Нд, 19.08.2018, 23:49
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt  
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.3 Опитування » Сліпий метод друку
Сліпий метод друку
Чи володієте ви сліпим десятипальцевим методом друку?
1.Так володію і друкую зі швидкість 80-100 символів на хвилину.[ 8 ][10.39%]
2.Так володію і друкую зі швидкість 120-150 символів на хвилину.[ 13 ][16.88%]
3.Так володію і друкую зі швидкість 200-230 символів на хвилину.[ 9 ][11.69%]
4.Так володію і друкую зі швидкість 250-400 символів на хвилину.[ 6 ][7.79%]
5.Нажаль, не вододію, але планую освоїти цей метод друку.[ 29 ][37.66%]
6.Не володію і не жалкую про це.[ 12 ][15.58%]
Усього відповідей: 77
Ковальчук_Олександр Дата: Сб, 29.09.2007, 20:13 | Повідомлення № 1
Ветеран спілкування
Нагороди: 18
Рейтинг: 204
Сучасній людині, працюючи за комп’ютером, бажано володіти сліпим методом друку для швидкого введення команд, набору текстів і т.д. Найкращою програмою, яка дає можливість за 100 вправ освоїти десятипальцевий сліпий метод набору тексту є, безперечно, "Соло на клавіатурі" Шахіджаняна В.В., яку ви можете скачати звідси http://ergosolo.ru/.

Особисто я пройшов даний тренажер понад два роки тому. Потратив на курс близько двох місяців часу та багато нервів. Після закінчення курсу я міг вільно друкувати десятьма пальцями, недивлячись на клавіатуру. Швидкість друку після закінчення курсу становила близько 70 символів/хвилину. Зараз друкую зі швидкість близько 200 символів/хвилину і дуже вдячний Володимиру Володимировичу Шахіджаняну і його команді за супер-програму "Соло на клавіатурі".

Чи володієте ви сліпим методом друку і якщо так, то які програми проходили. Діліться досвідом.

[admin]
Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!
[/admin]

Відредаговано: WWW - Сб, 07.06.2008, 23:06
Ковальчук_Олександр Дата: Нд, 20.01.2008, 01:35 | Повідомлення № 16
Ветеран спілкування
Quote (Ковшун)
Вибачте, що не в тему!А як тоді виходить, директор продвинутий в знаннях інформаційних технологій, і мало приділяє уваги предмету інформатики у власній школі???

No coments. Приділяти увагу розвитку інформатики в школі і в тому числі модернізації комп’ютерного класу маю я. Мій клас - мої проблеми, які за мене ніхто і ніколи не вирішить. sad
sem Дата: Пт, 01.02.2008, 17:44 | Повідомлення № 17
Новий користувач
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
Я оволодів 10пальцями завдяки старій DOCовській "Альонкі".
часу небагато займає - досить 15-20 хвилин щодня, але регулярно!
коли всі буки вивчив - шліфував уже на Стаміні, також 5-7 хвилин в день!(навіть під час уроку).
І головне навчитися друкувати не швидко, а правильно. Швидкість прийде сама!
Згоден з тим що авторитет це не принижує аж ніяк, але враження літаючих пальців з ледь помітними дотиками до клавіш на оточуючих справляє неймовірне!
Зітріть всі букви на клавішах ви їх розміщення і так знаєте, виглядає абсолютно біла клава - фантастично!
А головне!!!!! ніхто не буде проситися попрацювати на вашому контупері!
Ковальчук_Олександр Дата: Пт, 01.02.2008, 20:22 | Повідомлення № 18
Ветеран спілкування
Quote (sem)
І головне навчитися друкувати не швидко, а правильно. Швидкість прийде сама!

Це аксіома.
Все-таки "Соло" - the best. Зараз дістав від друзів версію 9.0. Це неймовірна програма. Дуже сильні вдосконалення у порівнянні з версією 8.1. Але, нажаль, в демо-версії, можна пройти лише 20 вправ. А креку до неї не має (тай це протизаконно).
Quote (sem)
Зітріть всі букви на клавішах ви їх розміщення і так знаєте, виглядає абсолютно біла клава - фантастично!А головне!!!!! ніхто не буде проситися попрацювати на вашому контупері!

Ідея то хороша, але я пройшов лише російсько-український курс, а розміщення англійських літер повністю не знаю, тому не має як стерти.
Ogorodets Дата: Нд, 03.02.2008, 17:45 | Повідомлення № 19
Назавжди з нами
Нагороди: 1
Рейтинг: 42
Тикаючи однім-двумя пальцями в клаву - у мене самого автрорітет падав у власних очах. Учні в школі сміються над секретарем. Коротше Solo Forever!
Varkan Дата: Пн, 11.02.2008, 15:42 | Повідомлення № 20
Викладач ВУЗу
Рейтинг: 6
Quote (Ogorodets)
Тикаючи однім-двумя пальцями в клаву - у мене самого автрорітет падав у власних очах. Учні в школі сміються над секретарем. Коротше Solo Forever!

на мою думку кожен має займатися своєю справою. для швидкого набирання тексту є секретар, а для викладання інформатики не потрібно володіти сліпим методом друку.

oleg_teacher Дата: Пн, 11.02.2008, 15:58 | Повідомлення № 21
Любитель дискутувати
Рейтинг: 2
Quote (Varkan)
на мою думку кожен має займатися своєю справою. для швидкого набирання тексту є секретар, а для викладання інформатики не потрібно володіти сліпим методом друку.

При чому ти тільки покажи що вмієш швидко друкувати потім ....
Ковальчук_Олександр Дата: Пн, 11.02.2008, 21:53 | Повідомлення № 22
Ветеран спілкування
Quote (Varkan)

Quote (oleg_teacher)
При чому ти тільки покажи що вмієш швидко друкувати потім ....

Я підозрюю, що ви говорите так, тому що боїтесь подолати психологічний бар’єр і пройти "Соло на клавіатурі".
Ви ніколи не пожалкуєте, що зробили це!
Зробіть це і ваше життя полегшиться. Коли я друкую, то постійно дивлюсь на монітор і як результат, роблю менше граматичних помилок.
Моя швидкість зараз становить 240 сим/хв і вона постійно збільшується. Правда учні вже давно не дивуються, як я можу так швидко друкувати, адже вони прекрасно знають про програму "Соло". Жалко ніхто з них не пройшов курс до кінця, проте багато хто пройшов по 50-80 вправ.
Varkan Дата: Вт, 12.02.2008, 10:09 | Повідомлення № 23
Викладач ВУЗу
Quote (Ковальчук_Олександр)
Я підозрюю, що ви говорите так, тому що боїтесь подолати психологічний бар’єр і пройти "Соло на клавіатурі".

Ви напевне психолог?

Давайте розсудимо так:
я в місяць набираю приблизно 10-50 сторінок друкованого тексту (в залежності від потреб).
на це я витрачаю до 25 годин (максимум це 0.5 годин на 1 сторінку)
крім основної роботи викладача я маю додаткову роботу,
крім того всього завждит стараюсь ще щось і десь підзаробити,
крім того навчаюсь на заочному відділенні у ВНЗ (здобуваю другу спеціальність)
і коли в мене буде десь 1 година вільного часу, то краще я її проведу з дружиною і дитиною, чим вчитись того, що мені на даний момент не потрібно.

oleg_teacher Дата: Вт, 12.02.2008, 10:27 | Повідомлення № 24
Любитель дискутувати
Рейтинг: 2
і як результат, роблю менше граматичних помилок.

Нічого страшного в цьому немає. Користуюся F7 і граматичні помилки виправляються.

ну солом на клавіатурі ви мене не злякаєте. от прочитати "Войну и мир" та "Мастер и Маргарита" по другому крузі то це ...
Ковальчук_Олександр Дата: Вт, 12.02.2008, 18:50 | Повідомлення № 25
Ветеран спілкування
Quote (oleg_teacher)
ну солом на клавіатурі ви мене не злякаєте. от прочитати "Войну и мир" та "Мастер и Маргарита" по другому крузі то це ...

Соло пройти дійсно важко. Я вже говорив, що більше половини тих, хто береться за курс, його не проходить до кінця, бо не хватає терпіння, нервів, сили волі, прагнення досягнути мети. Але яке неймовірне моральне задоволення я відчув, коли пройшов всі 100%. Це було десь 3 роки назад. На той час ще була популярна версія 7. Пізніше вийшла 8-ма версія, яка популярна до цього часу. Найсвіжіша 9-та версія в мене є, але тріальна, можна пройти лише 20 вправ, але це ідеальна версія.
Quote (Varkan)
і коли в мене буде десь 1 година вільного часу, то краще я її проведу з дружиною і дитиною, чим вчитись того, що мені на даний момент не потрібно.

Тут я з вами погоджуюсь, у вас реальний брак часу, тому краще й не сідати за програму, так як вона буде забирати щодня протягом 3-х місяців по 1 годині. Але якщо таки викроїте час в майбутньому (літом), то обов’язково пройдіть курс і ви зрозумієте, що я не даремно хвалю цю програму і ніколи, ніколи не пожалкуєте потраченого часу. Хоча тут слід попередити, що на перших порах швидкість сягатиме 60-70 сим./хв, але вже через рік збільшиться вдвічі. В мене за 3 роки сліпого друку швидкість збільшилася із 60 сим/хв до 180-240 (взалежності від того, що набирається).
Sasyk Дата: Вт, 12.02.2008, 19:11 | Повідомлення № 26
знаток тестуючих систем
Рейтинг: 9
та не потрібно це...
НІ-ні... звичайно це класно, але я не маю часу на те, щоб витрачати його на таке безглузде навчання.
Повірте, в мене стільки роботи - берега не видно... вчитися сліпого методу друку не буду...
Yura_Shrol Дата: Ср, 13.02.2008, 02:29 | Повідомлення № 27
Знаток супутникового інету
Нагороди: 2
Рейтинг: 61
Років 3 назад пройшов Соло 7. Швидкість друку сліпого друку становила 60-70, а несліпого двома пальцями 120-130. Тому при потребі все таки користувався швидшим способом. Ніколи було шліфувати майстерність. Тепер сліпим методом мабуть нічого і не надрукую, ну може із швидкістю 10-20.
В мене за 3 роки сліпого друку швидкість збільшилася із 60 сим/хв до 180-240 (взалежності від того, що набирається).

А за скільки часу, без практики, швидкість впаде знову? Щоб не втрачати форму потрібно постійно тренуватися.
От прийде весна, закачаю рукави і... почну тренування. От тільки які?
Ktara Дата: Пт, 15.02.2008, 10:35 | Повідомлення № 28
Перспективна вчителька
Нагороди: 37
Рейтинг: 328
Друкую зі швидкістю 220 знаків за хвилину. Мабуть ця швидкість прийшла з часом. Проходила СОЛО, але давно. Потім друкувала своє, зараз постійно друкую щомь мамі, свої конспекти, тому практика є завжди smile
W-w-W Дата: Вт, 11.03.2008, 11:27 | Повідомлення № 29

Погоджуюсь з багатьма колегами що сліпий метод друку не всім потрібний. Да ми інформатики, але це не означає, що якщо ми не володіємо сліпим метод друку, то ми не приносим користі, я при цьому додержуюсь думки: "Кому що дано". Можливо я неправий, але всі однаковими не можуть бути.
Varkan Дата: Вт, 11.03.2008, 11:54 | Повідомлення № 30
Викладач ВУЗу
Сучасна людина, працюючи за комп’ютером обов’язково повинна володіти сліпим методом друку для швидкого введення команд, набору текстів і т.д.

в більшості випадків команди це англійськи слова або сполучення англійських слів, то виходить тра ще й сліпий метод друку на англійській розкладці вивчати?

Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.3 Опитування » Сліпий метод друку
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2018.