Сб, 18.11.2017, 10:23
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 2 з 3«123»
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.3 Опитування » Хто Вам найбільше заважає працювати як вчителю? (Що заважає Вам реалізуватися як вчителю?)
Хто Вам найбільше заважає працювати як вчителю?
Хто Вам найбільше заважає працювати як вчителю?
1.Колеги[ 1 ][2.78%]
2.Завуч[ 4 ][11.11%]
3.Директор[ 7 ][19.44%]
4.Райво[ 1 ][2.78%]
5.Облво[ 2 ][5.56%]
6.МОНУ[ 19 ][52.78%]
7.КабМін[ 2 ][5.56%]
Усього відповідей: 36
mouse Дата: Сб, 08.01.2011, 13:09 | Повідомлення № 1
Ветеран спілкування
Нагороди: 4
Рейтинг: 62
Буду вдячний за участь в опитуванні.

[admin]Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: Махновець_Ігор - Нд, 20.01.2013, 01:56
Ковальчук_Олександр Дата: Пн, 10.01.2011, 20:37 | Повідомлення № 16
Ветеран спілкування
Нагороди: 17
Рейтинг: 192
Quote (Bandalak)
Якщо реально, то у вчителя на такий бізнес майже не залишається часу...

Все правильно, тому і зняв за осінь лише 2 весілля, хоча пропозицій було втричі більше. Поставив на перше місце школу, але бачу, що помилився. Ех, забити б на все. Скільки раз собі це казав, а ніяк не виходить. Зараз сиджу вже 2-гу годину, готуюсь до завтрашніх уроків. А питається, заради кого? 2-3 учнів в групі, які по-справжньому вдячні і ведуть себе дійсно як учні? Чи заради інших, які давно забили на навчання і марять розвагами "вконтакті" та "вмобілці". Мабуть заради перших, але боюсь що ще кілька років і таких не залишиться.
offside Дата: Пн, 10.01.2011, 22:38 | Повідомлення № 17
Тут живе...
Нагороди: 1
Рейтинг: 9
Читаю цю гілку форуму, як все, що тут сказали знайомо. Начебто думки прочитали мої. У всих одні й ті ж проблеми
pet Дата: Пн, 10.01.2011, 23:18 | Повідомлення № 18
Патріот
Нагороди: 2
Рейтинг: 23
Quote (mouse)
Зверніться до МОНУ у відповідне відомство письмово, нехай пояснять як можно працювати! Мають обов'язково дати відповідь протягом місяця чи півтора..

насмішили ;) B)
mouse Дата: Вт, 11.01.2011, 09:56 | Повідомлення № 19
Ветеран спілкування
Нагороди: 4
Рейтинг: 62
Quote (pet)
насмішили

Можливо і так, але це дії будуть, а не розмови і сльози. Звичайно, можна ще у колекторську контору звернутися...

Відредаговано: mouse - Вт, 11.01.2011, 09:57
koljada Дата: Вт, 11.01.2011, 10:12 | Повідомлення № 20
Часто заходить...
Рейтинг: 10
Quote (Bandalak)
Потрібно добиватися проведення до школи кабельного швидкісного Інтеренету

Вау, круто. Поділіться, шановний, як і у кого. Сільска молодь, та що ризикнула залишитися на пмж, це 40 років, школи закривають. А інтернет, звісно ОГО, в нашому районі тільки в одній школі, здогадались у якій, правильно, в районі, там де навчаються діти всих районних чинуш. Там і дошок мультимедійних куча і і свій сервер, повен ажур. А ви говорите добиватись. Хто? Директор. Та тільки визивають у райво, вона вже тремтить. У нас добиватись це ніби проти вітру ... Ось коли черговий уряд почне реформи не з економіки, а з освіти, та в тому напрямку, у якому ми з вами думаємо, ось тоді можна буде щось добитись. Жаль тільки, що це буде років через 1***, нулі самі допишіть.
Та що тихо будемо робити свою справу, поки сил вистачить.
А XL вистачить, щоб ящик створити, та виконати завдання пошуку інформації, звісно, зображення вимкнені, а що там дивитись.
Andrey123q Дата: Вт, 11.01.2011, 13:00 | Повідомлення № 21
Досвідчений учасник
Нагороди: 3
Рейтинг: 84
На таких низких скоростях никто не пробовал прокси, насколько производительность улучшается?
Bandalak Дата: Вт, 11.01.2011, 13:16 | Повідомлення № 22
Лідер форуму
Нагороди: 39
Рейтинг: 260
Quote (koljada)
Поділіться, шановний, як і у кого.

Я ж не писав, що вже добився цього....
Сам би хотів знати як і у кого, може хтось має вже досвід.
Директори 150% не будуть цим займатися, для них головне - рейтинг, все інше - моя хата скраю!!!
Quote (koljada)
Жаль тільки, що це буде років через 1***, нулі самі допишіть.

Та ні, це буде скоріше, через 997 років. Тому, що ще 3 роки назад говорили, що через 1000. ;)
Quote (koljada)
а що там дивитись.

Це те саме, що цілуватися через непрозоре скло! ;)
Якщо з GPRS картинки не вимикати - то це те саме, що цілуватися через прозоре скло, але з макакою! B)
Кожен сам вибирає, що для нього лібше... :)
Тому я принципово не хочу робити вигляд існування Інтернету на робочих місцях учнів. Нема - так нема. А принципи роботи показую дітям з власного комп'ютера через Нетсупорт. (Знову ж таки дурний, GPRS купую за власні кошти, відділу освіти 135 грн. на місяць виявляється дорого.
vasia Дата: Вт, 11.01.2011, 19:24 | Повідомлення № 23
Я тут недавно...
Рейтинг: 8
Наиболее мешает работать завуч, так как предупреждает о намерении посетить урок в лучшем случае за час до этого, иногда за 5 минут, а часто вообще не предупреждает. Я понимаю, что это его право, но надо же входить в положение, а не быть бесчувственным карданом. Просто подобные визиты очень способствуют расстройству нервной системы, которая и без этого на приделе. С одной стороны достают ученики, с другой - бесконечные проверки, аттестации и прочая хренотень, включая горы некому не нужной макулатуры.
А еще интересует вопрос, есть ли где-то официальный документ, подтверждающий необходимость учителя на каждый урок писать планы-конспекты. Если есть, прошу дать ссылку. Просто тот же завуч достал меня ими до глубины души и это при том, что на 30% уроков я их всё же пишу. Объяснения, что больше на это время не находится не проходят. Платят то за проведенные часы, а сидеть каждый день по несколько часов и писать планы-конспекты, извините, это уж слишком.
offside Дата: Вт, 11.01.2011, 20:54 | Повідомлення № 24
Тут живе...
Рейтинг: 9
Мене теж цікавить питання про календарні плани. Я впевнений що адміністрація не пише ніяких поурочних планів.
gu2in Дата: Вт, 11.01.2011, 21:32 | Повідомлення № 25
Досвідчений учасник
Нагороди: 7
Рейтинг: 249
Цікаве питання ви підняли))).
Колись у мене виник конфлікт з адміністрацією: завуч приїхала з райво ну і строго усіх попередила - кожен день з ранку буде перевіряти у всіх поурочні плани-конспекти, а в кого немає - не допускає до проведення уроків, ну і з зарплати вираховують як за не проведений урок.
Ну я їй і кажу - а можна будь-ласка документик подивитися, де це таке написано. А вона мені - нам так сказали у райво.
Ну тут я засів за Гугль і почав шарудіти доками. Ось що я знайшов:
Згадування про поурочні плани-конспекти відбувається тільки у Інструкції з ведення ділової документації у загальноосвітніх навчальних закладах I — III ступенів (яка є у прикріплені. Ще чинна), де написано: "....Календарне планування навчального матеріалу здійснюється вчителем безпосередньо у навчальних програмах. На основі календарних вчителі розробляють поурочні плани, структура і форма яких визначається ними самостійно. Поурочний план може бути складений у вигляді конспекту, тез, таблиці тощо..." Все!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Все інше - домисли.
Переглянув я посадові обов'язки і завучів і директора - не мають вони право відсторонити від проведення уроку, якщо немає поурочного. Ну зробити зауваження за неналежне виконання свої обов'язків щодо ведення документації.
Коментарій з цього приводу можна почитати тут
Існує ще такий Н А К А З17.05.2005 N 297 Про подолання проявів бюрократизму в освіті, де написано: "Встановити, що:
- єдиним документом у плануванні роботи навчального закладу є річний або семестровий план;
- календарне планування навчального матеріалу вихователі, вчителі, майстри виробничого навчання, викладачі мають право здійснювати безпосередньо у текстах робочих навчальних програм;
- розробка планів проведення навчальних занять є компетенцією педагога, який і визначає їх структуру і форму;
- планування роботи класних керівників, кураторів, вихователів, бібліотекарів, керівників методичних об'єднань, гуртків, спортивних секцій тощо здійснюються один раз на семестр."
(додаю у прикріплені)
Я думаю пане filnick як завуч зі стажем нам скаже як воно правильно!
Прикріплення: Instrukcii.rar(26Kb)

Відредаговано: gu2in - Ср, 12.01.2011, 18:47
pet Дата: Вт, 11.01.2011, 21:53 | Повідомлення № 26
Патріот
Нагороди: 2
Рейтинг: 23
Quote (vasia)
А еще интересует вопрос, есть ли где-то официальный документ, подтверждающий необходимость учителя на каждый урок писать планы-конспекты

я теж колись впритул займався цим питанням)) мої результати: (у вільній формі)
1. Написано в інструкціях- вчителям ( особливо молодим) РЕКОМЕНДОВАНО складати конспекти уроків ( про форму та зміст ні слова)
2.Будь який перевіряючий побувши у Вас на уроці обовязково, як більш досвідченний, ПОВИНЕН зробити Вам хоч декілька зауважень по проведенню уроку ( типу- чому не використали ту чи іншу ( а їх безліч) форму роботи???)
3.Після зауваження він попросить Вас конспект- типу- а як Ви готувалися до проведення уроку?
4.І от якщо у Вас НЕМА розгорнутого конспекту уроку, де все розписано по хвилинах, то скаже-Ай-яй-яй!!!))) Як наслідок Ви некомпетентний вчитель та таке інше, якби добре урок не пройшов.
А якщо є, то нехай урок пройшов навіть дужжже погано, але ж Ви готувалися, конспект ось який хороший, ну не вдалося..., можете зіслатися на те що нездужаєте, голова болить ( хто зможе перевірити??) - і Ви на коні- Вас обовязково похвалять! ;)
Ось так працює бюрократія. Тепер думайте самі- писати конспекти чи з піною доводити що немає нормативних документів, які б ЗОБОВЯЗУВАЛИ їх готувати. B)

Відредаговано: pet - Вт, 11.01.2011, 21:55
Ковальчук_Олександр Дата: Вт, 11.01.2011, 23:33 | Повідомлення № 27
Ветеран спілкування
Нагороди: 17
Рейтинг: 192
Поурочні плани писати рекомендовано, але не обов’язково ІМХО. Інша справа, що вчителю цей план-конспект може допомогти під час проведення уроку.
Але тут бюрократія дійсно працює, бо чіпляються до чого тільки можна, наприклад, що не має триєдиної мети і т.д. А щоб ту мету придумати інколи йде більше часу, ніж на самий конспект.
Можна план скласти коротко, типу:
Тема уроку
1. Орг. момент. (2 хв).
2. Перевірка Д/З (7 хв) - робота з картками.
3. Пояснення нового матеріалу з використанням презентації (25 хв).
Поняття про інформаційні системи та технології.
Види інформаційних систем.
Поняття про апаратне та програмне забезпечення інформаційної системи.
Етапи розвитку та сфери застосування інформаційних технологій.
Поняття про інформаційну культуру. Інформатика як наука.
4. Робота з тренажером мишки (8 хв).
5. Підсумок уроку. Д/З (3 хв).

Чим не план-конспект? Але різного роду перевіряючі в такому поурочному плані можуть знайти купу недоліків і висказати їх. І тут питання, хто порушує устав? Україна...

Ktara Дата: Вт, 11.01.2011, 23:40 | Повідомлення № 28
Перспективна вчителька
Нагороди: 36
Рейтинг: 285
Ну мне когда-то объясняли что молодой специалист пишет расширенный план-конспект, а потом можно писать сокращенный. Сокращенный по объему получается 1 страница формата А4. ну примерно так, как написал Ковальчук_Олександр. И согласна по поводу бюрократии - первым делом проверяют конспекты.
swetikccc Дата: Ср, 12.01.2011, 00:02 | Повідомлення № 29
Ветеран спілкування
Нагороди: 28
Рейтинг: 370
Quote (Ковальчук_Олександр)
3. Пояснення нового матеріалу з використанням презентації (25 хв).
Поняття про інформаційні системи та технології.
Види інформаційних систем.
Поняття про апаратне та програмне забезпечення інформаційної системи.
Етапи розвитку та сфери застосування інформаційних технологій.
Поняття про інформаційну культуру. Інформатика як наука.

От тут можна видачы роздрукувати. )))))))
volevikt Дата: Ср, 12.01.2011, 00:18 | Повідомлення № 30
Перспективна вчителька
Нагороди: 24
Рейтинг: 214
Конспекти пишу (теж не всі).
Адміністрація ходить на уроки, але жодного разу не попросила конспект.
"Напрягає" не написання конспекту, а "відвідини". Якби там не було, а все рівно - зайве хвилювання. :)
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.3 Опитування » Хто Вам найбільше заважає працювати як вчителю? (Що заважає Вам реалізуватися як вчителю?)
Сторінка 2 з 3«123»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.