Нд, 04.12.2016, 10:13
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво
Безлимитный хостинг, бесплатный домен, бесплатный хостинг, Хостинг, dedicated, сервер, хостинг в Европе, хостинг в Германии, выделенный сервер

Сторінка 10 з 10«128910
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.3 Опитування » Сліпий метод друку
Сліпий метод друку
Чи володієте ви сліпим десятипальцевим методом друку?
1.Так володію і друкую зі швидкість 80-100 символів на хвилину.[ 8 ][10.39%]
2.Так володію і друкую зі швидкість 120-150 символів на хвилину.[ 13 ][16.88%]
3.Так володію і друкую зі швидкість 200-230 символів на хвилину.[ 9 ][11.69%]
4.Так володію і друкую зі швидкість 250-400 символів на хвилину.[ 6 ][7.79%]
5.Нажаль, не вододію, але планую освоїти цей метод друку.[ 29 ][37.66%]
6.Не володію і не жалкую про це.[ 12 ][15.58%]
Усього відповідей: 77
Ковальчук_Олександр Дата: Сб, 29.09.2007, 19:13 | Повідомлення № 1
Ветеран спілкування
Нагороди: 14
Рейтинг: 183
Сучасній людині, працюючи за комп’ютером, бажано володіти сліпим методом друку для швидкого введення команд, набору текстів і т.д. Найкращою програмою, яка дає можливість за 100 вправ освоїти десятипальцевий сліпий метод набору тексту є, безперечно, "Соло на клавіатурі" Шахіджаняна В.В., яку ви можете скачати звідси http://ergosolo.ru/.

Особисто я пройшов даний тренажер понад два роки тому. Потратив на курс близько двох місяців часу та багато нервів. Після закінчення курсу я міг вільно друкувати десятьма пальцями, недивлячись на клавіатуру. Швидкість друку після закінчення курсу становила близько 70 символів/хвилину. Зараз друкую зі швидкість близько 200 символів/хвилину і дуже вдячний Володимиру Володимировичу Шахіджаняну і його команді за супер-програму "Соло на клавіатурі".

Чи володієте ви сліпим методом друку і якщо так, то які програми проходили. Діліться досвідом.

[admin]
Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!
[/admin]

Відредаговано: WWW - Сб, 07.06.2008, 22:06
Ковальчук_Олександр Дата: Чт, 05.01.2012, 14:33 | Повідомлення № 136
Ветеран спілкування
Нагороди: 14
Рейтинг: 183
Створюйте на здоров’я. Аби воно тільки не повторювало попереднє
mouse Дата: Чт, 05.01.2012, 14:58 | Повідомлення № 137
Ветеран спілкування
Нагороди: 4
Рейтинг: 62
Для залучення студентів, а також для розрядки від академічних знань використовую сайт клавогонки.ру. Там і швидкість перевіряємо і тренуємось.
Питання дивитись на клавіатури чи ні - питання волі. Я не дивлюся, так себе змушував.

Додано (05.01.2012, 13:58)
---------------------------------------------
Ось спробував зараз в звичайні грі результат: 299 сим/хв.

NataliyG Дата: Вт, 17.01.2012, 17:18 | Повідомлення № 138
Активний учасник
Нагороди: 2
Рейтинг: 37
Quote (Ковальчук_Олександр)
Створюйте на здоров’я. Аби воно тільки не повторювало попереднє

А як в вас на рахунок розділових знаків Олександре, от для російської розкладки можно використовувати ""машинопис" а для української такого аналогу немає?
swetikccc Дата: Вт, 17.01.2012, 19:33 | Повідомлення № 139
Ветеран спілкування
Нагороди: 20
Рейтинг: 241
Quote (NataliyG)
Я нарешті пройшла курс Соло до 100 завдання. Напевно з 3 спроби перші дві закінчилися приблизно на завдання 20-30 тобто середній лінії.
Не приховаю я чекала більшого, просто до цього часу я швидко друкувала зрячим методом, от і тепер сліпим моя швидкість впала. Повертатися до старого не хочеться, а сліпим друкую поки не дуже

Для швидкого прориву потрібен ритм.
Візьміть Віртуоз наприклад і пройдіть його.
І помилок менше буде і швидкість зросте в рази
NataliyG Дата: Сб, 21.01.2012, 13:03 | Повідомлення № 140
Активний учасник
Нагороди: 2
Рейтинг: 37
Quote (swetikccc)
Візьміть Віртуоз наприклад і пройдіть його.

Я пробувала, тим не менше для мене Соло на клавіатурі виявилося найкращим.
То як на рахунок української розкладки клавіатури "машинопис"?
Эмилия Дата: Сб, 21.01.2012, 18:50 | Повідомлення № 141
Я тут недавно...
Нагороди: 0
Рейтинг: 4
Quote (swetikccc)
Для швидкого прориву потрібен ритм. Візьміть Віртуоз наприклад і пройдіть його. І помилок менше буде і швидкість зросте в рази

Дійсно, не тільки Біблія музиканта повинна починатися зі слів "Спочатку був ритм..." ;) Я вчилася десятипальцевому друку на Стаміні, там немає вимог до ритмічності. В результаті друкую швидко, але з помилками. Ніяк не могла зрозуміти причини. Спробувала за Вашою порадою Віртуоз: результат (всього за три рази!) перебільшив всі мої очікування!
mstechfreak Дата: Чт, 04.12.2014, 15:42 | Повідомлення № 142
Новий користувач
Рейтинг: 0
Добрий Денй!Я из Латвии и хотела вам посоветовать Typing Study.http://www.typingstudy.com/uk-ukrainian-3/ етот сайт бесплатний и очень хароший чтобы учиться печатать на клавиатуре. :)
GekoYPres Дата: Вт, 22.12.2015, 13:48 | Повідомлення № 143
Новий користувач
Рейтинг: 0
Соло на клавіатурі колись пройшов, років з 6 назад, але й зараз можу в голові умовно уявити клавіатуру та щось "надрукувати". Зовсім нескладний курс, але дуже корисний
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.3 Опитування » Сліпий метод друку
Сторінка 10 з 10«128910
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2016.