Вт, 27.10.2020, 02:45
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

• Сторінка 1 з 9
  • 1
  • 2
  • 3
  • 8
  • 9
  • »
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt  
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.3 Опитування » Який вид доступу до інтернету ви маєте в школі (чи в дома)?
Який вид доступу до інтернету ви маєте в школі (чи в дома)?
1.1. Діал-ап (модем).[ 22 ][25.88%]
2.2. АДСЛ (до 2 Мбіт/с).[ 23 ][27.06%]
3.3. Виділена лінія (до 64 Кбіт/с)[ 1 ][1.18%]
4.4. Виділена лінія (до 128 Кбіт/с)[ 3 ][3.53%]
5.5. Виділена лінія (до 512 Кбіт/с)[ 6 ][7.06%]
6.6. Виділена лінія (до 2 Мбіт/с)[ 5 ][5.88%]
7.7. Виділена лінія (до 10 Мбіт/с)[ 4 ][4.71%]
8.8. Інший (вкажіть в повідомленні)[ 21 ][24.71%]
Усього відповідей: 85
kom_adm Дата: Нд, 19.08.2007, 01:57 | Повідомлення № 1
Ветеран спілкування
Нагороди: 19
Рейтинг: 217
Просимо відповісти на питання та залишити свої аргументи в повідомленнях

[admin]Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: Махновець_Ігор - Нд, 20.01.2013, 01:45
kom_adm Дата: Сб, 25.08.2007, 00:36 | Повідомлення № 2
Ветеран спілкування
Отже, школа користується інтернетом через модем, при непристойно малій швидкості 16,6 Kbit/s. Інших перспектив не має. Тариф за годину 2.8 грн.
В дома я вже близько двох років користуюсь інтернетом на основі технології GPRS (з’єдную комп’ютер з мобілкою). Цим інтернетом задоволений і не задоволений одночасно. ЗАДОВОЛЕНИЙ - відносно нормальна швидкість - 115 Kbit/s. НЕ ЗАДОВОЛЕНИЙ - неймовірно висока ціна трафіку - 0,75 грн./МБ (і то в нічний час). Інших перспектив поки що також не бачу. Тому й обходиться мені такий інтернет до 150 грн./міс. При цьому всьому багато й не скачаєш.
Ковшун Дата: Сб, 25.08.2007, 07:29 | Повідомлення № 3
Досвідчений учасник
Нагороди: 1
Рейтинг: 25
Quote (Ковальчук_Олександр)
Отже, школа користується інтернетом через модем, при непристойно малій швидкості 16,6 Kbit/s. Інших перспектив не має. Тариф за годину 2.8 грн.
В дома я вже близько двох років користуюсь інтернетом на основі технології GPRS (з’єдную комп’ютер з мобілкою). Цим інтернетом задоволений і не задоволений одночасно. ЗАДОВОЛЕНИЙ - відносно нормальна швидкість - 115 Kbit/s. НЕ ЗАДОВОЛЕНИЙ - неймовірно висока ціна трафіку - 0,75 грн./МБ (і то в нічний час). Інших перспектив поки що також не бачу. Тому й обходиться мені такий інтернет до 150 грн./міс. При цьому всьому багато й не скачаєш.

У нас підключення в кабінеті через звичайний модем. Але швидкість до 44 Kbit/s. Обіцяють до кінця року включити швидкісний. Сподіваємось.
Використовуємо і підключення на основі технології GPRS, це здебільшого для підключення всіх машин кабінету.
Дорогувато. Але нічого не вдієш. За все треба платити.
takdiy Дата: Вт, 28.08.2007, 20:35 | Повідомлення № 4
Тут живе...
Нагороди: 0
Рейтинг: 4
Я довгий час шукав недорогий і швидкісний інтернет. Нароботі в школі подай лапу а дома ніякого, за відсутності телефонної лінії, а провести додому телефон важче ніж здається на перший погляд. Хоча був період коли я жив в приймах то теж міг користуватися діалапом. Швидкість на зєднання 33.6 кбит/с але реально в 10 разів менша.
Сьогодні користуюсь супутниковим інтернетом (асинхронний) GPRS+Супутникова тарілка.
Тому й обходиться мені такий інтернет до 150 грн./міс. При цьому всьому багато й не скачаєш.

Так як через мобілу лише запитую інформацію то мені вистачає 25 грн на місяць на мобільного оператора Лайф.
За 20 грн я в нього купую 100 Мбайт інтернет трафіка. На київстарі тратив трошки більше.
Через тарелку отримую запитанні данні швидкість отримання яких реально 200-250 кбіт/с.
Провайдеру супутникового інтернету плачу ціну яка залежить від швидкості і часу доби.
Ітого Якщо мінімально заплатити оператору супутникового нету 20 Баксів (можна гроші неплатити до тих пір поки не використаєш існуючі) і плюс оплата GPRS то виходить менше ніж 150 грн на місяць і ніякої абонтплати.
Детальніше тут
https://spacegate.com.ua

Відредаговано: takdiy - Вт, 28.08.2007, 20:44
badm Дата: Пн, 03.09.2007, 13:44 | Повідомлення № 5
Знаток програмування
Рейтинг: 3
Користуюсь ADSL доступом 512/128 у школі правда канал ділиться на 4 школи
На фірмі,де підробляю ADSL доступом 128/64.
Дома не маю, та й навіщо.
Якщо є можливість, то ADSL є найдешевший варіант, а якщо її немає, то залишається супутниковий вхідний трафік та мобільний вихідний.
kom_adm Дата: Ср, 12.09.2007, 21:45 | Повідомлення № 6
Ветеран спілкування
Quote (takdiy)
Сьогодні користуюсь супутниковим інтернетом (асинхронний) GPRS+Супутникова тарілка.

Пане, takdiy, Якщо можна, то розкажіть детальніше про використання такого асинхронного інтернету. Це досить цікавий варіант для села, сільських шкіл. Наскільки я розумію, то установка такого інтернету зараз більш дешевша і доступніша. Отже, доступною мовою розкажіть про те, яке обладнання потрібно для даного виду доступу, як налаштувати комп’ютер, яке програмне забезпечення використовується, які провайдери забезпечують такий доступ і т.д. Тобто, я прошу у вашому повідомленні максимально просто і коротко зробити HELP для користувачів, які захочуть спробувати перейте на даний інтернет. Наприклад, я зараз використовую інтернет-GPRS, а згодом хочу використовувати GPRS+супутник. Якщо не вкладетесь в одне повідомлення (15000 тис. слів), то розтягніть на два. Також корисними будуть лінки. Наперед вдячний.
Ковшун Дата: Ср, 12.09.2007, 22:03 | Повідомлення № 7
Досвідчений учасник
Пане, takdiy, Якщо можна, то розкажіть детальніше про використання такого асинхронного інтернету. Це досить цікавий варіант для села, сільських шкіл. Наскільки я розумію, то установка такого інтернету зараз більш дешевша і доступніша. Отже, доступною мовою розкажіть про те, яке обладнання потрібно для даного виду доступу, як налаштувати комп’ютер, яке програмне забезпечення використовується, які провайдери забезпечують такий доступ і т.д. Тобто, я прошу у вашому повідомленні максимально просто і коротко зробити HELP для користувачів, які захочуть спробувати перейте на даний інтернет. Наприклад, я зараз використовую інтернет-GPRS, а згодом хочу використовувати GPRS+супутник. Якщо не вкладетесь в одне повідомлення (15000 тис. слів), то розтягніть на два. Також корисними будуть лінки. Наперед вдячний.

Дуже цікаво і корисно мати таку інформацію.
takdiy Дата: Сб, 15.09.2007, 12:20 | Повідомлення № 8
Тут живе...
Рейтинг: 4
розкажіть детальніше про використання такого асинхронного інтернету

Ідея асинхронного супутникового Інтернету полягає в наступному:
1. Запит користувача через будь-яке доступне наземне підключення (DialUP, DSL, виділена лінія, радіоканал, GPRS і т.п.) надходить на сервер супутникового оператора.
2. Сервер одержує необхідні дані з Інтернет і відправляє їх на супутник.
3. Користувач за допомогою супутникової антени й DVB-приймача одержує запитані дані.
Стандартний комплект для асинхронного супутникового Інтернету включає наступне:
http://www.skymaster.com.ua/ukr/sputnikinet/asymmetric/
при умові що ви вже маєте «запросний» канал (DialUP, DSL, виділена лінія, радіоканал, GPRS і т.п.)
Характеристика DVB карт:
SkyStar3 http://gs.ru/info/si/tt-s1401.html або SkyStar2 http://gs.ru/info/si/skystar2.html
вони найбільш популярні.
Програмне забезпечення тут http://gs.ru/info/si/DVBsoft.html
Тут про головки і антени http://gs.ru/info/si/antenn.html
Синхронний супутниковий Інтернет коштує набагато дорожче
http://www.skymaster.com.ua/download/SkyMaster_Internetboom_predl.pdf
Вибір провайдера.
Я підписаний на цього http://www.spacegate.com.ua
Рекомендую почитати форум http://zenith-pro.com/forum або http://www.itelsat.info/

kom_adm Дата: Нд, 16.09.2007, 22:50 | Повідомлення № 9
Ветеран спілкування
Я новачок в цьому, але ви мене переконали, що потрібно ставити. І це мені обійдеться значно дешевше ніж мобільний інтернет GPRS, який я зараз використовую. Та й для сільських шкіл це прекрасний варіант швидкісного інтернету. Якби ж керівники це знали. Дійсно, для чого в сільські школи постачають нові комп’ютери з модемом? Кому цей модем потрібен в селі? В нас село знаходиться за 7 км від райцентру і досить велике. Але АТС вже дуже застаріли і швидкість через модем в школі на з’єднання 16.6 Кб/с, а реальна 1 Кб/с. І це при підключеному одному вчительському комп’ютері. Що корисного закачаєш з таким інтернетом, якщо для завантаження файлу розміром в 1 Мб потрібно 40 хвилин чекати. В інших селах ще гірша ситуація. Тому в сільській школі як альтернативний варіант потрібно використовувати тарілку або мобілку, а краще - і те й інше. В місті ситуація трохи краща, але також важка. Принаймі, в райцентрі можна підключити ADSL, або звичайний діал-ап.

І ще таке запитання. У мене в близького друга в дома тарілка та плата SkyStar2 на комп’ютері. Він також хоче налаштувати асинхронний інтернет. То я так розумію, що йому ще потрібна мобілка, яка в нього є та блютуз і все обладнання буде в нормі. Чи ще щось потрібно? А далі потрібно знайти провайдера та використовувати мобілку для запиту інформації. Але мені не зрозуміло, як це запит інформації, як встановити з’єднання? Я собі це уявляю так, що після встановлення з’єднання використовується звичайний браузер і можна користуватись послугою www, блукати по сайтах. При цьому інформація буде грузитись у браузер зі спутника. Правильно?
Пане, takdiy, будь-ласка роз’ясніть своїми словами, а потім я ще й ваші посилання перегляну.

Вибачте, вже все зрозуміло. Просто треба було ваші посилання почитати, там все розжовано. Дуже хороші адреси ви дали.

Відредаговано: Ковальчук_Олександр - Нд, 16.09.2007, 23:00
kom_adm Дата: Пн, 17.09.2007, 00:25 | Повідомлення № 10
Ветеран спілкування
Багато перечитав, багато чого зрозумів. Поясніть мені ще таке: якщо запит на супутник іде через GPRS, а в мене пакет Djuice, на якому я зараз використовую нову послугу Internet XL, згідно якої після того, як я встановлюю з’єднання, у мене з рахунку знімають 5,3 грн. і потім я протягом 12 годин можу отримувати трафік по тарифу 5 коп/Мб. То виходить, що коли я даватиму запит, з мене зніматиме 5,3 грн. з рахунку і потім вже далі трафік тарифікується згідно супутникового оператора. Чи не так? Тоді мені потрібно відключити цю послугу. А скільки потрібно конкретно тратити трафіку для запиту? Я знаю, що ви використовуєте оператор Life і там інша ситуація, тобто значно дешевший трафік. На київстарі ціна 1 мб в денний час - 4 грн. То якщо платити ще й оператору "Київстар" 4 грн. за 1 мб для запиту, вийде жирновато. А якщо для запиту потрібно кілька мб?
На сайті http://www.spacegate.com.ua тариф за 1 Гб складає 21 долар в денний час. Виходить, якщо просто переміщатись по сайтах і не завантажувати великих за об’ємом файлів, то 1Гб на місяць цілком достатньо. А в нічний час є спец. пропозиція: 1 Гб за 4 доллари. Для мене це класно, оскільки я цікавлюсь відео та фото монтажем і мені потрібно скачати програму, яка займає 1 Гб та відеофутажі, рамки в форматі .psd, спецефекти, які займають до 10 Гб. За 40 долларів 10 гб в ночі це нормально. Але ж як бути з мобільним оператором, якщо ще й йому платити досить не мало? Разом виходить солідна плата.

P.S. Побував на одному із рекомендованих вами форумів. Статистика форума така, що дивує. Тем скільки, що голову можна вломати. Поруч з цими даними, наш форум - новонароджене дитятко.

Статистика форума http://zenith-pro.com/forum
Темы: 17,925, Сообщения: 229,047, Пользователи: 9,357, Активные участники: 2,390
Приветствуем нового пользователя, metr

sergey1979 Дата: Сб, 22.09.2007, 08:07 | Повідомлення № 11
Прописаний назавжди
Нагороди: 3
Рейтинг: 33
//Скоро перейду на супутник+GPRS і викладу багато цікавих програм. Це буде приблизно через місяць.//

Вдома користуюсь супутниковим ТБ. Сам встановлював тарілки , потім одну повішав на мотор, пізніше в ПК встановив SS2 2.6d.
З Інтернета в мене тільки рибалка biggrin . Але з Укртелекомом у мене часто виникають проблеми- то вони ціну не оприлюднюють нормально на діалап то сам не на той номер продзвоню (користуюсь беспарольним і "Нічним"), а потім як прийде рахунок, то тільки держись. На супутниковому передплачений трафік, і таких проколів зоплатою не буде. Хотілося б взнанти яким Ви користуєтеся провайдером Супутникового інтернету, який на вашу думку вигідніший тариф?

PS. Вибачте за флейм. Може зробити комусь гілку для Супутникового шкільного інтернету?

Відредаговано: sergey1979 - Сб, 22.09.2007, 08:12
kom_adm Дата: Вт, 25.09.2007, 17:10 | Повідомлення № 12
Ветеран спілкування
Поділюсь токою інформацією: хотів переходити на супутник+GPRS, але вже передумав. Можливо пізніше. Річ у тім, що такий інтернет є більш менш вигідним лише тоді, коли використовувати супутник+модем. Оскільки при використанні супутник+GPRS приходиться платити двом операторам: мобільному (у мене Djuice) та супутниковому. І разом це обійдеться дуже не дешево, оскільки 1 Мб в київстарі в день коштує 4 грн., а 1 Гб у супутникового оператора в день коштує 22-24 долари. Тому за міцяць на двох операторів вам буде потрібно доларів 30-35 і при цьому можна буде завантажити лише 1-2 Гб з інтернету. Гігабайт за таку ціну - це здирництво. Та ще й обладнання для супутникового інтернету коштує 200$. Такий інтернет вважаю доцільним тоді, коли мобільному оператору платити невеликий тариф, як скажем у Life (у них можна купувати 1 Гб за 60 грн.).
Три дні назад я поступив так: купив новий мобільний телефон Sumsung D820 з підтримкою технології Edge (удосконалений варіант GPRS). І зараз в дома виходжу в інтернет з цієї мобілки через шнур. Поскільки я використовую тариф Інтернет-ХЛ, що діє в київстарі, згідно якого вартість з’єднання становить 5,3 грн, а потім протягом календарного дня тариф за 1 Мб складає 5 коп. Таким чином 1 Гб інформації міні буде обходитись в 50 грн. (це при умові, якщо я завантажу його за один календарний день). Наприклад, якщо я сьогодні вийшов в інтернет о 16.00, у мене з рахунку зняли 5,3 грн. і далі будуть знімати по 5 коп. за кожен скачаний мегабайт. І користуватись таким тарифом я буду до 12.00 ночі. Якщо я зайду після 12.00, у мене знову з рахунку зніме 5,3 і даний тариф буде діяти до 12 год. дня. Думаю ви зрозуміли. Дана послуга, звичайно, має свої недоліки та переваги. Але вона мені поки що підходить.
Щодо швидкості: у ме на старому телефоні реальна швидкіть становила 5-6 Кбіт/с. На новому телефоні 15-25 Кбіт/с (приблизно в 4 рази швидше). Для прикладу: програму Net support School, за ссилкою sergey1979, я завантажив за 23 хвилини (об’єм програми 20 Мб). Інколи закачка ведеться на швидкості 28 Кб/с (при цьому пісня розміром 5 мб у мене завантажується за 3-4 хвилини). Звідси робим висновок: клас мобільного телефона грає визначальну роль в мобільному інтернеті через GPRS чи EDGE. Вартість мобілки: 1270 гривень.
sergey1979 Дата: Ср, 26.09.2007, 06:50 | Повідомлення № 13
Прописаний назавжди
Нагороди: 3
Рейтинг: 33
Зрозумів, що дуже швидко читаю форум.
Quote (takdiy)
Вибір провайдера.Я підписаний на цього http://www.spacegate.com.uaРекомендую почитати форум http://zenith-pro.com/forum або http://www.itelsat.info/

Тут вже все описано.
Як на вчительську зарплату, для мене бажано в місяць витрачати не більше 50-60 грн.
Користуючись "Нічним" від укртелекому я маю можливість закачати в середньому з 1:00 до 8:00 за 30 грн на місяць близько 3 Гб. Це в ідеалі звичайно, тому що бувають такі дні(вірніше ночі), що нічого не закачаєш, а гроші проплачені dry . Крім того звязок декілька разів на ніч рветья, з rapidshare не закачаеш файли великого розміру. Укртелеком підсажує користувачів на гачок абонент плати, з одніє сторони - вигідно - 9 коп за годину,але все таки та зарплата яку я отримую не зовсім дозволяє перейти на цілодобовий інтернет по діалапу - 63 грн/міс.
Живу в селі, Укртелеком пропонує ОГО, але потрібно 30 користувачів для підключення, а в нас з модемами хоч би 10 набрався.
Супутниковий інтернет за приблизно 15 грн за Гб дорожче за "нічний", але й швидкість зовсім інша.
P.S. За допомого супутникової "рибалки" частенько отрмую нові програми та драйвери зовсім бескоштовно cool
PPS. З одним з своїх друзів організував Wi-Fi (бездротовий) LAN. загалом нам це обійшлося в 300 грн. Швидкість до 36Мб на відстані 400 метрів.
Пробую розділити інтернет по діалапу, щоб друг користуючись LAN'ом виходив в інтеренет. Але поки не виходить.
Prag Дата: Ср, 26.09.2007, 16:14 | Повідомлення № 14
Я тут недавно...
Рейтинг: 1
Я вихожу через звичайний модем швидкість до 115к\с. Але дорогувато...
Ковшун Дата: Ср, 26.09.2007, 16:39 | Повідомлення № 15
Досвідчений учасник
Quote (Prag)
Я вихожу через звичайний модем швидкість до 115к\с. Але дорогувато...

Заздрю Вам.
Я теж через звичайний модем. Але швидкість....більше 42 Kbit/c не буває.
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.3 Опитування » Який вид доступу до інтернету ви маєте в школі (чи в дома)?
  • Сторінка 1 з 9
  • 1
  • 2
  • 3
  • 8
  • 9
  • »
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2020.