Пт, 23.06.2017, 23:46
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво
Безлимитный хостинг, бесплатный домен, бесплатный хостинг, Хостинг, dedicated, сервер, хостинг в Европе, хостинг в Германии, выделенный сервер

Сторінка 1 з 121231112»
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.3 Опитування » Мова програмування для школи (Мова програмування для школи)
Мова програмування для школи
Яку мову програмування варто вивчати в школі?
1.Алгоритмічну мову[ 8 ][18.18%]
2.C[ 13 ][29.55%]
3.Java[ 5 ][11.36%]
4.Logo[ 0 ][0.00%]
5.Pascal[ 19 ][43.18%]
6.Python[ 10 ][22.73%]
7.Scratch[ 12 ][27.27%]
8.Visual Basic[ 6 ][13.64%]
9.Іншу[ 8 ][18.18%]
Усього відповідей: 44
FutureTeacher Дата: Вт, 31.03.2015, 19:36 | Повідомлення № 1
Часто заходить...
Нагороди: 1
Рейтинг: 16
Розкажіть колегам яку мову програмування варто вивчати в школі? Яку використовуєте Ви? Чому?

[admin]Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: W-w-W - Сб, 26.12.2015, 16:10
Jokerz Дата: Вт, 31.03.2015, 20:39 | Повідомлення № 2
Хостер
Нагороди: 4
Рейтинг: 63
Я бы смотрел в сторону языка C, поскольку большинство синтаксисом подобно ему. В дальнейшем проще разобраться.
А вообще я до сих пор не понимаю зачем в школе языки программирования изучать настолько глубоко. Может я не прав но видел в одной школе когда 11 класс не умеет толком пользоваться возможностями windows как по большей части их нагружают именно программированием.
swetikccc Дата: Вт, 31.03.2015, 21:03 | Повідомлення № 3
Ветеран спілкування
Нагороди: 23
Рейтинг: 326
Цитата Jokerz ()
не умеет толком пользоваться возможностями windows
І я не вмію, користуюсь тільки файловим менеджером, браузером і встановленими програмами. ;)
Цитата Jokerz ()
Я бы смотрел в сторону языка C, поскольку большинство синтаксисом подобно ему. В дальнейшем проще разобраться.
В 5 класі будемо про дужки і про знак дорівнює, який не знак дорівнює B)

Використовую Visual Basic, бо по програмі потрібне щось візуальне.
Практичні це тупий набір з ПДФ документа, якщо хтось до творчого добрався то це вже пам'ятник потрібно ставити.
На останній практичній показую що в ПДФ тест, і його можливо скопіювати і вставити і це вже 3 роки так. B)

Відредаговано: swetikccc - Вт, 31.03.2015, 21:16
Пилипчук_О_П Дата: Вт, 31.03.2015, 21:11 | Повідомлення № 4
Ветеран спілкування
Нагороди: 27
Рейтинг: 272
Збирався спитати, що робити, якщо пробую працювати з різними учнями різними мовами (C#, Pascal, C++, ЛОГО і т.п.), але потім помітив, що питають, яку мову варто вивчати. Думаю, не принципово.

Наскільки цінний програміст, який володіє лише однією мовою? Або не може оперативно розібратися з особливостями нової для себе мови? Маю на увазі не тільки особливості синтаксису, але й ті переваги, які виділяють цю мову на тлі інших.
Bandalak Дата: Ср, 01.04.2015, 11:23 | Повідомлення № 5
Лідер форуму
Нагороди: 34
Рейтинг: 240
Головне навчити дитину створювати алгоритми. А на якій це буде вже мові - то діло друге. При потребі дитина в майбутньому вичить ту мову, яка буде актуальною на той час.
Я, особисто, на факультативах викладаю учням мову Паскаль. Головним чином тому, що вона одна з тих які використовуються на олімпіадах усіх рівнів.
Повністю згодем, що С було б перспективніше. Але з різних причин поки що не готовий давати уроки на С на такому рівні, як на Паскалі. Ящо навчуся - з часом перейду.
FutureTeacher Дата: Чт, 02.04.2015, 10:38 | Повідомлення № 6
Часто заходить...
Нагороди: 1
Рейтинг: 16
Цитата Bandalak ()
Повністю згодем, що С було б перспективніше. Але з різних причин поки що не готовий давати уроки на С на такому рівні, як на Паскалі. Ящо навчуся - з часом перейду.

Паскаль:
begin
writeln('Hello world')
end.

Теж саме на Сі:
int main (void)
{
printf("Hello world")
}
Для "шкільного курсу" різниця невелика
volodschool2 Дата: Чт, 02.04.2015, 14:35 | Повідомлення № 7
Досвідчений учасник
Нагороди: 12
Рейтинг: 247
А на корветівському бейсику, котрий Ви згадували, ще простіше:

10 PRINT "Hello World!"
Пилипчук_О_П Дата: Пт, 03.04.2015, 16:53 | Повідомлення № 8
Ветеран спілкування
Нагороди: 27
Рейтинг: 272
А на Python ще й без нумерації рядків:

print "Hello World!"
Наталія97 Дата: Сб, 04.04.2015, 11:26 | Повідомлення № 9

Навчаюся в одному з технічних вузів (програмна інженерія).
Весь 1 курс вчили С та С++.  За словами наших викладачів, це найперспективніші мови програмування.
Чомусь вважала, що в усіх технічних вузах України на програмній інженерії навчальна програма однакова. Виявилося, що ні. 
Один мій знайомий, який навчається у іншому місті теж на програмній інженерії, написав, що вчать Pascal і Python.
swetikccc Дата: Нд, 03.05.2015, 20:08 | Повідомлення № 10
Ветеран спілкування
Цитата FutureTeacher ()
int main (void)
{
printf("Hello world")
}
Для "шкільного курсу" різниця невелика

В С++ також на первий погляд просто

#include <iostream>
using namespace std;

int main() {
cout << "Hello world";
return 0;
}

Але вже потрібно згадувати і об'екти (cout) і що вони мають методи і заголовочні файли і простір імен і потік і модифікатори потоку і це вже з перших уроків.
skif Дата: Нд, 03.05.2015, 21:52 | Повідомлення № 11
Прописаний назавжди
Нагороди: 2
Рейтинг: 32
цього року апробовував Lazarus в 11 академічному (тільки через безкоштовність). Для шкільних потреб вистачає з головою. Але на жаль в 11 класі, якщо з твого предмета не здається ЗНО, то від учнів тільки й чуть: "Мені того не треба". Бази даних вже взагалі не було з ким вчити... 
якщо школи будуть переходити на одну мову, добре б було щоб це робили поступово, тому що є багато таких вчителів як я, які вивчали тільки одну-дві мови ( в мене це Pascal-Delphi-Lazarus, Basic-VBA, кілька занять С++). 
Та й на мою думку, не варто всіх заставляти вчити програмування. Базові знання по алгоритмізації - так, це потрібно для всіх однозначно. А от поглиблене програмування тільки для тих, кому це дійсно потрібно. *IMHO*
gromko Дата: Пн, 04.05.2015, 07:14 | Повідомлення № 12
Лінуксоїд
Нагороди: 20
Рейтинг: 290
Цитата skif ()
Та й на мою думку, не варто всіх заставляти вчити програмування. Базові знання по алгоритмізації - так, це потрібно для всіх однозначно. А от поглиблене програмування тільки для тих, кому це дійсно потрібно. *IMHO*

Та й на мою думку, не варто всіх заставляти вчити алгебрі. Базові знання з математики, таблиця множення - так, це потрібно для всіх однозначно. А от алгебра тільки для тих, кому це дійсно потрібно. *IMHO*

Та й на мою думку, не варто всіх заставляти вчити фізиці. Базові знання по природознавству - так, це потрібно для всіх однозначно. А от механіка та термодинаміка тільки для тих, кому це дійсно потрібно. *IMHO*

Та й на мою думку, не варто всіх заставляти вчити географії. Базові знання по орієнтуванню на місцевості - так, це потрібно для всіх однозначно. А от географія тільки для тих, кому це дійсно потрібно. *IMHO*
skif Дата: Пн, 04.05.2015, 22:36 | Повідомлення № 13
Прописаний назавжди
Рейтинг: 32
Цитата gromko ()
Та й на мою думку...
це стеб?
swetikccc Дата: Пн, 04.05.2015, 22:45 | Повідомлення № 14
Ветеран спілкування
Цитата skif ()
це стеб?

100% ні
Цитата gromko ()
Тому що фіни зрозуміли, що головним завданням освіти є "ліпити" людину, а у нас завдання освіти - "накачати" дитину знання,які на 90% їй не знадобляться у подальшому житті
ALEKS Дата: Ср, 06.05.2015, 11:43 | Повідомлення № 15
Прописаний назавжди
Рейтинг: 36
У нас на районі... всі використовують Паскаль. І, як правило, в області на олімпіаді теж, але бажаючі можуть використовувати і інші мови.

Цитата Bandalak ()
Головне навчити дитину створювати алгоритми.
Цілком погоджуюся. Головне написати правильно алгоритм, а перекласти на мову програмування - справа техніки.
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.3 Опитування » Мова програмування для школи (Мова програмування для школи)
Сторінка 1 з 121231112»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.