Нд, 22.10.2017, 07:32
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 1 з 812378»
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.3 Опитування » Який рівень знань програмування у вас??? (Цікаво чого затихають теми з програмування???)
Який рівень знань програмування у вас???
Який рівень знань програмування у вас???
1.Високий - Запрограмую мох і болото (знаю більше 5 мов програмування).[ 17 ][23.94%]
2.Достатній - Знаю як в паскалі організувати цикли і розгалуження, для школи хватить, а більше мені не тра.[ 50 ][70.42%]
3.Нулевий - А нашо воно мені.[ 4 ][5.63%]
Усього відповідей: 71
Varkan Дата: Ср, 02.04.2008, 14:03 | Повідомлення № 1
Викладач ВУЗу
Нагороди: 0
Рейтинг: 6
У всіх темах форуму, де задача стоїть написати програму, беруть участь близько 10 людей.
Невже серед 412 зареєстрованих учасників так мало людей знають алгоритмізацію та програмування?
Якшо це так, то як інші викладають програмування в школах?
Напишіть свої думки і аргументуйте відповідь.

[admin]Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!
zverok Дата: Ср, 02.04.2008, 14:18 | Повідомлення № 2
Креативний вчитель
Рейтинг: 8
Во-первых, людям с действительно высоким уровнем программирования не слишком интересно этот уровень демонстрировать окружающим. Во-вторых, как мне кажется, ошибка этих "задач" в том, что они ставят знак равенства между решением шарад и программированием. Программирование -- это в первую очередь отнюдь не решение шарад, а нечто среднее между инженерным и творческим поиском. И школьников учить надо именно этому, а не мозголомным числовым алгоритмам. Где-то так.
Ковальчук_Олександр Дата: Ср, 02.04.2008, 20:44 | Повідомлення № 3
Ветеран спілкування
Нагороди: 17
Рейтинг: 192
Знаю програмування на достатньому для школи рівні.
Олімпіадними задачами поки що не дуже "увлікаюсь". Відверто кажучи, мені це особливо не подобається. І те, що олімпіада тільки по програмуванню дуже засмучує. Потрібно років 3 посилено самому займатись програмуванням, розв’язуванням олімпіадних завдань, щоб потім учня-призера підготувати. І ще один нюанс: підготовка повинна починатись з 5-6-го класів, відповідно потрібно брати 2-3-х учнів і на добровільних засадах з ними займатись. В мене курси РКШ вже майже 2 роки, завантаження конкретне, тому зовсім не має часу і бажання робити такий "факультатив" не оплачуємий. Тому посилаю на олімпіаду кращого учня класу, але й результати посередні виходять.
SLKuty Дата: Чт, 03.04.2008, 00:47 | Повідомлення № 4
Монтажер
Нагороди: 6
Рейтинг: 103
Я сам не знаю на якому я рівні. Можу і олімпіадні задачі розвязувати, якщо вони цікаві.
Але більше займаюся візуальним програмуванням. Маю багато цифрової літератури по Дельфі і багато прикладів програм. Копіюю з них цілі блоки програмного коду деколи не вникаючи як воно працює. Для чого вигадувати заново те, що вже є створене професіоналами.
Діти в мене на уроках вчаться по моїх навчальних програмах тому що розказувати їм і повторювати по 100 разів кожному я не маю бажання. Гуртківці працюють більше і в основному програмують. Останнім часом трохи даю 3Д-графіки для різноманітності, щоб не повтікали з гуртка. Планую поєднати дельфі і графіку. Може вдастся створити щось ігрове тривимірне для навчання.
З кожним роком бажаючих вчитися все менше і менше. Але самому потрібно розвиватися завжди принаймі для показухи на відкритих уроках і на конкурсах вчитель року.
dpi Дата: Чт, 03.04.2008, 16:12 | Повідомлення № 5
Досвідчений вчитель
Нагороди: 1
Рейтинг: 39
"Мозголомные числовые алгоритмы" - это математика, иногда высшая (комбинаторика, графы). Кому то нравится, кому то нет. Не знаем математики - решаем шарады. Кого тут винить? Мечтаю изучить все, но лень, и нечего ссылаться на отсутствие времени. Каждый раз иду домой, думаю ну сейчас... А, что дома: ужин, диван, телевизор, или банный день.

Додано (03.04.2008, 15:12)
---------------------------------------------
(Не по своей воле, поменял "лицо"...)

Spirit Дата: Чт, 03.04.2008, 21:56 | Повідомлення № 6
Сис.адмін
Рейтинг: 25
Знаю я больше 10 языков программирования, некоторые уже подзабыл, но ничего... smile

Quote (Varkan)
У всіх темах форуму, де задача стоїть написати програму, беруть участь близько 10 людей.

Времени нет просто въезжать в задачу... а еще когда задача математическая, то вообще пропускаю... терпеть не могу такие задачи.

Чтоб не быть голословным, могу предложить задачку формирования чисел прописью, как в 1С-Бухгалтерии (1234 = одна тисяча двісті тридцять чотири) я такую задачку біл вінужден решить года 2 назад... весело... smile

KulAlex Дата: Пт, 04.04.2008, 11:09 | Повідомлення № 7
Знаток програмування
Нагороди: 6
Рейтинг: 19
Вчителю не обовязково знати програмування на високому рівні, основне вміти навчити учнів.
Наприклад: Тренер Яни Клочкової не була олімпійською чемпіонкою, тренери братів Кличків не були чемпіонами світу і т.д.

Відредаговано: KulAlex - Пт, 04.04.2008, 11:09
zverok Дата: Пт, 04.04.2008, 13:18 | Повідомлення № 8
Креативний вчитель
Рейтинг: 8
Quote (KulAlex)
Наприклад: Тренер Яни Клочкової не була олімпійською чемпіонкою, тренери братів Кличків не були чемпіонами світу і т.д.

Однако они были не абстрактными "тренерами чего угодно", а профессиональными тренерами соответствующих видов спорта. Что, как минимум, означает знание теории и истории предмета, изучение действий других спортсменов, короче, понимание как работает то, чему они учат. В информатике аналог будет -- именно знание и понимание языков и способов программирования, при небольшом практическом опыте.

dpi Дата: Нд, 06.04.2008, 11:21 | Повідомлення № 9
Досвідчений вчитель
Quote (zverok)
Однако они были не абстрактными "тренерами чего угодно", а профессиональными тренерами соответствующих видов спорта. Что, как минимум, означает знание теории и истории предмета, изучение действий других спортсменов, короче, понимание как работает то, чему они учат. В информатике аналог будет -- именно знание и понимание языков и способов программирования, при небольшом практическом и большом педагогическомопыте.

Полностью согласен, но изменил бы цитату. Иначе на что вы собираетесь "ловить" своих вундеркиндов.

Додано (06.04.2008, 10:21)
---------------------------------------------
PS.
В опросе выбрал первый пункт, хотя и не понял какое болото (наверное шутка).

ktyd Дата: Вт, 15.04.2008, 19:58 | Повідомлення № 10
Я тут недавно...
Рейтинг: 1
Не коректно даны варианты ответов!!!
Я выбрал Достатній - Знаю як в паскалі організувати цикли і розгалуження, для школи хватить, а більше мені не тра. только потому что имею не очень высокий уровень знаний с програмирования но я не останавливаюсь на этом, а стараюсь повысить, так сказать, квалификацию.
Uchinfo Дата: Нд, 27.07.2008, 21:45 | Повідомлення № 11
Часто заходить...
Рейтинг: 5
Уровень знаний по программированию у меня приличный - преподаю паскаль и делфи в мат. классах. Хотя олимпиадные задачи сразу не решу. Для них нужно знание, прежде всего, математики, а не программирования. Те дети, которые знают математику и побеждают на олимпиадах по информатике. Заметьте, они же побеждают и на олимпиадах по математике и физике.
Anri Дата: Нд, 31.08.2008, 17:56 | Повідомлення № 12
Новий користувач
Рейтинг: 1
На жаль не зміг вибрати рівень програмування з ваших варіантів.
Відповім короткими тезами:
1 Треба вияснити, що взагалі розуміється під поняттям "знати мову програмування". Я дуже давно, ще в школі складав програми на мові Basic, але не можу сказати, що я його зараз знаю
2 Мені, як вчителю інформатики цікаво про що ми повинні більше говорити про кількість чи про якість знання мови.
3 Вчитель інформатики повинен володіти на достатньо високому рівні тими мовами програмування, які йому необхідні для роботи:
Обов'язково: Pascal, мова розмітки гіпертексту HTML ( по програмі)
Бажано: Delphi, Java screept, динамічний HTML (для більшого зацікавлення учнів і урізноманітнення уроків)
Flash ( для створення цікавих мультимедійних продуктів)
Боря Дата: Ср, 10.09.2008, 14:49 | Повідомлення № 13
Я тут недавно...
Рейтинг: 0
В нашій школі універсальний профіль і в програмі програмування немає а тільки алгоритмізація
dpi Дата: Ср, 10.09.2008, 15:49 | Повідомлення № 14
Досвідчений вчитель
Quote (Uchinfo)
Для них нужно знание, прежде всего, математики, а не программирования.

Вы знаете, какие то формулы знать надо, но они часто повторяются.
А вот структуры (стеки, очереди, списки), графы, динамическое программирование - это наш хлеб.

NataliyG Дата: Ср, 10.09.2008, 15:52 | Повідомлення № 15
Активний учасник
Нагороди: 2
Рейтинг: 37
Трохи замало, бо люди можуть мати шось середнє між висовим і достатнім. Наприклад я не знаю десять мов програмування. Але останнім часом розвязую олімпіадні задачі разом із трьома учнями (такий гурток невеликий, неоплачуваний). Трохи пробувала програмувати на Делфі, здебільшого так як казав SLKuty, копіювала фрагменти програм. Створювала web- сторінки на НТМ. Ще в універі працювала взагалі на Basik.
Але в школі на уроках при викладанні теми Програмування пояснюю тільки "початковий рівень" для універсального профілю хватає. На мою думку не ватро пояснювати важкі задачі усім учням класу, бо 50% учнів губляться десь на на описі даних.
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.3 Опитування » Який рівень знань програмування у вас??? (Цікаво чого затихають теми з програмування???)
Сторінка 1 з 812378»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.