Вт, 12.12.2017, 16:08
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 2 з 8«123478»
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.3 Опитування » Який рівень знань програмування у вас??? (Цікаво чого затихають теми з програмування???)
Який рівень знань програмування у вас???
Який рівень знань програмування у вас???
1.Високий - Запрограмую мох і болото (знаю більше 5 мов програмування).[ 17 ][23.94%]
2.Достатній - Знаю як в паскалі організувати цикли і розгалуження, для школи хватить, а більше мені не тра.[ 50 ][70.42%]
3.Нулевий - А нашо воно мені.[ 4 ][5.63%]
Усього відповідей: 71
Varkan Дата: Ср, 02.04.2008, 13:03 | Повідомлення № 1
Викладач ВУЗу
Нагороди: 0
Рейтинг: 6
У всіх темах форуму, де задача стоїть написати програму, беруть участь близько 10 людей.
Невже серед 412 зареєстрованих учасників так мало людей знають алгоритмізацію та програмування?
Якшо це так, то як інші викладають програмування в школах?
Напишіть свої думки і аргументуйте відповідь.

[admin]Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!
Boris_A Дата: Ср, 10.09.2008, 15:12 | Повідомлення № 16
Я тут недавно...
Рейтинг: 0
Вижуал бейсик беру себе 40 часоф и не парюсь
smolynvas Дата: Пт, 27.02.2009, 06:41 | Повідомлення № 17
Я тут недавно...
Рейтинг: 0
Дітям не дуже цікаве програмування, хоча в класі найдеться 5 - 7 чоловік з якими можна працювати

Додано (27.02.2009, 06:41)
---------------------------------------------
Дітям не дуже цікаве програмування, хоча в класі найдеться 5 - 7 чоловік з якими можна працювати

mouse Дата: Пт, 08.05.2009, 18:12 | Повідомлення № 18
Ветеран спілкування
Нагороди: 4
Рейтинг: 62
Вибрав перший пункт.
Для олімпіадних програм, дійсно, потрібно гарно знати математику. Або мати великий практичний досвід розв*язування таких задач.
Про тренерів братів Клічко та Клочко - вчитель має бачити зону найближчого розвитку і кидати на цю зону шматочки потрібного матеріалу для розвитку.
До речі, може хто знає чи є підручник для навчання розв*язку олімпіадних задач? (на зразок, підручник з фізики, математики тощо)
:?
JKMZ Дата: Пт, 08.05.2009, 22:42 | Повідомлення № 19
Часто заходить...
Рейтинг: 1
н-да, на этом празднике жизни я лишняя.
честно могу признаться, что я абсолютно не знаю программирования. алгоритмизацию еще так себе, но тоже плохо. жду когда прийдет в школу настоящий информатик-математик (лет через 200). я художник по образованию и при виде цифр меня танет в сон. честно пыталась понять как создавать программы, но выяснила только то, что логически мыслить мне не под силу. там же не возможно мыслить образами!!! ну не математический склад у меня ума!
думаю, что таких информатиков как я, много. только все молчат. моя знакомая с другой школы учила инф-ку 20-30 лет назад,в прошлом году, как и я, стала вести инф-ку, она дает детям программирование (в теории), и не очень может помочь в практической работе с компом, я даю больше практики (все, кроме прог-я). вот так и учим...
или я не права?
swetikccc Дата: Сб, 09.05.2009, 07:11 | Повідомлення № 20
Ветеран спілкування
Нагороди: 28
Рейтинг: 380
Ті хто знає, тут не ходять.
Колись років з 20 знав фортран (Перший Дизельний Вазовський двигут тестили в Вузі)
А так, знання ради знань
alex Дата: Сб, 09.05.2009, 20:55 | Повідомлення № 21
Активний учасник
Нагороди: 1
Рейтинг: 17
Quote (JKMZ)
что таких информатиков как я, много. только все молчат

Ні. Не мовчать. Вони стараються довести , що такий розділ в шкільному курсі інформатики ні до чого. Програмістами ж будуть ну 1-2 учні (це їхній аргумент). Оскільки таких більшість,то напевно в найближчому часі такої теми в шкільній програмі не буде .

Відредаговано: alex - Сб, 09.05.2009, 21:02
JKMZ Дата: Сб, 09.05.2009, 21:58 | Повідомлення № 22
Часто заходить...
Quote (alex)
Оскільки таких більшість,то напевно в найближчому часі такої теми в шкільній програмі не буде .

это радует :'( .а вообще-то, печально все это.
но, все что ни делается, все к лучшему. кто знает, может и лучше чтоб небыло, ведь кроме тех 1-2, которые будут прог-ми (ито не в каждой школе), остальные полгода теряют время - ПОЛГОДА! за это время можно заново всю информатику выучить. а как быть с теми детьми, которые, к примеру, имеют талант художников, им бы лучше фотошоп с корелом! почему им нельзя? и, по-моему, таких больше. например, у меня в 6 классе не будет ни одного математика, зато есть очень талантливый художник.
:) а ну его, это программирование!. :)

Відредаговано: JKMZ - Сб, 09.05.2009, 22:11
alex Дата: Сб, 09.05.2009, 22:44 | Повідомлення № 23
Активний учасник
Рейтинг: 17
А для чого малювання . У Вас же всього один художник ;)
JKMZ Дата: Нд, 10.05.2009, 08:53 | Повідомлення № 24
Часто заходить...
Quote (Боря)
В нашій школі універсальний профіль і в програмі програмування немає а тільки алгоритмізація

не поняла, по какой программе вы преподаете, у нас тоже универсальный профиль, но программирование есть. какая же это программа? крайне интересно ! ! !
PanPete Дата: Нд, 10.05.2009, 23:30 | Повідомлення № 25
Наполегливий учасник
Рейтинг: 45
Quote (JKMZ)
не поняла, по какой программе вы преподаете

Вимоги програми для універсалів та кількість годин, відведений на вивчення теми (якщо ви не використовуєте, вірніше - вам не надали, варіативної добавки) цілком дозволяє називати тему алгоритмізація, а не програмування.
Вчитель Дата: Пн, 11.05.2009, 00:34 | Повідомлення № 26
Прописаний назавжди
Рейтинг: 13
Слава Богу, що є вчителі, які вміють програмувати... Я вже писав, що на конкурсі "Вчитель року" з інформатики (місто КИЇВ!!!) дав задачу на програмування (я думав, що дуже легку), а її НІХТО не зміг розв"язати (горе, горе!). А задача була така (точно не пам"ятаю, але суть...): Послідовність символів, взятих із файла, закодувати. Замість кожної послідовності однакових символів написати їх кількість. (аааббббб записати як 3(а)4(б)). Занести це у файл. Ще й насварились на мене члени журі, мовляв голова важке завдання дав...
А без програмування не може бути вчителя інформатики. Взагалі, переходячи до профільного навчання, слід продумати, як щось толкове робити в цьому напрямі.
badm Дата: Пн, 11.05.2009, 07:51 | Повідомлення № 27
Знаток програмування
Рейтинг: 3
Рівень розуміння і пояснення пограмування не дано кожному вчителю і в переважній більшості учнів. Успіх на олімпіаді це трата власного часу свого і учня. Олімпійський рівень в основі у нас падає і досить пристойними темпами, за власним спостереженням. Вирішення проблеми вивчення програмування відокремити від основної інформатики в окремий курс і викладати його в профільних класах.
А в загальному для мене тема з Алгоритмізаціїї 10 кл. є найбліьш цікавою, за умови, коли учні цим цікавляться і вчитель кожен рік її модернізує, але коли прийшов з університету то найбільш її боявся, бо нічого не розумів.
І ще як вчитель буде пояснювати певну команду, якщо він не розуміє суті і глибини її роботи? Просто береться готовий конспект і по ньому читають, як результат учні нічого не знають і нічого не хочуть знати.
Newbie Дата: Пн, 11.05.2009, 10:18 | Повідомлення № 28
Хелпер
Нагороди: 9
Рейтинг: 91
якщо дітям не казати, що програмування - це складно, то вони про це не здогадаються. перевірено. зрештою це залежить від того як розуміти програмування, і з якою метою його вивчати. для олімпіад - зовсім інша справа, то звісно для фанатів.
mouse Дата: Пн, 11.05.2009, 10:23 | Повідомлення № 29
Ветеран спілкування
Quote (JKMZ)
н-да, на этом празднике жизни я лишняя.

Не сумуйте!!!
З вашим образним та художнім мисленням Вам відкрита дорога у Веб-дизайн!!! Малюйте сайти! Працюйте та створюйте шедеври у Корелі та Фотошопі!
Наприклад, мені завжди не вистачає хоча б вже краплини художнього мислення. Користуйтесь тим, що маєте.
mouse Дата: Пн, 11.05.2009, 10:34 | Повідомлення № 30
Ветеран спілкування
Quote (Вчитель)
(аааббббб записати як 3(а)4(б)). Занести це у файл. Ще й насварились на мене члени журі, мовляв голова важке завдання дав...

Це не є важкою задачею. Оскільки математика тут відсутня повністю.
1. Вміти читати з файла та писати в файл.
2. Організувати цикл який буде рахувати послідовність однакових символів.
Якщо люди пішли на конкурс в області. Гадаю, що такий рівень потрібно мати. Там 5 операторів з файлами. А все інше всі знають.
Можливо і занадто. Варто було дати від простою до складної.
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.3 Опитування » Який рівень знань програмування у вас??? (Цікаво чого затихають теми з програмування???)
Сторінка 2 з 8«123478»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.