Вт, 12.11.2019, 13:19
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

• Сторінка 1 з 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt  
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.3 Опитування » Олімпіада з програмування (Хто за олімпіаду з програмування???)
Олімпіада з програмування
Чи приймете ви участь у віртуальній олімпіаді з програмування???
1.ТАК залюбки[ 17 ][53.12%]
2.НІ немаю часу[ 3 ][9.38%]
3.НІ погано програмую[ 7 ][21.88%]
4.ЩЕ НЕ ВИРІШИВ[ 1 ][3.12%]
5.УТРИМУЮСЬ[ 4 ][12.50%]
Усього відповідей: 32
Varkan Дата: Ср, 20.02.2008, 13:09 | Повідомлення № 1
Викладач ВУЗу
Нагороди: 0
Рейтинг: 6
Я всетаки пропоную провести віртуальну олімпіаду з програмування серед учасників форуму.
На мою думку це можна зробти наступним чином:
1. має бути ВО (відповідальна особа) за проведення олімпіади
2. ВО має підготувати завдання і знати їх розвязки
3. кожен учасник має зареєструватись і відправити анкету ВО
4. після цього ВО виложує умови задач на форумі (поетапно)
5. олімпіада проводиться в два етапи: алгоритмізація та програмування тобто спочатку ви знаходите алгоритм розвязку задач, а потім N учасників які набрали найбільше балів перехоять в другий етап і тоді пишуть програми для розвязку задач.
6. розвязки задач відсилаються на емейл ВО
7. Нагородити переможця (наприклад вічний ВІП)

Напишіть ваші думки по цьому запитанню.

[admin]
Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!
[/admin]

Відредаговано: WWW - Сб, 07.06.2008, 22:09
dpi Дата: Ср, 20.02.2008, 13:31 | Повідомлення № 2
Досвідчений вчитель
Нагороди: 1
Рейтинг: 39
Quote (Varkan)
олімпіада проводиться в два етапи: алгоритмізація та програмування тобто спочатку ви знаходите алгоритм розвязку задач, а потім N учасників які набрали найбільше балів перехоять в другий етап і тоді пишуть програми для розвязку задач.

Согласен, можно два-три этапа с увеличением сложности.
Не хотелось бы углубляться в ШАЯ или словестное обсуждение.
________
oleg_teacher Дата: Ср, 20.02.2008, 13:45 | Повідомлення № 3
Любитель дискутувати
Рейтинг: 2
Quote (Varkan)
Напишіть ваші думки по цьому запитанню.

Вже колись така олімпіада здається sasyk ом проводилася, і вона канула в просторі форуму!!!
Навіщо це потрібно?
Хто буде ВО?
Чи чесно це буде?
і так далі.. дуже багато запитань та ріщних нюансів...
Varkan Дата: Чт, 21.02.2008, 09:08 | Повідомлення № 4
Викладач ВУЗу
Quote (dpi)
ШАЯ

Шо таке ШАЯ????

Quote (oleg_teacher)
Вже колись така олімпіада здається sasyk ом проводилася, і вона канула в просторі форуму!!!
Навіщо це потрібно?
Хто буде ВО?
Чи чесно це буде?
і так далі.. дуже багато запитань та ріщних нюансів...

Я для цього і створив дану вітку із опитуванням.
Звичайно що для 3 чоловік ніхто цим не буде займатися, якби набрлося хоча б з десяток.
Тепер по порядку:

Навіщо це потрібно? - а навіщо взагалі потрібна самоосвіта і самовдосконалення. А дана олімпіада хоча б для того щоб розімняти розум.
Хто буде ВО? - на дане питання будемо шукати відповід після того як набереться відповідна кількість бажаючих прийняти участь.
Чи чесно це буде? - Кожен судить сам по собі... а взагалі ми не президента обираємо і ніякої великої вигоди обманювати я покищо не бачу.
і так далі.. дуже багато запитань та ріщних нюансів... - ще раз наголошую саме для вирішення різних нюансі я і створив дану вітку.

P.S. Прошу писати не тільки запитання а й думки та побажання.

SLKuty Дата: Чт, 21.02.2008, 09:17 | Повідомлення № 5
Монтажер
Нагороди: 8
Рейтинг: 118
Якщо не вийде олімпіада, то хоч викладаємо ЦІКАВІ задачі і кожен напише свій розвязок
разом обговоримо - принаймі хоч якась робота буде
особисто я немаю багато часу для програмування і не можу бути ВО
Varkan Дата: Чт, 21.02.2008, 09:25 | Повідомлення № 6
Викладач ВУЗу
Quote (SLKuty)
Якщо не вийде олімпіада, то хоч викладаємо ЦІКАВІ задачі і кожен напише свій розвязок
разом обговоримо - принаймі хоч якась робота буде

http://www.informatics.at.ua/forum/29-122-1

Anri Дата: Нд, 31.08.2008, 17:23 | Повідомлення № 7
Новий користувач
Рейтинг: 1
Не думаю, що у багатьох виникне бажання приймати участь у цій олімпіаді, а тим більше вистачить вільного часу.
Я особисто не буду приймати участь за браком вільного часу та й відсутності сенсу в моєму розумінні.
Пропоную
Надсилати на сайт чи обмінюватись розв'язками олімпіадних задач (бажано з коментарями). Думаю це принесе набагато більше користі.
Обіцяю, що буду приймати активну участь в цьому процесі.
V_Rebryna Дата: Пн, 01.09.2008, 14:33 | Повідомлення № 8
Новий користувач
Рейтинг: 1
Для бажаючих потренуватися є готові ресурси з олімпіадного програмування. Ласкаво просимо.
http://olympiada.km.ua
Є задачі, є коментарі, є тести, є готові розв'язки.
Можна і позмагатися в реальних умовах. Реєструйтеся для участі в турнірі і показуйте реальні результати
http://sbs.km.ua

З днем знань Вас, шановні колеги.

Відредаговано: V_Rebryna - Пн, 01.09.2008, 14:34
Боря Дата: Ср, 10.09.2008, 13:21 | Повідомлення № 9
Я тут недавно...
Рейтинг: 0
Я наприклад далекий від програмування, але потрохи вчу, читаю, пробую. нНажаль не дуже виходить :'(
Vizam Дата: Чт, 11.09.2008, 17:36 | Повідомлення № 10
Новий користувач
e-olimp.com.ua
Ilayda Дата: Пт, 12.09.2008, 21:06 | Повідомлення № 11
Новий користувач
Я тоже не очень близка к программированию, а очень хочется :? И как вот мне готовить детей к олимпиаде??
igor_ Дата: Нд, 19.10.2008, 15:06 | Повідомлення № 12
Тут живе...
Рейтинг: 21
Quote (V_Rebryna)
Для бажаючих потренуватися є готові ресурси з олімпіадного програмування. Ласкаво просимо.
http://olympiada.km.ua

Наскільки я знаю, цей хмельницький сайт постійно взломують і він часто закритий.
Аналогічно працює житомирська система Олімп, але захист тут на вищому рівні
e-olimp.com.ua

pasichov Дата: Сб, 16.05.2009, 15:44 | Повідомлення № 13
Наполегливий учасник
Нагороди: 3
Рейтинг: 70
Ось і заглохла тема...:-(
А розмова була ДУЖЕ характерна... Розумію, що накличу на себе гнів колег, але висловлюсь.

1. Домінуюча більшість учителів інформатики НЕ ЗНАЄ і НЕ БАЖАЄ ЗНАТИ т.з. "олімпіадну інформатику"

2.Згадує про неї лише коли "разнарядка" на олімпіаду приходить. А сама олімпіада супроводжується скиглінням на тему "що це за олімпіада, якщо ми за програмою того не вивчаємо..."

3. Діти БАЖАЮТЬ займатися програмуванням. Аргументи:
- щороку (з 1998 року) в наших Інтернет-олімпіадах NetOI змагається більше 1000 учнів України:
- вже згадані в дискусії ресурси (Хмельницький, Житомир, незгадані Харків, Львів) достатньо швидко зібрали аудиторію учасників:
- багато наших дітей на відомих світових подібних ресурсах буквально "ночуюють"

ВИСНОВОК проситься сам по собі...

ХТО ВИНЕН?

1. Звичайно, в першу чергу "батьки-ідеологи" шкільних програм з інформатики. Програма загальноосвітньої школи не лише готує "кнопкодавів" з мінімальним інтелектуальним розвитком, але й провокує учителя на перехід саме в цю категорію "комп"ютерщиків".А максимум, жо чого він може дійти всупереч програмі -це "правий-лівий" заробіток .

Єдине виправдання "батьків-ідеологів" - це наявність програм поглибленого вивчення, але ж учителі.... не поспішають (бо не вміють, рідше - їм не дають) за ними працювати. В багатьох школах кількість годин на інформатику НАДдостатня для роботи за програмою поглибленого вивчення, а працюють вони...варіантів багато, але не за цією програмою.

ЩО РОБИТИ?

Якщо раніше спостерігалась повна відсутність інформації, літератури, інтернет-ресурсів з цих питань, то тепер як греблю прорвало. Література (і чудова!) видається регулярно. Інтернет-ресурсів з автоматизованю перевіркою - повно. Лише на нашому (www.olymp.vinnica.ua) в постійному відкритому доступі більше 2000 задач різного рівня з он-лайн перевіркою від задач для початківців до ...."мама не горюй...". ОТЖЕ ПОТРІБНО КЕРУВАТИСЯ ВІДПОВІДДЮ НА ОДНЕ ВІДОМЕ ПИТАННЯ З ФІЗИЧНОГО ТУРНІРУ "Як зважити кита?" відповіь - "Взяти - і зважити!".
Маю на увазі, що ПОКИ ПРОПОЗИЦІЇ ТИПУ ТІЄЇ, З ЧОГО ТЕМА ПОЧАЛАСЯ, НЕ БУДУТЬ МАТИ ШИРОКОЇ ПІДТРИМКИ, ми матимемо по 1,5 учителя в регіоні, що може навчити дітей прграмувіанню...(і цих "Случайно Уцелєвшіх Кадров ") вся Україна знає поіменно...
(колись давно я свою молодшу дочку (її було тоді 4 роки) вчив читати... не дуже вона полюбляла ці заняття... Коли запитав "Почему не хочешь?" отримав відповідь "А меня это затрудняет...")
Так і ми.
Так ось, наостанок. Якщо бажаючі все ж знайдуться ми готові провести олімпіаду для учителів. За будь-якими правилами, будь-якого рівня. З он-лайн перевіркою, з розголосом результатів, чи без нього ( є думки, як це зробити)....
(анекдот "В транспорті, в годину пік розмова "Мужчина, ви вже 3 зупинки поспіль..... як на мене лягли...!!!!" - "А що я можу зробити?!!!"- "Робіть хоч що небуть!!!!")

Відредаговано: pasichov - Сб, 16.05.2009, 15:47
mouse Дата: Сб, 16.05.2009, 16:16 | Повідомлення № 14
Ветеран спілкування
Нагороди: 4
Рейтинг: 62
Погоджуюсь з попередньою думкою.
Автору гілки має вже оголошувати бажаючих на ВО.
А так ніколи не почнеться.
Bizon Дата: Чт, 03.09.2009, 20:21 | Повідомлення № 15
Я тут недавно...
Если олимпиада состоится обязательно постараюсь принять в ней участие!
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.3 Опитування » Олімпіада з програмування (Хто за олімпіаду з програмування???)
  • Сторінка 1 з 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2019.