Нд, 19.11.2017, 12:10
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 5 з 8«12345678»
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.3 Опитування » Який рівень знань програмування у вас??? (Цікаво чого затихають теми з програмування???)
Який рівень знань програмування у вас???
Який рівень знань програмування у вас???
1.Високий - Запрограмую мох і болото (знаю більше 5 мов програмування).[ 17 ][23.94%]
2.Достатній - Знаю як в паскалі організувати цикли і розгалуження, для школи хватить, а більше мені не тра.[ 50 ][70.42%]
3.Нулевий - А нашо воно мені.[ 4 ][5.63%]
Усього відповідей: 71
Varkan Дата: Ср, 02.04.2008, 13:03 | Повідомлення № 1
Викладач ВУЗу
Нагороди: 0
Рейтинг: 6
У всіх темах форуму, де задача стоїть написати програму, беруть участь близько 10 людей.
Невже серед 412 зареєстрованих учасників так мало людей знають алгоритмізацію та програмування?
Якшо це так, то як інші викладають програмування в школах?
Напишіть свої думки і аргументуйте відповідь.

[admin]Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!
sgrecords Дата: Пн, 18.05.2009, 13:46 | Повідомлення № 61
Активний учасник
Нагороди: 2
Рейтинг: 59
Просмотрел ветку. Грустно стало. Информатик и не каждый владеет программированием... Я вот сначала стал программистом, а потом уже получил подтверждение этому, т.е. диплом. А начиналось все так: конечно же МК-61, в 9-11 классе стояли у нас в школе Електроника-0051 (если не ошибаюсь) Душевные машины. Фодос... сеть... и встроенный Бейски-Вильнюс. Хочешь играть - напиши и играй. Ну что оставалось делать бедным сельским школьникам как не начать изучать программирование. И писали, и гонки и пдд, и граф.редакторы, и тесты. Я в это дело ушел с головой, даже снилось. Убегал с с "любимой" математики, что бы вбить код накануне составленный дома на листике. Даже смешно, очень много было написано без компьютера просто на бумаге. Такими заядлыми были не все. Странно, что не все математики принимают и понимаю программирование. Никогда не блистал успехами в царице наук, но программы писались как стихи. Природа логикой не обидела. Так, что если бы не школа, компутеры без игр, кто его знает стал бы я программистом или нет. Ловлю себя на мысли, что за последний год я написал не так уж и много. И самое печальное не тянет. Видео-фотомонтаж, интернет, форум информатиков :), вечное зарабатывание денег и т.д., тоесть теже "игры", что мешают остановиться, посидеть, подумать, короче программировать. Так что если посадить человека в комнату с компьютером со "встроенным бейсиком", должен же оттуда выйти программист? Как вы думаете ?

Додано (18.05.2009, 13:46)
---------------------------------------------
Стыдно конечно, но добавлю ссылку на свои "дела давно минувших лет" :) http://sgrecords.narod.ru

НІКОЛЯ Дата: Пн, 18.05.2009, 14:44 | Повідомлення № 62
Знавець вірусів
Нагороди: 17
Рейтинг: 201
Quote (sgrecords)
Так что если посадить человека в комнату с компьютером со "встроенным бейсиком", должен же оттуда выйти программист? Как вы думаете ?

Думаю вийде якщо ще буде високошвидкістний безлімітний нет підєднаний. :)
sgrecords Дата: Пн, 18.05.2009, 15:02 | Повідомлення № 63
Активний учасник
Отож то й воно...
Newbie Дата: Пн, 18.05.2009, 22:09 | Повідомлення № 64
Хелпер
Нагороди: 9
Рейтинг: 91
Quote (sgrecords)
, что мешают остановиться, посидеть, подумать, короче программировать. Так что если посадить человека в комнату с компьютером со "встроенным бейсиком", должен же оттуда выйти программист? Как вы думаете ?

однозначно ні. мене скільки хоч з мольбертом закривай - картина не получиться :)

Quote (sgrecords)
Странно, что не все математики принимают и понимаю программирование. Никогда не блистал успехами в царице наук, но программы писались как стихи. Природа логикой не обидела.

супер фраза! (я на іншій гілці стверджую, що програміст може обійтись без математики)
salal Дата: Вт, 19.05.2009, 17:42 | Повідомлення № 65
Прописаний назавжди
Рейтинг: 18
Quote (Newbie)
стверджую, що програміст може обійтись без математики

Все залежить від того, що розуміти під терміном "математика". Якщо тільки алгебру, то можна погодитися.
Існує багато розділів фундаментальної математики: арифметика, алгебра, геометрія, тригонометрія... А також багато розділів прикладної, серед яких, як окремі розділи, теорія алгоритмів та математична логіка.
Подобається нам це, чи ні, але програмування є окремим розділом математики і широко використовує математичні методи.
Звісно, що для поверхневого знання програмування та вміння складати прості програми достатньо мати початкові математичні знання. Тому школярам для загального ознайомлення з програмуванням достатньо знати запис арифметичних дій та дві-три загальновідомі формули на зразок формули Герона або Піфагора. Але без математики програмування все одно буде обмеженим.
До того ж, програмування потрібно вчити не заради самого програмування, а заради його використання для розв'язання задач, в багатьох із яких використовуються математичні методи. А при розв'язуванні цих задач є етап побудови математичної моделі, на якому процес або явище описуються системою математичних формул.

Відредаговано: salal - Вт, 19.05.2009, 17:43
filnick Дата: Вт, 19.05.2009, 18:06 | Повідомлення № 66
Мудрий вчитель
Нагороди: 7
Рейтинг: 124
Quote (salal)
Все залежить від того, що розуміти під терміном "математика"

Повністю погоджуюся з думкою, яку виклав salal. Значна частина людей вважає, що математика вивчається для того, щоб навчити рахувати чи вивчити таблицю множення. Реально математика виконує набагото важливішу фундаментальну роль як у економічних, так гуманітарних й соціально-інформаційних процесах.
mouse Дата: Вт, 19.05.2009, 18:33 | Повідомлення № 67
Ветеран спілкування
Нагороди: 4
Рейтинг: 62
Quote (Newbie)
я на іншій гілці стверджую, що програміст може обійтись без математики

Може звичайно, так само як люди малюють не маючи ні худ. школи і т.д.
Але якщо такій людині, ще й потрібні речі з математики дати - то буде клас!
Гадаю, що колові інтеграли, диф.рівняння не завжди потрібні при програмуванні. Як ви вважаєте?
dpi Дата: Вт, 19.05.2009, 18:49 | Повідомлення № 68
Досвідчений вчитель
Нагороди: 1
Рейтинг: 39
Quote (salal)
арифметика, алгебра, геометрія, тригонометрія...

Без этого не обойдутся школьники на олимпиадах (добавьте сюда комбинаторику), а программистам добавьте еще статистику, дискретную математику...
NatVovk Дата: Вт, 19.05.2009, 19:17 | Повідомлення № 69
Гол. ред. "Інформатики"
Рейтинг: 10
Quote (salal)
Подобається нам це, чи ні, але програмування є окремим розділом математики і широко використовує математичні методи

Погоджусь з цією думкою на всі 100%. Бо неможливо написати ефективну програму без етапу побудови математичної моделі, а тут неможна обійтися ані без інтегралів ані без диференціалів, адже модель має записуватися у загальному вигляді.
Ще ніколи математика не шкодила жодному програмістові.
sgrecords Дата: Чт, 21.05.2009, 16:06 | Повідомлення № 70
Активний учасник
Quote (NatVovk)
Ще ніколи математика не шкодила жодному програмістові.

Речь не о вреде математики в программировании. Глубина познаний только приветствуется!!! Основная моя мысль заключается в том, что не все математики могут стать программистами из-за отсутствия банального воображения, творческого мышления и т.п. Я таких людей конкретно знаю!!! На своем опыте программирования: ставлю задачу себе, выполняю ее, не получается - учу матчасть :) т.е. математику если необходимо восполнить знания. И еще раз, печально, что не все информатики владеют программированием... А должны!

Додано (21.05.2009, 16:06)
---------------------------------------------

Quote (Newbie)
однозначно ні. мене скільки хоч з мольбертом закривай - картина не получиться

Самое интересное, что я думаю так же :) (опять же из примеров препод.деятельности)
salal Дата: Чт, 21.05.2009, 16:25 | Повідомлення № 71
Прописаний назавжди
Рейтинг: 18
Quote (sgrecords)
не все математики могут стать программистами из-за отсутствия банального воображения, творческого мышления и т.п.

Добавлю: а часто - элементарного желания. И за это не будем спешить их обвинять. "Кесарю кесарево". Каждый должен заниматься своим делом.

mouse Дата: Чт, 21.05.2009, 17:55 | Повідомлення № 72
Ветеран спілкування
Нагороди: 4
Рейтинг: 62
Мои 5 копеек.
Если учитель преподает в 5-7 классах, то до олимпиадного программирования ему далеко. Как говорится, что не используем, то забывается.
Давайте не будем забывать, что есть с одной стороны грамотная методика, которая позволяет научить ребенка сложным вещам, а есть глубокое знание материала. И когда учитель суперметодист - это 90% успеха, а если еще и знает глубого предмет на порядок больше чем требует программа - то имеем 100%.
Согласитесь, что педмастерство - это не пустые слова. Можно быть программистом и не научить детей программировать, а можно быть учителем информатики, знать один ЯП - и подготовить детей к олимпиаде.
ihor_hontar Дата: Чт, 21.05.2009, 18:50 | Повідомлення № 73
Досвідчений вчитель
Рейтинг: 13
Quote (mouse)
Если учитель преподает в 5-7 классах, то до олимпиадного программирования ему далеко. Как говорится, что не используем, то забывается.

Ви знаєте, шановні колеги, лише в 5-7 класах потрібно шукати ту дитину, яка зможе логічно мислити, і схоче програмувати. Потім з половини 6 або з 7-го класу дати її ази програмування, а потім ці ази розвивати в неї. Тоді з 8-го класу вона зможе брати участь в олімпіадах. Якщо і щось неполучиться, то на наступний рік ця дитина від вас невідчепиться. А її багото не потрібно, всього-навсього, направляти в потрібне русло.
filnick Дата: Чт, 21.05.2009, 19:51 | Повідомлення № 74
Мудрий вчитель
Нагороди: 7
Рейтинг: 124
Quote (ihor_hontar)
лише в 5-7 класах потрібно шукати ту дитину, яка зможе логічно мислити,

Щоб шукати її в 5-7 класах, напевно потрібно розвивати це у 1-4 класах. Тому дуже багато залежить від учителя початкових класів.
sgrecords Дата: Пт, 22.05.2009, 13:54 | Повідомлення № 75
Активний учасник
Quote (filnick)
"Кесарю кесарево". Каждый должен заниматься своим делом.

Согласен
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.3 Опитування » Який рівень знань програмування у вас??? (Цікаво чого затихають теми з програмування???)
Сторінка 5 з 8«12345678»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.