Пт, 24.05.2019, 03:02
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

• Сторінка 2 з 7
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 6
  • 7
  • »
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt  
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.3 Опитування » Який у вас комп’ютерний клас? (Про технічні характеристики комп’ютерів вашого класу та ін)
Який у вас комп’ютерний клас?
Ковальчук_Олександр Дата: Сб, 18.08.2007, 03:03 | Повідомлення № 1
Ветеран спілкування
Нагороди: 18
Рейтинг: 209
Напишіть коротко про свій клас: к-сть комп’ютерів, їх технічні характеристики, наявність принтера, сканера, цифровика, мультимедійного проектора і т.д. (Короткий паспорт вашого класу)
Це потрібно для порівняння потужностей класів різних шкіл України.

Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: WWW - Сб, 07.06.2008, 16:50
takdiy Дата: Вт, 25.09.2007, 13:43 | Повідомлення № 16
Тут живе...
Нагороди: 0
Рейтинг: 4
За мишки і коврики мовчу.
Коврики вбиті мишки 9 штук взагалі без колеса.
В минулому навчальному році за кошти РКШ придбав одну оптичну мишку. "Мелочи - но приятно".
Ковшун Дата: Вт, 25.09.2007, 14:30 | Повідомлення № 17
Досвідчений учасник
Нагороди: 1
Рейтинг: 25
Quote (takdiy)
За мишки і коврики мовчу.
Коврики вбиті мишки 9 штук взагалі без колеса.
В минулому навчальному році за кошти РКШ придбав одну оптичну мишку. "Мелочи - но приятно".

Для мене це не вкладається в голову.
Коврики зразу замінив, не сподобались.
Мишки поміняв на оптичні трошки згодом, надоїло чистити.
У мене таких проблем, як тут описують, немає!
Alex-millitary Дата: Вт, 02.10.2007, 12:37 | Повідомлення № 18
Я тут недавно...
Рейтинг: 0
Quote (Ковальчук_Олександр)
включаючи вчительський мають оперативну пам’ять по 128 Мб. Жах. Окрім того, в 10 комп’ютерів встроєне відео, пам’ять на ці відеокарти виділяється з оперативної. А на що виділяти, якщо й так 128 Мб (мінімум для ХР).

У мене подібна ситуація
тільки компи учнівські (10 - в одному вже материнка полетіла) - Селерон 1700, вчительський Пентіум 1800.

Цього літа отримали ще один клас (навіть не знаю його конфігурацію). Поки що він не використовується (немає годин). Ще в окремому класі мультимедійний проектор. Як треба дати комусь з учителів-предметників урок, то кличуть мене на допомогу.

Ковшун Дата: Вт, 02.10.2007, 14:15 | Повідомлення № 19
Досвідчений учасник
Рейтинг: 25
Quote (Alex-millitary)
У мене подібна ситуація
тільки компи учнівські (10 - в одному вже материнка полетіла) - Селерон 1700, вчительський Пентіум 1800.

Ремонтувати треба! З усього видно, що школа може це робити. Адже є уже другий комп’ютерний клас!

Quote (Alex-millitary)

Цього літа отримали ще один клас (навіть не знаю його конфігурацію). Поки що він не використовується (немає годин). Ще в окремому класі мультимедійний проектор. Як треба дати комусь з учителів-предметників урок, то кличуть мене на допомогу.

Те що клас, який влітку отриманий і не встановлений, свідчить про те, що не на своєму місці директор школи.
Маючи такий потужний незмонтований клас і не використовувати його, це злочин!

Все це свідчить про те, що в даній школі не намагаються викладати інформатику, а створюють "музей" комп’ютерної техніки.

Newbie Дата: Вт, 09.10.2007, 21:52 | Повідомлення № 20
Хелпер
Нагороди: 9
Рейтинг: 91
5 комп’ютерів класу Duron-700 (оперативна пам’ять 128 Мб)
1 комп’ютер класу Athlon-900 (оперативна пам’ять 256 Мб)
2 комп’ютера класу Pentium IV (оперативна пам’ять 512 Мб)
з клавіатурами та мишками (от мишки купувала сама, з зарплати по мишці)
звукові колонки
був ще принтер - тепер в бухгалтерії, і сканер - 2 роки ремонтований по гарантії, повернутий в такому ж стані.
проектор теж є, але використовується винятково для "пантів" на якигось заходах за участі начальства вищого за шкільне.
лок.мережа, гіпотетично можна в неї підключити компи з іншого кабінету інформатики, завучів, бухгалтерії - з виходом а Інет, але до того руки (та й кошти) не доходять

в другому кабінеті інформатики - "тихий жах", збірна солянка рівня 386-486, штук 6 їх там є, не знаю як з таким працювати.
у мене кращий клас, бо маю певні заслуги smile хоча часом міняємось трохи, бо то несправедливо по відношенню до учнів

KulAlex Дата: Сб, 03.11.2007, 23:33 | Повідомлення № 21
Знаток програмування
Нагороди: 6
Рейтинг: 19
Маю 3 класи
1. Celeron 950, 20, 128, 8 (8 машин)
2. Celeron 1,67, 80, 256, 64 (інтегроване) (8 машин)
3. Celeron 3,2, 160, 512, 128 (інтегроване) (10 машин)

і ще до 20 по школі конфігурація різна.

Jokerz Дата: Нд, 04.11.2007, 09:57 | Повідомлення № 22
Хостер
Нагороди: 7
Рейтинг: 146
Под моим контролем 2 класса по 13 машин в каждом и еще 10 машин по перефирии (библиотека, зауч, бухгалтерия и так далее):
12+1 главный
Celeron 2,4 GHz, пам’ять 256 Mb, відео 64 МВ, мережева карта 100 Mb монитор 17' Samsung SyncMaster 793df, видео интегрировано кроме как на некоторый машинах
Так же я уже заменял сетевые карты (после грозы слетели сетевухи на некоторых машинах и свич один сгорел)
Dlink свичи 2 штуки

12+1 главный
Sempron 2600 RAM 256 (512 на главном), сетевая 100 MbSamsung SyncMaster (Жк какой маркировки не помню) видео встрено но с отдельной видеопамятью на 128 метрофф smile

Пока два класса в локальных сетях, а вообще планирую всю школу в одну локалку поставить (и компы которые отдельно стоят от класов, бухгалтерию) тогда правда нужно будет защищать все это, раздеть права доступа, привелегии и так далее, но это не проблема.

Интернет так же слабый и очень, я бы сказал есдиный минус. Модем и скрость не достигает наверно до 5 килобайт / секунду (не килобит) и не стаильный конект (это выводит когда ходишь по инету и тебя отключает)

Так же почти закончили единую базу данных учеников и учителей (все личные дела каждого перенести в базу данных), работы было мама не горюй, но ниче, БД делали в Acces , у меня правда опыта не было работы в ней но ниче разобрался я больше по части MySQL баз данных.

Сорри за офтоп

mouse Дата: Сб, 17.11.2007, 01:15 | Повідомлення № 23
Ветеран спілкування
Нагороди: 4
Рейтинг: 62
:'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'(

Так.... коли будете читати, ось так biggrin робити не треба. І на це є багато причин.
1. Навчався я в універі на Ямахах, Корветах, Поисках...а от вже Р-133 - це було дуже круто. Але програмуванню це не дуже заважає.
2. Все визначається те що ви там робите. Якщо це Ворд - то пробачте 2.4ГГц - це для чого Вас??? та ще й 64М відео surprised
3. Якщо розумно підійти до залізо, то можна з нього вижати багато чого.

Так ось мій клас.
Маю 10 машин Селерон-433, ОЗУ - 128-192Мб, відео-4Мб, вінт - 10 Гіг, монітори 14'' ( :'( ) Деу (якщо такі чули, номер тільки треба на ньому дивитися - майже як інвентарний). Є мережа 10Мбит(хаб) + мій учительський (Атлон 3000+, 512Мб, вінт 80, монітор Самтрон 76Е, прівід лижі сіді та дівіді)

ПЗ: Корел10, фотошоп6, офіс2003, нова програма NetOp5. Купа дитячих ігор (сходинки, Алік...)

І знаєте що саме головне: завантажується нормально, мережа працює, інет (адсл) є, те що потрібно працює. А ігри, а ігри навіть які було у форточках я витер і не жалкую за ними. Повірте, рівень знань від цього мало залежить. wink

ihor_hontar Дата: Пн, 03.12.2007, 21:42 | Повідомлення № 24
Досвідчений вчитель
Рейтинг: 13
Я вже отримав 4-й комп'ютерний клас в 12.01.07 мав ("Пошк-1";PVI-486SP3;Celeron 1,2GHz/128MB ОЗП), Пошук списали на иеталолом, а інші в сільські школи предав.В мене комп'ютерний клас №1: 1 шт.- Вчительський: Technic Pro P4 3000/524MBОЗП,WD80,Video 128Mb,FDD,DVD-RW/XP Pro, Монітор TFT 17" Samsung 710N ASKS. Наушники з мікрофоном Cosonic 930MW, ББЖ Powercom BNT-600A, Сканер Mustec 1200CU+, Принтер Canon LBP-2900, 10 шт.-учнівських-Technic AMD Sempron 2800+/256MBОЗП/WD40/Video 128MB/ATX/XP Pro; 1-шт.(подарований) Intel Celeron2800, 512MBОЗП, Video Radeon9600 128 Mb,WD120,CDRW+DVDRW.
В липні отримали комп'ютерний клас №2:: 1шт - Вчительський: Prime PC Medio80L Intel® Pentium® 4 CPU 3.00 GHz, 512 MB ОЗП, Video RADEON 9200 PRO AGP 128 MB, Монітор TFT FLOTRON L17"53S, лазерний багатофункціональний принтер А4 XEROX WC 3119, ББЖ-Logic Power UPS 500(650) VA, 10-шт. учнівських Prime Pc Medio80L Intel® Celeron®D CPU 3,06 GHz 512 MB ОЗП, Video VIA/S3G UniChrome Pro IGP 64MB,Монітор 17" TFT 1280*1024, яскравість 300кд/м2, кут огляду 150 ТСО-99

Добавлено (03.12.2007, 21:42)
---------------------------------------------
А є ще хто, що отримали комп'ютерні класи літом 2007 року? Як вони працюють? По якості вони дуже погані. А у Вас як? nocomp

Відредаговано: ihor_hontar - Пн, 03.12.2007, 21:24
ядолов Дата: Ср, 09.01.2008, 22:12 | Повідомлення № 25
Новий користувач
Ви тут про таку техніку пишете, що мне !біла зависть! охопила-біжу я краще геть з цього розділу по далі! Гріх вам жалітися-ви би були на моєму місці..... wacko
Ковальчук_Олександр Дата: Ср, 09.01.2008, 22:17 | Повідомлення № 26
Ветеран спілкування
Нагороди: 18
Рейтинг: 209
Quote (ядолов)
Ви тут про таку техніку пишете, що мне !біла зависть! охопила-біжу я краще геть з цього розділу по далі! Гріх вам жалітися-ви би були на моєму місці.....

Так, не флудити і не жалітись на долю! biggrin
Ви параметри мого класу читали? Що ж там супер?
І ще одне, щоб ми вас разом пожаліли, напишіть все-таки, що ж у вас за клас такий?
vitert Дата: Чт, 10.01.2008, 02:13 | Повідомлення № 27
Тут живе...
Рейтинг: 22
Комп'ютерий клас поставили в 2004 році 1 учительський + 8 учнівських + 1 школа купила в 2002 році
Учительський Celeron 1,8 GHz, RAM 256, HDD 40, video 64, CD-RW, FDD, Samtron 76E;
Учнівські Celeron 1,8 GHz, RAM 128, HDD 40, video 32(int), FDD, Samtron 76E 17'';
Оскільки 128 RAM для ХР малувато та ще й відео інтегроване місяць назад купив 512 поставив на вчительський відповідно на учнівські 256 з учитальського і 128+128 залишиловь ще 3 модуля по 256 купити із наступних зарплат і можна буде комфортно працювати. Хоча на на старішому комп'ютері 32 оперативки стоїть Win2000 і працюють нормально всі програми зі шкільного курсу правда не більше і днієї за раз, і якщо ти нікуди не поспішаєш.

В іншій школі де я також працюю комп'ютерний клас поставили в 2003 році 1 учительський і 8 учнівських:
Учительський AMD Athlon 1,4 GHz, RAM 256, HDD 40, video 64, CD-RW, FDD Samtron 76E 17'';
Учнівські AMD Athlon 1,4 GHz, RAM 256, HDD 40, video 32(int) Samtron 76E 17'';
Тут з оперативкою все нормально, хоча ставили на рік раніше але механічні мишки і відсутність дисководів на учнівських комп'ютерах, але це не критично. Правда я клас прийняв рік назад де до мене працювали не спеціалісти і було дуже все запущено, наморочився поки налагодив. Половина миш взагалі не бігала приходилось брати з собою лазерні з іншої школи, та проводити роботу з школярами напівжартома напівсерйозно про забезпечення класу нормальними мишами, в кінші року випускник з власної ініціативи (ну майже) і з кармана батьків забезпечив клас новими лазерними мишками, а яйому 6 балів за рік - і хто я після цього?

Сьогодні привезли 11 нових комп'ютерів не знаю ще що за характеристики ще в коробках, монітори TFT 19'' ViewSonic !!! + проектор + МФУ + прінтер С-n 1800. Сьогодні все прибрали з кабінету завтра починають робити ремонт все повністю від підлоги стін потолка до установки робить бригада що приїде завтра (уже сьогодні) обіцяли до понеділка закінчити.
Що робити з старішими комп'ютерами ще думаєм чи розкидати до директора завуча в бібліотеку методкабінет, чи зробити ще один клас.

ihor_hontar Дата: Чт, 10.01.2008, 21:36 | Повідомлення № 28
Досвідчений вчитель
Рейтинг: 13
Quote (vitert)
Що робити з старішими комп'ютерами ще думаєм чи розкидати до директора завуча в бібліотеку методкабінет, чи зробити ще один клас.

Я б Вам Рекомендував зробити ще один клас. Старі Ваші компи, ще не дуже такі й погані, є ще й по школах гірші. А якщо ще є один вчитель, то взагалі прекрасно. Класи ділять на групи (16 учнів і більше згідно з наказом №128 від 20.02.2002 року "Про затвердження Нормативів наповнюваності класів ... загальноосвітніх навчальних закладів усіх типів та Порядку поділу класів на групи при вивченні окремих предметів у навчальних закладах" зокрема Додатку 2 до даного наказу.) і два вчителі одночасно ведуть урок в одному класі, бо поділ інших предметів 28 учнів і більше, (примаймі в нас так). В 10-11 класах в мене менше 27 учнів, то ділю сам з собою. Трохи важковато. Хоч в такому випадку даю пропозицію, особливо в 11-х класах ділитися з уроками "медициною" і "Захист Відчизни" в трикутнику.

Відредаговано: ihor_hontar - Чт, 10.01.2008, 21:41
ядолов Дата: Чт, 10.01.2008, 22:45 | Повідомлення № 29
Новий користувач
Quote (vitert)

в одній школі я побачив класну штуку-зробили методкабінет і підключили до інтернету, є мережа, є принтер-після чого перестали доставати вчителя інформатики: "покажи це, зроби це, роздрукуй це, знайди...."!
vitert Дата: Пт, 11.01.2008, 02:01 | Повідомлення № 30
Тут живе...
Рейтинг: 22
Quote (ihor_hontar)
Старі Ваші компи, ще не дуже такі й погані, є ще й по школах гірші.

Я просто неправильно висловився, точніше неоднозначно, я мав на увазі не характеристики а просто нові - старі відносно.
Quote (ihor_hontar)
Класи ділять на групи (16 учнів і більше згідно з наказом №128 від 20.02.2002 року "Про затвердження Нормативів наповнюваності класів ... загальноосвітніх навчальних закладів усіх типів та Порядку поділу класів на групи при вивченні окремих предметів у навчальних закладах" зокрема Додатку 2 до даного наказу.) і два вчителі одночасно ведуть урок в одному класі, бо поділ інших предметів 28 учнів і більше, (примаймі в нас так).

У нас профільне навчання тому особливих проблем із поділом на групи немає, точніше у мене немає, у завучів були але якось це вирішили я собливо не цікавився з ким ділю клас головне все працює тому краще нічого не чіпати.

Quote (ядолов)
в одній школі я побачив класну штуку-зробили методкабінет і підключили до інтернету, є мережа, є принтер-після чого перестали доставати вчителя інформатики: "покажи це, зроби це, роздрукуй це, знайди...."!

Більше всього що так і буде тим більше є толковий секретар(ка) і до мене по дрібницям не звертаються, та і ситуація зараз не та що була 3-4 роки назад коли ніхто нічого не знав і не вмів, хто хотів навчився радує що їх немало, тим більше вдома маже третина вчителів має комп'ютери, а хто не хотів той і зараз не хоче.
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.3 Опитування » Який у вас комп’ютерний клас? (Про технічні характеристики комп’ютерів вашого класу та ін)
  • Сторінка 2 з 7
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 6
  • 7
  • »
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2019.