Нд, 29.11.2020, 17:47
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt  
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.3 Опитування » Яку освіту ви маєте? (Про освіту вчителів інформатики)
Яку освіту ви маєте?
Яку освіту ви маєте?
1.Іншу[ 18 ][13.24%]
2.Технічну (отриману не в педагогічних ВУЗах)[ 21 ][15.44%]
3.Фізико-математичну (отриману в педагогічних ВУЗах)[ 32 ][23.53%]
4.Інформатика як друга спеціальність (отриману не в педагогічних ВУЗах)[ 7 ][5.15%]
5.Інформатика як основна спеціальність (отриману не в педагогічних ВУЗах)[ 5 ][3.68%]
6.Інформатика як друга спеціальність (отриману в педагогічних ВУЗах)[ 39 ][28.68%]
7.Інформатика як основна спеціальність (отриману в педагогічних ВУЗах)[ 14 ][10.29%]
Усього відповідей: 136
Varkan Дата: Пн, 18.02.2008, 13:25 | Повідомлення № 1
Викладач ВУЗу
Нагороди: 0
Рейтинг: 6
У мене перша освіта - вчитель математики та основ інформатики, на разі здобуваю спеціаліста з інформатики - викладача
А яка освіта у вас?

[admin]Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!
[/admin]

Відредаговано: WWW - Сб, 07.06.2008, 16:00
gry Дата: Пн, 20.04.2009, 22:15 | Повідомлення № 61
Досвідчений учасник
Нагороди: 4
Рейтинг: 133
Quote (shef100)
Також вже 11 років працюю заступником директора школи з навчальної роботи.

20 років працюю заступником з НВР. Минулу атестацію було 3 год. фізики. Цю ж атестацію відмовився від фізики математики категорично. Хай атестують, як захочуть. Не в цьому, зрештою суть.
Quote (shef100)
Мінус цього зрозумілий : часу на професійний ріст не вистачає катастрофічно

Погоджуюся обома руками. Паперові справи ( не знаю як у інших) забирають переважну більшість робочого часу. А раніше - ручка, олівець, лінійка... І все встигалося.
Quote (shef100)
Останні 8 років тільки для атестації (закони такі).

Дивні якісь закони...
shef100 Дата: Пн, 20.04.2009, 22:27 | Повідомлення № 62
Тут живе...
Quote (gry)
Дивні якісь закони...

Закон полягає в тому, що атестуватись можна тільки згідно диплому, а там інформатикою не пахне ^_^

Відредаговано: shef100 - Пн, 20.04.2009, 23:55
shady Дата: Вт, 21.04.2009, 09:30 | Повідомлення № 63
Новий користувач
Рейтинг: 0
Привіт
Я викладаю інформатику і комп'ютеризацію 7 років

Закінчив Петрівський державний аграрний технікум (інженер-механік)
Одеський державний політехнічний університет (бакалавр - електронні апарати; спеціаліст - конструктор технолог побутової апаратури) де навчався працювати на різних ПК - від СМ і ЕС до Пентіума та вивчав кучу різних мов та САПР
маю корочку "Маркетинг" - отримав за пів року в Харькові
(вони мені присилали контрольні а я просто їх рішав і відсилав їм)
за спеціальністю не працював
крім комп'ютерів, ОС та різних програм майже нічим не цікавлюся

і в мене така проблема
я не маю педагогічної освіти
і кожний рік одне й теж саме

одним словом МЕНІ ПОТРІБНО КОРОЧКА ВЧИТЕЛЯ
де її можна отримати дистаційно?
так як можливості їхати кудись вчитися в мене немає по сімейним обставинам

Допоможіть хто може

І бажано подешевше та без вступних іспитів (без зовнішнього тестування)

Ktara Дата: Вт, 21.04.2009, 09:41 | Повідомлення № 64
Перспективна вчителька
Нагороди: 38
Рейтинг: 376
shady, не дублюйте повідомлень в різних темах та користуйтемя пошуком

Відредаговано: Ktara - Вт, 21.04.2009, 09:42
Dron Дата: Вт, 21.04.2009, 10:35 | Повідомлення № 65
Я тут недавно...
Мелітопольський державний педагогічний університет 2004 рік
спеціальність "Вчитель хімії та інформатики"
SLKuty Дата: Вт, 21.04.2009, 11:17 | Повідомлення № 66
Монтажер
Нагороди: 8
Рейтинг: 118
Інженерна освіта це добре, але атестуватися приходиться і в районі і в області
а ті хто за спеціальністю працює - просто в школі атестуються
shady Дата: Вт, 21.04.2009, 11:21 | Повідомлення № 67
Новий користувач
Вибачаюся, що повторююся
(користувався пошуком, знайшов приблизно 4-5 тем майже з одинаковим змістом)
і щоб швидше отримати відповідь
написав на двох чи трьох
(надіюся за це в куточок на кукурудзу ставити не будуть :) )
Newbie Дата: Вт, 21.04.2009, 14:56 | Повідомлення № 68
Хелпер
Нагороди: 9
Рейтинг: 91
Quote (SLKuty)
Інженерна освіта це добре, але атестуватися приходиться і в районі і в області
а ті хто за спеціальністю працює - просто в школі атестуються

із недавнього досвіду - виявилось, що атестуватись в області краще, ніж в районі... отакі райони і школи бувають... ^_^
shady Дата: Ср, 22.04.2009, 09:05 | Повідомлення № 69
Новий користувач
Останнім часом я думаю що такі предмети як інформатика
бажано щоб викладав вчитель із інженерною освітою
і педагогічна освіта зовсім не обов'язкова

і не потрібно говорити що гірше
5 років стаціонара в університеті на інженера (причому по годинам проведених за компом більше 1000),
але ти не ВЧИТЕЛЬ
а після 11 класів і 3 роки заочно і ти ВЖЕ ВЧИТЕЛЬ (хоча комп'ютера в очі не бачив)

причому, наскільки я можу судити, всі університети включають такі предмети як ПЕДАГОГІКА і т.д.
адже кожний інженер це керівник і вчитель в себе на виробництві (ну звісно там працюють дядьки вже після 9 класу, а інформатика викладається в 10-11)

або говорити що краще довчитися на вчителя (здати 2 сессії і екзамен)
і ти вже вчитель

із всього написаного вище виходить
або потрібно щоб переглянули вимоги (наприклад пропрацював 5 - 8 років вчителем і маєш курси підвищення - є педагогічна освіта)
або
повиганяти всіх без педагогічної освіти
позбирати всіх хто їх має
і все

Dron Дата: Ср, 22.04.2009, 14:30 | Повідомлення № 70
Я тут недавно...
Quote (shady)
Останнім часом я думаю що такі предмети як інформатика бажано щоб викладав вчитель із інженерною освітою

ЧОМУ???
У мене складається таке уявлення з Ваших слів, що всі інформатики з педагогічною освітою взагалі то звичайні юзери, і тільки діставши класичну інженерну освіту можна казати про себе як про професіонала.
Згадайте слова Дейкстри "Ми навчаємо післязавтрашніх користувачів на позавчорашній техніці". Поки сьогодняшній учень дійде до свого місця роботи пройде десь 4-6 років, і враховуючи сьогодняшні темпи розвитку ІКТ, його знання, отримані на наших уроках, будуть неактуальні чи застарілі. Ми повинні навчити дитину алгоритмічно мислити, розуміти принципи роботи з тією чи іншою технологією, щоб інтуітивно навчтися працювати з більш новою та досконалою. І неважливо, яка освіта у вчителя, бажано, щоб він міг свої знання дітям донести.
mouse Дата: Ср, 22.04.2009, 15:33 | Повідомлення № 71
Ветеран спілкування
Нагороди: 4
Рейтинг: 62
Quote (Dron)
Ми повинні навчити дитину алгоритмічно мислити, розуміти принципи роботи з тією чи іншою технологією, щоб інтуітивно навчтися працювати з більш новою та досконалою

Тут Ви попали в яблочко!
Згоден.
І тип освіти не так і важливий.
В мене педагогічна. Але такі предмети як радіотехніка, електротехніка, теор електродинаміка мені були цікаві.
Varkan Дата: Ср, 22.04.2009, 16:25 | Повідомлення № 72
Викладач ВУЗу
Quote (shady)
Останнім часом я думаю що такі предмети як інформатика бажано щоб викладав вчитель із інженерною освітою і педагогічна освіта зовсім не обов'язкова

навіть якшо ти все вмієш, але не вмієш цього пояснити, то ти нікого не научиш. нажаль принцип "роби як я" на уроках інформатики не спрацьовує.
а саме в педвузах вчать вчити.

filnick Дата: Ср, 22.04.2009, 19:51 | Повідомлення № 73
Мудрий вчитель
Нагороди: 7
Рейтинг: 124
Quote (gry)
В цьому році , при атестації ( в мене одна інформатика) видали інформацію, що я не спеціаліст ( за дипломом). Так тоді ж такої і спеціальності не було. Атестувався на вищу категорію та на звання "Ст. вчитель". Не знаю чи в області пройде...

Quote (shef100)
Закон полягає в тому, що атестуватись можна тільки згідно диплому, а там інформатикою не пахне

Колеги, не панікуйте. Відповідно до діючого законодавства На Вас поширюється дія пункту 5.9. розділу 4 Типового положення про атестацію педагогічних працівників, затвердженого Наказом Міністерства освіти України від 20 серпня 1993 року № 310 із змінами, внесеними згідно з Наказом Міносвіти від 1 грудня 1998 року № 419: «Педагогічним працівникам, які не мають відповідної фахової освіти й прийняті на роботу в навчальні заклади до 1996 р.(набуття чинності Законом України "Про освіту" ( 1060-12 ) в редакції від 23 березня 1996 р.) та володіють достатнім практичним досвідом роботи, якісно і в повному обсязі виконують свої посадові обов'язки, за умови проходження відповідного підвищення кваліфікації (для вчителів загальноосвітніх навчальних закладів з предмета викладання) за рішенням атестаційної комісії при Міністерстві освіти Автономної Республіки Крим, управліннях освіти обласних, Київської, Севастопольської міських державних адміністрацій, а також при відповідних центральних органах управління навчальними закладами,..., може присвоюватись кваліфікаційна категорія: вища - за наявності стажу роботи на займаній посаді не менше 8 років; ...».

Відредаговано: filnick - Ср, 22.04.2009, 19:52
shef100 Дата: Ср, 22.04.2009, 22:33 | Повідомлення № 74
Тут живе...
Quote (filnick)
Колеги, не панікуйте

Та я й не панікую. Коли стаж 18 років, звання - методист , а саме основне - досвід СПІЛКУВАННЯ з КРУ, то розумієш, що набагато простіше взяти собі 2-3 год математики , а решту -інформатики, ніж потім ДОВГО-ДОВГО пояснювати, що ти зовсім не обкрадаєш ЇХ рідну державу.
filnick Дата: Ср, 22.04.2009, 23:42 | Повідомлення № 75
Мудрий вчитель
Нагороди: 7
Рейтинг: 124
Quote (shef100)
набагато простіше взяти собі 2-3 год математики

Я про це й говорю, що Ви при бажанні можете обійтись без математики і атестуватися як вчитель інформатики. Закон Вам дає таке право.
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.3 Опитування » Яку освіту ви маєте? (Про освіту вчителів інформатики)
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2020.