуру, краще на неї ніж на моніторчик...)))
Ktara Дата: Пт, 08.01.2010, 15:21 | Повідомлення № 56
Перспективна вчителька
Повідомлення, які не стосувалися теми, були перенесені сюди, з № 822
Розмову продовжуємо там
Andrey123q Дата: Пт, 08.01.2010, 15:36 | Повідомлення № 57
Досвідчений учасник
Quote (Scorpion)
Швидкий друк - для людей які постійно друкують велику кількість матеріалу.....
Можна навчитись, але толку з того, проходить час і знову дивишся на клавіатуру, краще на неї ніж на моніторчик...)))

Не соглашусь. Лично я много не печатаю, хотя достаточно, в том же интернете. Желания смотреть на клаву абсолютно нет, это дело времени. Особенно удобно когда печатаешь вечером или ночью, жаль не освоил англ раскладку.
Как по мне осваивать абсолютно не сложно, достаточно нескольких упражнений в день, да и то при желании, когда время есть.

Ktara Дата: Пт, 08.01.2010, 15:42 | Повідомлення № 58
Перспективна вчителька
Мне тоже удобно ночью печатать, чтоб свет ребенка не разбудил :) Поэтому слепой метод набора подходит как нельзя лучше. Тем более что у меня черная клавиатура а буквы на ней красные. При плохом или недостаточном освещении практически не видно
Ничего сложного не вижу чтоб научится. Как говорится, "кто хочет - ищет возможности, кто не хочет - ищет причины"
Quote (Scorpion)

Так если не пользоваться, то много чего забывается. Например, вот долгое время английским не пользовалась, то теперь как та собака "все понимаю, а сказать ничего не могу"
А вот на велосипеде давно не каталась, а потом спустя 10 лет решила покататься - так как крутить педали, скорость переключать и жать на тормоза тоже не забылось
А вот езжу на машине с автоматической коробкой передач, села за руль, где коробка передач не автомат - пыталась понять что с ней делать, да и неудобно как-то
Вот тоже самое (как с машиной) и со слепым методом набора. Кто освоил - тому не мешает. :)
Andrey123q Дата: Пт, 08.01.2010, 16:50 | Повідомлення № 59
Досвідчений учасник
Quote (ЛЕВ-КОРОЛЬ)
VerseQ - вважаю краще застосовувати для перевірки методу 10-пальцевого набору

мне не понравилась. Кому интересно ссылка с торрента: http://torrents.ru/forum/viewtopic.php?t=1530442
timakkord Дата: Пн, 22.02.2010, 10:54 | Повідомлення № 60
Часто заходить...
Рейтинг: 14
На жаль "сліпим" методом набору не володію, але для інтересу створив вправи для "Стаміни" з трьох, чотирьох, 21-го, 56-ти та 108-ми знаків, як кажуть для "гри в одну руку". Для зацікавленості учнів продемонстрував з якою швидкістю можу ці вправи набрати. А от і результати:
для 3-хзнаків

для 4-х знаків

для 21-го знака

для 56-ти знаків

для 108 знаків

Ну і ще сказав, якщо хтось перевершить мої <_< результати той отримає 12 балів ;)

Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.3 Опитування » Сліпий метод друку
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2021.