Сб, 21.10.2017, 16:53
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 2 з 2«12
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.3 Опитування » Абітурієнтам, які хочуть поступити до ВУЗу за напрямком ІТ (Допоможіть обрати ВУЗ)
Абітурієнтам, які хочуть поступити до ВУЗу за напрямком ІТ
inform6 Дата: Ср, 09.05.2012, 14:55 | Повідомлення № 1
Часто заходить...
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
Шановні форумчани, допоможіть абітурієнтам обрати навчальний заклад за напрямом ІТ. Можливо Ви самі там вчилися, або викладаєте. Будемо вдячні за професійні настанови.

[admin]Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: inform6 - Чт, 10.05.2012, 14:51
inform6 Дата: Ср, 16.05.2012, 08:12 | Повідомлення № 16
Часто заходить...
Освітній портал

Буковинський університет

Додано (15.05.2012, 07:50)
---------------------------------------------
[marquee]Платне або безкоштовне навчання
[/marquee]
Зараз багато хто йде у платний ВНЗ, щоб отримати освіту, на їхню думку, не навчаючись. Однак, як стверджують викладачі, що навіть якщо ви не пройшли на безкоштовне відділення у державний ВНЗ, то йдіть на платне: це і престиж, і якість освіти. Не треба думати, що на бюджет вступити неможливо. Принаймні, необхідно спробувати, а можливість платної освіти завжди залишається за вами.
Як обрати вищий навчальний заклад

Додано (16.05.2012, 07:12)
За матеріалами: Освітній портал
До п'ятірки найкращих ВНЗ з напряму інформаційні технології (IT) увійшли:

Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут";
Київський національний університет ім. Тараса Шевченка;
Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут";
Національний університет "Львівська політехніка";
Харківський національний університет радіоелектроніки;
Національний авіаційний університет;
Національний університет "Києво-Могилянська академія";
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій;
Дніпропетровський національний університет імені Олеся Гончара.

[admin]Якщо надаєте інформацію, то робіть це правильно, інакше повідомлення буде розцінено як шум і видалено :)[/admin]

Відредаговано: inform6 - Нд, 13.05.2012, 10:25
Пилипчук_О_П Дата: Ср, 16.05.2012, 12:58 | Повідомлення № 17
Ветеран спілкування
Нагороди: 28
Рейтинг: 329
І як вони дев'ятеро увійшли до п'ятірки? B)
Ktara Дата: Ср, 16.05.2012, 13:14 | Повідомлення № 18
Перспективна вчителька
Нагороди: 36
Рейтинг: 285
Потому что неправильно скопировано :)
До п'ятірки найкращих з напряму інформаційні технології (IT) увійшли:

1 місце – Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут";
2 місце – Київський національний університет ім. Тараса Шевченка;
3 місце – Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут";
4 місце – Національний університет "Львівська політехніка";
4 місце – Харківський національний університет радіоелектроніки;
5 місце – Національний авіаційний університет;
5 місце – Національний університет "Києво-Могилянська академія";
5 місце – Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій;
5 місце – Дніпропетровський національний університет імені Олеся Гончара.
Jaxx Дата: Ср, 16.05.2012, 18:41 | Повідомлення № 19
Я тут недавно...
Рейтинг: 1
"2 місце – Київський національний університет ім. Тараса Шевченка;"
Не думаю що цей список реалістичний, там в гуртожитку навіть інтернету нормального нема. Знайомий після першого курсу перевівся в Львів.
swetikccc Дата: Ср, 16.05.2012, 20:16 | Повідомлення № 20
Ветеран спілкування
Нагороди: 25
Рейтинг: 355
Quote (Jaxx)
"2 місце – Київський національний університет ім. Тараса Шевченка;"
Не думаю що цей список реалістичний, там в гуртожитку навіть інтернету нормального нема. Знайомий після першого курсу перевівся в Львів.

Де ви плітки такі відкопуєте?
Стидно
Там половина дітей на кібернетиці після УФМЛ
Вы им подметки не годитесь :)
Ktara Дата: Ср, 16.05.2012, 22:13 | Повідомлення № 21
Перспективна вчителька
Точно сказки. Я закончила Шевченко в 2003 году. Там был интернет :) На базе Шевченко проводится выдача профессиональных сертификатов. Там компьютеров очень много, все связаны сеткой и есть интернет, в том числе и вай фай. И когда студент вынужден уйти из Шевченко (а требования там высокие) - то сразу рассказывает сказки. И по нелепой случайности я училась и во Львовской политехнике. Так вот там точно нет интернета в общежитии (во всяком случае в том где я жила точно не было) . Так как я с форумчанами общалась в аське через собственный модем МТС. И по Львову найти зону вай-фай возле универа - так лучше застрелится сразу :)
Jaxx Дата: Чт, 17.05.2012, 13:44 | Повідомлення № 22
Я тут недавно...
Рейтинг: 1
Якщо глянути на список ЇТ спеціальностей, їх АЖ 2, плюс 3 з кібернетики, то так , дійсно він на другому місці після КПІ по вивченню ІТ...
Знаю десятки ІТ спеціалістів з КПІ, і жодного після Шевченка. Я можу погодитися з тим що він на 2-му місці по Україні, може й на 1-му в загальному, але в напрямку ІТ він і в десятку не входить.
swetikccc Дата: Чт, 17.05.2012, 17:45 | Повідомлення № 23
Ветеран спілкування
Quote (Jaxx)
Якщо глянути на список ЇТ спеціальностей, їх АЖ 2, плюс 3 з кібернетики, то так , дійсно він на другому місці після КПІ по вивченню ІТ...
Знаю десятки ІТ спеціалістів з КПІ, і жодного після Шевченка. Я можу погодитися з тим що він на 2-му місці по Україні, може й на 1-му в загальному, але в напрямку ІТ він і в десятку не входить.

Бо оті плюс три майже всі за кордоном :)
Я знаю прекрасно як першокурсники з універа на всяких олімпіадах з фізики та математики громили команди старших з КПІ, думаю також і з програмування(зверніть увагу з програмування а не з адміністрування)
Кількість це не якість :)

Додано (17.05.2012, 16:45)
Просто КПІ для середнього учня найкращий вибір.

pasichov Дата: Чт, 17.05.2012, 18:03 | Повідомлення № 24
Наполегливий учасник
Нагороди: 3
Рейтинг: 70
Quote (swetikccc)
Просто КПІ для середнього учня найкращий вибір.

Це гарний вибір і не тільки для середнього. Середній не дуже там і розвернеться... Але, без сумніву, "еліта" (інтелектуальна мається на увазі) накопичується на факультеті кібернетики. Значна частина йде в науку (читай - "за бугри"), в кодери йдуть невдахи... В КПІ все більш "приземлено". Десь з 2-3 курса всі "при ділах", заробляють, кодять, стають з часом гарними спецами... А взагалі і там, і там рівень високий і... недостатньо тих студентів, що цей рівень здатні "підняти". В КНУ - більше....Я це знаю добре - і там, і там навчається багато учнів, серійно з року в рік.
Quote (swetikccc)
Бо оті плюс три майже всі за кордоном

і це, на жаль, правда...

Відредаговано: pasichov - Чт, 17.05.2012, 18:07
Ktara Дата: Чт, 17.05.2012, 19:52 | Повідомлення № 25
Перспективна вчителька
И если мне не изменяет память то договора в Универе Шевченка подписываются на 3-м курсе :) Если на платный - то цены там кусаются (магистратура еще год назад стоила 14 тыс в год, учится 2 года - это я про информатику, которая относится к кибернетике). Но есть и плюсы - за все время учебы я не заплатила ни копейки взяток.
swetikccc Дата: Чт, 17.05.2012, 20:30 | Повідомлення № 26
Ветеран спілкування
Quote (pasichov)
і це, на жаль, правда...

Чому на жаль?
Що їм тут робити?
Нам генії потрібні тільки для олімпіад, а потім когось підсидять :)
Правда скоріше зламаються, або стануть сірячками
inform6 Дата: Сб, 26.05.2012, 15:37 | Повідомлення № 27
Часто заходить...
21 травня у Міністерстві освіти і науки, молоді та спорту України (МОНМС) розпочне роботу консультативний телефон "Літня екзаменаційна сесія 2011/2012 навчального року" за номером: (44) 486-78-48. Про це повідомляє прес-служба МОНМС.

На період вступної кампанії, в міністерстві освіти функціонуватиме консультативний телефон "Вступна кампанія 2012 року", приймальня громадян та працюватиме Оперативний штаб "Вступна кампанія 2012 року".

Абітурієнти також можуть звертатись до Українського центру оцінювання якості освіти за телефоном інформаційної підтримки: (44) 503-37-93. Телефон працює з 9:00 до 18:00, у п’ятницю – до 16:45. За матеріалами: Освітній портал

Додано (26.05.2012, 14:37)
Регіональні рейтинги вищих навчальних закладів України

Вчитель Дата: Нд, 12.05.2013, 08:11 | Повідомлення № 28
Прописаний назавжди
Нагороди: 1
Рейтинг: 13
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій (ДУІКТ, Київ) - для тих, хто хоче знайти себе не просто в інформатиці, але й у інфокомунікаційних прикладних дослідженнях, взагалі системі зв"язку... Можу сказати, що в ньому дуже потужний, хоча й невеликий, викладацький колектив, атмосфера дуже позитивна, немає "екзаменів за сало". Більшість випускників розбирають на роботу задовго до закінчення. Докладніше - на МОНівському http://osvita.ua/vnz/guide/17/54/ й університетському  http://www.duikt.edu.ua/.  31 травня 2013 - день відкритих дверей.

Додано (12.05.2013, 07:06)
Цитата (Jaxx)
"2 місце – Київський національний університет ім. Тараса Шевченка;" Не думаю що цей список реалістичний, там в гуртожитку навіть інтернету нормального нема. Знайомий після першого курсу перевівся в Львів.
Не вірте казкам! Є Інтернет, і непоганий, у гуртожитках, вай-фай у корпусах Шевченка, а те, що на всіх (і не тільки ІТ!) спеціальностях навчатись непросто - правда, бо рівень ДУЖЕ високий. Знаю не з чужих слів!
Мушу дуже добре слово сказати й за рівень ІТ підготовки у Херсонському університеті - відповідально можу сказати, що з ІТ готують тут ДУЖЕ добре, студентів також розбирають на роботу задовго до диплома,  http://www.ksu.ks.ua/About/Faculty/FPhysMathemInformatics.aspx , студенти спеціальності 6.040302. Інформатика і , особливо, 6.050103. Програмна інженерія - не просто фахівці, а, ті хто хоче, фахівці міжнародного рівня.
А на рейтинги не дуже слід дивитися - "Всё врут календари..."

Додано (12.05.2013, 07:11)
Цитата (Ktara)
Но есть и плюсы - за все время учебы я не заплатила ни копейки взяток.
Согласен! Мои ученики и ученицы учились и учатся там, и ни от кого не слышал о вымагательствах!

Відредаговано: Вчитель - Нд, 12.05.2013, 08:12
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.3 Опитування » Абітурієнтам, які хочуть поступити до ВУЗу за напрямком ІТ (Допоможіть обрати ВУЗ)
Сторінка 2 з 2«12
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.