Пн, 22.01.2018, 20:12
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 6 з 8«1245678»
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.3 Опитування » Яку освіту ви маєте? (Про освіту вчителів інформатики)
Яку освіту ви маєте?
Яку освіту ви маєте?
1.Іншу[ 18 ][13.33%]
2.Технічну (отриману не в педагогічних ВУЗах)[ 21 ][15.56%]
3.Фізико-математичну (отриману в педагогічних ВУЗах)[ 31 ][22.96%]
4.Інформатика як друга спеціальність (отриману не в педагогічних ВУЗах)[ 7 ][5.19%]
5.Інформатика як основна спеціальність (отриману не в педагогічних ВУЗах)[ 5 ][3.70%]
6.Інформатика як друга спеціальність (отриману в педагогічних ВУЗах)[ 39 ][28.89%]
7.Інформатика як основна спеціальність (отриману в педагогічних ВУЗах)[ 14 ][10.37%]
Усього відповідей: 135
Varkan Дата: Пн, 18.02.2008, 13:25 | Повідомлення № 1
Викладач ВУЗу
Нагороди: 0
Рейтинг: 6
У мене перша освіта - вчитель математики та основ інформатики, на разі здобуваю спеціаліста з інформатики - викладача
А яка освіта у вас?

[admin]Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!
[/admin]

Відредаговано: WWW - Сб, 07.06.2008, 16:00
TanaT Дата: Чт, 14.05.2009, 21:31 | Повідомлення № 76
Я тут недавно...
Рейтинг: 8
В мене спеціальність математика та інформатика (Кіровоградський педагогічний).
Хоч інформатика є другою спеціальністю, викладаю сьомий рік саме її (математики спочатку не перепало, а потім вже не хотілося :) )
З приводу того, що інформатику повинні викладати інженери - не згодна!
Інформатику (як і будь-який інший предмет) повинні викладати ПЕДАГОГИ. І не завжди педагоги за освітою, але обов'язково за покликанням.
НІКОЛЯ Дата: Чт, 14.05.2009, 21:57 | Повідомлення № 77
Знавець вірусів
Нагороди: 17
Рейтинг: 201
Дві вищі Педагогічний- Спеціальність вчитель інформатики та фізики
Друга - ЧТІ -За спеціальністю інженер з безпеки компютерних мереж
Galashka Дата: Сб, 16.05.2009, 20:19 | Повідомлення № 78
Новий користувач
Рейтинг: 0
За дипломом - вчитель математики. Та вже другий рік викладаю інформатику.
JKMZ Дата: Сб, 16.05.2009, 22:42 | Повідомлення № 79
Часто заходить...
Рейтинг: 1
А вот у меня Освіта вища по специальности изобразительное и декоративо-прикладное искусство. по-моему такой еще небыло.
Quote (TanaT)
З приводу того, що інформатику повинні викладати інженери - не згодна!
Інформатику (як і будь-який інший предмет) повинні викладати ПЕДАГОГИ. І не завжди педагоги за освітою, але обов'язково за покликанням.

полностью согласна, более того, думаю, что главная задача учителя - это воспитывать учеников, давая знания, а не наоборот. правда похвастаться еще не могу, болше сама учусь педагогике, чем ее применяю. только в этом году закончила вуз, да и то заочно. а заочное обучение, это сами знаете, что такое.
oksanka120 Дата: Нд, 17.05.2009, 08:46 | Повідомлення № 80
Неординарна вчителька
Нагороди: 5
Рейтинг: 29
Уманський педагогічний - вчителька інформатики та математики

Відредаговано: oksanka120 - Нд, 17.05.2009, 11:03
salal Дата: Ср, 20.05.2009, 22:19 | Повідомлення № 81
Прописаний назавжди
Нагороди: 2
Рейтинг: 18
Quote (shady)
Останнім часом я думаю що такі предмети як інформатика
бажано щоб викладав вчитель із інженерною освітою
і педагогічна освіта зовсім не обов'язкова

Для якісного викладання будь-якого предмету педагогічна освіта необхідна. Однак, вважаю, що не слід плутати наявність диплома педагога та наявність освіти педагога. Нерідко одне існує без іншого.
Є таке поняття як самоосвіта - досить корисне поняття. "Век живи - век учись".

sgrecords Дата: Пт, 22.05.2009, 14:37 | Повідомлення № 82
Активний учасник
Рейтинг: 64
И себе поумничать... Работая в техникуме с 2000 г. кем я только не обзывался (лаборант, мастер, наконец-то программист), читал часы на разных специальностях по разным предметам связанных как-то с ПК. Попал в сферу оразования практически случайно, хотя ничего случайного наверное не бывает. И сразу в бой. Без пед.образования, с другой сферы деятельности (инженер на СТО). И учил, (как мог), самое интересное, детям нравилось, был результат. Тогда я начал считать, зачем та педагогика, можно и так на интуитивном уровне. Но это пока не побываешь на уроке у профессионалов методистов. Сейчас думаю, что педобразование необходимо. Хотя печальная практика доказывает, что часто педагоги такие далекие от реальности (имею введу информатику).
А вообще закончил Бердянский университет (о как!) менеджмента и бизнеса - техник программист, инженер-системотехник.
filnick Дата: Пт, 22.05.2009, 18:14 | Повідомлення № 83
Мудрий вчитель
Нагороди: 7
Рейтинг: 124
Quote (sgrecords)
Печальная практика доказывает, что часто педагоги такие далекие от реальности (имею введу информатику).

... как декабристы от народа. Тезис интересный, можна детализировать. Чтобы не нарушать Правила форума - можно на этой ветке http://informatic.org.ua/forum/5-8-8
ukrnata Дата: Вт, 28.07.2009, 10:06 | Повідомлення № 84
Новий користувач
Я закінчила фізико-матиматичний факультет педагогічного вузу і перекваліфікувалась на інженера-програміста. Працюю в школі. :o :o :o :o
pasichov Дата: Вт, 28.07.2009, 12:01 | Повідомлення № 85
Наполегливий учасник
Нагороди: 3
Рейтинг: 70
Quote (filnick)
Вчитель фізики та математики. Коли закінчував ВНЗ, то такого предмету як інформатика в школі ще не було. Після введення цього курсу у 1985 році сказали - читай. І ось уже 23 роки "читаю". Вчив дітей і вчився сам. Пройшов усі етапи

Все так само, як в цитаті шанованого filnick, крім того, що ще закінчив..., але це були помилки.
Перший кабінет обладнав в 1986 саморобками (власна модель на К580ИК80А, аналог Інтел8080, програмно сумісна з "Ириша", "Микроша", "Микро-80", "РК-86", "Специалист"). Потім КУВТ-86, КОРВЕТ, IBM-PS/2-286, ПОШУК-2, а далиі 386, 486, 586, P1, PII, PIII, P-4....були ще ДВК2 і 3 з ОS RT-11. Зараз "на ходу" 123 компа, 3 кабінети інформатики, мережа і компи по всім навчальним приміщенням, власний вузол Інтернету, 2 незалежних зовнішніх канали.
Викладаю фізику і інформатику, обов'язково ПАРАЛЕЛЬНО, в одих і тих же класах.
Маю навички адміністрування Інтернет-серверів Linux (11 років), програмую з 1983 року. Використовую різні мови в залежності від задачі. Для навчання однозначний прихильник Pascal, а лише потім С/С++. Останні роки найчастіше все те, що потрібно для ВЕб-а. З віком помічаю ускладнення в отриманні нових знань, але борюсь з ними, як можу.
Ковшун Дата: Вт, 28.07.2009, 16:15 | Повідомлення № 86
Досвідчений учасник
Нагороди: 1
Рейтинг: 25
Вчитель математики. Коли закінчував Чернігівський педагогічний інститут (1971 р.), то такого предмету як інформатика в школі ще не було. Після введення цього курсу у 1985 році почав викладати і інформатику. І ось уже 23 роки вчу дітей інформатики. Пройшов усі етапи - безмашинний варіант, програмовані калькулятори, ІВМ з четвертим процесором.
Мої учні, яких я навчаю, досягли і досягають вагомих результатів на районних, обласних і Всеукраїнських змаганнях. (В цьому році мій учень одержав диплом ІІ ступеня на Всеукраїнському конкурсі з комп’ютерних технологій в номінації Web-дизайн).
На останній атестації 2005 року атестувався як вчитель інформатики ( до цього проходив як вчитель математики ).
Аналогічно, як і filnick овлодів мовами Бейсік, Паскаль.
Lviza Дата: Сб, 29.08.2009, 20:39 | Повідомлення № 87
Тут живе...
Рейтинг: 3
Quote (filnick)
Вчитель фізики та математики.
Аналогічно! А я думаю, чому ми один одного так гарно розуміємо! :)

Quote (salal)
Для якісного викладання будь-якого предмету педагогічна освіта необхідна. Однак, вважаю, що не слід плутати наявність диплома педагога та наявність освіти педагога. Нерідко одне існує без іншого.
Є таке поняття як самоосвіта - досить корисне поняття. "Век живи - век учись".

Згодна на всі 100%. Зверніть увагу на результати голосування. Педагогів "чистих" інформатиків всього близько 7 %!

Відредаговано: Lviza - Сб, 29.08.2009, 21:01
Bizon Дата: Нд, 13.09.2009, 21:35 | Повідомлення № 88
Я тут недавно...
Высшее инженерно-педагогическое образование
whiterose Дата: Пн, 26.10.2009, 19:03 | Повідомлення № 89
Часто заходить...
Рейтинг: 3
Закінчила університет за фахом "математика" і вже з 1988 року викладаю інформатику. Починала з "Електроніка", 286, 386...ОС - Фодос, РТ-11 (а чи хто пам"ятає такі? :)
mio Дата: Пн, 26.10.2009, 22:59 | Повідомлення № 90
Тут живе...
Рейтинг: 29
диплом вчителя інформатики та фізики + викладаю ще астрономію
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.3 Опитування » Яку освіту ви маєте? (Про освіту вчителів інформатики)
Сторінка 6 з 8«1245678»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2018.