Ср, 27.05.2020, 16:58
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt  
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.3 Опитування » Сліпий метод друку
Сліпий метод друку
Чи володієте ви сліпим десятипальцевим методом друку?
1.Так володію і друкую зі швидкість 80-100 символів на хвилину.[ 8 ][10.26%]
2.Так володію і друкую зі швидкість 120-150 символів на хвилину.[ 13 ][16.67%]
3.Так володію і друкую зі швидкість 200-230 символів на хвилину.[ 9 ][11.54%]
4.Так володію і друкую зі швидкість 250-400 символів на хвилину.[ 6 ][7.69%]
5.Нажаль, не вододію, але планую освоїти цей метод друку.[ 29 ][37.18%]
6.Не володію і не жалкую про це.[ 13 ][16.67%]
Усього відповідей: 78
Ковальчук_Олександр Дата: Сб, 29.09.2007, 19:13 | Повідомлення № 1
Ветеран спілкування
Нагороди: 19
Рейтинг: 217
Сучасній людині, працюючи за комп’ютером, бажано володіти сліпим методом друку для швидкого введення команд, набору текстів і т.д. Найкращою програмою, яка дає можливість за 100 вправ освоїти десятипальцевий сліпий метод набору тексту є, безперечно, "Соло на клавіатурі" Шахіджаняна В.В., яку ви можете скачати звідси http://ergosolo.ru/.

Особисто я пройшов даний тренажер понад два роки тому. Потратив на курс близько двох місяців часу та багато нервів. Після закінчення курсу я міг вільно друкувати десятьма пальцями, недивлячись на клавіатуру. Швидкість друку після закінчення курсу становила близько 70 символів/хвилину. Зараз друкую зі швидкість близько 200 символів/хвилину і дуже вдячний Володимиру Володимировичу Шахіджаняну і його команді за супер-програму "Соло на клавіатурі".

Чи володієте ви сліпим методом друку і якщо так, то які програми проходили. Діліться досвідом.

[admin]
Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!
[/admin]

Відредаговано: WWW - Сб, 07.06.2008, 22:06
Ковальчук_Олександр Дата: Вт, 11.03.2008, 21:01 | Повідомлення № 31
Ветеран спілкування
Quote (Sasyk)
НІ-ні... звичайно це класно, але я не маю часу на те, щоб витрачати його на таке безглузде навчання.

Термін "безглузде навчання" зовсім не вдалий. І це підтверджує наступна цитата:
Quote (Ogorodets)
Тикаючи однім-двумя пальцями в клаву - у мене самого автрорітет падав у власних очах. Учні в школі сміються над секретарем. Коротше Solo Forever!

Друзі, Соло Forever! і велике спасибі Володимиру Володимировичу Шахіджаняну за найкращу програму освоєння десятипальцевого сліпого методу друку.
Після того як школа отримала мультимедійну дошку з комп’ютером для кабінету біології, наш завуч, вчитель біології, Станіслав Миколайович успішно проходить курс "Соло на клавіатурі" і він має ціль пройти його до кінця.
Соло - це програма, що не потребує реклами. Її рекламують вдячні користувачі, як я, Ogorodets і тисячі інших, які відчувають гордість від швидкого набирання текстів. Повірте, колеги, це потрібно, дуже потрібно. Особливо нам - вчителям інформатики.
Igor66 Дата: Чт, 14.08.2008, 15:03 | Повідомлення № 32
Я тут недавно...
Нагороди: 0
Рейтинг: 1
Перепробував багато програм для навчання сліпому методу друку і підтверджую що єдиною програмою, з допомогою якої можна навчититсь це Solo.
Для тих, хто каже, що шкода часу на навчання скажу що час який ви потратите на навчання з лихвою повернеться при подальшій роботі. Після вивчення сліпого методу друку до вас кардинально зміниться відношення оточуючих. Начання в програмі Solo приносить велике задоволення, треба лише не спішити і ретельно виконувати рекомендації автора.
NAW1977 Дата: Вт, 09.09.2008, 16:28 | Повідомлення № 33
Я тут недавно...
Рейтинг: 2
На жаль, таким методом друку не володію.
Але обов’язково встановлю вказану програмку і почну тренуватись.
Учням також рекомендуватиму це.
Боря Дата: Ср, 10.09.2008, 09:54 | Повідомлення № 34
Я тут недавно...
Нагороди: 1
Рейтинг: 0
Я ЗА сліпий метод друку. Є і Solo і Stamina але нажаль часу мало. У нас також діти сміються із зауча та деректора які сідають друкувати і рука висить над клавою шукаючи потрібну букву :)
Ковальчук_Олександр Дата: Ср, 10.09.2008, 15:48 | Повідомлення № 35
Ветеран спілкування
Quote (Боря)
Є і Solo і Stamina

Я за СОЛО. До речі, в приваті є найсвіжіша 9-та версія. То ж, Боря, наберіть ще 7 повідомлень, пришліть мені на informatics@ukr.net якусь розробку і я переведу Вас у "ВІП-користувачі". Це ж саме стосується NAW1977. Дякую, що проявляєте активність.
AndreiF Дата: Вт, 14.10.2008, 13:53 | Повідомлення № 36
Новий користувач
Я так зрозумів, Лінуксоїдів тут небагато. Але камінець у город до любителів Windows. Я не проти пропрієтарного ПО. Але якщо школа не має коштів на найнеобхідніше, єдиний можливий вибір - вільне ПО.

Минулого року, викладаючи компь'ютерні курси для маленьких дітей, я зітнувся з потребою у програмі для навчання сліпого методу друку. Спробував кілька варіантів під обидві операційні системи. Зрештою залишив вибір на програмі tuxtype, самостійно зробивши локалізацію та клавіатурний файл. Завдяки участі автора це перейшло до робочої версії, і всі можуть зараз використовувати цю програму для навчання.

Стосовно навчання підлітків та дорослих людей. Соло на клавіатурі - непагана програма. Але ж у ній лише російська та англійська мови. І не кажіть мені, що українська мова не має відмінностей. Порівнявши різні програми, я прийшов до висновку - найкраща - ktouch. Особливо нова версія для KDE4.

І ще одне. Набирання апострофа у Windows - це демонстрація рідкісних навичок. В лінукс апостроф набирається там де в російській буква "ё". Це цілком логічно і повністю мене влаштовує.

zverok Дата: Вт, 14.10.2008, 15:50 | Повідомлення № 37
Креативний вчитель
Рейтинг: 8
Quote (AndreiF)
Спробував кілька варіантів під обидві операційні системи. Зрештою залишив вибір на програмі tuxtype, самостійно зробивши локалізацію та клавіатурний файл.

О!!! Вас-то мне и надо :)
Не смог заставить tuxtype правильно понимать русские буквы под Windows. Проблема, естественно, в несоответсвии koi8<=>win1251, но меня, увы, не хватило на правильную Windows-локализацию, даже с пошаговым отладчиком. :(

Ковальчук_Олександр Дата: Вт, 14.10.2008, 20:08 | Повідомлення № 38
Ветеран спілкування
AndreiF, те, що ви локалізували tuxtype, дуже радує. Я правда цю програму не використовував, але хотілося. І щоб коректно працювала.
Скиньте, будь-ласка, нa informatics@ukr.net
Quote (AndreiF)
Але ж у ній лише російська та англійська мови. І не кажіть мені, що українська мова не має відмінностей.

Я пройшов Соло на російській і без проблем друкую на українській. То ж які там суттєві відмінності, що можуть викликати труднощі при наборі українських текстів? Апостроф, так це проблема, яка легко вирішується за допомогою сторонніх програм, а якщо їх лінь ставити, то можна і ALT+0146 я вже звик якось і дітей привчив. Може не варто було (привчати)?
Вирішальну роль грає не програма, а методика освоєння цього методу, в Соло на клавіатурі вона дійсно ефективна і 100% результативна (якщо пройти 100 вправ). Скільки бачив інших тренажерів, нічого подібного там не реалізовано.
igor_ Дата: Нд, 19.10.2008, 14:49 | Повідомлення № 39
Тут живе...
Рейтинг: 21
Сліпим методом друку володію і як можна друкувати по іншому - просто не уявляю.
Починав із СТАМІНИ і вважаю, що для початку освоєння цього методу кращої програми не існує. Вже потім для нарощування швидкості можна перейти на VerseQ і відшліфовувати проблемні місця.
Дітей друкувати сліпим методом не навчаю, але до заліку на швидкість друку готую через Стаміну. Цікаві фрази, озвучення помилок, щоденна статистика. Бачу, що дітям це цікаво. Особливо коли результат весь час підвищується. А хто вже хоче освоїти сліпий метод - займається вдома, і такі учні є.
На жаль не зміг знайти цікаві тренувальні тексти на українській мові (або з помилками, або нудні), а самому набирати кілька сот речень щось ліньки.
Gurin Дата: Ср, 24.12.2008, 13:05 | Повідомлення № 40
Новий користувач
На даний момент проходжу СОЛО на клавіатурі (56 упр.). Швидкість замітно збільшилась. Була десь 90 стала 150 але це не межа.
NataliyG Дата: Чт, 25.12.2008, 11:31 | Повідомлення № 41
Активний учасник
Нагороди: 2
Рейтинг: 37
У мене на це немає повки, що часу, може коли діти підростуть (поки що в мене одна дитина).
Але я підтримую, дуже потрібно.
От в США цьому навчають в школі замість непотрібних уроків, якшо сліпий метод друку включити в програму і навчити всіх так як ми вчимо писати і рахувати до 10 - від цього наша держава дуже виграє.
PanPete Дата: Чт, 25.12.2008, 11:59 | Повідомлення № 42
Наполегливий учасник
Рейтинг: 45
Частково володію сліпим, але він в мене невірний - основну роботу виконує права рука, ліва підключається рідко (до десятка клавіш). Зламати привичку, вироблену більш ніж двома десятиріччями роботи - неможливо, тому, якщо хто пробує навчати дітей сліпому способу - обовязково звертайте увагу на вірне розташування рук над клавіатурою!

Відредаговано: PanPete - Чт, 25.12.2008, 12:00
Newbie Дата: Чт, 25.12.2008, 16:54 | Повідомлення № 43
Хелпер
Нагороди: 9
Рейтинг: 91
Quote (NataliyG)
От в США цьому навчають в школі

наткнулась на програму російську Руки солиста, розписане планування на 3 роки
dpi Дата: Ср, 31.12.2008, 03:54 | Повідомлення № 44
Досвідчений вчитель
Рейтинг: 39
Quote (Newbie)

Спасибо. Поставил в классе, детям понравился.
swetikccc Дата: Чт, 01.01.2009, 12:43 | Повідомлення № 45
Ветеран спілкування
Нагороди: 31
Рейтинг: 387
Quote (Newbie)

quДля этого немогу подобрать слов. Месяц максимум, а то трата времени токо.
Дети приезжают с институтов , и ко всем собирается вся група вместе с преподавателем когда они вслепую шарят.
3 года, руки отрывать за такое надо
Соло, после неё любая программа которая гонит и практика, практика (практикуют часто учителям за оценку, одно но, почерк ;) )

Відредаговано: swetikccc - Чт, 01.01.2009, 12:47
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.3 Опитування » Сліпий метод друку
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2020.