Вт, 21.11.2017, 12:15
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 2 з 2«12
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.3 Опитування » Який рівень знань у вашій школі?
Який рівень знань у вашій школі?
Високий рівень знань в школі мають % учнів?
1.0-10%[ 10 ][33.33%]
2.10-25%[ 5 ][16.67%]
3.25-50%[ 7 ][23.33%]
4.50-75%[ 6 ][20.00%]
5.75-100%[ 2 ][6.67%]
Усього відповідей: 30
serg Дата: Чт, 24.04.2008, 01:19 | Повідомлення № 1
Я тут недавно...
Нагороди: 0
Рейтинг: 3
Порівняємо!

[admin]Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: WWW - Сб, 07.06.2008, 16:52
NAW1977 Дата: Ср, 10.09.2008, 15:35 | Повідомлення № 16
Я тут недавно...
Рейтинг: 2
У минулому навчальному році випустили ПЕРШУ медалістку, є ще один претендент у 8 класі, але я не впевнений, що її вистачить надовго. Та й як можна говорити про успішність учнів по школі, якщо 50% класів ЗПР.
filnick Дата: Ср, 10.09.2008, 16:21 | Повідомлення № 17
Мудрий вчитель
Нагороди: 7
Рейтинг: 124
Quote (NAW1977)
є ще один претендент у 8 класі, але я не впевнений, що її вистачить надовго

Претендентом на медаль вважається учень 11 класу, який за підсумками семестрових та річних оцінок за 10 клас мав високий рівень. Тому 8-й клас - це ранувато.
SV Дата: Пт, 30.04.2010, 00:26 | Повідомлення № 18
Новий користувач
Рейтинг: 0
цього року 1 претендент на золоту медаль.
минулого випустили 3 медалістів.
NataliyG Дата: Пт, 30.04.2010, 11:14 | Повідомлення № 19
Активний учасник
Нагороди: 2
Рейтинг: 37
Тепер, завдяки нашому міністру освіти я думаю рівень по меделях оцінках в школах України зросте. (просто чи рівень знань зросте? навряд)
Будуть купляти домовлятися і т.д. і т.п.
mudrak Дата: Пт, 30.04.2010, 13:23 | Повідомлення № 20
Активний учасник
Нагороди: 3
Рейтинг: 36
Можна придумувати різні критерії та підходи до оцінки знань щоб якось виправдати своє існування, або показати який "нездара" твій конкурент, але, на моє глибоке переконання, якість знань стабільно погіршується. Як би не "танцювали" вчителі, і батькам і учням добре видно, що знання не є абсолютно ніякою гарантією навіть вступу до ВУЗу,а не те що отримання роботи, влаштування життя взагалі. Абсолютно ВСЕ вирішують зв'язки і гроші. Прикладів - масса. Був якийсь проблиск, коли вступ був по результатах ЗНО, щось питали, купували книжки, ходили на додаткові, тепер знову: у школу хабар за атестат, у ВУЗ за підготовчі курси, і т.д і т.п.
swetikccc Дата: Пт, 30.04.2010, 16:18 | Повідомлення № 21
Ветеран спілкування
Нагороди: 28
Рейтинг: 370
Quote (mudrak)
що знання не є абсолютно ніякою гарантією навіть вступу до ВУЗу,а не те що отримання роботи,

Вступу да.
А от роботи під питанням.
Не думаю що до пана Ахметова влаштовуються тільки по зв'язкам і за гроші. ))))
mudrak Дата: Сб, 01.05.2010, 10:13 | Повідомлення № 22
Активний учасник
На роботу - лише по знанням та умінням, на оплату роботи - по зв'язкам і за ті ж таки гроші.
swetikccc Дата: Сб, 01.05.2010, 23:18 | Повідомлення № 23
Ветеран спілкування
Нагороди: 28
Рейтинг: 370
Quote (mudrak)
На роботу - лише по знанням та умінням, на оплату роботи - по зв'язкам і за ті ж таки гроші.

В селі да, а от в столиці беруть і платять інколи по роботі.
bondar1995 Дата: Вт, 04.05.2010, 17:30 | Повідомлення № 24
КЛОУН
Рейтинг: 0
У нас в звітах рівень знань 75%, а на справді 10-15%
mouse Дата: Ср, 05.05.2010, 09:30 | Повідомлення № 25
Ветеран спілкування
Нагороди: 4
Рейтинг: 62
Гадаю, що варто розмежувати поняття оцінка в журналі та зання, які реально мають учнів, відповідно до їх оцінок.
От як раз знання та вміння і вирішать як дитина буде працювати і ким.
mudrak Дата: Ср, 05.05.2010, 11:06 | Повідомлення № 26
Активний учасник
Quote (mouse)
розмежувати поняття оцінка в журналі та зання

А ще краще було б скасувати поняття "оцінка в журналі", а то я ставлю оцінку, і якщо вона низька, то я ж таки в цьому і винуватий (не навчив, не пояснив, не знайшов підхід і т.д. і т.п.). А навчання процес багатосторонній і багато в чому залежить не від мене - добре якщо учні такі як bondar 1995, а якщо пів уроку іде на те щоб зрозуміти взаємозв'язок руху стрілки на моніторі і мишки?
mouse Дата: Ср, 05.05.2010, 11:39 | Повідомлення № 27
Ветеран спілкування
Нагороди: 4
Рейтинг: 62
Quote (mudrak)
навчання процес багатосторонній

Згоден....
Так воно і є. Що за навчння учня відповідає вчитель. А мали б самі діти та їх батьки. А вчитель має лише якісно робити свою роботу, на це і є його атестація та інше. В Європі так і є.
Ktara Дата: Ср, 05.05.2010, 13:09 | Повідомлення № 28
Перспективна вчителька
Нагороди: 36
Рейтинг: 285
mouse, ой, до Европы нам ой как далеко.
Согласна что оценка в журнале и реальные знания зачастую разные вещи.
А про то кто виноват, то в низкой оценке не может быть вина только одной стороны (или ученика, или учителя, или родителей)
тут логических цепочек можно построить много (уж извините, опять лез в свою любимую аналитику). Но в результате виноватых можно найти много. Просто легче всего обвинить учителя в том, что не нашел подход. А если разобраться, чтобы найти подход с учеником должен поработать психолог, который потом расскажет учителю что можно попробовать с этим учеником (опять же как в той Европе, к которой мы никак дойти не можем)
Если там(из личного опыта) я увидела в презентацию на черном фоне, то имею все основания заявить об этом факте школьному психологу. А он уж будет разговаривать с учеником и выяснять причины преобладания черного фона. А потом напишет мне (как учителю, который дал сигнал) подробно что там с этим учеником и что предлагает то-то и то-то)
А за 45 минут дать полную оценку происходящему да еще и найти верно решение - не под силу даже очень хорошему психологу.
Родители отрываются на учители обосновывая это тем. что я отдал свое дитятко вам - вы обязаны его научить а я слишком занят (занята) чтобы контролировать как он(она) учится. Вот и спихнули все функции (даже те, что не должны были) на учителя. И отдувается он тоже за всех: и за себя, и за маму с папой, и за того дядю
Это мое ИМХО
gry Дата: Ср, 05.05.2010, 23:47 | Повідомлення № 29
Досвідчений учасник
Рейтинг: 120
Quote (mouse)
. А мали б самі діти та їх батьки. А вчитель має лише якісно робити свою роботу, на це і є його атестація та інше. В Європі так і є.

КВП - Кому Воно Потрібне....? За наші 100 -140$ ?
Європа - відпочиває...
bochik Дата: Чт, 06.05.2010, 01:59 | Повідомлення № 30
Часто заходить...
Рейтинг: 5
Якось у Львові на зустрічі молоді молоді з Генерал-губернатором Канади, задав колишньому міністру Васюнику запитання: чи може молода людина прожити на 150 у.о., працюючи в школі на 1,5 ставки. Йому було важко відповідати, а ось один з представників канадської делегації підійшов до мене і здивовано запитав, це 150 дол. в тиждень чи день заробляє вчитель. Варіанту: в місяць в нього навіть не виникло. :))) Але ближче до теми:
минулого року випускали 4 медалісти, з них троє зрізались на ЗНО, одна взалі медаль завалила, а двоє на срібну з золотої.
Цього року ніби троє медалістів випускаємо, думаю, що реально заслуговує лише одна на це високе знання.
Щоправда, на силу школи не жаліюсь, маємо за олімпіадами 2 місце в районі після Львівської Класичної Гімназії.
Однак, найбільше турбує невміння дітей читати й думати, невміння працювати самостійно і знаходити задоволення в навчанні.
А без цього... думаю високий рівень знань неможливий.
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.3 Опитування » Який рівень знань у вашій школі?
Сторінка 2 з 2«12
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.