Пн, 20.11.2017, 05:45
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 6 з 6«123456
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.3 Опитування » Достойна заробітна плата педагога (Розмір заробітної плати)
Достойна заробітна плата педагога
Яку заробітну плату Ви хотіли б отримувати?
1.теперішній рівень оплати мене цілком задовільняє[ 2 ][2.50%]
2.від 1000грн до 2000грн[ 6 ][7.50%]
3.від 2000грн до 4000грн[ 29 ][36.25%]
4.від 4000грн до 7000грн[ 27 ][33.75%]
5.від 7000грн до 10000грн[ 2 ][2.50%]
6.більше 10000грн[ 11 ][13.75%]
7.ваш варіант[ 3 ][3.75%]
Усього відповідей: 80
Yura_Shrol Дата: Пт, 04.04.2008, 10:09 | Повідомлення № 1
Знаток супутникового інету
Нагороди: 1
Рейтинг: 45
Для розрахунку заробітної плати прошу керуватися наступними критеріями:
1. Вчитель вищої категорії із середнім стажем роботи.
2. Робота на ставку + завідування кабінетом.
3. Зарплата повинна бути такою, що не потрібні були ніякі "ліві" заробітки, хіба що як хоббі.
4. Можна було себе повністю присвятити роботі.
5. Щоб можна було собі позволити жити скромно, але не відмовляти собі в деяких радостях (автомобіль, нормальне житло, ...).
6. Щоб літом можна було культурно відпочити, хоча б на узбережжі Чорного моря.
7. Щоб не хотілося шукати іншу, більш оплачувану, роботу.

Для розрахунку заробітної плати прошу не керуватися наступними критеріями:
1. "Від жадності і побільше"
2. "А в депутатів то яка зарплата"
3. "Скільки вовка не годуй, а він все одно в ліс дивиться"

[admin]Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!
[/admin]

Відредаговано: WWW - Сб, 07.06.2008, 16:34
Ktara Дата: Пт, 30.04.2010, 10:53 | Повідомлення № 76
Перспективна вчителька
Нагороди: 36
Рейтинг: 285
ну в Киеве и коммунальные дорого, у меня только в ЖЕК уходит 500 грн ежемесячно я уж молчу про отопление. Так съем квартиры за 3000 это еще по божески.
ну поход в магазин - смотря сколько раз в неделю ходить. У мен якупить продукы в супермаркете - это гривен 800 в неделю - при том что еще маленький ребенок и ему надо кучу всего. На базар не хожу поэтому сказать не могу сколько там будет уходить. так что на питание 9 тыс в месяц что-то многовато. Потолок 5 тыс. Это если еще себя побаловать. Не знаю что понимать под развлечением, если Бинго так у него давно уже не тот формат. Театр и кино таких денег стоить не будут даже если там в кафешке побывать. На отпуск 1000? Я отдыхаю в Карпатах. Едем минимум на 2-3 недели. Надо значительно мешньше. Наш Крым за сервис не признаю. ПРоще уехать в ту же Болгарию и отношение будут другое да и по деньгам меньше получится.
У меня с учетом постоянного растущего маленького ребенка. которому вечно что-то надо покупать в месяц уходит явно меньше 15000 тысяч. Так что может в Киеве и дороже жить, но цены были завышены.
Правда в образование. что Киев. что не Киев расценки одинаковые. А вот не в бюджетных органихациях уровень зарплаты значительно выше, чем если отъехать от Киева на 30-40 км и больше. Поэтому и едут в Киев, так как можно заработать и неплохо. И съем квартиры себя отправдывает. При этом дешевле снимать квартиру в Киеве, чем каждый день туда-обратно маршрутками ездить.
Нормальная зарплата по Киеву будет в пределах 8000 грн (это офисная работа). ну я не имею в виду секретаря :) Там доларов 300-500. Иначе никто и работать не будет за меньшее. ну вот посчитайте сколько имеет в Киеве секретать и сколько имеет учитель :). Поэтому когда говорят что Киев дорогой город. обычно справшиваю по сравнению с чем? Там уровень зарплаты (не бюджет) отвечает ценам (тем более супермакете что в Киеве что в регионах цены будут одинаковые)
При этом я еще много езжу. поэтому у меня много денег идет на бензин - а постоять в Киевских пробках - точно бензина не напасешся. Так что 15000 это надо жить немного не оглядываясь не деньги. А ессли не оглядываться на деньги то можно и на Багамы а лучше в Дубаи :) Там и поприкольнее, да и и сервис получше будет
pet Дата: Пт, 30.04.2010, 21:37 | Повідомлення № 77
Патріот
Нагороди: 2
Рейтинг: 23
цікаво.... а для чого відкрили цю тему??? :)
Людині скільки не дай- мало буде.Якбі мені років 5 назад сказали що буду отримувати 200$ чистими- руки б цілував, а зараз......Тай не дадуть нам бльше ніж є :* Маємо те що маємо, а підробітки, якими вимушені займатись вчителі знижують якість підготовки до уроків.
З.И. А відпочиваю я дома- на городі ;)
Леена Дата: Пт, 30.04.2010, 22:43 | Повідомлення № 78
Часто заходить...
Нагороди: 5
Рейтинг: 17
Ktara, не завышены, у меня муж диабетик и ребенок тоже постоянно растущий и с большими проблемами. Питание несколько специфическое. Только на молочку уходит порядка 400 гривен в неделю. Да и машина включена в бюджет, куда ж без нее, вошла в 1500 в неделю, она наша тяговая лошадка. Бензин правда вкладываем в 800-1000 в месяц, так что в принципе терпимо. В магазины еще вошли мелочи жизни, которые все время надо. Да и крым нам надо, я астматик, мне без моря нельзя. Год без моря и я сваливаюсь в ноябре с такими проблемами - мама не горюй... Дубай действительно может выйти дешевле, но там такой климат, что и мужа и меня уложит, да и малой не шибко комфортно будет. Крым ближе. По поводу сервиса - верно, но куда дется?
mariyka21 Дата: Вт, 07.08.2012, 21:31 | Повідомлення № 79
Новий користувач
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
Постійно працюю десь додатково ("ліва" робота), на заробітню плату сучасного педагога (маю вищі кваліфікаційні категорії як вчитель інформатики й як практичний психолог) неможливо утримувати сім'ю, вчити студентів...
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.3 Опитування » Достойна заробітна плата педагога (Розмір заробітної плати)
Сторінка 6 з 6«123456
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.