Сб, 31.10.2020, 04:15
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

• Сторінка 2 з 9
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 8
  • 9
  • »
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt  
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.3 Опитування » Який вид доступу до інтернету ви маєте в школі (чи в дома)?
Який вид доступу до інтернету ви маєте в школі (чи в дома)?
1.1. Діал-ап (модем).[ 22 ][25.88%]
2.2. АДСЛ (до 2 Мбіт/с).[ 23 ][27.06%]
3.3. Виділена лінія (до 64 Кбіт/с)[ 1 ][1.18%]
4.4. Виділена лінія (до 128 Кбіт/с)[ 3 ][3.53%]
5.5. Виділена лінія (до 512 Кбіт/с)[ 6 ][7.06%]
6.6. Виділена лінія (до 2 Мбіт/с)[ 5 ][5.88%]
7.7. Виділена лінія (до 10 Мбіт/с)[ 4 ][4.71%]
8.8. Інший (вкажіть в повідомленні)[ 21 ][24.71%]
Усього відповідей: 85
kom_adm Дата: Нд, 19.08.2007, 01:57 | Повідомлення № 1
Ветеран спілкування
Нагороди: 19
Рейтинг: 217
Просимо відповісти на питання та залишити свої аргументи в повідомленнях

[admin]Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: Махновець_Ігор - Нд, 20.01.2013, 01:45
kom_adm Дата: Ср, 26.09.2007, 17:07 | Повідомлення № 16
Ветеран спілкування
А я заздрю вам всім (по доброму), оскільки через мобільний інтернет я витрачаю близько 200 грн. на місяць. А в школі дайл-ап фінансує райвідділ освіти. Проте швидкість на з’єднання 24,6 Кб/с. Мабуть це через жахливий стан АТС.
Quote (sergey1979)
Супутниковий інтернет за приблизно 15 грн за Гб дорожче за "нічний", але й швидкість зовсім інша.

15 грн. за гігабайт - це ж копійки. Вам дійсно вигідно використовувати такий тариф, оскільки ви даєте запит через телефонну лінію, а в мене в дома стаціонарного телефону немає. Виходить, мені потрібно давати запит через мобілку і платити двом операторам, як я описував вище.
Quote (sergey1979)
Живу в селі, Укртелеком пропонує ОГО, але потрібно 30 користувачів для підключення, а в нас з модемами хоч би 10 набрався.

А в селі можливий інтернет ОГО? Для цього що вишку якусь потрібно ставити? Бо я знаю, в нас такий інтернет є тільки в районному центрі.
Quote (sergey1979)
PPS. З одним з своїх друзів організував Wi-Fi (бездротовий) LAN. загалом нам це обійшлося в 300 грн. Швидкість до 36Мб на відстані 400 метрів.

Виходить, що так дешево стоїть безпровідний адаптер Wi-Fi. То це що, якщо на одній вулиці живуть кілька осіб, що мають комп’ютери, вони можуть створити локальну мережу Wi-Fi? Наприклад, мій племінник живе від мене приблизно на відстанні 600 метрів. Можна нам з ним з’єднатись?
takdiy Дата: Ср, 26.09.2007, 21:55 | Повідомлення № 17
Тут живе...
Нагороди: 0
Рейтинг: 4
Quote (sergey1979)
P.S. За допомого супутникової "рибалки" частенько отрмую нові програми та драйвери зовсім бескоштовно

Олександр Михайлович, це одна із переваг супутникового нету. Як вам краще - отримати безкоштовно Adobe.Photoshop.CS3.Extended розміром 750 Мб, чи тянути його через мобілу. І взагалі я наприклад програми більше 50 Мб не качаю бо не бачу в цьому сенсу, вони рано чи пізно самі впадуть, а такі популярні програми як "опера" "Антівіруси", "кодеки" і т.д падають по 2-3 за годину. Помоєму ви в курсі.
Prag Дата: Чт, 27.09.2007, 20:46 | Повідомлення № 18
Я тут недавно...
Рейтинг: 1
Quote (Ковшун)
Заздрю Вам
Я ним не задоволений, повірте це однаково, що 42, що 115. Потрібно високошвидкісний!
Ковшун Дата: Чт, 27.09.2007, 21:51 | Повідомлення № 19
Досвідчений учасник
Нагороди: 1
Рейтинг: 25
Quote (Prag)
Я ним не задоволений, повірте це однаково, що 42, що 115. Потрібно високошвидкісний!

Я теж чекаю високошвидкісний.
Обіцяють до кінця календарного року в Любечі високошвидкісний інет.
Будемо сподіватись, що так воно і буде.
sergey1979 Дата: Пт, 28.09.2007, 06:27 | Повідомлення № 20
Прописаний назавжди
Нагороди: 3
Рейтинг: 33
Щоб ОГО заробив на селі і Укртелеком міг непогано заробити, потрібно щоб АТС була цифровою. А там Укртелеком тільки додатково встановлює апаратуру і все працює. Вишки не потрібні.... І в нас в районі ОГО вже давно є.

Один колега зробив також WI-FI зєднання - відстань - 2км. І все працює. Правда, з антенною потрібно трошки довше ніж над "баночною" попрацювати.

Одна проблемка. Все просто виходить, якщо ставити мережу adhoc (компютер-компютер).
Для більше ніж пари потрібен, як завжди беспровідний світч, або встановлювати по ще одній Wi-Fi платі та антені окремо.
І й ще - потрібно щоб між антеннами не було прешкод.

Alex-millitary Дата: Вт, 02.10.2007, 12:21 | Повідомлення № 21
Я тут недавно...
Рейтинг: 0
Маю радіоінтернет через місцевого провайдера. Школа, нажаль, ще не підключена
takdiy Дата: Вт, 09.10.2007, 14:14 | Повідомлення № 22
Тут живе...
Рейтинг: 4
Quote (sergey1979)
Може зробити комусь гілку для Супутникового шкільного інтернету?

Гілка - це сленг?

Newbie Дата: Вт, 09.10.2007, 21:54 | Повідомлення № 23
Хелпер
Нагороди: 9
Рейтинг: 91
в школі - виділенка, але дуже вже повільна. зате безплатна. ну і зрештою вистарчає, нема спокуси щось "качати", а для уроків/пошуку рефератів цілком вистарчає
вдома - анлімітед форева smile маю адміна місцевої локалки в хаті smile
Могильна Дата: Чт, 11.10.2007, 11:36 | Повідомлення № 24
Новий користувач
Рейтинг: 1
Інтернетом у школі користуємось з 2003 року, але до вересня цього року це було звичайне підключення через моддем (швидкість не перевищувала 27 кбіт/с, і дуже проблематично було з'єднатися). А зараз користуємось ADSL-підключенням (швидкість 100 мбіт/с), швидкість одержання - 128, передачі - 32, ціна - 80 грн. за місяць, та за аренду модему Укртелеком бере 12 грн., я вважаю це вигідно. Була проблема, бо в класі налаштовна локальна мережа, і можна було користуватись або локальною, але днями вирішили і її (на вчительський комп'ютер встановили ще одну мережеву плату). Сьогодні перевіряли - учні 11 класу на всіх 12 комп'ютерах працювали урок в Інтернеті. Вдома ситуація гірша - звичайний не можна підключити, бо телефон спарений, швидкісний не можна підключити, а через мобілку не можну налаштувати)
kom_adm Дата: Чт, 11.10.2007, 13:57 | Повідомлення № 25
Ветеран спілкування
Quote (Могильна)
А зараз користуємось ADSL-підключенням (швидкість 100 мбіт/с), швидкість одержання - 128, передачі - 32, ціна - 80 грн. за місяць, та за аренду модему Укртелеком бере 12 грн., я вважаю це вигідно.

Це не просто вигідно, це - супер. Я бачу, що ADSL набирає обертів. Сприяє цьому оптимальна ціна - 92 грн. за місяць - для мене це сущі копійки, так як тратю я через мобільний - приблизно 200 грн. Так як я не маю змогу використовувати ADSL (у нас в селі це поки що, мабуть не можливо), то я користуюсь мобільним через EDGE. І швидкість там невеличка - швидкість на з’єднання 460 Кб/с, а реальна в момент закачки - 10-15 Кб/с. Та ще й коли качаєш великі файли - наприклад 40 Мб, відбувається обрив зв’язку і пише щось по-англійськи, типу "Ви вичерпали свій баланс і тепер він дорівнює 0" - маячня якась. І якщо нема можливості докачки, то закачавши 30 мегабайт із 40, тільки нерви спортиш і втратиш близько 1,5 грн. Це такий дурацький інтернет у Київстарі, викачувалка грошей. Обманюють народ як лиш хочуть.
Про ADSL в школі чи дома я тільки мрію.

Quote (Могильна)
...а через мобілку не можну налаштувати)

А в чому проблема? Який у вас оператор та модель мобільного телефону? В будь-якому випадку перш за все, потрібно правильно з’єднати мобілку з комп’ютером (через ІЧ-порт, дата-кабель або блютуз). Далі - створити звичайне з’єднання (dial-up) і налаштувати модем (стрічку ініціалізації модему). На сайті Киїівстару, МТС (ЮМС), Лайф говориться детально про налаштування мобільного інтернету.
Якщо ви бажаєте підключитись через Київстар, можу детально все описати.
Львовна Дата: Пт, 19.10.2007, 20:06 | Повідомлення № 26
Новий користувач
Рейтинг: 0
У нашій школі є тільки Інтернет у секратаря для прийняття листів від районного відділу освіти. Дітям же цього чуда не предоставили. Тобто у нас немає ніякого виходу в Інтернет. Багато дітей бажали б скористатися ним у школі, бо ще й досі не у всіх дома є компютер.
sergey1979 Дата: Сб, 27.10.2007, 06:43 | Повідомлення № 27
Прописаний назавжди
Quote (takdiy)
Гілка - це сленг?

Гілка - рос. ветвь.
Я думав це, вже загальновживане слово surprised .
Вже є така на форумі Супутниковий інтернет у школі
Jokerz Дата: Сб, 27.10.2007, 11:17 | Повідомлення № 28
Хостер
Нагороди: 9
Рейтинг: 153
у меня інтернет трохи поіншому.
Маю швидкіть 256/128 кілобіт. (вдома) а вшолі просто не реально вийти в інтернет, може тому що я звик швидкісного smile
В нас 1 сервер який підключений до мережі інтрет і мае швидкісний канал доступу 8 мегабіт і вище, від нього іде локальная мережа, хто бижче живе тому по витій парі, а хто далі той по вай фай.
Взагалі то маемо інтернет і локальну мережу між собою, плата правда велика як на мене. 20 гривень в місяць абонка, і 0.05 гривні за мегабайт. (і 50 мегабайт траіку в подарунок кожен місяць)

Додано (27.10.2007, 11:17)
---------------------------------------------
проте інтернет стабільний, і вийти можу завжди в який завгодно час

KulAlex Дата: Сб, 03.11.2007, 23:38 | Повідомлення № 29
Знаток програмування
Нагороди: 6
Рейтинг: 19
На роботі маю мережу ІнфоДом і ADSL 128 (ОГО). І все сплачує міське управління або ХНУ відповіно.
sergey1979 Дата: Вт, 18.12.2007, 15:09 | Повідомлення № 30
Прописаний назавжди
Усім привіт!
Наша школа з інтернетом!!
Dial-up, правда, але і це вже нічого.
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.3 Опитування » Який вид доступу до інтернету ви маєте в школі (чи в дома)?
  • Сторінка 2 з 9
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 8
  • 9
  • »
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2020.