Нд, 24.03.2019, 17:24
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

• Сторінка 5 з 5
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt  
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.3 Опитування » Чи потрібно дітям знати команди MS DOS? (... і використання ком.стрічки в Windows)
Чи потрібно дітям знати команди MS DOS?
Чи потрібно дітям знати команди MS DOS і використання ком.стрічки в Windows?
1.Так[ 12 ][60.00%]
2.Ні[ 8 ][40.00%]
3.А що це таке команди MS DOS і командної стрічки?[ 0 ][0.00%]
Усього відповідей: 20
Spirit Дата: Пт, 14.03.2008, 11:23 | Повідомлення № 1
Сис.адмін
Нагороди: 1
Рейтинг: 25
Я постійно зустрічаюсь з тим, що потрібно написати якийсь .BAT файл і в ньому виконувати певні команди, а чи потрібні такі уміння дітям?
На форумі є тема, де ми описуємо цікаві можливості використання командної стрічки Тема про цікавості ком.стрічки

[admin]Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!
Ковальчук_Олександр Дата: Пт, 01.08.2008, 17:34 | Повідомлення № 61
Ветеран спілкування
Нагороди: 18
Рейтинг: 209
Quote (dpi)
Не все покупают с установленной уже ОС (Или захотите переустановить ОС)

dpi, а щоб переустановити ОС потрібно знати команди МС ДОС чи командної стрічки?
По-моєму, достатньо вміти в біосі виставити First boot device в положення CD/DVD ROM
Jokerz Дата: Сб, 02.08.2008, 09:04 | Повідомлення № 62
Хостер
Нагороди: 7
Рейтинг: 146
Quote (Ковальчук_Олександр)
dpi, а щоб переустановити ОС потрібно знати команди МС ДОС чи командної стрічки? По-моєму, достатньо вміти в біосі виставити First boot device в положення CD/DVD ROM

если брать ОС выше Win XP и то только в стандартных случаях. А если какой то косяк вылезает. Или к примеру глюкнул бут сектор, вы что будите виндовс переставлять? Вы воспользуетесь консолью востановления.
Igor66 Дата: Чт, 14.08.2008, 15:18 | Повідомлення № 63
Я тут недавно...
Нагороди: 0
Рейтинг: 1
Моє перше знайомство з обчилюванльною технікою почалось з програмування на Фортрані і перфокарт. Для того щоб справити помилку потрібно було невеличкий стосик перфоркарт перебити. А тепер у епоху ОС для "домогосподарок" вже люди які вміють задати елементарні команди в DOS рахуються величезними програмістами. А учнів DOS потрібно вчити, але без "фанатизму". Навчити відкривати директорії, копіювати файли, створювати, вилучати файли і каталоги, змінювати поточний каталог, вивчити поняття шлях до файлу і я думаю цього достатньо.
argun Дата: Чт, 14.08.2008, 18:38 | Повідомлення № 64
Прописаний назавжди
Рейтинг: 42
Quote (Igor66)
Моє перше знайомство з обчилюванльною технікою почалось з програмування на Фортрані і перфокарт. Для того щоб справити помилку потрібно було невеличкий стосик перфоркарт перебити.

Невже у 1990р.,(коли ви закінчили навчання) ще використовувались перфокарти? :$
Ковальчук_Олександр Дата: Чт, 14.08.2008, 23:18 | Повідомлення № 65
Ветеран спілкування
В наш час поняття ОС MS DOS не актуальне для пересічного користувача ОС. В цій вітці вже говорилося і я підтримую ці думки: діти повинні знати про командну стрічку Віндовс і деякі її команди, в класах з поглибленим вивченням інформатики можна більш детально вивчити ці команди або ж навіть говорити про MS DOS як невід’ємну частину історії розвитку інформатики і обчислювальної техніки. Для дуже продвинутих потрібно уміти користуватись консоллю відновлення Windows.
Jokerz Дата: Пт, 15.08.2008, 22:21 | Повідомлення № 66
Хостер
что сказать, отлично подвели итог бессконечных споров.

<_<

Quote (Ковальчук_Олександр)
В наш час поняття ОС MS DOS не актуальне для пересічного користувача ОС. В цій вітці вже говорилося і я підтримую ці думки: діти повинні знати про командну стрічку Віндовс і деякі її команди, в класах з поглибленим вивченням інформатики можна більш детально вивчити ці команди або ж навіть говорити про MS DOS як невід’ємну частину історії розвитку інформатики і обчислювальної техніки. Для дуже продвинутих потрібно уміти користуватись консоллю відновлення Windows.
Ковальчук_Олександр Дата: Пт, 15.08.2008, 22:37 | Повідомлення № 67
Ветеран спілкування
Тему потрібно закривати, ато вона вже перетворюється в філософію. Справедливе прислів’я: скільки людей, стільки думок.
Spirit Дата: Пт, 15.08.2008, 23:45 | Повідомлення № 68
Сис.адмін
Рейтинг: 25
Согласен! Ветку можно закрывать.
Jokerz Дата: Сб, 16.08.2008, 10:07 | Повідомлення № 69
Хостер
согласен
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.3 Опитування » Чи потрібно дітям знати команди MS DOS? (... і використання ком.стрічки в Windows)
  • Сторінка 5 з 5
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2019.