Сб, 31.10.2020, 02:49
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

• Сторінка 8 з 9
  • «
  • 1
  • 2
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • »
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt  
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.3 Опитування » Який вид доступу до інтернету ви маєте в школі (чи в дома)?
Який вид доступу до інтернету ви маєте в школі (чи в дома)?
1.1. Діал-ап (модем).[ 22 ][25.88%]
2.2. АДСЛ (до 2 Мбіт/с).[ 23 ][27.06%]
3.3. Виділена лінія (до 64 Кбіт/с)[ 1 ][1.18%]
4.4. Виділена лінія (до 128 Кбіт/с)[ 3 ][3.53%]
5.5. Виділена лінія (до 512 Кбіт/с)[ 6 ][7.06%]
6.6. Виділена лінія (до 2 Мбіт/с)[ 5 ][5.88%]
7.7. Виділена лінія (до 10 Мбіт/с)[ 4 ][4.71%]
8.8. Інший (вкажіть в повідомленні)[ 21 ][24.71%]
Усього відповідей: 85
kom_adm Дата: Нд, 19.08.2007, 01:57 | Повідомлення № 1
Ветеран спілкування
Нагороди: 19
Рейтинг: 217
Просимо відповісти на питання та залишити свої аргументи в повідомленнях

[admin]Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: Махновець_Ігор - Нд, 20.01.2013, 01:45
psvetlanka Дата: Пт, 06.11.2009, 00:57 | Повідомлення № 106
Новий користувач
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
На роботі, можна сказати, ніякого нема. Так, дозволяють на пару хвилин і то, тільки з дітьми на уроці, коли по програмі інтернет викладається. Дома - краще (підключилися до ОГО). Ми з хлопцями з будинку зробили локальну мережу. Підключилося 6 машин, один модем. Замовили найбільшу швидкість за 250 грн/міс і ділимо ці гроші порівну. От тільки я в нашій мережі підключилася остання, тому, коли хлопці щось качають, то займають майже весь трафік, і в мене швидкість мала. Але обіцяють встановити пограму, яка буде ділити порівну трафік на всіх користувачів.
НІКОЛЯ Дата: Пт, 06.11.2009, 23:11 | Повідомлення № 107
Знавець вірусів
Нагороди: 18
Рейтинг: 206
Quote (psvetlanka)
тому, коли хлопці щось качають, то займають майже весь трафік, і в мене швидкість мала.

Дам пораду качайте з торент трекерів перед цим установивши рограму uTorrent і швидкість у вас з хлопцями B) буде однакова ;)
KulAlex Дата: Сб, 07.11.2009, 06:33 | Повідомлення № 108
Знаток програмування
Нагороди: 6
Рейтинг: 19
У нас в місті є мережі, вот до однієї такої підключена школа, маю всю мережу і інет 3Мб/с.
В дома теж міська мережа, але інша, інет 2 Мб/с - 85 грн/міс.
psvetlanka Дата: Нд, 08.11.2009, 00:09 | Повідомлення № 109
Новий користувач
Рейтинг: 0
[Дам пораду качайте з торент трекерів перед цим установивши рограму uTorrent і швидкість у вас з хлопцями буде однакова]
Так, я знаю, що є така програма, але якось ще руки не дійшли її встановити. Мабуть це, як кажуть "не припекло"
koljada Дата: Нд, 15.11.2009, 21:36 | Повідомлення № 110
Часто заходить...
Нагороди: 1
Рейтинг: 10
Сільська школа має інтернет від Укртелекому на швидкості 36 Кб\с, а на закачуванні через DM 2-3. Вдома білайн - клік 200Мб по 2 коп.
НІКОЛЯ Дата: Нд, 15.11.2009, 22:40 | Повідомлення № 111
Знавець вірусів
Нагороди: 18
Рейтинг: 206
Quote (koljada)
Сільська школа має інтернет від Укртелекому на швидкості 36 Кб\с,

Биріть директора за бороду хай переходить на ОГО платитимете менше безлім та і швидкість 2 Мб буде чудово повірьте якщо постаратись це можливо.

В цьому році вибив собі в школу та і вінші школи ОГО А Маклаут послугами якого користувались послали дружно розірвавши договір , щас 4 Мб в в школі 8 Мб дома. Обходиться в два рази дешевше.

vitert Дата: Пн, 16.11.2009, 13:24 | Повідомлення № 112
Тут живе...
Рейтинг: 22
Quote (НІКОЛЯ)
Биріть директора за бороду хай переходить на ОГО платитимете менше безлім та і швидкість 2 Мб буде чудово повірьте якщо постаратись це можливо.

Ви думаєте проблема лише в бажанні директора, і ми такі далекі що раніше до цього не додумались? В селі стара АТС і міняти її на нову цифрову через яку можна підключати ОГО ніхто не збирається немає грошей , тому максимум через Укртелеком 30 Кб/с в кращому випадку.

В 2 школах де я працюю інет через мій мобільник ГіперАктив чи Гіпернет від МТС 80-160 кб/с, бо покриття тільки МТС нормальне через Київстар мала швидкість і постійно відключається пропадає сигнал. Але Гіперактив подорожчав Замість 100 грн за місяць + 1 ком за МБ став 127 грн + 3 коп, те саме з Гіпернет замість 5 коп став 10 за Мб.
Вдома спочатку через київстар - не вистачало нервів, по тім асинхронний супутниковий+GPRS/EDGE але дуже дорого платиш за спутник і за мобільний інет, потім ще й подоражало все та і інет тільки вночі - вдень зарплати не вистачало б, потім почав користуватися Гіперактивом. Також підключив інтертелеком, але сигнал нестабільний, хоч і з антеною вдень часто відключається швидкість від 10 до 200 кб/с -вночі трішки краще 200-900 кб/с але також дуже нестабільно. Мій тариф 4 Гб за 145 грн. І ніяких альтернатив більш немає і найближчим час не очікується.

filnick Дата: Пн, 16.11.2009, 14:25 | Повідомлення № 113
Мудрий вчитель
Нагороди: 7
Рейтинг: 124
Quote (vitert)
В селі стара АТС і міняти її на нову цифрову через яку можна підключати ОГО ніхто не збирається немає грошей

Ситуація аналогічна. Стоїть телефонна станція С-21, яка не може працювати з швидким інтернетом. Разом з директором, а також з підключенням депутатів облради третій рік тероризуємо місцевий та обласний Укртелеком. Але відповідь проста - "У нас грошей немає, держава обіцяє змінити власника, може тоді зробимо".
Ковшун Дата: Пн, 16.11.2009, 15:52 | Повідомлення № 114
Досвідчений учасник
Рейтинг: 25
Quote (НІКОЛЯ)

Та за що хоч його бери.... ;)
Але якщо можливості АТС не дозволяють, то нічого не вийде!
pasichov Дата: Пн, 16.11.2009, 16:34 | Повідомлення № 115
Наполегливий учасник
Нагороди: 3
Рейтинг: 70
Quote (Ковшун)
Але якщо можливості АТС не дозволяють, то нічого не вийде!

Це, на жаль, так. Але є один варант. Практично в кожному районнму центрі в Україні (на Вінничині - в кожному, перевіряв) є порти ADSL (ОГО), а вожному селі є ХОЧ один телефон з прямим районним номером (раніше був в клгоспах). Якщо до райцентру не більше 10 км - 100% гарантія, що можна працювати, незалежно від того, в кого той телефон, треба лише вімкнути його черрез спліттер, телефону байдуже. Далі все виріщується на рівні бажання місевої укртелекомовської верхівки. Якщо більша відстань - теж можна пробувати, якщо кабель новий (0.5 в перерізі) - можна пробувати до 30 км. (є такий мені відомий випадок). Але зв"язківці не хотять з тим гратися - треба лінію "вилизувати" - перебирати пари, перепаковувати муфти, аби підігнати затухання хоча б до 10 дб., а це їм... геморой лишній. Але одна з переваг нашої професії - зв"язки і знайомства. Обов"язково хтось-когось вчив, хтось-з-кимось куми... ментальність тут повинна прийти на допомогу. І це не корупція - не в холодильник собі м"ясо дістаємо, а потрібну справу робимо. В дуже багатьох випадках вдається таким способом проблемі вирішити...

Додано (16.11.2009, 16:34)
---------------------------------------------

Quote (psvetlanka)
От тільки я в нашій мережі підключилася остання, тому, коли хлопці щось качають, то займають майже весь трафік, і в мене швидкість мала. Але обіцяють встановити пограму, яка буде ділити порівну трафік на всіх користувачів

Є прості вирішення цієї проблеми. Можна скористатися програмами типу UserGate. але вони або піратські, або поганенькі, гальмують самі по собі. В любому випадку якийсь з компів мусит бути "сервером" і постійно працювати. Краще зробити зі старенької машинки (486 системний блок - їх вже всі повикидали, а тут - з головою) роутер на Linux, (готових рішень в Iнтернеті повно, аж до однієї дискетки, завантажився з неї і все).
Ні клавіатури, ні монітора не потрібно, лише 2 мережних карточки. Можу проконсультувати детально - звертайтесь. І, звичайно можна купити "залізний" роутер, але це вже грубі гроші, та й складно налаштовувати (ось дісталась мені залізяка Cisco 2511 - вже третій тиждень "люблю себя в мозг".....

Відредаговано: pasichov - Пн, 16.11.2009, 16:36
filnick Дата: Пн, 16.11.2009, 17:04 | Повідомлення № 116
Мудрий вчитель
Нагороди: 7
Рейтинг: 124
Quote (pasichov)
є один варант. Практично в кожному районнму центрі в Україні (на Вінничині - в кожному, перевіряв) є порти ADSL (ОГО), а вожному селі є ХОЧ один телефон з прямим районним номером (раніше був в клгоспах). Якщо до райцентру не більше 10 км - 100% гарантія, що можна працювати, незалежно від того, в кого той телефон, треба лише вімкнути його черрез спліттер, телефону байдуже. Далі все виріщується на рівні бажання місевої укртелекомовської верхівки. Якщо більша відстань - теж можна пробувати, якщо кабель новий (0.5 в перерізі) - можна пробувати до 30 км. (є такий мені відомий випадок). Але зв"язківці не хотять з тим гратися - треба лінію "вилизувати" - перебирати пари, перепаковувати муфти, аби підігнати затухання хоча б до 10 дб., а це їм... геморой лишній.

Варіант справді реальний...
У нас є два номери через які можна зв'язатися з ОГО. Один номер - у приватного користувача, другий - у сільській раді. Коли запропонували голові с/р поміняти їх доступ ОГО на наш діал-ап, він категорично відмовився, зіславшись на необхідність його бухгалтерії мати доступ до мережі. Довгі вмовмляння не переконали... Хоча ідея елементарно проста - за свій кошт тягнемо провід до школи, а в с/р віддаємо наш діал-ап. Ну що скажеш - очі бачили, що вибирали...
Ковшун Дата: Пн, 16.11.2009, 17:05 | Повідомлення № 117
Досвідчений учасник
Рейтинг: 25
Quote (pasichov)
Але є один варант. Практично в кожному районнму центрі в Україні (на Вінничині - в кожному, перевіряв) є порти ADSL (ОГО), а вожному селі є ХОЧ один телефон з прямим районним номером (раніше був в клгоспах). Якщо до райцентру не більше 10 км - 100% гарантія, що можна працювати, незалежно від того, в кого той телефон, треба лише вімкнути його черрез спліттер, телефону байдуже. Далі все виріщується на рівні бажання місевої укртелекомовської верхівки. Якщо більша відстань - теж можна пробувати, якщо кабель новий (0.5 в перерізі) - можна пробувати до 30 км. (є такий мені відомий випадок). Але зв"язківці не хотять з тим гратися - треба лінію "вилизувати" - перебирати пари, перепаковувати муфти, аби підігнати затухання хоча б до 10 дб., а це їм... геморой лишній. Але одна з переваг нашої професії - зв"язки і знайомства. Обов"язково хтось-когось вчив, хтось-з-кимось куми... ментальність тут повинна прийти на допомогу. І це не корупція - не в холодильник собі м"ясо дістаємо, а потрібну справу робимо. В дуже багатьох випадках вдається таким способом проблемі вирішити...

Хороша ідея!
Постараюсь скористатись.....Може й поталанить!
zdorjeva Дата: Пн, 16.11.2009, 22:09 | Повідомлення № 118
Я тут недавно...
Рейтинг: 3
В школі інтернет з дозвоном,дозвонитись нeможливо ("підключили" і вгору відзвітували, по всім документам, що школа з інтернетом.), Бази оновлюю, та інколи учням демонструю і вдома GPRS Київстар XL, своїм мобільним. Не дуже задоволена, але альтернативи поки що немає. :'(
sgrecords Дата: Ср, 18.11.2009, 12:44 | Повідомлення № 119
Активний учасник
Нагороди: 2
Рейтинг: 64
Quote (НІКОЛЯ)
Дам пораду качайте з торент трекерів перед цим установивши рограму uTorrent і швидкість у вас з хлопцями буде однакова

Меня лично волнует этот вопрос - как по честному делить канал. uTorrent можно настроить, качалки разные настроить, но это не совсем идеальное решение. При качке даже 50% канал занимается настолько что не дает открывать страницы - только рестарт. Или так ведет только Callisto 821+ ?
Scorpion Дата: Ср, 18.11.2009, 13:30 | Повідомлення № 120
Часто заходить...
Рейтинг: 16
Звичайний модем. Швидкість більше 42 Kbit/c не буває. Для роботи вистачає з головою... І взагалі, хто придумав Інтернет в школі... Для учнів???? Навіщо... Тільки вчителям заморака...
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.3 Опитування » Який вид доступу до інтернету ви маєте в школі (чи в дома)?
  • Сторінка 8 з 9
  • «
  • 1
  • 2
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • »
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2020.