Вт, 24.10.2017, 10:26
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 1 з 11
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.3 Опитування » Он-лайн опитування на школи
Он-лайн опитування на школи
W-w-W Дата: Ср, 16.03.2011, 23:15 | Повідомлення № 1

[admin]На днях отримав з відділу освіти розпорядження, його можна проглянути в прикріпленні. Мене цікавить ось цей рядок "Інтернет-опитування є обов’язковим для вчителів інформатики"
Невже це нова забаганка зверху? Цікаво в кого таке вже може було, хотілось би почути поради чи щось схоже, щоб зрозуміти про що буде те опитування.
Пропоную поділитись досвідом таких опитувань та їх результатами, на що треба звернути увагу? Буду вдячний за д
опомогу[/admin]
Прикріплення: -___.doc(26Kb)
mouse Дата: Чт, 17.03.2011, 20:44 | Повідомлення № 2
Ветеран спілкування
Нагороди: 4
Рейтинг: 62
Такого не бачили, не чули, не відповідали. Таке враження, що це ваша місцева влада придумала.
W-w-W Дата: Чт, 17.03.2011, 22:45 | Повідомлення № 3

Quote (mouse)
Такого не бачили, не чули, не відповідали. Таке враження, що це ваша місцева влада придумала.

Ну не знаю, місцева немісцева, але цікаво, для чого це все треба, штампуєм звіти щотижня, анкетують нас, а проблеми й досі не вирішені. Ми навіть не знаєм, що чекає нас на наступний рік, все просто зводиться до простого звітування, а результат 0
pet Дата: Чт, 17.03.2011, 23:38 | Повідомлення № 4
Патріот
Нагороди: 2
Рейтинг: 23
нічого не було...
Olga_2008 Дата: Пт, 18.03.2011, 00:02 | Повідомлення № 5
Я тут недавно...
Нагороди: 0
Рейтинг: 4
а перший тур у вас був? бо до нас теж приходила анкета, яку адміністрація спочатку благополучно "загубила", а потім я її поспіхом заповнювала і відправляла. навіть не знаю, для чого вона (пояснень -- жодних)...
чи це не зовсім те?..
анкета у прикріпленні.
Прикріплення: __2003.doc(50Kb)
W-w-W Дата: Пт, 18.03.2011, 00:24 | Повідомлення № 6

Quote (Olga_2008)
а перший тур у вас був? бо до нас теж приходила анкета,

так саме така анкета була, дану анкету я вже давно відправив їм, а це новий витвір мистецтва прислали
НІКОЛЯ Дата: Пт, 18.03.2011, 08:25 | Повідомлення № 7
Знавець вірусів
Нагороди: 17
Рейтинг: 201
Quote (Olga_2008)
для чого вона (пояснень -- жодних)...

Ну взагалі то судячи з адреси то це Житомирська кантора ;) ось головна їх інституту післядипломної http://www.zippo.net.ua/ тільки яким боком вони причасні до анкетування непойму теж. Або вирішили зробити соціальне опитування ;)
vinohodov Дата: Пт, 18.03.2011, 09:08 | Повідомлення № 8
Прописаний назавжди
Нагороди: 1
Рейтинг: 29
Це анкетування пов'язане з Національним проектом "Відкритий світ" , нам так пояснили.
НІКОЛЯ Дата: Пт, 18.03.2011, 10:08 | Повідомлення № 9
Знавець вірусів
Нагороди: 17
Рейтинг: 201
Quote (vinohodov)
Це анкетування пов'язане з Національним проектом "Відкритий світ" , нам так пояснили.

Який потім переросте в проект "Відкритий карман" ;)
PTetyana Дата: Пт, 18.03.2011, 10:54 | Повідомлення № 10
Прописаний назавжди
Нагороди: 3
Рейтинг: 40
Анкету першого туру ми також заповнювали, добре памятаю, бо в наказі була написана довга така адреса (на цілий рядок) і з помилкою, вже по-буквах ввдила, а на сайт не заходила. Аж пошук в google допоміг знайти потрібну сторінку та заповнити ту анкету. Нащо і досі не знаю.
А наказів про другий тур чи щось подібне зараз не було, і з огляду на дату у даному наказі - 21.03, вже і не буде.
Lafa Дата: Пт, 18.03.2011, 10:56 | Повідомлення № 11
Я тут недавно...
Рейтинг: 0
Работаю преподавателем в проф. училище. Все приказы "с верху" исправно выполняются. В прошлом году обязали пройти тестирование, в этом - принять участие во втором туре. Зачем - не понятно, ясно, что просто статистические исследования, но кому нужен результат? Я думаю, что это МS в рамках своего благотворительного проекта деньги нашим чиновникам бросила, и они время от времени должны отчитываться о проделанной работе. Вот нас и заставляют, то курсы Интел, то "Партнерство в обучении" проходить, а иногда и проводить за "спасибо"... учителей информатики легче научить работать на ПК, чем старенького учителя географии, поэтому мы обречены :-(... Просто любопытно, а сколько зелененьких денег было выделено на эти проекты, что у нас на уровне министерства этим так обеспокоены…
mouse Дата: Сб, 19.03.2011, 17:55 | Повідомлення № 12
Ветеран спілкування
Нагороди: 4
Рейтинг: 62
Гадаю, що Вам, Lafa, краще про це не знати. Там у них свої контори і свої мільйони....
kirilik Дата: Сб, 19.03.2011, 21:31 | Повідомлення № 13
Новий користувач
Рейтинг: 0
Quote (Lafa)
Вот нас и заставляют, то курсы Интел, то "Партнерство в обучении" проходить, а иногда и проводить за "спасибо"... учителей информатики легче научить работать на ПК, чем старенького учителя географии, поэтому мы обречены :

Перегляньте недруковані символи при оформленні наказу - САМЕ управління треба вчити ПК

Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.3 Опитування » Он-лайн опитування на школи
Сторінка 1 з 11
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.