Вт, 21.05.2019, 15:48
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

• Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt  
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.3 Опитування » Які конкурси з інформатики відбуваються в вашому р-ні (обл.)
Які конкурси з інформатики відбуваються в вашому р-ні (обл.)
Ковальчук_Олександр Дата: Нд, 19.08.2007, 01:37 | Повідомлення № 1
Ветеран спілкування
Нагороди: 18
Рейтинг: 209
Прошу поділитись досвідом про те, які конкурси з інформатики відбуваються в вашій школі/місті/районі/області та специфіку участі в них, їхньої організації.

[admin]
Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!
[/admin]

Відредаговано: WWW - Сб, 07.06.2008, 22:11
Стифа Дата: Вт, 29.01.2008, 16:43 | Повідомлення № 16
Я тут недавно...
Нагороди: 0
Рейтинг: 3
м. Кривий Ріг Дніпропетровської області.
Конкурсів проводиться дуже багато, але назву ті, в яких приймають участь мої учні:
міський конкурс комп'ютерної анімації і графіки "Аніграфьонок" (номінації різні:малюнок, створений в Paint, малюнок конструйованний(будь-який графічний редактор), анімація, Web-дизайн, навчальний фільм, гра, презентація, реклама)
районний конкурс "Інформаційні перегони" (конкурс учнівських проектів)
районний конкурс "В гостях у Чипа" (конкурс комп'ютерної грамотності для учнів початкової школи). Правда, цей конкурс проводиться тільки перший рік, тому ще багато недоліків, але ми працюємо на цим.
районний конкурс "Аніматор" (створення видео власними руками)
zagrelena Дата: Нд, 19.10.2008, 01:00 | Повідомлення № 17
Я тут недавно...
Рейтинг: 1
Конкурс творчих робіт учнів, що навчаються в гуртках "Інтершкола". Конкурс проводиться у двох номінаціях: "Моя перша книжка" та "Моя перша презентація". У цьому році мої учні дойшли до Всеукраїнського етапу і перемогли - І місце за кращу презентацію і приз - ноутбук, ІІ місце - за книжку, приз - мобільний телефон і головне - 4 чарівні дні у Коблево, де відбувався 4-й етап конкурсу
igor_ Дата: Нд, 19.10.2008, 14:27 | Повідомлення № 18
Тут живе...
Нагороди: 1
Рейтинг: 21
Житомирська область.
Близько 6 років проводиться "Конкурс на краще володіння ПК" в п’яти напрямках: Wоrd, Excel, Access, Power Point, офісні програми (завдання по всіх 4 програмах). В районі такий конкурс пройшов вперше минулого року.
Є ще конкурс з Веб-дизайну "Шкільний сайт"
Планується цього року провести конкурс з анімації
mariyka21 Дата: Вт, 07.08.2012, 21:08 | Повідомлення № 19
Новий користувач
Рейтинг: 0
Місцевих конкурсів немає, тому приймаємо участь в обласних (по школі "Ерудит" та Академії "Крок") та в "Бобрі"
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.3 Опитування » Які конкурси з інформатики відбуваються в вашому р-ні (обл.)
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2019.