Пт, 24.05.2019, 18:04
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

• Сторінка 1 з 7
  • 1
  • 2
  • 3
  • 6
  • 7
  • »
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt  
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.3 Опитування » Який у вас комп’ютерний клас? (Про технічні характеристики комп’ютерів вашого класу та ін)
Який у вас комп’ютерний клас?
Ковальчук_Олександр Дата: Сб, 18.08.2007, 03:03 | Повідомлення № 1
Ветеран спілкування
Нагороди: 18
Рейтинг: 209
Напишіть коротко про свій клас: к-сть комп’ютерів, їх технічні характеристики, наявність принтера, сканера, цифровика, мультимедійного проектора і т.д. (Короткий паспорт вашого класу)
Це потрібно для порівняння потужностей класів різних шкіл України.

Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: WWW - Сб, 07.06.2008, 16:50
takdiy Дата: Вт, 28.08.2007, 21:13 | Повідомлення № 2
Тут живе...
Нагороди: 0
Рейтинг: 4
В моєму класі 15+вчительський=16 компютерів. 5 компютерів з 2004 року: селерон 2.02 ГГц 256 Мбайт оперативна,
відео інтегроване 64 Мбайта, жорсткий диск 40 Гбайт, монітор ЕПТ 17 дюймів СDROM, flopy
старіші ПК:
1 комп селерон 733 МГц 128 оперативна, 32 відео інтегроване 20 Гбайт Жорсткий монітор ЕПТ 15 дюймів СDROM, flopy
Інші селерон 633 МГц 128 оперативна, 32 відео інтегроване 10 Гбайт Жорсткий монітор ЕПТ 15 дюймів, flopy
Раніше ці інші мали по 64 Мбайти оперативної памяті але Завдяки регіональній компютерній школі вже по 128 (А це вже можна ставити ХР і нормально навчатися)
В наявнсті чорнобілий лазерний принтер Кенон 810 і струменевий кольоровий IP Pixma 1500, сканер Mustek 1200 CP
локальна мережа і (як говорилося в іншій темі) Інтернет подайлапу.
sergey1979 Дата: Пт, 31.08.2007, 20:27 | Повідомлення № 3
Прописаний назавжди
Нагороди: 3
Рейтинг: 33
В моєму класі 5+вчительський=6 компютерів

вчительський - PIV- 3 Гц, 512 RAM 80 Гб HDD ATI 9200,LG DVD-RW, РК монітори 17 дюймів

учнівський
2.8 ГГц 256 Мбайт оперативна,
відео інтегроване 32 Мбайта, жорсткий диск 40 Гбайт, монітор рк 17 , flopy
Лазерний принтер Коніка-Мінолта 1400 сканер Mustek 1200 CP
локальна мережа, для дайлапу кабель заведено, є й модем , але підключення поки немає :(.

Відредаговано: sergey1979 - Пт, 31.08.2007, 20:28
Ковальчук_Олександр Дата: Ср, 12.09.2007, 22:04 | Повідомлення № 4
Ветеран спілкування
Чесно кажучи, я вам, пане sergey1979, трохи по доброму заздрю, оскільки ваш комп’ютерний клас більш-менш потужний. cool
В моєму класі 14+вчительський=15 комп’ютерів. Всі 15, включаючи вчительський мають оперативну пам’ять по 128 Мб. Жах. Окрім того, в 10 комп’ютерів встроєне відео, пам’ять на ці відеокарти виділяється з оперативної. А на що виділяти, якщо й так 128 Мб (мінімум для ХР). От я і виділив по 8 Мб. Процесори по 1.4 Ггц, вчительський - 2.66. Тобто у мене серйозна проблема - збільшення кількості оперативної, оскільки неможливо працювати. Windows XP на них порядочно "глючить", часто зависає. angry Щоб докупити оперативну і модернізувати тим самим клас потрібно близько 2000 грн., оскільки зараз пам’ять сильно подешевшала. Нещодавно купував до дому 1 Гб оперативної - за 270 грн., зимою 1 Гб коштував 600 грн. Але навіть цих коштів ніхто не виділяє і не збирається в майбутньому. От і мучимось ми на таких малопотужних робочих станціях уже 4-й рік. Ніякої справедливості. cry

Відредаговано: Ковальчук_Олександр - Ср, 12.09.2007, 22:05
Ковшун Дата: Чт, 13.09.2007, 19:00 | Повідомлення № 5
Досвідчений учасник
Нагороди: 1
Рейтинг: 25
Quote (Ковальчук_Олександр)
Чесно кажучи, я вам, пане sergey1979, трохи по доброму заздрю, оскільки ваш комп’ютерний клас більш-менш потужний.
В моєму класі 14+вчительський=15 комп’ютерів. Всі 15, включаючи вчительський мають оперативну пам’ять по 128 Мб. Жах. Окрім того, в 10 комп’ютерів встроєне відео, пам’ять на ці відеокарти виділяється з оперативної. А на що виділяти, якщо й так 128 Мб (мінімум для ХР). От я і виділив по 8 Мб. Процесори по 1.4 Ггц, вчительський - 2.66. Тобто у мене серйозна проблема - збільшення кількості оперативної, оскільки неможливо працювати. Windows XP на них порядочно "глючить", часто зависає. Щоб докупити оперативну і модернізувати тим самим клас потрібно близько 2000 грн., оскільки зараз пам’ять сильно подешевшала. Нещодавно купував до дому 1 Гб оперативної - за 270 грн., зимою 1 Гб коштував 600 грн. Але навіть цих коштів ніхто не виділяє і не збирається в майбутньому. От і мучимось ми на таких малопотужних робочих станціях уже 4-й рік. Ніякої справедливості.

Я Вам Олександре Михайловичу співчуваю!
Ковальчук_Олександр Дата: Чт, 13.09.2007, 19:04 | Повідомлення № 6
Ветеран спілкування
Микола Іванович, я вас вже в другій темі просив і в цій прошу, будь-ласка, опишіть свій клас, технічні характеристики комп’ютерів, кількість і ін. Мені дуже цікаво та й іншим думаю також. А на рахунок співчуття, дякую. Колись таки ситуація зміниться на краще wacko
Ковшун Дата: Чт, 13.09.2007, 19:18 | Повідомлення № 7
Досвідчений учасник
В моєму комп’ютерному класі 18 машин. З них:
Один Pentium 4, 2.4 HGz, пам’ять 256 Mb, відео 64 МВ, TV-out, мережева карта 100 Mb, звукова карта 16 bit, монытор 17' Samtron 76E.
10 машин Celeron 2,4 GHz, пам’ять 256 Mb, відео 32 МВ, мережева карта 100 Mb, звукова карта 16 bit, монытор 17' Samtron 76E.
1 машина (вчительська) Duron 1,59 GHz, пам’ять 1 Gb, відео 64 МВ, TV-out, мережева карта 100 Mb, звукова карта 16 bit, монытор 17' Samtron 76E.
6 старих машин х485. пам’ять 16 Mb, монітори 14'.
Принтери: Samsung 1210 та кольоровий Canon і350.
Сканер Mustek 1248 UB.
badm Дата: Пт, 14.09.2007, 10:46 | Повідомлення № 8
Знаток програмування
Рейтинг: 3
У нас в школі 2 комп’ютерних класи
1. клас AMD K6-II-300, /32 озу/1 мб відео/4 г вінт/ Монітор 15 Део 15 шт
2. клас AMD Sempron 3,2/1024 ОЗУ/відео на борту до 512/160/відн/DVD-RW/монітор Acer AL1917AS 17.- 13шт
Особисто для мене клас не відіграє критичного значення, це все залежить від завдань, які на ньому можна вирішувати, якщо дітей вчити програмуванню то конфігурація може бути мінімальна, правда дисплей повинен бут більш менш пристойний, якщо працювати з графікою або візуальним середовищем програмування то тоді інші вимоги.
Ковшун Дата: Пт, 14.09.2007, 11:56 | Повідомлення № 9
Досвідчений учасник
Quote (badm)
Особисто для мене клас не відіграє критичного значення, це все залежить від завдань, які на ньому можна вирішувати, якщо дітей вчити програмуванню то конфігурація може бути мінімальна, правда дисплей повинен бут більш менш пристойний, якщо працювати з графікою або візуальним середовищем програмування то тоді інші вимоги.

Оце правильно сказано!
sergey1979 Дата: Пн, 24.09.2007, 06:53 | Повідомлення № 10
Прописаний назавжди
Коли я отримав клас то дійсно, ледь стримував радість. Але коли я вмикнув їх, побачив в БІОСі і в гарантійці їх начинку радість почала холонути.
Саме перше можливо не головне smile , але роздратовуюче - мишки оптичні але по тим дешевим коврикам вони не бігають - бігають але як попало. Відклав коврик до кращих часів (поки що перебираю інші матеріали, але по них теж не бігає - доведеться купувати пробку або шкіру).
Саме що мене вбило в сисблоках - материнка Elitegroup P4M800 - сама дешева на мою думку не сама вдала.
Вага системних блоків разом з БП - просто пушинка - економили на чом хотіли, світло трохи падає - компи в перезавантаження.
Один DWD на 6 машин - доводиться тримати образа порставленого ПЗ на жорстких дисках (а щоб перевстановити ОС потрібно ще й як повикручуватися - материнка не приймає загрузочного USB-образу) - не вистачає місця на HDD.
Монітори з невеликим запасом по яскравості.
При передачі даних по мережі і одночасному перегляді фільму - фільм безбожно заїкається. Сканер почав смикаться, доведеться розбирати змазувати.
А про поставлене програмне системне забезпечення взагалі важка історія....
Ковшун Дата: Пн, 24.09.2007, 07:08 | Повідомлення № 11
Досвідчений учасник
Quote (sergey1979)
Саме перше можливо не головне , але роздратовуюче - мишки оптичні але по тим дешевим коврикам вони не бігають - бігають але як попало. Відклав коврик до кращих часів (поки що перебираю інші матеріали, але по них теж не бігає - доведеться купувати пробку або шкіру).

У нас оптичних мишок не було. Купували вже самі. А килимки зразу замінили на коркові. Тапер проблем немає.

Quote (sergey1979)

Один DVD на 6 машин - доводиться тримати образа порставленого ПЗ на жорстких дисках (а щоб перевстановити ОС потрібно ще й як повикручуватися - материнка не приймає загрузочного USB-образу) - не вистачає місця на HDD.

У нас був один CD на 11 машин. Самі придбали CD-RW. Зараз збираємось придбати DVD.
Quote (sergey1979)

Монітори з невеликим запасом по яскравості.
При передачі даних по мережі і одночасному перегляді фільму - фільм безбожно заїкається. Сканер почав смикаться, доведеться розбирати змазувати.
А про поставлене програмне системне забезпечення взагалі важка історія....

У нас таких проблем немає.
Мабуть постачальників МОНУ обрало "дешевих"!
Ковальчук_Олександр Дата: Пн, 24.09.2007, 12:41 | Повідомлення № 12
Ветеран спілкування
Колеги, це трагедія. З цієї теми я роблю однозначний висновок: у кожного з нас абсолютно різна конфігурація комп’ютерів у комп’ютерному класі і до того ж компоненти найдешевші. Ніхто ні копійки не виділяє на модернізацію. Економлять на чому можуть. Був у нас в класі на 16 комп’ютерів один простий CD-ROM і то поломався. Зараз взагалі клас без нього. Коли сильно потрібно прочитати інформацію з диска, несу з дому.
Quote (sergey1979)
Саме перше можливо не головне, але роздратовуюче - мишки оптичні але по тим дешевим коврикам вони не бігають - бігають але як попало. Відклав коврик до кращих часів (поки що перебираю інші матеріали, але по них теж не бігає - доведеться купувати пробку або шкіру).

Я також за свої кошти придбав 7 оптичних мишок і коврики до них не підходять. Вийшов з цієї ситуації просто - забрав коврики в загалі. Мишки прекрасно переміщаються по столі, досить плавно. Тому нові коврики купувати навіть не думаю.
Quote (sergey1979)
Один DWD на 6 машин - доводиться тримати образа порставленого ПЗ на жорстких дисках (а щоб перевстановити ОС потрібно ще й як повикручуватися - материнка не приймає загрузочного USB-образу) - не вистачає місця на HDD.

Коли мені потрібно переустановити Windows, я приносю з дому власний DVD-RW, знімаю кришку з системного блоку, і встановлюю ОС і драйвери. Виходжу із ситуації як можу.
Quote (badm)

А от для мене відіграє критичне значення. Ви тільки уявіть які такі "розумні" люди, коли постачали комп’ютерні класи, поставили на учительський комп’ютер так як і на учнівські 128 Мб оперативної. А на учнівських ще трошки гірше - там із цих 128 Мб ще й на відео потрібно виділити (хоча б 8 Мб). Поставив XP SP2 - глючить пристойно. То на таких "звірах" хіба що вивчати Турбо Паскаль. А мова про Фотошоп, корел, Visual Studio чи інші потужні програми взагалі не можлива. На даний час комп’ютер повинен мати мінімум 256 Мб оперативної.

P.S. Мій друг нещодавно придбав до дому комп’ютер: AMD Athlon64 X2 5600+, 2048 Mb RAM DDR2, Nvidia Geforce 9300 GT 512 Mb DDR3 (відеоадаптер), HDD 320 Gb... Такий системний блок йому обійшовся в 3599 грн. (без вартості монітора). Нам, коли завезли в школу комп’ютери, рахували кожен з них приблизно по ціні 4000 грн. А реально вони тоді коштували в двічі дешевше. Отакі то вареники.

Ковшун Дата: Пн, 24.09.2007, 15:07 | Повідомлення № 13
Досвідчений учасник
Quote (Ковальчук_Олександр)
... Отакі то вареники.

Мабуть Вас просто ошукали. Таке трапляється. Я вже десь таке чув.
Залишається лише Вам поспівчувати.
Знаходьте, правдами і неправдами шляхи до модернізації.
Іншого виходу просто нема.
sergey1979 Дата: Вт, 25.09.2007, 06:29 | Повідомлення № 14
Прописаний назавжди
Памятаю, приблизно 3 2001 по 2003 конфігурація мого домашнього компа була:
РІІІ800, 128RAM, RivaTNT32, HDD20 - цього менi хватало "поза глаза" - XP, Photoshop, Corel10 останні ігри, на той час, бігали швиденько.
А зараз домашнього не вистачає по потужності:
Athlon3500, Asus a8n-e,1024 RAM,ATI x1600, 250 ГБ HDD.
Частоти підросли, обєми виросли в рази, а ХР все рівно грузиться 45 секунд - smile .
Але, якщо домашній можна модернізувати в разі потреби, хоч через тиждень, то шкільні ПК беруться на роки.
PS. Для програмуваня в пакет ПЗ включили Borland Delphi 2006: для нього мінімальна кількість RAm - 256, на учнівських 256 мінус 32 на відеопамять, Delphi завантажується майже хвилину. Нічого, почекаєм ....
takdiy Дата: Вт, 25.09.2007, 13:34 | Повідомлення № 15
Тут живе...
Рейтинг: 4
Quote (sergey1979)
а щоб перевстановити ОС потрібно ще й як повикручуватися

На моїх "звірах" Celeron 633 МГц CD -роми були лише у двох. Я вінду на інших, без ромів, переставляв таким чином:
Робив загрузочну дискету за допомогою віндовс 98 або спеціальної програмки (кому потрібно звертайтесь відішлю поштою важить майже 828 Кб), а установочні файли віндовс копіював на диск D:. В біосі виставляв загрузку ситеми з цієї дискети. В результаті загружалася оболонка Нортон командер. Я форматував Диск С: (який був у форматі Fat 32) бо NTFS DOS не любить і потім вже з дискуD: запускав файл Setup.exe
Таким чином я викручувався. Я вас не навчаю, ні, я швидше за все «жаліюсь». Бо у випадку вильоту системи потрібно на диску D: мати файли для установки. А жорсткий диск всього на 10 Гб. Тут вже кожен Мб дорогий.

У 2005 році випускники подарували класові CD-RW. У 2006 придбав 2 б/у DVD за 40 грн. Воно навіть записує диски правда не завжди 4 Гб з гаком, частіше тільки 2 Гб. До речі, може хто знає причину цього.

Quote (Ковшун)
Залишається лише Вам поспівчувати.
Знаходьте, правдами і неправдами шляхи до модернізації.
Іншого виходу просто нема.

Що правда то правда. cry
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.3 Опитування » Який у вас комп’ютерний клас? (Про технічні характеристики комп’ютерів вашого класу та ін)
  • Сторінка 1 з 7
  • 1
  • 2
  • 3
  • 6
  • 7
  • »
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2019.