Нд, 19.11.2017, 10:51
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 7 з 8«125678»
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.3 Опитування » Який рівень знань програмування у вас??? (Цікаво чого затихають теми з програмування???)
Який рівень знань програмування у вас???
Який рівень знань програмування у вас???
1.Високий - Запрограмую мох і болото (знаю більше 5 мов програмування).[ 17 ][23.94%]
2.Достатній - Знаю як в паскалі організувати цикли і розгалуження, для школи хватить, а більше мені не тра.[ 50 ][70.42%]
3.Нулевий - А нашо воно мені.[ 4 ][5.63%]
Усього відповідей: 71
Varkan Дата: Ср, 02.04.2008, 13:03 | Повідомлення № 1
Викладач ВУЗу
Нагороди: 0
Рейтинг: 6
У всіх темах форуму, де задача стоїть написати програму, беруть участь близько 10 людей.
Невже серед 412 зареєстрованих учасників так мало людей знають алгоритмізацію та програмування?
Якшо це так, то як інші викладають програмування в школах?
Напишіть свої думки і аргументуйте відповідь.

[admin]Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!
sgrecords Дата: Пт, 04.09.2009, 14:07 | Повідомлення № 91
Активний учасник
Нагороди: 2
Рейтинг: 59
Quote (badm)
Велику роль відіграють умови підготовки, навички вчителя і бажання учня.

Приняли меня как-то на работу в ПТУ вести у операторов комп.набора "Основы программирования". Язык я выбрал сам, какой знал лучше - VB6. Написал на нем для души всякого, кое-что продавал, опыт был. Так вот, я радостно набросился на предмет, так как давно хотел поделится знаниями в этой области. Поделал все практические на каждую тему, подобрал литературу, и т.п. В итоге - то ли я не смог заинтересовать людей, то ли не смог ответить на вопрос "А ЗАЧЕМ ?", незнаю. Практически никто из 30 человек не делал что-то по собственной воле. Опять же вспоминаю себя в школьном возрасет - был комп электороника 0551 + Бейсик вильнюс и все... Хочешь играть, напиши. А у них все уже есть - и телефон и косынка и т.п. С другой стороны это все-таки ПТУ, но общаясь со своим институтским преподом знаю что +/- дела обстоят так же и у них...
koljada Дата: Нд, 06.09.2009, 16:48 | Повідомлення № 92
Часто заходить...
Нагороди: 1
Рейтинг: 10
В класах 10-15 учнів, з них 1-2 за три роки знайдеться таких що цікавляться програмуванням, інші тільки ждуть кінця уроку. І я з своєю технічно-радянською освітою згадав Бейсик, спробував перейти на Паскаль, але з вищезгаданих причин загальмував. З сином на ВіжлБейсику дещо робили на більше часу не вистачає
Bizon Дата: Нд, 13.09.2009, 21:34 | Повідомлення № 93
Я тут недавно...
Рейтинг: 0
Профессиональным программистом не являюсь но базовыми навыками и понятиями могу оперировать
whiterose Дата: Пн, 26.10.2009, 18:58 | Повідомлення № 94
Часто заходить...
Рейтинг: 3
Чесно викладаю всі програмові розділи Паскаля, але без особливого ентузіазму - нема цікавості в учнів... :'( Хоча, були призери обласних олімпіад - мало, але знаходяться "перлики"... %)
gry Дата: Ср, 28.10.2009, 19:10 | Повідомлення № 95
Досвідчений учасник
Нагороди: 3
Рейтинг: 120
Quote (whiterose)
Чесно викладаю всі програмові розділи Паскаля, але без особливого ентузіазму - нема цікавості в учнів...

Абсолютно аналогічно так. На мою думку - вся проблема нашої шкільної інформатики в тому, що ми не знаємо - ЩО МИ ВІД НЕЇ /ІНФОРМАТИКИ/ ХОЧЕМО!!. Основні питання - що викладати, для кого , і для чого... Візьмемо наш район. В одших школах - "Сходинки", "Острови" та інше з 2,3,4 класів, в інших - на рівні факультативів, індивідуальних годин з 7-8 класу знову ж "якась" інформатика; в старшій школі - кому хто що дасть : - у того 2 год. в 10-11 кл, у того 1 година, в іншого - щось інше /факультативи, гуртки, спецкурси і т.ін./, а в результаті - немає кого послати від району на обласну олімпіаду. Незрозуміло одне - чому немає єдиного стандарту "інформатичної освіти " учнів ? Те, що говорить нам програма - згоден повністю, але ж програм не одна , а десятки!...
Знову-ж . На одній із гілок форуму ми "ламаємо списи" - : яка мова програмування найкраща? А тепер задумаємося - хто сказав нам, вчителям інформатики, яку мову потрібно вивчати, для чого ми її вивчаємо, і нарешті , кінцевий результат....?
А нашим ВНЗ різниці немає, що Ви вивчаєте, як вивчаєте, скільки годин - вони почнуть все по новому, здеруть з Вашої дитини гроші , і все буде нормально. А зробити простеньку табличку в Екселі (після закінчення ВНЗ) Ваш переможець шкільної/районної олімпіади так мабуть і не зможе ( за 5 років забуде те, що Ви його навчали в школі)
:*
PanPete Дата: Ср, 28.10.2009, 20:36 | Повідомлення № 96
Наполегливий учасник
Рейтинг: 45
Quote (gry)
Незрозуміло одне - чому немає єдиного стандарту "інформатичної освіти " учнів ?

В нашому районі також суцільні варіації програми та годин "під вчителя", "під школу".
dpi Дата: Чт, 29.10.2009, 05:25 | Повідомлення № 97
Досвідчений вчитель
Рейтинг: 39
Quote (gry)
Незрозуміло одне - чому немає єдиного стандарту "інформатичної освіти " учнів ? Те, що говорить нам програма - згоден повністю, але ж програм не одна , а десятки!...

Был бы полностью с Вами согласен еще года два-три назад. На данный момент все меняется или уже поменялось.
Программ не десятки, а две-три и плохого в этом ничего нет. У нас математику дают (7-8 часов в неделю) то же не по той программе, что в других школах. Но это выбор родителей на общешкольном собрании.Еще они решили делать упор на ин.яз и информатику и по этим предметам то же программы не те, что в других школах. И что здесь плохого.
Хотите программы обучения как у всех -берите их. (Стандарт)
psvetlanka Дата: Чт, 05.11.2009, 01:07 | Повідомлення № 98
Новий користувач
Важко мені вибрати запропонований вами рівень.
Років 7 тому я працювала программістом (Delphi) на держ. підприємстві. Навіть написала там автоматизовану підсистему управління відділом кадрів (яка працює і зараз). Потім пішла в дикретну відпустку і ось уже років 6 не займаюсь програмуванням. В школі викладала поки що в початкових класах. Мені цікаво, чи зможу я викладати інформатику в старших класах, де є програмування? Чи згадається все те, що я колись вміла?
mouse Дата: Чт, 05.11.2009, 08:44 | Повідомлення № 99
Ветеран спілкування
Нагороди: 4
Рейтинг: 62
Звичайно, зможете! Згадати слова мови - це не питання. Головне вміти мислити. А за 7 років роботи гадаю воно, алг. мислення, у Вас стало частиною Вас.
psvetlanka Дата: Нд, 08.11.2009, 00:12 | Повідомлення № 100
Новий користувач
Дуже дякую за підтримку. Буду сподіватися
SV Дата: Пт, 30.04.2010, 00:20 | Повідомлення № 101
Новий користувач
Готую дітей до олімпіад з програмування, але поки що на ПАСКАЛь
Вчитель Дата: Нд, 12.05.2013, 07:34 | Повідомлення № 102
Прописаний назавжди
Рейтинг: 13
Цитата (psvetlanka)
Чи згадається все те, що я колись вміла?
Так, безумовно! Програміст, як на мене, це той, хто продав хоч кілька власноруч зроблених програм, а вміння програмувати - як уміння їхати на велосипеді - раз навчився і на все життя. Звичайно, має бути бажання освоювати щось нове, бо на Паскалі і Делфі зараз не все можна зробити (принаймні швидко!).
Успіхів!
serbor Дата: Нд, 12.05.2013, 21:19 | Повідомлення № 103
Наполегливий учасник
Нагороди: 2
Рейтинг: 46
Цитата (Вчитель)
вміння програмувати - як уміння їхати на велосипеді - раз навчився і на все життя
Я считаю, что как раз не так. У "программёрского велосипеда" всё время меняются колёса, привод и управление. Кто не ездил несколько лет, уже может и не поехать.
LVV Дата: Вт, 21.05.2013, 13:34 | Повідомлення № 104
Прописаний назавжди
Нагороди: 5
Рейтинг: 107
Першу свою програму продав ще у 1989 році. Це була "Хиромантия - гадание по руке". Написана на Бейсіку радянського ПК "Вектор":)
Програмістом себе не вважаю. Але програмувати, вирішувати олімпіадні завдання подобається. Час при програмуванні не помічаю... плине як вода... 3-5 годин минають як одна хвилина
Пилипчук_О_П Дата: Вт, 21.05.2013, 16:12 | Повідомлення № 105
Ветеран спілкування
Нагороди: 30
Рейтинг: 346
Про мій рівень з програмування частково інформує розділ "Програмування" на сайті "Творча лабораторія вчителя інформатики": http://teachlab.ucoz.ua/publ/2
Там, де автором вказаний я - справді авторський матеріал. :) Матеріали здебільшого методичні, тому картина неповна.

За більше ніж 20 років інтересу до програмування розробляв різні програми в різних середовищах, але майже не продавав :)
Ось деякі:
- на Оріоні саморобному (може хтось пам'ятає) написав на асемблері програму для розробки екранних шрифтів (навіть з випадними меню!);
- на Корветах: на Бейсіку - реверсі для 2-х гравців, на Паскалі - "Сапер" з імітацією вказівника миші, система програмування "Машина Поста", оболонка для електронного журналу;
- сучасні комп'ютери - щось представлено тут: http://teachlab.ucoz.ua/load/4 . Останнім часом працюю над вдосконаленням Test-W2 (отримавши готовий програмний код).
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.3 Опитування » Який рівень знань програмування у вас??? (Цікаво чого затихають теми з програмування???)
Сторінка 7 з 8«125678»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.