Сб, 24.08.2019, 04:24
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt  
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.3 Опитування » Який вид доступу до інтернету ви маєте в школі (чи в дома)?
Який вид доступу до інтернету ви маєте в школі (чи в дома)?
1.1. Діал-ап (модем).[ 22 ][25.88%]
2.2. АДСЛ (до 2 Мбіт/с).[ 23 ][27.06%]
3.3. Виділена лінія (до 64 Кбіт/с)[ 1 ][1.18%]
4.4. Виділена лінія (до 128 Кбіт/с)[ 3 ][3.53%]
5.5. Виділена лінія (до 512 Кбіт/с)[ 6 ][7.06%]
6.6. Виділена лінія (до 2 Мбіт/с)[ 5 ][5.88%]
7.7. Виділена лінія (до 10 Мбіт/с)[ 4 ][4.71%]
8.8. Інший (вкажіть в повідомленні)[ 21 ][24.71%]
Усього відповідей: 85
Ковальчук_Олександр Дата: Нд, 19.08.2007, 01:57 | Повідомлення № 1
Ветеран спілкування
Нагороди: 18
Рейтинг: 209
Просимо відповісти на питання та залишити свої аргументи в повідомленнях

[admin]Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: Махновець_Ігор - Нд, 20.01.2013, 01:45
Ковальчук_Олександр Дата: Вт, 18.12.2007, 16:19 | Повідомлення № 31
Ветеран спілкування
Quote (sergey1979)
Щоб ОГО заробив на селі і Укртелеком міг непогано заробити, потрібно щоб АТС була цифровою. А там Укртелеком тільки додатково встановлює апаратуру і все працює. Вишки не потрібні.... І в нас в районі ОГО вже давно є.

А якщо АТС по селах аналогові? То що тоді робити. По районних центрах ОГО працює вже давно. За 90 грн. на місяць можна завантажувати та відправляти пристойні обсяги інформації. І швидкість дуже не погана.
Я живу в селі і користуюся gprs через Київстар. Їхня послуга "Інтернет ХL" могла б вважатися не поганою, якби можна було закачувати файли понад 20 Мб. А то качаєш файл на 30 Мб і тут обрив закачки з якимось дурацьким повідомленням. Не з кожного сервера можна докачувати. І взагалі, в нас в селі вишка і ловить дуже добре, але швидкість роботи досить повільна і нестабільна, при закачці зазвичай варіюється від 2 до 20 кбіт/с. Найчастіше - 4-6 кбіт/с. Це просто мізер. А використовувати gprs+супутник не наважуюсь через те, що прийдеться платити двом операторам. Хоча пізніше мабуть таки зроблю. Бо для села іншого варіанту немає.
sergey1979 Дата: Ср, 19.12.2007, 11:19 | Повідомлення № 32
Прописаний назавжди
Нагороди: 3
Рейтинг: 33
В нас теж була морока з підключеннями до Інтернету по району. Укртелеком роздав підключення, але ними ніхто не зміг скористуватися, а гроші з районо вже почали поступати на рахунок провайдера. Тільки недавно вирішилось питання. По району також багато сіл з аналоговими станціями, з них не те що в інтернет вийти, а й продзвонити важко. В нашому селі ОГО підключать в 2008. Клас інформатики має ще 2 паралелі, і з ОГО можна буде й продзвонити і Інтернеті посидіти.
Ковальчук_Олександр Дата: Ср, 19.12.2007, 14:58 | Повідомлення № 33
Ветеран спілкування
Quote (sergey1979)
В нашому селі ОГО підключать в 2008.

То все-таки по селах можливий АДСЛ? Чи в вас АТС цифрова? Мене цікавить питання, чи можливий в селі цей всіма розхвалений ОГО?
sergey1979 Дата: Ср, 19.12.2007, 15:02 | Повідомлення № 34
Прописаний назавжди
Нагороди: 3
Рейтинг: 33
Все залежить від "Укртелекому". Щоб ОГО приносило йому дохід для даного села йому потрібна деяка мінімальна кількість користувачів.
В нашому селі спочатку просили 25, а тепер 30 чоловік. Хоча в нас із модемами стільки не набереться.
АТС у наc цифрова, але для ОГО необхідне додаткове обладнання.
ОГО пообіцяли представники Укртелекому на зборах вчителів-інформатиків. Будемо сподіватися на краще!

Відредаговано: sergey1979 - Ср, 19.12.2007, 22:36
ihor_hontar Дата: Чт, 20.12.2007, 17:24 | Повідомлення № 35
Досвідчений вчитель
Нагороди: 0
Рейтинг: 13
В школі користуюсь ADSL доступом 128 Kbit/c через телефонну лінію, яка йде в учительську (на щотку стоїть фільтр, ми один одному не мішаєм). В дома не маю Інтернету, не дожився, та й навіщо, коли вся сім'я в школі по 8-10 годин, а я навіть інколи і більше
Якщо є можливість, то ADSL є найдешевший варіант. Доречі, зараз УКТТЕЛЕКОМ має акцію для підключки шкіл до Інтернету. 1 грн за підлючення + викупка модему і перший місяць безплатної роботи. Я орендую на школу модем ADSL з укртелекому, плачу в місяць 10 грн. за модем + 80 грн. в місяць. Але це залежить від телефонної станції. Має бути цифрова. Оскільки в мас міцевість гориста, то приходиться користуватись такою, яку є. Хоча є інші варіанти, але на освіті завжди економлять.
W-w-W Дата: Ср, 23.01.2008, 01:09 | Повідомлення № 36

Я в школі користуюсь відкритим доступом 5-16 Kbit/c через телефонну лінію Укртелекому, яка йде в учительську, а потім в компютерний клас. Обіцяли інженери Укртелекому у наступному році при певній кількості абонентів підключити ОГО, але коли то буде незнаю. Як кажуть маємо те що маємо.
Дома користуюсь інтернетом через мобільний, використовую лайф
sem Дата: Пт, 01.02.2008, 09:51 | Повідомлення № 37
Новий користувач
Рейтинг: 0
У мене 2 провайдера по 128Kbit., безлімітки.+міська локалка.
Нажаль 2 по 128 не можна зробити 256 (точніше не знаю як), але я викрутився так: 128 на клас учням і 128 по шкільній локалці: директору, завучам, учительська, біблятека і т.д. Помоєму порівну?
melych_st Дата: Пн, 04.02.2008, 11:43 | Повідомлення № 38
Я тут недавно...
Ми мабуть півроку ужу працюємо по ADSL (безлімітний), доступ до інтернету мають усі. У нас є два навчальні корпуси в кожному по одному кабінету ІТ. Просто підключили модем до свіча і на всіх комп'ютерах прописали DNS - сервер. І так працюємо. Я через Торент качаю програми, фільми швидкості вистачає.
filnick Дата: Сб, 09.02.2008, 18:13 | Повідомлення № 39
Мудрий вчитель
Нагороди: 7
Рейтинг: 124
У школі з цифровою АТС доступ через діал-ап (32 000 біт/с). Вдома - супутниковий через тарілку 120 см, DVB-карту TwinHan 1025, провайдер Сатгейт (супутник Sirius 4, 5Е).
Spirit Дата: Сб, 16.02.2008, 16:47 | Повідомлення № 40
Сис.адмін
Нагороди: 1
Рейтинг: 25
Quote (Ковальчук_Олександр)
То все-таки по селах можливий АДСЛ? Чи в вас АТС цифрова? Мене цікавить питання, чи можливий в селі цей всіма розхвалений ОГО?

Думаю возможен АДСЛ и в селах! Можно пробовать обращаться напрямую к руководителям Укртелекома на местах. У нас во Львове я выпросил у Укртелекома, еще в 2001 году выделенную линию на студенческую выставку работ. Обычно, руководители в областных центрах, хорошие мужики, с которыми можно говорить, и которые понимают просто по человечески!
Так что если мелкие клерки на местах, которые корчат из себя больших начальников не идут на встречу, смело обращайтесь выше. smile

Ну а теперь по теме smile
В школе сейчас делаем канал 512/512 ОГО!
Дома 512/512 ОГО!
На работе 1 МБ синхронный, корпоративный от Голден Телеком, 1300 грн./мес.

ssh Дата: Сб, 16.02.2008, 17:58 | Повідомлення № 41
Проф. освоїв фото-від. монтаж
Рейтинг: 3
У нас підключення в школі через звичайний модем. Швидкість 44-54 Kbit/s. Економ пакет. Використовуємо і підключення на основі технології GPRS, це здебільшого для відкритих уроків, обласних семінарів.
Запитував в "Укртелекомі" і за ОГО сказали що потрібно хочаб 15 користувачів (7 уже є, шукаєм інших)
Bandalak Дата: Нд, 17.02.2008, 00:31 | Повідомлення № 42
Лідер форуму
Нагороди: 44
Рейтинг: 285
Quote (Spirit)
Так что если мелкие клерки на местах, которые корчат из себя больших начальников не идут на встречу, смело обращайтесь выше.

Це істинні слова! Завжди районні начальнічки все гальмують, бо реально робити нічого не хотять! Нам в районі сказали, що для ОГО треба 30 користувачів у селі щоби було. А в області згодилися провести і для 5-х. Нажаль навіть 5 ми назбирати не можемо! Поки-що.

Зараз dialup 56,6 - закачка до 4 кбайт на сек., буває гірше, часто вибиває у день, коли на наш номер хтось хоче додзвонитися. Зате безлімит, який оплачує відділ освіти!
Для відкритих уроків використовуємо GPRS від МТС, або Київстар. Тут закачка до 30 кілобайт за сек., але дорого - 5 грн. на добу + 5 коп. за метр погонний.

W-w-W Дата: Вт, 26.02.2008, 18:46 | Повідомлення № 43

Quote (Bandalak)
для ОГО треба 30 користувачів у селі щоби було. А в області згодилися провести і для 5-х.

Якщо Укртелеком і поставить обладнання на 30 або на сім користувачів, то вам колеги солодко від такого нету не буде, оскільки обладнання дороге і Укртелеком буде придумувати різні історії, головне щоб ви справно платили, а проблеми небагатьох користувачів їх мало цікавлять. Повірте на слово шановні колеги, оскільки я півроку з керівництвом Укртелекому виясняв проблему нету, поки не дібрався до обласного керівництва Укртелекому.
Rus2007 Дата: Вт, 26.02.2008, 18:54 | Повідомлення № 44
Я тут недавно...
Рейтинг: 6
В коледжі, де я працюю - радіо-лан 4 мбіт\с, а вдома ОГО 2 мбіт\с.
TSYLKE Дата: Сб, 08.03.2008, 00:13 | Повідомлення № 45
Новий користувач
Я не вчитель інформатики, але тісно з ними пов'язаний.
Наша компанія широко впроваджує "Cупутниковий інтернет та GPRS" в начальних закладах Рівненської та Волинської областях.
Вивчивши ситуацію в державі по впровадженню широкополосного доступу для кінцевих користувачів, я прийшов до такого виводу:
Асиметричний супутниковий інтернет єдиний можливий для покриття 100% території України. Згідно проведеному дослідженню фахівців , 60% користувачів інтернет аудиторії України знаходиться в Києві, далі ідуть обласні центри,a за ним тільки на сьогоднішній день почали впроваджувати xDSL в районні центри. Якщо ви і почуєте про нові технологіїї, а це Wi-Fi чи WiMax, то вони далі чим 7 кілометрів від Києва або любого із 6 самих більших міст України не впроваджується. Радіоезернет, який є не перспективний далі поля зору також неефективний.
А що казати про віддалені села ? коли згідно статистиці на одну область приходиться 0,5% користувачів від загальної кількості.
Наша компанія якщо бере район для підключення інтернету, то виконує це у всіх школах району.
Чим цікавий Асиметричний супутниковий інтернет для школи, так це великою швидкістю отриманих данних, що не мало важно для використання інтернету одночастно на усіх комп'ютерах школи.
Більш детально на сайті нашої компанії www.spacegate.in.ua
Керівник компанії Цильке Володимир
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.3 Опитування » Який вид доступу до інтернету ви маєте в школі (чи в дома)?
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2019.