Чт, 14.12.2017, 11:57
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 4 з 8«12345678»
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.3 Опитування » Впровадження електронного щоденника (Обговорюємо сайт shodennik.ua)
Впровадження електронного щоденника
Lion_Lev Дата: Ср, 23.11.2011, 22:12 | Повідомлення № 1
Новий користувач
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
Шановні коллеги! Давайте обговоримо, як Ви ставитесь до примусового впровадження електронного щоденника в школі. Чи повинні вчителі інформатики відповідати за адміністрування шкільних сторінок цього щоденника?

[admin]Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: Махновець_Ігор - Нд, 20.01.2013, 01:49
sahyc Дата: Пн, 26.12.2011, 01:50 | Повідомлення № 46
Прописаний назавжди
Рейтинг: 6
Quote (LeMa)
Доступ до інформації і відповідальність за конфіденційність даних як завжди нав’язуватимуть вчителям інформатики. Бо кого ж ще зробитии відповідальним?

А чому вчитель інформатики має бути відповідальним? Буде ж нова посада - інженер електронщик або як там він називається! Є ще лаборант у кабінеті інформатики та і програма 100% "інтенсивно" виконується! Як казала одна наша знайома на форумі: "якого лисого..." :)
Пилипчук_О_П Дата: Пн, 26.12.2011, 02:50 | Повідомлення № 47
Ветеран спілкування
Нагороди: 30
Рейтинг: 352
Відповідатиме, звичайно, той, хто збирав дані. Вчител інформатики - "інструмент" для опублікування.
Ktara Дата: Пн, 26.12.2011, 08:40 | Повідомлення № 48
Перспективна вчителька
Нагороди: 37
Рейтинг: 300
Quote (gry)
Заглянтьте http://www.nomer.org/allukraina/
От вам і вся конфіденційність. Знайшли себе ...? (зверху рядочок для введення даних)

не знайшла :)
gu2in Дата: Пн, 26.12.2011, 14:03 | Повідомлення № 49
Досвідчений учасник
Нагороди: 7
Рейтинг: 252
Quote (Ktara)
не знайшла

Особливість ресурсу в тому, що ПІБ треба забивати на могучем русском языке. Спробуйте прізвище не за чоловіком, а дівочу. При "перекладі" прізвищ з української на російську можуть бути "несподіванки" у розумінні правильного написання. B)
mul44 Дата: Пн, 26.12.2011, 15:04 | Повідомлення № 50
Наполегливий учасник
Нагороди: 4
Рейтинг: 43
Quote (Ktara)
не знайшла

Зато я нашел и мне это не нравится(
sahyc Дата: Пн, 26.12.2011, 15:37 | Повідомлення № 51
Прописаний назавжди
Quote (Пилипчук_О_П)
Вчител інформатики - "інструмент" для опублікування.

А де написано, що це має робити вчитель інформатики? Це може робити і діловод або лаборант!
Ktara Дата: Пн, 26.12.2011, 16:44 | Повідомлення № 52
Перспективна вчителька
Нагороди: 37
Рейтинг: 300
Quote (gu2in)
Особливість ресурсу в тому, що ПІБ треба забивати на могучем русском языке. Спробуйте прізвище не за чоловіком, а дівочу. При "перекладі" прізвищ з української на російську можуть бути "несподіванки" у розумінні правильного написання.

я вводила на русском :) И мою фамилию на русском тяжело исковеркать. Вот если бы на украинском - так я паспорт 4 раза получала из-за неграмотности паспортистки :)
Зато нашла что есть 4 человека с такими же как у меня фамилией, именем и отчеством :)
mouse Дата: Пн, 26.12.2011, 17:05 | Повідомлення № 53
Ветеран спілкування
Рейтинг: 62
К вопросу о номерах, а откуда сведения?
Данные как минимум 10-летней давности!

Відредаговано: mouse - Пн, 26.12.2011, 17:13
Dgon Дата: Пн, 26.12.2011, 23:43 | Повідомлення № 54
Я тут недавно...
Цікаві все таки люди придумують всі ці різноманітні пректи. Спочатку 100%, тепер щоденник. Воно можливо штука і цікава, але який батько зайде в інтернет, щоб подивитись на електронний щоденник своєї дитини, коли у нас на все село 15 компів, а інтернет такий страшний, що далі вже нікуди. Питання, навіщо знущатися з вчителів??????
Пилипчук_О_П Дата: Вт, 27.12.2011, 02:18 | Повідомлення № 55
Ветеран спілкування
Нагороди: 30
Рейтинг: 352
Питання кумедне. :) Хто з Вас знущається? Те, що не входить у Ваші службові обов'язки - відфутболюйте, або спускайте "на гальмах". Якщо проект комусь потрібний, то цей "хтось" знайде на нього гроші для оплати виконавцю. Якщо ж Ви з якихось міркувань (власних!) все ж беретесь за безоплатні довантаження, то й претензії виставляйте собі...
sahyc Дата: Вт, 27.12.2011, 13:12 | Повідомлення № 56
Прописаний назавжди
Quote (Dgon)
Цікаві все таки люди придумують всі ці різноманітні пректи. Спочатку 100%, тепер щоденник. Воно можливо штука і цікава, але який батько зайде в інтернет, щоб подивитись на електронний щоденник своєї дитини, коли у нас на все село 15 компів, а інтернет такий страшний, що далі вже нікуди. Питання, навіщо знущатися з вчителів??????

І так не лише у вас, а у більшості! Але подумайте, напевно кудись треба списати бюджетні кошти!

Quote (Пилипчук_О_П)
Якщо проект комусь потрібний, то цей "хтось" знайде на нього гроші для оплати виконавцю. Якщо ж Ви з якихось міркувань (власних!) все ж беретесь за безоплатні довантаження, то й претензії виставляйте собі...

Будь-яка робота має оплачуватися! А все безплатне так і буде безплатне, тобто, ніяке! Виконавець має гроші, але тільки для себе!
mouse Дата: Вт, 27.12.2011, 15:02 | Повідомлення № 57
Ветеран спілкування
Quote (Dgon)
Коли у нас на все село 15 компів

А телефонів у селах нема?
Зараз у народа такі телефони, що я свій навіть і не витягаю, щоб не позоритись.
Dgon Дата: Вт, 27.12.2011, 22:12 | Повідомлення № 58
Я тут недавно...
Quote (mouse)
А телефонів у селах нема?

Чому ж нема. Є, але навіщо матері лізти в електронний щоденник своєї дитини через інтернет. Да й більшість батьків просто не зможуть розібратися в сучасній техніці поки їм не розкажуть їхні отроки. Тому моя думка по цьому проекту така "Вы служите, а мы подождем", Ви це зробіть, а ми ще щось придумаєм
Anatoli Дата: Вт, 27.12.2011, 23:10 | Повідомлення № 59
Прописаний назавжди
Рейтинг: 15
Я прихильник теорії заколотів. Недружня країна більше ніж ви думаєте зацікавлена знати скільки-де-яких вчителів, скільки-де яких дітей, майбутніх солдатів, який у них рівень освіти, себто оцінок, как ані там без прісмотра уже 20 лєт.
mouse Дата: Ср, 28.12.2011, 11:24 | Повідомлення № 60
Ветеран спілкування
Деякі аспекти. до поста №59.

Вже всі давно знають: скільки, хто, куди і навіщо. У кожно українця є телефон (а то і не один). Всі пересування відслідковуються, пишуться, аналізуються: хто куди їздить, хто скільки говорить, які акції пройдуть. Ми вже всі давно на гачку. Тому це прив*язуйте одне до іншого. Мені наприклад було б зручно, щоб оцінки моєї дитини приходили на смс. Тут вже, вибачте, ніяких не потрібно "излишеств" технічної творчості людей. І давайте не будемо забувати, що діти яким 10 і більше років, мають батьків, яким 30 і більше років. Вони, як правило працюють за ПК.
Можливо, на Вас випала доля шкільного "керівника" цього проекту. Але це локальні проблеми. Якщо людина хоче впрягтися (знаю по собі), то вона це робить, та ще й по своїй волі.

Можна зробити опитування:
1) Чи хотіли б Ви отримувати оцінки своїх дітей у вигляді смс?
2) Чи очолили б Ви центр допомоги, як вчитель інформатики, у школі у проекті ЕЩ?

Це два різних опитування! І Ви їх одночастно не бачите.

Гадаю, що відповідь буде 1) Так, 2) Ні.
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.3 Опитування » Впровадження електронного щоденника (Обговорюємо сайт shodennik.ua)
Сторінка 4 з 8«12345678»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.