Ср, 29.03.2017, 12:06
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво
Безлимитный хостинг, бесплатный домен, бесплатный хостинг, Хостинг, dedicated, сервер, хостинг в Европе, хостинг в Германии, выделенный сервер

Сторінка 3 з 5«12345»
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.3 Опитування » Поштові сервери (Вибираємо, радимось, рекомендуємо)
Поштові сервери
Якому поштовому серверу Ви надаєте перевагу і який рекомендуєте учням?
1.Mail.ru[ 11 ][25.00%]
2.Yahoo! Mail[ 0 ][0.00%]
3.Yandex Mail[ 2 ][4.55%]
4.Rambler-почта[ 6 ][13.64%]
5.Ukr.net[ 17 ][38.64%]
6.Hotmail[ 1 ][2.27%]
7.i.ua[ 7 ][15.91%]
8.Gmail[ 22 ][50.00%]
9.Bigmir[ 0 ][0.00%]
10.Інші[ 6 ][13.64%]
Усього відповідей: 44
filnick Дата: Пн, 28.02.2011, 22:17 | Повідомлення № 1
Мудрий вчитель
Нагороди: 7
Рейтинг: 124
Цікавить Ваша думка, колеги. Обласний інститут освіти націлює всіх створювати скриньки на Gmail, для участі в інтернет-конкурсах гонять на Hotmail. Чи можлива взагалі така постановка питання - робити поштову скриньку тільки тут чи тільки там...
Може на перше місце ставити параметри безпеки, мінімуму спаму та реклами

[admin]Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: Махновець_Ігор - Нд, 20.01.2013, 02:54
Пилипчук_О_П Дата: Сб, 18.04.2015, 16:41 | Повідомлення № 31
Ветеран спілкування
Нагороди: 27
Рейтинг: 231
Воно то так. Але ж це 7 клас. Хочеться навчитись чомусь, що може безпосередньо використано в житті. Найпростіший шлях почати користуватися електронною поштою - онлайн реєстрація на поштовому сервері з подальшою роботою через веб-інтерфейс.

У програмі написано:
"уміє:
• реєструвати поштову скриньку на сервері електронної пошти, використовуючи веб-інтерфейс;
...
знає та дотримується:
...
• правил безпечної роботи в Інтернеті при електронному листуванні"

Оскільки знайшовся принаймні один сервіс (mail.i.ua) де вікових обмежень не виявлено, проблема знімається.
Jokerz Дата: Сб, 18.04.2015, 20:05 | Повідомлення № 32
Хостер
Нагороди: 4
Рейтинг: 63
Цитата Пилипчук_О_П ()
У вас немає вікових обмежень на замовлення хостингу?
Нет. А какой в них смысл ? что у нас есть такого чего нельзя к примеру в 12 лет? Просто в 12 лет оно не нужно
Jokerz Дата: Сб, 18.04.2015, 20:07 | Повідомлення № 33
Хостер
Цитата Пилипчук_О_П ()
У програмі написано: "уміє:
• реєструвати поштову скриньку на сервері електронної пошти, використовуючи веб-інтерфейс;
Ну как всегда пишут у нас программу те кто в школе и не преподает. Я уверен на все 100 процентов что любой учитель напишет по другому.
Ковальчук_Олександр Дата: Сб, 18.04.2015, 20:46 | Повідомлення № 34
Ветеран спілкування
Нагороди: 16
Рейтинг: 187
У підручниках Казанцевої та Ривкінда, з якими детально знайомився, описана реєстрація поштової скриньки на порталі ukr.net
З одного боку на ukr.net хороший сервіс + е-disk доречний, з іншого - кидають рекламу у веб-інтерфейсі поштової скриньки. Добре хоть не з категорії "для дорослих".
З 10-м класом в цьому році реєструвалися на ukr.net, а пізніше, коли будемо вивчати хмарні сервіси та блоги, зареєструються ще й у gmail.com і отримають 2-гу скриньку.
Пилипчук_О_П Дата: Сб, 18.04.2015, 21:50 | Повідомлення № 35
Ветеран спілкування
На ukr.net точно є обмеження до 18 років, тому він - поза правовим полем. Між іншим ми в своєму підручнику теж на нього спирались. Доведеться переробити.
Пилипчук_О_П Дата: Сб, 18.04.2015, 21:55 | Повідомлення № 36
Ветеран спілкування
Цитата Jokerz ()
Цитата Пилипчук_О_П ()
У програмі написано: "уміє:
Ну как всегда пишут у нас программу те кто в школе и не преподает. Я уверен на все 100 процентов что любой учитель напишет по другому.

Та тут якраз ніби й нормально написано :) Робота через веб-інтерфейс - найпростіший варіант для початку вивчення. Для використання поштового клієнта потрібні додаткові зусилля.
Jokerz Дата: Сб, 18.04.2015, 22:29 | Повідомлення № 37
Хостер
Цитата Пилипчук_О_П ()
Та тут якраз ніби й нормально написано Робота через веб-інтерфейс - найпростіший варіант для початку вивчення. Для використання поштового клієнта потрібні додаткові зусилля.
А если к примеру поставить свой почтовый интерфейс? проблема только в регистрации, у нас почтовые ящики может админстратор аккаунта делать. А так, можно различные веб интерфейсы изучать. суть во всех одна.
Если такое дело устроит я могу для учеников сделать такое дело.
Jokerz Дата: Сб, 18.04.2015, 22:42 | Повідомлення № 38
Хостер
Дело в том что можно было собраться и сделать для учеников почтовый сервис, (не в деньгах собраться а в труде) и был бы для всех сервис не зависящий от возраста и без рекламы
swetikccc Дата: Сб, 18.04.2015, 23:08 | Повідомлення № 39
Ветеран спілкування
Нагороди: 22
Рейтинг: 300
Цитата Jokerz ()
Дело в том что можно было собраться и сделать для учеников почтовый сервис, (не в деньгах собраться а в труде) и был бы для всех сервис не зависящий от возраста и без рекламы
Для чого?
Особисто я згадую про кліент раз на рік і так уже більше п'яти років.
Головне тему в листі привчити писати, а то самі знаєте які листи приходять. B)
Jokerz Дата: Сб, 18.04.2015, 23:10 | Повідомлення № 40
Хостер
я говорил не про программу типа оутлука, я говорю таком же сервисе как и ukr.net . по сути ученику нужно понять принцип ее работы. Вообщем я предложил :)
Пилипчук_О_П Дата: Нд, 19.04.2015, 00:10 | Повідомлення № 41
Ветеран спілкування
Цитата swetikccc ()
Особисто я згадую про кліент раз на рік і так уже більше п'яти років.

А я користуюсь клієнтом постійно :)
Цитата Jokerz ()
А если к примеру поставить свой почтовый интерфейс? проблема только в регистрации...
Если такое дело устроит я могу для учеников сделать такое дело.

Тобто, можна буде учням на уроках реєструватися і користуватися безплатною поштою, навіть якщо вони не є користувачами веб-хостингу?
Jokerz Дата: Нд, 19.04.2015, 04:41 | Повідомлення № 42
Хостер
Цитата Пилипчук_О_П ()
Тобто, можна буде учням на уроках реєструватися і користуватися безплатною поштою, навіть якщо вони не є користувачами веб-хостингу?
да. можно запустить такой сервис для учеников.
Jokerz Дата: Нд, 19.04.2015, 05:20 | Повідомлення № 43
Хостер
тут же суть сделать не почтовый сервис и дать всем почту, а дать ящики и дать доступ к интерфейсу что бы обучить как отправить и прочее.
я могу хоть сейчас сделать, единственное то нету страницы регистрации, ее нужно написать, что бы через php скрипты с использованием API ISPmanager создавались ящики. Но это тоже не сложно.
А вот интерфейс есть , и там уже есть украинский язык:
https://wishhost.net/webmail/

Тестовая почта:  test@1edu.in.ua
Пароль: 123456789 

Можете посмотреть. 

По сути если кого то интересует это можно организовать для наших детей. я не против. я только за образование всеми силами, что бы дети не только vk знали как фото добавить. ;)
Пилипчук_О_П Дата: Нд, 19.04.2015, 10:56 | Повідомлення № 44
Ветеран спілкування
Цитата Jokerz ()
тут же суть сделать не почтовый сервис и дать всем почту

Тобто це буде "емулятор", а не повноцінна поштова служба? Навряд чи варто таке робити. Знайдуться учні, які, створивши скриньку, вирішать почати нею користуватись. А так за межами школи доведеться створювати про новому.

Спробував надіслати листа. Отримав нормально. Відповідь на тестову скриньку теж надійшла так як треба. Чим це відрізняється від повноцінної поштової служби (крім відсутності форми реєстрації)?

Бонус :) : у формі написання листа на кнопці "Надіслати" пропущена буква.
Jokerz Дата: Нд, 19.04.2015, 15:00 | Повідомлення № 45
Хостер
Вы извините, но я не понимаю к чему вы написали:
Цитата Пилипчук_О_П ()
Тобто це буде "емулятор", а не повноцінна поштова служба? Навряд чи варто таке робити. Знайдуться учні, які, створивши скриньку, вирішать почати нею користуватись. А так за межами школи доведеться створювати про новому. Спробував надіслати листа. Отримав нормально. Відповідь на тестову скриньку теж надійшла так як треба. Чим це відрізняється від повноцінної поштової служби (крім відсутності форми реєстрації)?

По вашему мнение электронная почта это просто сайт с регистрацией?
Полноценный почтовый сервис ничем по сути не отличается, с технической стороны все почтовые серверы причем любой не важно это mail.ru gmail или любой другой, технически программы и протоколы один и те же. 
Нету понятия полноценная почтовая служба или нет. Я же выше уже писал. По вашим словам я понимаю что вы считаете что бесплатные почтовые сервисы maiil.ru и подобные ему это полноценные почтовые сервисы, а корпоративные почтовые сервера это какая то эмуляция? вы извините, но у вас понятие в корне не верные вообще.
 Электронная почта это по сути набор протоколов и сервисов (серверных приложений ) которые позволяют текстовые или файловые данные передавать от отправителя к другому серверу. А вот чем это письмо просмотреть , программы типа оутлук или веб интерфейсы это не важно. Почтой электронной заведует сервер используя протоколы IMAP, POP3, SMTP . И программы которые умеют эти протоколы прочитать и использовать могут это письмо отправить снова же через сервер электронной почты.

mail.ru это команда людей которая поставила несколько почтовых серверов почтовых серверов собрав их в кластер, который работает на базе ПО которое работает с протоколами что я описал выше. И дальше на отдельном сервере разместили так называемый интерфейс ля работы с почтой, т.е. тот графический сайт на котором вы проверяете и отсылаете почту.

Просто вы путаете понятия в корне. У нас так же стоят реальные сервера почтовые, а графический интерфейс для работы с письмами можно хоть купить готовый, хоть установить бесплатный, хоть самим написать. Суть одна.

Еще раз повторюсь не стоит детям говорить что электронная почта это gmail mail.ru и прочие фирмы что предоставляют услугу платно или бесплатно.
Обидеть никого не хотел
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.3 Опитування » Поштові сервери (Вибираємо, радимось, рекомендуємо)
Сторінка 3 з 5«12345»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.