Пн, 23.10.2017, 10:50
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 3 з 3«123
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.3 Опитування » Хто Вам найбільше заважає працювати як вчителю? (Що заважає Вам реалізуватися як вчителю?)
Хто Вам найбільше заважає працювати як вчителю?
Хто Вам найбільше заважає працювати як вчителю?
1.Колеги[ 1 ][2.78%]
2.Завуч[ 4 ][11.11%]
3.Директор[ 7 ][19.44%]
4.Райво[ 1 ][2.78%]
5.Облво[ 2 ][5.56%]
6.МОНУ[ 19 ][52.78%]
7.КабМін[ 2 ][5.56%]
Усього відповідей: 36
mouse Дата: Сб, 08.01.2011, 14:09 | Повідомлення № 1
Ветеран спілкування
Нагороди: 4
Рейтинг: 62
Буду вдячний за участь в опитуванні.

[admin]Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: Махновець_Ігор - Нд, 20.01.2013, 02:56
Bandalak Дата: Ср, 12.01.2011, 10:00 | Повідомлення № 31
Лідер форуму
Нагороди: 37
Рейтинг: 247
volevikt, мені особисто по-барабану. Нехай приходить хоч сам міністр щодня. Жодного хвилювання, бо ще нікому не вдаося довести, що я провів урок не так як треба, та й не халтурю на уроках, немаю такої звички. Конспекти є до кожного уроку, при потребі можу надрукувати за 15 секунд.

Quote (Andrey123q)
На таких низких скоростях никто не пробовал прокси, насколько производительность улучшается?

На таких швидкостях хоч стіною об голову - хоч головою об стіну - один хрен, далеко не заїдеш!
Хіба-що водити дітей по давно вже прокладених доріжах із кешу, або всліпу без графіки та мультимедіа. Але, повторюся, то буде тільки видимість існування Інтернету. ;)
PTetyana Дата: Ср, 12.01.2011, 15:19 | Повідомлення № 32
Прописаний назавжди
Нагороди: 3
Рейтинг: 40
В опитуванні нема такого пункту - міськво. З дирекцією я вже якось кілька років живу непогано. У нас адміністрація школи не дуже володіє ПК. Тому часом просить допомоги - зробити презентацію, якісь таблиці. На щастя не дуже часто - всетаки є секретар для бумажної роботи. Ну і коли там щось з ПК сталося. І повірте - не чіпають, по мірі можливостей дають спокійно працювати. Якщо добре володієш офісними програмами, то багато часу на таку допомогу не йде, так що і неважко. У нас в місті більшість вчителів так же роблять і дирекцією живуть хай не чудово, але менш конфліктно.
pet Дата: Ср, 12.01.2011, 17:33 | Повідомлення № 33
Патріот
Нагороди: 2
Рейтинг: 23
Quote (Bandalak)
volevikt, мені особисто по-барабану. Нехай приходить хоч сам міністр щодня.

абсолютно правильно- "я зробив як міг- хто може краще- нехай зробить"- по такому принципу я живу, але нормальну критику з боку перевіряючих сприймаю адекватно, пропускаючи мимо вух все інше ;)
volevikt Дата: Ср, 12.01.2011, 19:23 | Повідомлення № 34
Перспективна вчителька
Нагороди: 24
Рейтинг: 199
Мда...
Мабуть у присутніх склалося враження, що volevikt боїться проводити уроки в присутності адміністрації. B)
Не боюся. А хвилююся іноді через діток, які погано вивчили.
serbor Дата: Чт, 13.01.2011, 17:07 | Повідомлення № 35
Наполегливий учасник
Рейтинг: 46
В принципе мне никто не мешает. Но возмущает, что моя работа, кроме как мне, никому не нужна. Ученики говорят спасибо только когда студентами становятся. Во время учебного процесса администрации, ученикам и их родителям от меня нужны только красивые оценки. А МОН и не чешится, чтобы создать стимулы, заинтересованность общества в знаниях. Голосовал против МОН, поскольку именно оно виновато в нынешнем хаосе, по сути дела никогда ничего полезного для нашего предмета не сделало.
pet Дата: Сб, 15.01.2011, 00:35 | Повідомлення № 36
Патріот
Рейтинг: 23
Quote (serbor)
В принципе мне никто не мешает. Но возмущает, что моя работа, кроме как мне, никому не нужна.

+1
GаrDArik Дата: Сб, 15.01.2011, 14:11 | Повідомлення № 37
Прописаний назавжди
Нагороди: 0
Рейтинг: 9
МОН, де підручники?! В мене профільний клас і я вже задовбався шукати в інеті чи просити у когось презентації і ходи практ. робіт!!! А підручниками В КИЇВСЬКІЙ школі не пахне. А що ж тоді твориться за межами Києва?
Шестопалов Дата: Сб, 15.01.2011, 19:51 | Повідомлення № 38
Видавець посібників
Нагороди: 11
Рейтинг: 172
Quote (GаrDArik)
МОН, де підручники?!

Може Вам допоможе розібратися, де підручники. наша з Ігореи Завадським стаття.
Див.
Прикріплення: pidruchnik.rar(11Kb)
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.3 Опитування » Хто Вам найбільше заважає працювати як вчителю? (Що заважає Вам реалізуватися як вчителю?)
Сторінка 3 з 3«123
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.