Вт, 23.07.2019, 05:44
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt  
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.3 Опитування » З якого класу потрібно обов’язково вивчати інформатику? (Окрім відповідей пишіть аргументи.)
З якого класу потрібно обов’язково вивчати інформатику?
З якого класу потрібно обов’язково вивчати інформатику?
1.думаю, з 1-го класу[ 16 ][20.78%]
2.думаю, з 2-го класу[ 20 ][25.97%]
3.думаю, з 5-го класу[ 27 ][35.06%]
4.думаю, з 7-го класу[ 11 ][14.29%]
5.думаю, з 9-го класу[ 3 ][3.90%]
Усього відповідей: 77
Ковальчук_Олександр Дата: Нд, 19.08.2007, 01:44 | Повідомлення № 1
Ветеран спілкування
Нагороди: 18
Рейтинг: 209
Будь ласка, дайте відповіді на питання, а також у повідомленні напишіть переконливі аргументи: чому ви дали саме таку відповідь.

[admin]Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: WWW - Сб, 07.06.2008, 22:08
Боря Дата: Ср, 10.09.2008, 13:36 | Повідомлення № 76
Я тут недавно...
Нагороди: 1
Рейтинг: 0
В нашій школі також не реально добитися введення інформатики хоча б з 5 класу
NAW1977 Дата: Ср, 10.09.2008, 15:31 | Повідомлення № 77
Я тут недавно...
Нагороди: 0
Рейтинг: 2
Згоден з badm-ом. Але на сьогоднішній день в нашому районі практикується вивчення інформатики лише з 10 класу, щоправда є факультативи та гуртки, наприклад до мене на гурток учні ходять з задоволенням починаючи з 5 класу. Про "Сходинки до інформатики" чув але ще не бачив, так само і ЛОГО, бачив лише демоверсію
zagrelena Дата: Нд, 26.10.2008, 00:20 | Повідомлення № 78
Я тут недавно...
Рейтинг: 1
В школе, где я работаю, изучение информатики начинается с 3 - го класса, т.е. 3,4 классы - "Сходинки", а с 5 - информатика.
bambuchia Дата: Вт, 03.03.2009, 19:23 | Повідомлення № 79
Тут живе...
Рейтинг: 1
Я обрав варіант №3, оскільки думаю, що в такому віці дитина розинена і готова до праці в цій галузі.
Penicillin Дата: Вт, 10.03.2009, 15:55 | Повідомлення № 80
Я тут недавно...
Систематический курс (то что мы называем собственно информатикой) - с 5-ого класса, пропедевтика (Сходинки до інформатики) - c 3-4 класса. Даже в 5-ом практическая работа с компьютером занимает лишь малую толику времени, остальное время необходимо что-то придумывать чтобы занять ребят (даже учебник не помогает)
salal Дата: Пн, 23.03.2009, 07:36 | Повідомлення № 81
Прописаний назавжди
Нагороди: 2
Рейтинг: 18
Це залежить від того, як розуміти термін "інформатика".
Спочатку змістом інформатики в школі була алгоритмізація, потім додалося програмування, сьогодні їх витіснили на задній план офісні програми та Інтернет. Який буде наступний крок?

Я не зміг дати відповідь на поставлене запитання.
З якого класу вводити інформатику, залежить від того що саме вводити.

Відредаговано: salal - Пн, 23.03.2009, 07:37
dpi Дата: Пн, 23.03.2009, 07:58 | Повідомлення № 82
Досвідчений вчитель
Рейтинг: 39
Что будет посмотрим, а сейчас даем так...
Прикріплення: 5-12.rar(152.7 Kb)
Svitla Дата: Вт, 24.03.2009, 13:54 | Повідомлення № 83
Новий користувач
А я вважаю, що потрібно вводити з 2 класу (не з першого, щоб діти хоча б знали літери). До речі, деякі діти навіть 2 класу мають елементарні навики роботи за компютером. Але у 2-4 класі потрібно, щоб інформатику викладав спеціально підготовлений вчитель початкових класів. Адже я згодна з Penicillin, що більшу половину уроку з дітьми початкових класів потрібно "гратися". Але я не згодна, що підручник не допомагає на уроці. У 4 клас і (інколи навіть у 3) використовую підручник видавництва "Аспект" "Інформатика. Початковий курс. 4 клас". Постійно використовувала його при вивченні теми "Алгоритми". За допомогою цікавих і доступних завдань діти 4 класу складали прості блок-схеми. А головне, що їм було дуже цікаво!!! Повірте!
Senya)bestt Дата: Вт, 08.09.2009, 22:01 | Повідомлення № 84
Новий користувач
Quote (Varkan)
Я вважаю, що учнів потрбно навчати з 1 класу. Аргумент дуже простий. ПК це уже не розкіш, а потужний інструмент для вирішення задач навчання. Самий простий приклад - скажіть будь ласка скільки шкіл України на даний момент обладнані нормальними фізичними або хімічними лабораторіями, а за допомогою ПК і відповідного ПЗ можна віртуально провести дуже багато дослідів.

Моливо, але подумайте про дітей!!!! Якщо дитина з першого класу і в школі, і в дома сидить перед монітором, то який зір у неї буде в кінці школи??? Я так зрозумів, що тут є і вчителі, цитую:
І на останок. Інформатика з 1 класу - додаткові години вчителю

Тобто про дітей думати нетреба, а от про зарплату в першу чергу??????
Я сам ще навчаюсь, останній рік, і мені прикро бачити дітей які в 1,2,3,4-х класах ходять в окулярах!!! А це в першу чергу Комп*ютори та телевізори!! У мене менший брат в день може сидіти за комп*ютером не більше години в ДЕНЬ!!!!

Ktara Дата: Вт, 08.09.2009, 22:14 | Повідомлення № 85
Перспективна вчителька
Нагороди: 38
Рейтинг: 371
А если б еще прочитали санитарные нормы то узнали б, что ребенок сидит за компьютером 10-15 минут в день.
а то что дома он сидит бесконтрольно - так это родители позволяют. В школе есть ограничение
filnick Дата: Вт, 08.09.2009, 23:00 | Повідомлення № 86
Мудрий вчитель
Нагороди: 7
Рейтинг: 124
Quote (Senya)bestt)
Я так зрозумів, що тут є і вчителі, цитую: І на останок. Інформатика з 1 класу - додаткові години вчителю

Без сумнівів такі пояснення вчителів не витримують критики не лише з морально-етичних міркувань, а й з точки зору елементарної логіки. В усіх методичних рекомендаціях вказують, що читати інформатику в молодших класах повинні вчителі початкових класів, а не ті вчителі-інформатики, що ведуть 10-11 класи. Тоді про які додаткові години йде мова?
pasichov Дата: Ср, 09.09.2009, 10:15 | Повідомлення № 87
Наполегливий учасник
Нагороди: 3
Рейтинг: 70
Як на мене, то використавши принцип "що каже та рука, що на серці"... вводити інформатику як навчальний предмет в початковій школі - це злочин проти дитини. Я ще готовий погодитись на існування гуртків, кули батьки віддають дитину за бажанням...
Спробую аргументуватии:
- в початковій школі інтелектуальний розвиток дитини недостатній (через вікові особливості) для свідомого оволодіння комп'ютером. заняття зводяться в основному до ігор (хай, в кращому випадку "розвиваючих"). А це, в свою чергу, створює у дитини динамічний стереотип - комп"ютер - пристрій для розваг, що не дозволяє йому в майбутньому глянути на нього по іншому. Ось ми й маємо покоління "комп"ютерних гуру", які з першого класу сидять годинами за клавою, а РЕАЛЬНО НІЧОГО НЕ ВМІЮТЬ (і не хотять) з цим комп"ютером робити, я вже не кажу про програмування.
Навчати інформатики слід - 7-9 класу, причому формувати не вміння запам"ятати послідовність натискання кнопок в тій чи іншій програмі МС, як це зараз робить діюча програма. Потрібно формувати СВІТОГЛЯДНУ ПЛАТФОРМУ використання комп'ютера в рызних сферах ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОІ діяльності людини (в.ч і в інтелектуальномістких технологічних процесах). Навідь сворити простий текст в ворді можна вчити так як ми це зараз робимо, а можна сформулювати, як РОЗВИВАЮЧУ задачу.
А пки що ПК ОБОЛВАНЮЄ.... А ви хочете ще й з першого класу...

Відредаговано: pasichov - Ср, 09.09.2009, 11:09
mouse Дата: Ср, 09.09.2009, 11:08 | Повідомлення № 88
Ветеран спілкування
Нагороди: 4
Рейтинг: 62
Quote (Senya)bestt)
А це в першу чергу Комп*ютори та телевізори!!

В мій час діти також ходили в окулярах, а ПК в школі і близько не було.
Quote (pasichov)
вводити інформатику як навчальний предмет в початковій школі - це злочин проти дитини.

Погоджусь на інформатики за бажанням батьків, що робиться в багатьох школах.
На мій погляд, якщо дитина має ПК вдома, а це реальність, то потрібний певний рівень культури спілкування з цим пристроєм. На жаль, дома в дити так: дитина сидить грається кілька годин аби не заважала. Сам бачив.
Ковшун Дата: Ср, 09.09.2009, 11:18 | Повідомлення № 89
Досвідчений учасник
Рейтинг: 25
Quote (mouse)
В мій час діти також ходили в окулярах, а ПК в школі і близько не було.

Цілком погоджуюсь з Вами!!!!
Нічого все валити на ПК.

Quote (mouse)
На мій погляд, якщо дитина має ПК вдома, а це реальність, то потрібний певний рівень культури спілкування з цим пристроєм. На жаль, дома в дити так: дитина сидить грається кілька годин аби не заважала. Сам бачив.

А щоб був певний рівень культури спілкування з ПК, треба вводити предмет інформатика раніше, ніж у 5 класі.
Ніякого "злочину" тут немає.
alex Дата: Ср, 09.09.2009, 11:24 | Повідомлення № 90
Активний учасник
Рейтинг: 17
Думаю, що насамперед потрібно розрізняти що діти вивчають: інформатику чи натискання кнопок використовуючи
прикладні програми.
Якщо вивчати інформатику в хорошому розумінні цього слова, то необхідною умовою успішного вивчення є знання математики. Мій досвід показує, що розпочинати раніше 7 класу , в загальному випадку недоцільно.
Нехай краще футбол ганяють. ;)

Відредаговано: alex - Ср, 09.09.2009, 11:25
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.3 Опитування » З якого класу потрібно обов’язково вивчати інформатику? (Окрім відповідей пишіть аргументи.)
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2019.