Сб, 24.08.2019, 04:24
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt  
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.3 Опитування » Яку освіту ви маєте? (Про освіту вчителів інформатики)
Яку освіту ви маєте?
Яку освіту ви маєте?
1.Іншу[ 18 ][13.24%]
2.Технічну (отриману не в педагогічних ВУЗах)[ 21 ][15.44%]
3.Фізико-математичну (отриману в педагогічних ВУЗах)[ 32 ][23.53%]
4.Інформатика як друга спеціальність (отриману не в педагогічних ВУЗах)[ 7 ][5.15%]
5.Інформатика як основна спеціальність (отриману не в педагогічних ВУЗах)[ 5 ][3.68%]
6.Інформатика як друга спеціальність (отриману в педагогічних ВУЗах)[ 39 ][28.68%]
7.Інформатика як основна спеціальність (отриману в педагогічних ВУЗах)[ 14 ][10.29%]
Усього відповідей: 136
Varkan Дата: Пн, 18.02.2008, 13:25 | Повідомлення № 1
Викладач ВУЗу
Нагороди: 0
Рейтинг: 6
У мене перша освіта - вчитель математики та основ інформатики, на разі здобуваю спеціаліста з інформатики - викладача
А яка освіта у вас?

[admin]Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!
[/admin]

Відредаговано: WWW - Сб, 07.06.2008, 16:00
gu2in Дата: Вт, 28.10.2008, 20:43 | Повідомлення № 46
Досвідчений учасник
Нагороди: 8
Рейтинг: 298
Працюю у сільській школі. За фахом учитель біології та хімії. Комп'ютером почав цікавитись ~ 3 роки тому. Вивчив систему, різні програми. Почав підробляти налаштуванням систем та програм. Рік назад пішов на пенсію учитель трудів та інформатики, тому мені запропонували цю посаду. Тепер приводжу до ладу документацію та кабінет. Інформатика викладається тільки у 10-11 класах + дали гурток. Отже - це більше хоббі та морока, ніж заробіток. :))
Наталія Дата: Вт, 28.10.2008, 22:51 | Повідомлення № 47
Новий користувач
Рейтинг: 0
TetyanaT, я теж навчалась в ЧДУ з 1985 по 1990. Напиші, коли ви навчались
Ketrin Дата: Пн, 08.12.2008, 19:56 | Повідомлення № 48
Часто заходить...
Рейтинг: 3
Друга освіта
Спеціальніст: Прикладна математика: Інформатика (пед. вуз)
unos Дата: Чт, 11.12.2008, 10:14 | Повідомлення № 49
Новий користувач
Можливо пост не в тему, але...
Прошу поділитися інформацією або думками з приводу слідуючого:

1. Я за дипломом - вчитель фізики і математатики. Викладаю інформатику з 1995 року, правда, з перервами.
В навчальному заклад, де зараз працюю, призначений наказом як вчитель фізики, але викладаю фізику і інформатику.
Чи можу я атестуватись як вчитель інформатики, не маючи відповідного запису в дипломі?

2. Хто отримав чи отримує другу освіту саме як вчитель інформатики, прохання поділитися досвідом.

3. За яким принципом адміністрація вашого навчального закладу розподіляє години між вчителями інформатики, особливо в випадку, якщо на них претендують "дипломовані" і "не дуже" ^_^ . Що враховує при цьому?

Ketrin Дата: Пт, 12.12.2008, 08:10 | Повідомлення № 50
Часто заходить...
Рейтинг: 3
Звісно диплом у цьому випадку найкраще, але я думаю, деякий час можна відбутися курсами перекваліфікації, адже у вас фізико-математичний профіль, тобто близький до інформатики. І якщо вам все ж таки прийдеться отримувати диплом, ви зможете піти на 2 чи 3-ій курс, за рахунок вже прослуханих дисциплін (це вирішує конкретний внз).
smolynvas Дата: Пт, 27.02.2009, 06:18 | Повідомлення № 51
Я тут недавно...
За дипломом спеціальність радіофізика та електроніка, здобуваю другу вищу - вчитель інформатики
vinohodov Дата: Пт, 27.02.2009, 09:43 | Повідомлення № 52
Прописаний назавжди
Нагороди: 1
Рейтинг: 29
Факультет "Прикладна математика", Дніпропетровський державний університет. Працюю вчителем інформатики вже 15 років.
NataliyG Дата: Пт, 27.02.2009, 11:20 | Повідомлення № 53
Активний учасник
Нагороди: 2
Рейтинг: 37
Quote (unos)
Чи можу я атестуватись як вчитель інформатики, не маючи відповідного запису в дипломі?

Ні ви не можете атестуватися як вчитель інформатики хіба на підтвердження і то напевне ні. Тепер такий наказ вийшов, що хто на кого вчився той і на того атевтується. Нехай вам дадуть пару годин фізики і атестуйтеся як вчитель фізики.
Я здобувала другу освіту як вчитель інформатики в Дослідницькому центрі при Львівські Політехніці. Доречі найкращий варіант. Коштує недорого і вчитися всього 1 рік. І ще одне якщо ви здалека то можна вчитися заочно два рази приїдете і все.
AAN Дата: Пт, 27.02.2009, 17:03 | Повідомлення № 54
Тут підглядає ...
Нагороди: 2
Рейтинг: 30
ХНУ им. В.Н. Каразина, механико-математический факультет, отделение прикладной математики, специальность - математик-программист.
DiNeR Дата: Пт, 27.02.2009, 20:47 | Повідомлення № 55
Новий користувач
Маю технічну освіту: «Конструювання, виробництво і технічне обслуговування виробів електронної техніки» ,
та вища освіта: «Програмне забезпечення автоматизованих систем».

volevikt Дата: Ср, 04.03.2009, 01:18 | Повідомлення № 56
Перспективна вчителька
Нагороди: 25
Рейтинг: 267
Кіровоградський державний педагогічний інститут ім. В. К. Винниченка у 1993 році.
Спеціальність: вчитель фізики та інформатики.
Перші 10 років викладала 3 предмети: математику, фізику, інформатику (1 паралель).
Скажу чесно, розпилятися на 3 предмети дуже важко.
Спочатку атестувалася як вчитель математики (на ІІ категорію), так як була призначена по трудовій книжці як вчитель математики.
Потім атестувалася як вчитель фізики (на І категорію), так як перейшла в іншу школу і була призначена як вчитель фізики та інформатики. Оскільки годин фізики було більше, запропонували атестуватися як вчителю фізики.
В цьому році атестувалася (на вищу категорію) як вчитель інформатики, так як викладаю в основному інформатику (5-11 класи).
Ostrenko_Aleks Дата: Пт, 06.03.2009, 15:23 | Повідомлення № 57
Часто заходить...
Рейтинг: 7
Криворізький державний педагогічний інститут 1998 рік.
Спеціаліст. Вчитель трудового навчання та основ інформатики.
Зараз викладаю інформатику, основи інформаційних технологій та 1 год трудового навчання. У цьому році атестуюся як вчитель інформатики на вищу кактегорію.
яринка Дата: Нд, 19.04.2009, 19:56 | Повідомлення № 58
Новий користувач
Ніжинський державний педагогічний університет. Вчитель математики та фізики, але викладаю математику та інформатику. атестувалася на вчителя інформатики.
gry Дата: Пн, 20.04.2009, 20:23 | Повідомлення № 59
Досвідчений учасник
Нагороди: 4
Рейтинг: 128
Закінчив Полтавський ДПІ у 1985 році. Спеціальність "фізика, математика". Але, шановні колеги, мушу нагадати Вам, що якраз у 1985 році в школи вводилась інформатика. Нам ще з 1,5 місяця не видавали диплома, а посадили на курси інформатики, яку до речі я незмінно викладаю 24 рік . ( До диплома дали два вкладиші - виписані тим самим числом як і диплом). Але... В цьому році , при атестації ( в мене одна інформатика) видали інформацію, що я не спеціаліст ( за дипломом). Так тоді ж такої і спеціальності не було. Атестувався на вищу категорію та на звання "Ст. вчитель". Не знаю чи в області пройде...
shef100 Дата: Пн, 20.04.2009, 20:56 | Повідомлення № 60
Тут живе...
Рейтинг: 6
Івано-Франківський державний педагогічний інститут з1984 по 1991р. (з відзнакою) по спеціальності "математика і фізика". Інформатики на той час ще не було. З першого ж року викладаю інформатику (Корвет, Пошук-2, Целерон(1+5) ну і нарешті сучасний (1+10 ) з TFT-моніторами, проектором, мультимедійною дошкою ). Крім того викладаю математику. Останні 8 років тільки для атестації (закони такі). Також вже 11 років працюю заступником директора школи з навчальної роботи. Мінус цього зрозумілий : часу на професійний ріст не вистачає катастрофічно (хоч стараюсь ;) ); плюс - посада дозволила "напівсиловим" методом ввести в школі "Сходинки". Тепер серйозно подумую про Скретч в 7-8, але необхідна офіційна програма.
:?

Відредаговано: shef100 - Пн, 20.04.2009, 21:07
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.3 Опитування » Яку освіту ви маєте? (Про освіту вчителів інформатики)
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2019.