Пн, 11.12.2017, 16:52
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 2 з 8«123478»
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.3 Опитування » Впровадження електронного щоденника (Обговорюємо сайт shodennik.ua)
Впровадження електронного щоденника
Lion_Lev Дата: Ср, 23.11.2011, 22:12 | Повідомлення № 1
Новий користувач
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
Шановні коллеги! Давайте обговоримо, як Ви ставитесь до примусового впровадження електронного щоденника в школі. Чи повинні вчителі інформатики відповідати за адміністрування шкільних сторінок цього щоденника?

[admin]Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: Махновець_Ігор - Нд, 20.01.2013, 01:49
Пилипчук_О_П Дата: Сб, 26.11.2011, 02:24 | Повідомлення № 16
Ветеран спілкування
Нагороди: 30
Рейтинг: 352
Quote (mouse)
Так тоді можна і контрольну не писати, бо часу не було

Не можна: на контрольну час відводиться планом.

Quote (argun)
має бути 0, бо 1 - це оцінка за виконану роботу

Трохи неточно: має бути позначка "н/а" - не атестований.

Quote (mouse)
У оцінки багато функцій.

Не заперечую. У діючих критеріях оцінювання написано:

"При визначенні рівня навчальних досягнень учнів враховуються:
• характеристики відповіді: правильність, логічність, обґрунтованість, цілісність;
• якість знань;
• сформованість загальнонавчальних та предметних умінь і навичок;
• рівень володіння розумовими операціями: вміння аналізувати, синтезувати, порівнювати, класифікувати, узагальнювати, робити висновки тощо;
• вміння виявляти проблеми та розв'язувати їх, формулювати гіпотези;
• самостійність оцінних суджень."

І жодного слова про "виховання" оцінкою. Важко змиритись, що зникла законна можливість тероризувати учня оцінкою... :)
mouse Дата: Сб, 26.11.2011, 14:46 | Повідомлення № 17
Ветеран спілкування
Нагороди: 4
Рейтинг: 62
Пилипчук_О_П, на домашнє завдання також відводиться також час!!!!
Quote (Пилипчук_О_П)
І жодного слова про "виховання" оцінкою.

Я і не казав, що потрібно оцінкою виховувати. Але якщо задано домашня робота, а вона вітсутня - відповідно має бути оцінена. Якщо учень здав пистий зошит з контрольних, це має бути оцінка.
vvv Дата: Сб, 26.11.2011, 17:55 | Повідомлення № 18
Я тут недавно...
На рахунок мережі Щоденник.юа: ВСЕ ЗАЛЕЖИТЬ ВІД АДМІНІСТРАЦІЇ. Якщо в нас заступники зрозуміли, що ця мережа дасть їм змогу бачити звіти по предметам та все таке інше, то допомагають. У нас три адміністратора Я-вчитель інформатики і два заступника директора. От разом ввели розклад, дзвоники та класи, а далі АДМІНІСТРАЦІЯ сказала КОЖНИЙ ВЧИТЕЛЬ ВИСТАВЛЯЄ СВОЇ ОЦІНКИ. от і все.
Пилипчук_О_П Дата: Сб, 26.11.2011, 18:17 | Повідомлення № 19
Ветеран спілкування
Quote (mouse)
Але якщо задано домашня робота, а вона вітсутня - відповідно має бути оцінена.

Оцінка "1" має свідчити, що учень НЕ ЗМІГ зробити роботу. Якщо ж її поставити тоді, коли він НЕ ЗАХОТІВ працювати - це порушення сучасних принципів оцінювання. Цілком можливо, що учень володіє матеріалом на кращому рівні, а стоїть одиниця! На такий випадок слід ставити "не атестований".

Дискусія про оцінку, хоч і цікава, але оффтоп... :'(
argun Дата: Сб, 26.11.2011, 18:56 | Повідомлення № 20
Прописаний назавжди
Нагороди: 1
Рейтинг: 32
Quote (mul44)
Нас например заставляют делать вот тут http://klasnaocinka.com.ua, и вот тут http://mz.com.ua, а еще эта дурацка-бесплатно-делаемая КУРС:ШКОЛА,

Нас заставляют вести КУРС_ШКОЛА и mz.com.ua. Они взаимосвязаны. Остальное - если кому хочется. Сайт школы на http://klasnaocinka.com.ua. Некоторые учителя там ведут свои классы(им так хочется). На Щоденик зарегистрировался и все. Понятно, что после обязаловки mz.com.ua никто еще дублировать где то ничего не будет. На mz.com.ua учителя заполняют свои страницы сами, помогаю только подсказками.
На неделе пообщался со службой поддержки mz.com.ua - понравилось, реагируют на замечания оперативно.
Но - нет юридических основ вести журналы на mz.com.ua, а всю страну заставили это делать.
mul44 Дата: Нд, 27.11.2011, 12:02 | Повідомлення № 21
Наполегливий учасник
Рейтинг: 43
Quote (argun)
Нас заставляют вести КУРС_ШКОЛА и mz.com.ua.

А вы из какой области? (я из Днепропетровской)
argun Дата: Нд, 27.11.2011, 14:13 | Повідомлення № 22
Прописаний назавжди
Quote (mul44)
А вы из какой области? (я из Днепропетровской)

Из этой же.
vasyok Дата: Пн, 28.11.2011, 01:51 | Повідомлення № 23
Новий користувач
УУ нас например методист "попросил" пройти реестрацию на дневник.юа и вести там журнал... короче так как я из села а у нас люди не то что непродвинутіє а прдвигаться и нехотят всё єто на мою голову! А я нихрн. небуду делать за 275грн. в месяц.... єто нет....
Пилипчук_О_П Дата: Пн, 28.11.2011, 03:03 | Повідомлення № 24
Ветеран спілкування
За що платять 275 грн/міс?
vasyok Дата: Пн, 28.11.2011, 09:03 | Повідомлення № 25
Новий користувач
Пилипчук_О_П, Це моя зарплата(( Несмыйтеся!
argun Дата: Ср, 30.11.2011, 21:24 | Повідомлення № 26
Прописаний назавжди
Сьогодні було розміщенно на сайті "Класна оцінка"

papirownik Дата: Чт, 01.12.2011, 09:54 | Повідомлення № 27
Я тут недавно...
Рейтинг: 4
Оце класно!!! Дякую за інформацію. Сьогодні після того як директор всім вчителям розкаже що їм треба заповнювати електронний журнал прочитаю ваше повідомлення :)
Вся проблема в тому що у нас це повісили на зауча, жалко її. От виходить що всі і допомагають.
Я думаю що інформацію всетаки введемо в базу данних, а далі побачимо.
Вчора по інструкції встановлював КУРС на мережевому ПК. Якщо по інструкціїї то невиходить, запрацювало тільки після того як на мережевому ПК встановив FirBerd.
Ще одна проблема: при спробі змінити час в розкладі дзвінків програма вилітає начисто.
mul44 Дата: Чт, 01.12.2011, 11:30 | Повідомлення № 28
Наполегливий учасник
Рейтинг: 43
Quote (papirownik)
Ще одна проблема: при спробі змінити час в розкладі дзвінків програма вилітає начисто.

Комп на котором установили Курс: Школа, какие параметры железа у него? Попробуйте позвонить в службу поддержки (хотя лично нам она не очень помогла, девушка на мои вопросы постаралась ответить как можно лучше, но на нестандартную ситуацию которая сложилась у нас сказала что решат только в новых обновлениях программы).
LeMa Дата: Ср, 21.12.2011, 18:15 | Повідомлення № 29
Новий користувач
Питання про Щоденник.ua:
1. Чи не порушуємо ми закон, коли викладаємо в інтернет приватні дані без письмової згоди?
2. З якою метою хтось хоче одержати дані про школярів, працівників школи безкоштовно і без згоди на те останніх, у свою базу? Рекламу розповсюджувати чи вивчати потенційну цільову аудиторію? Адже електронний облік документів, електронний журнал можна зробити на шкільному сайті.
Пилипчук_О_П Дата: Ср, 21.12.2011, 20:56 | Повідомлення № 30
Ветеран спілкування
Quote (LeMa)
Чи не порушуємо ми закон, коли викладаємо в інтернет приватні дані без письмової згоди?

Щойно задав подібне питання господарям Щоденника - чекаю на відповідь...

Quote (LeMa)
електронний журнал можна зробити на шкільному сайті.

А тут не згоден: такі речі краще робити централізовано. Законодавча база, нормальна команда розробників, належне тестування і т.д.
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.3 Опитування » Впровадження електронного щоденника (Обговорюємо сайт shodennik.ua)
Сторінка 2 з 8«123478»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.