Пн, 20.05.2019, 18:36
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

• Сторінка 7 з 8
  • «
  • 1
  • 2
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • »
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt  
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.3 Опитування » З якого класу потрібно обов’язково вивчати інформатику? (Окрім відповідей пишіть аргументи.)
З якого класу потрібно обов’язково вивчати інформатику?
З якого класу потрібно обов’язково вивчати інформатику?
1.думаю, з 1-го класу[ 16 ][20.78%]
2.думаю, з 2-го класу[ 20 ][25.97%]
3.думаю, з 5-го класу[ 27 ][35.06%]
4.думаю, з 7-го класу[ 11 ][14.29%]
5.думаю, з 9-го класу[ 3 ][3.90%]
Усього відповідей: 77
Ковальчук_Олександр Дата: Нд, 19.08.2007, 01:44 | Повідомлення № 1
Ветеран спілкування
Нагороди: 18
Рейтинг: 209
Будь ласка, дайте відповіді на питання, а також у повідомленні напишіть переконливі аргументи: чому ви дали саме таку відповідь.

[admin]Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: WWW - Сб, 07.06.2008, 22:08
НІКОЛЯ Дата: Ср, 09.09.2009, 12:43 | Повідомлення № 91
Знавець вірусів
Рейтинг: 206
Quote (pasichov)
в початковій школі інтелектуальний розвиток дитини недостатній (через вікові особливості) для свідомого оволодіння комп'ютером. заняття зводяться в основному до ігор

А отут ви не праві, залежить від від розвитку дитини і від викладача, і як ви висловились зводиться все не до ігор а до вивчення та застосування компютервів як в побуті так і в інших сферах людської діяльності. Візміть сходинки відкрийте розділ застосування компютерів, це одна із навчальних програм для молодшої школи, там ніде немає показано що дитина сидить і грає в ігри. а показано що ПК виеолистовуються у різних галузях від лікарень до будівництва та освіти. Я вважаю з 2 - го класу самий раз, тому що до сьомого класу діти вже самі собі сформують уявлення про компютер та його застосування БО ЇХ В МОЛОДШІЙ ШКОЛІ ЦЬОМУ НЕ НАВЧАЛИ, І ВОНО БУДЕ ЯВНО РОЗВИНУТЕ НЕ В БІК ВИВЧЕННЯ А НІ ПРОГРАМУВАННЯ А НІ ІНШИХ ЗАСАД РОБОТИ НА ПК. І при введенні предмету з сьомого класу ми вже матимем приготовленні класи супергеймерів, які застосування модів та патчів вивчили ще з першого класу на практиці а от застосування ворду та його можливості ні, бо не було кому навчити.
Ktara Дата: Ср, 09.09.2009, 14:13 | Повідомлення № 92
Перспективна вчителька
Нагороди: 38
Рейтинг: 371
Погоджуюсь з НІКОЛЯ, в 7-му класі вони вже по мережі в Конктр-страйк шпилять, і не уявляють навіщо ще потрібен комп'ютер. Чому ми вивчення інформатики зводимо саме до роботи з комп'ютером. Одна зі складових - це інформаційна культура (про яку вже не раз йшла мова). То краще нам направити дітей що таке комп'ютер і навіщо він потрібен чим вони це саме вирішать в той бік, як їм зручніше (вибір буде на користь ігор)
до речі в Росії є окремий курс "Інформаційна культура" (який, до речы, вивчаэться з 1 по 11 клас), хоч "Основи інформатики" теж існують
Якщо комусь потрібно, то можу скинути програму курсу 1-11 класу
zzalex Дата: Ср, 09.09.2009, 15:58 | Повідомлення № 93
Новий користувач
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
Але як бути з негативним впливом техніки на дитячий організм?
kytsuk_ua Дата: Ср, 09.09.2009, 16:42 | Повідомлення № 94
Новий користувач
Вірно сказано дещо вище. Інформатика повинна вивчатись з молодших класів, але все навчання має починатись з культури інформації
НІКОЛЯ Дата: Ср, 09.09.2009, 16:44 | Повідомлення № 95
Знавець вірусів
Рейтинг: 206
Quote (zzalex)

Саме найперше це повинні контролювати батьки. Як ви гадаєте діти які шпарять по 4 години підряд вдома на ПК і діти які в школі користуюця ПК 20 хвилин мають різницю в негативному впливі.
Ktara Дата: Ср, 09.09.2009, 17:13 | Повідомлення № 96
Перспективна вчителька
Quote (zzalex)

А впливу аж 10 хвилин, це по-перше. По-друге я запитувала, а чому ми інформатику асоціюємо тільки з роботою на комп'ютері. Невже всі забули, що вивчає наука інформатика?
По-трєтє батьки вдома садовлять дитину за комп'ютер на декілька годин, купують мобільні телефони, СД-плєєри з дуже гарними навушниками (аж всі в радіусі метру чують, що там дитина слухає), дивиться телевізор пів дня Це не нагативний вплив?
Всьому має бути розумна межа. Як кажуть поляки "що занадто, то не здраво"
Ковальчук_Олександр Дата: Ср, 09.09.2009, 22:28 | Повідомлення № 97
Ветеран спілкування
Рейтинг: 209
Quote (Ktara)
Невже всі забули, що вивчає наука інформатика?

Не забули. Інформатика - наука про інформацію. Точніше - про методи і засоби опрацювання інформації. Комп’ютер - помічник, засіб опрацювання інформації, але ні в якому разі не є головним об’єктом вивчення інформатики. Якщо в молодшій школі урок розділити на 2 частини: 25 хвлини без комп’ютера і 20 хв. з ним, то ніякого шкідливого впливу при роботі 20 хвилин на тиждень! для дітей не буде. А в першій половині уроку можна успішно навчати і розвитку логічного мислення і прививати дитині інформаційну культуру... Тому говорити про шкідливий вплив комп’ютера в даному випадку не має сенсу.
А що завадило в 12-річній школі ввести інформатику хоча б з 5-го класу?
filnick Дата: Ср, 09.09.2009, 23:16 | Повідомлення № 98
Мудрий вчитель
Нагороди: 7
Рейтинг: 124
Quote (Ковальчук_Олександр)
25 хвлини без комп’ютера і 20 хв. з ним, то ніякого шкідливого впливу при роботі 20 хвилин на тиждень! для дітей не буде.

Взагалі тривалість уроку в молодшій школі становить: 35 хв - 1 клас; 40 хв. - 2-4 класи.
zzalex Дата: Чт, 10.09.2009, 14:11 | Повідомлення № 99
Новий користувач
Quote (Ktara)
А впливу аж 10 хвилин, це по-перше. По-друге я запитувала, а чому ми інформатику асоціюємо тільки з роботою на комп'ютері. Невже всі забули, що вивчає наука інформатика? По-трєтє батьки вдома садовлять дитину за комп'ютер на декілька годин, купують мобільні телефони, СД-плєєри з дуже гарними навушниками (аж всі в радіусі метру чують, що там дитина слухає), дивиться телевізор пів дня Це не нагативний вплив? Всьому має бути розумна межа. Як кажуть поляки "що занадто, то не здраво"

Добре, але у вчителів є відчуття відповідальності за здоров'я дітей, дома - одне, в школі- інще. Як бути з цим.
Я 1,5 років працюю в ліцеї, учні мають вік від 15 років, до цього працював у школі. Як вести себе в цій сетуації?
Ktara Дата: Чт, 10.09.2009, 14:19 | Повідомлення № 100
Перспективна вчителька
За 10(по санитарным нормам) минут абсолютно ничего не произойдет
Bizon Дата: Нд, 13.09.2009, 21:29 | Повідомлення № 101
Я тут недавно...
Наверное начинать с 5 класса это оптимальный вариант
Scorpion Дата: Пн, 04.01.2010, 10:51 | Повідомлення № 102
Часто заходить...
Рейтинг: 16
У нас Інформатика з 2 класу...... Всі задоволені..... ))))
SV Дата: Пт, 30.04.2010, 00:07 | Повідомлення № 103
Новий користувач
потрібно починати з 5 класу по15-20 хв. на урок. Згідно норм, але для дітей цього мало.
PanPete Дата: Пт, 30.04.2010, 08:50 | Повідомлення № 104
Наполегливий учасник
Нагороди: 1
Рейтинг: 45
Quote (SV)
потрібно починати з 5 класу по15-20 хв. на урок. Згідно норм, але для дітей цього мало.

Тобто урок інформаики втискати в годину іншої дисципліни? Навіщо, не буде чим занятись, коли діти не сидятітимуть за клавою? (норми регламентують час за компютером, а не час, відведений на урок інформатики)
NataliyG Дата: Пт, 30.04.2010, 12:06 | Повідомлення № 105
Активний учасник
Нагороди: 2
Рейтинг: 37
Quote (PanPete)
(норми регламентують час за компютером, а не час, відведений на урок інформатики)

Так питання стоїть з якого класу взагалі вивчати інформатику, чи згідно норм з якого класу.
Моя думка чим раніше тим краще. Діти в дома сідають за компютер з 3-4 років і сидять не по 20-25 хвилин в день.
Є тепер багато цікавих програм для молодших школярів. І вони сприймають інформацію в 10 разів швидше ніж 9-11 клас. Ми маємо випускати конкурентно спроможного громадяними а для цього треба володіння навиками роботи з компютером. А такі навики мають бути поставлені на рівень навчити читати і писати. Тобто навчити всіх.
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.3 Опитування » З якого класу потрібно обов’язково вивчати інформатику? (Окрім відповідей пишіть аргументи.)
  • Сторінка 7 з 8
  • «
  • 1
  • 2
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • »
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2019.