Сб, 18.11.2017, 14:04
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 8 з 8«12678
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.3 Опитування » Який рівень знань програмування у вас??? (Цікаво чого затихають теми з програмування???)
Який рівень знань програмування у вас???
Який рівень знань програмування у вас???
1.Високий - Запрограмую мох і болото (знаю більше 5 мов програмування).[ 17 ][23.94%]
2.Достатній - Знаю як в паскалі організувати цикли і розгалуження, для школи хватить, а більше мені не тра.[ 50 ][70.42%]
3.Нулевий - А нашо воно мені.[ 4 ][5.63%]
Усього відповідей: 71
Varkan Дата: Ср, 02.04.2008, 13:03 | Повідомлення № 1
Викладач ВУЗу
Нагороди: 0
Рейтинг: 6
У всіх темах форуму, де задача стоїть написати програму, беруть участь близько 10 людей.
Невже серед 412 зареєстрованих учасників так мало людей знають алгоритмізацію та програмування?
Якшо це так, то як інші викладають програмування в школах?
Напишіть свої думки і аргументуйте відповідь.

[admin]Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!
serbor Дата: Вт, 21.05.2013, 18:57 | Повідомлення № 106
Наполегливий учасник
Нагороди: 2
Рейтинг: 46
Цитата (Пилипчук_О_П)
- на Оріоні саморобному (може хтось пам'ятає) написав на асемблері програму
А я в 86 году написал программу для "Радио-86РК" на ассемблере "Анализ качества ввода с магнитной ленты", она потом на кассетах на радиорынках продавалась за 1 рубль! Может кто-нибудь из форумчан её помнит?

Відредаговано: serbor - Вт, 21.05.2013, 18:58
Пилипчук_О_П Дата: Вт, 21.05.2013, 22:31 | Повідомлення № 107
Ветеран спілкування
Нагороди: 30
Рейтинг: 346
О! Нагадали про касети! Коли прислали мені з Москви для згаданого вище Оріона 4 ігрові програми на касеті, виявилося, що їх неможливо скопіювати. Це деякий час "мучило", потягло за собою вечірні-нічні дослідження, написання свого завантажувача даних, потім копіювальника (подібного до тих, що були популярні на Спектрумах). Попутно "відкрилися" деякі недокументовані можливості операційної системи (щойно подумав, що це могла бути апаратна особливість...).

Ще один цікавий проект десь 18-річної давності - ремонт електронного барабана Лель (хто має знайомих старих музикантів - вони пояснять). Електричної схеми не було. Розібрав і побачив, що це - комп'ютер. Зрозуміло, що ритмічні послідовності зашиті в постійній пам'яті. Вдалось "вирахувати", в якій саме мікросхемі. А на Оріоні тоді вже мав програматор для таких мікросхем. Вміст пошкодженої мікросхеми вдалось прочитати. Потім зрозумів принцип кодування ритмів. А далі - програмування, якому присвячена ця гілка :) На тому ж Оріоні була написана програма для розробки власних послідовностей. При цьому формувався блок даних, який залишалося прошити у чисту мікросхему, вставити її в панельку, впаяну для цього в плату барабана (ще й дірку в корпусі прорізали, щоб оперативно міняти) і послухати що вийшло...
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.3 Опитування » Який рівень знань програмування у вас??? (Цікаво чого затихають теми з програмування???)
Сторінка 8 з 8«12678
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.