Сб, 23.09.2017, 22:54
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 1 з 512345»
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.3 Опитування » Скільки часу ви працюєте на комп’ютері?
Скільки часу ви працюєте на комп’ютері?
Скільки часу Ви в середньому проводите за комп`ютером на добу?
1.До 1 год.[ 0 ][0.00%]
2.1-3 год.[ 1 ][1.18%]
3.3-5- год.[ 15 ][17.65%]
4.5-8 год.[ 26 ][30.59%]
5.8-10 год.[ 28 ][32.94%]
6.10-15 год.[ 7 ][8.24%]
7.Більше 15 год.[ 8 ][9.41%]
Усього відповідей: 85
serg Дата: Вт, 29.04.2008, 20:02 | Повідомлення № 1
Я тут недавно...
Нагороди: 0
Рейтинг: 3
Шкідливість комп`ютера та його пристроїв на здоров`я користувачів не повинна Вас відлякувати від ПК, якщо дотримуватися мір та норм безпеки, шкідливість Пк мінімальна.

[admin]Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: WWW - Сб, 07.06.2008, 17:39
Ogorodets Дата: Вт, 29.04.2008, 20:41 | Повідомлення № 2
Назавжди з нами
Нагороди: 1
Рейтинг: 42
5-8 часов регулярно. Бывает и 10, но редко. Но такого, чтобы я не посидел за компом - такое бывает крайне редко. Я уже как наркоман без дозы, не могу без это железяки.
ihor_hontar Дата: Вт, 29.04.2008, 21:05 | Повідомлення № 3
Досвідчений вчитель
Рейтинг: 13
Quote (serg)
Шкідливість комп`ютера та його пристоїв на здоров`я користувачів не повинна Вас відлякувати вас від ПК

Я, якщо включаю комп'ютери, в 7.50 кожного робочого дня, то виключаю 21.45, а той дальше інколи 01.00 і дальше, а декули при потребі не виключається сутками, але того ніхто не цінить, а тим більше не вірять.
Ковальчук_Олександр Дата: Вт, 29.04.2008, 22:17 | Повідомлення № 4
Ветеран спілкування
Нагороди: 17
Рейтинг: 192
Проголосував саме за 10-15 год. Проте в рідких випадках буває і більше 15 годин.
10-15 годин - це сумарний час роботи за комп’ютером в школі+дома.
В суботу, викладаючи курси в РКШ я працюю з 9.30 до 17.30. Сиджу на компі з перервами, але всеодно відчуваю шкідливий вплив. Приходжу до дому, ще сиджу годин 5-8.
Коли вихідний можу сидіти по 10-15 годин. Перерви роблю. Також роблю невеликі зарядки і це допомагає бути більш-менш в тонусі.
Тобто кожних годину дві сидіння - зарядка 15 хв. з комплексом вправ.
filnick Дата: Ср, 30.04.2008, 12:03 | Повідомлення № 5
Мудрий вчитель
Нагороди: 7
Рейтинг: 124
На роботі щодня по 2-3 години, дома щовечора по 4-5 годин. Коли запускаю супутникову рибалку, то можу просидіти до 10-12 годин на добу. Але роботу за ПК завжди поєдную з якоюсь іншою.
nadya_hontar Дата: Ср, 30.04.2008, 13:12 | Повідомлення № 6
Я тут недавно...
Рейтинг: 0
Всередньму 6-8 годин регулярно. Буває і 12, але рідко. Втома відчувається.
Newbie Дата: Ср, 30.04.2008, 13:24 | Повідомлення № 7
Хелпер
Нагороди: 9
Рейтинг: 91
не рахувала спеціально, але думаю що годин 5-8. не можу сказати, що це особливо втомлює - бо якщо вдома, то постійні перерви і відволікання, а в школі - то й мови нема щоб провести за монітором більш як 15-20 хвилин (перерва, плюс-мінус пару хвилин). у вихідні - підхожу перевірити пошту, хоч комп включений майже постійно - музичку мені грає. якщо є квант часу - посидіти на форумах, однокласниках і т.п. а коли є робота - то доводиться і всі 8 годин сидіти, а то й довше (але то досить рідко буває)
ssh Дата: Ср, 30.04.2008, 21:53 | Повідомлення № 8
Проф. освоїв фото-від. монтаж
В мене приблизно 50 на 50 між 10-15 і більше 15. В основному це монтаж. Вийнятки (святкові дні) бувають тільки тоді коли іду на зйомки (а це теж не мало), тому і приходиться багато часу проводити за ПК потім. Інколи, якщо прижимає, то по 2-3 доби з переривом 1-3 години сну. Через кожних пів години розминка. Правда потім майже сутку відсипаюсь. Коли дуже вже все набридає можу 2-3 дня взагалі не включати ПК.
Jokerz Дата: Ср, 30.04.2008, 22:42 | Повідомлення № 9
Хостер
Нагороди: 4
Рейтинг: 97
я работаю не подряд все время. Т.е. компьютер велючен практически 24 часа в сутки но подхожу работать понеобходиомсти. Основная работа - удаленное администрирование, потому если есть работа то делаю. Если нет то не делаю
Lviza Дата: Чт, 01.05.2008, 10:58 | Повідомлення № 10
Тут живе...
Дома 2 комп'ютера на двох синів. Дома 3-5 годин за тим, який в даний момент вільний. Але ж сімейна людина і не може більше, особливо жінка. Я розумію, що вчитель, а тим більше інформатик - не жінка, а просто вчитель чи інформатик smile та трьом мужикам треба колись і їсти приготувати. Тому життя саме регулює, щоб шкідливо не було. Погано друге - зараз процентів 70 суспільства не відривається від комп'ютерів сутками. І це, в основному діти і юнаки (дівчата менше). Це не зашкодить майбутньому поколінню? В школі годин інформатики мало - 10 на тиждень (з урахуванням поділу на групи), тому відповідно і в школі менше працюю. Вільний час - фізика. От коли в РКШ викладала, тоді опромінення йшло повним ходом і з усіх боків. Хоча зараз запевняють, що шкідливість сучасних комп'ютерів менша, ніж старих, та я думаю, що це більше стосується моніторів. Процесор з частотою 3 ГГц випромінює краще, ніж 700 МГц (фізики мене розуміють). Чому в країні фактично зникли таргани? Є думка, що на них вплинула велика кількість мобільних телефонів і комп'ютерів в наших домівках! Ну, що ж, будемо надіятися, що ми будемо більш витривалими, ніж таргани. Організм людини, зрештою має здатність пристосовуватися до умов проживання. І скоро більш екологічним для нас буде вважатися простір, пронизаний електромагнітнимим хвилями, бо звикнем до них, а чисте лісове, або гірське повітря впливатиме як отрута! Як вам "Картина майбутнього":D (люблю наукову фантастику)

Відредаговано: Lviza - Чт, 01.05.2008, 11:08
Jokerz Дата: Чт, 01.05.2008, 11:45 | Повідомлення № 11
Хостер
Нагороди: 4
Рейтинг: 97
я считаю необходимо провести грань между "больными компьютерами людми" и нормальными которые много сидят за ним.
Я лично считаю что больно человек это тот который все время на пролет сисдит за компом в игры или общение через интернет. Причин тому может быть масса, но основная это не получения нормального общения в реальном мире, человек уходит в виртуальный для того что бы возместить потребность в общении, еще одно что в интернете человек как бы может реализовать себя в каком то отношении, не являясь таковым в реальной жизни ,к примеру ребенок которые достиг каких то вершин в компьюторной игре "прокачав героя" получае супер -мега сильного который может все и его в игре уважают, или другие симуляторы к примеру бизнеса, ребенок достигает каких то вершин в виртуале а не в реале - это уже болезнь.
А когда человек работает за копьютером, пусть даже сутки на пролет это его работа, возьмите админа например, он дежурит или сутки или 12 часов, и если работы много он за компом все это время - такой человек я считаю нормальный.
Lviza Дата: Чт, 01.05.2008, 16:44 | Повідомлення № 12
Тут живе...
Психически он нормальный, но как это влияет на все его органы? Кстати, кто знает, не вернут ли за "вредность" доплату?.. Правда то были копейки...Когда я только начинала изучать компьютер (5 лет назад, совершенно самостоятельно), то 50% ночей напролёт сидела за компьютером. Рядом спал сын, а я как одержимая... Результаты от самообразования иногда бывают даже более ощутимые, чем от официальной учёбы с учителем. Результаты есть, но я помню, как мне было физически плохо - ноги, голова, глаза - всё... Теперь, когда основа знаний уже есть, можно регулировать порции пребывания за компьютером, но куда девать энтузиазм (создание сайта на одном дыхании и т.д.), там уже о здоровьи не думаешь...
Кстати, к вам в школу приходили мужчина и женщина с наклейками на монитор, которые якобы нейтрализуют вредные излучения? Мужчина ещё был с рамкой как у экстрасенсов. Если да, то мне интересно, как вы их восприняли - как я - как шарлатанов или поверили? Может кто-то пользуется этой "радугой" (так они назвали своё изобретение)? Поделитесь опытом общения с ними, а я потом расскажу забавную историю, связанную с этой компанией.

Відредаговано: Lviza - Чт, 01.05.2008, 16:46
Ковальчук_Олександр Дата: Чт, 01.05.2008, 17:01 | Повідомлення № 13
Ветеран спілкування
Нагороди: 17
Рейтинг: 192
Веду курси в РКШ зараз. 7 днів на тиждень біля шкільних комп’ютерів. Я впевнений, що іонізоване повітря сильно шкодить моєму здоров’ю. І я це відчуваю. В п’ятницю і суботу навантаження найбільше - з 8.30 до 17 години практично без обіду. Комп’ютери весь цей час майже не вимикаються. При роботі в РКШ приходиться порушувати санітарні норми - дуже часто в мене заняття замість 1 години триває півтори, і якщо в суботу в мене 6 груп = 8-9 годин. Вчителі постійно говорять, коли заходять в кабінет, що запах в комп’ютерному досить специфічний. Я клоню до того що від 1 комп’ютера шкідливий вплив може і не сильно великий, але від 16 в 16 разів більший! І які то сучасні монітори Самтрон 76Е з випуклим екраном? По нинішнім нормам повний відстій. Не говорю про те, що часто потрібно виручити школу і до 9-ї вечора сидіти, щось сканувати, шукати в інтернеті, оформлювати. Чи хтось цінить втрачене здоров’я вчителів інформатики від випромінювання і спалені за дешевим монітором очі? Отака в нас держава.
Pentiume Дата: Пт, 02.05.2008, 18:34 | Повідомлення № 14
Тут живе...
Нагороди: 1
Рейтинг: 25
А щодо комп'ютера, то надіюсь, що скоро навчуся працювати за ним швидше, і часу сидітиму за ним менше. А зараз сиджу більше 10 годин.
ihor_hontar Дата: Пт, 02.05.2008, 19:16 | Повідомлення № 15
Досвідчений вчитель
Рейтинг: 13
Quote (filnick)
А може хоч на вихідні послати до біса той комп'ютер та й відправитися трохи відпочити на природу. Тим більше свіже весняне повітря конче всім необхідне.

Шановні форумчани! Не знаю, як у вас погода, але в нас сьогодні, 02,05,08, так холодно, що добрий господар би "пса на двір не випустив". Отож приходиться у вихідні за комп'ютером грітися. І вже з годин 9 періодично працюю за комп'ютером. А одночасно роблю профілактику інших комп'ютерів.

Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.3 Опитування » Скільки часу ви працюєте на комп’ютері?
Сторінка 1 з 512345»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.