Ср, 20.09.2017, 03:18
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 1 з 3123»
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.3 Опитування » Хто Вам найбільше заважає працювати як вчителю? (Що заважає Вам реалізуватися як вчителю?)
Хто Вам найбільше заважає працювати як вчителю?
Хто Вам найбільше заважає працювати як вчителю?
1.Колеги[ 1 ][2.78%]
2.Завуч[ 4 ][11.11%]
3.Директор[ 7 ][19.44%]
4.Райво[ 1 ][2.78%]
5.Облво[ 2 ][5.56%]
6.МОНУ[ 19 ][52.78%]
7.КабМін[ 2 ][5.56%]
Усього відповідей: 36
mouse Дата: Сб, 08.01.2011, 14:09 | Повідомлення № 1
Ветеран спілкування
Нагороди: 4
Рейтинг: 62
Буду вдячний за участь в опитуванні.

[admin]Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: Махновець_Ігор - Нд, 20.01.2013, 02:56
Bandalak Дата: Нд, 09.01.2011, 15:57 | Повідомлення № 2
Лідер форуму
Нагороди: 37
Рейтинг: 247
Мені найбільше заважають такі речі:
1. Відношення уряду до вчителя. При такій зарплаті неможливо повністю віддаватися школі, доводиться шукати додаткові джерела виживання.
2. Відношення МОНу до інформатики, як до третьорядної науки. Ніхто Інформатику серйозно не сприймає.
3. Відсутність Інтернету на кожному робочому місці учня, що унеможливлює ефективно проводити уроки, а деякі теми взагалі нема як провести.
Потрібно хоча би 512 кбіт/сек на кожного учня, а не так як зараз - один канал GPRS на 22 комп'ютера, і то за свій рахунок!!!
mouse Дата: Нд, 09.01.2011, 16:51 | Повідомлення № 3
Ветеран спілкування
Quote (Bandalak)
Потрібно хоча би 512 кбіт/сек на кожного учня, а не так як зараз - один канал GPRS на 22 комп'ютера, і то за свій рахунок!!!

Це звичайно - ГАНЬБА...... Зверніться до МОНУ у відповідне відомство письмово, нехай пояснять як можно працювати! Мають обов'язково дати відповідь протягом місяця чи півтора... Повірте, що в окремих випадках працює таких шлях.
Bandalak Дата: Нд, 09.01.2011, 17:07 | Повідомлення № 4
Лідер форуму
Quote (mouse)
Зверніться до МОНУ у відповідне відомство письмово, нехай пояснять як можно працювати!

Вони, як правило, спустять наказ на місця, а тут мене почнуть у всі діри.... <_<
mouse Дата: Нд, 09.01.2011, 18:13 | Повідомлення № 5
Ветеран спілкування
Quote (Bandalak)
а тут мене почнуть

Ну Вам то боятися за свої гроші... Але хтось там, нагорі, отримає на горіхи!
volevikt Дата: Нд, 09.01.2011, 22:54 | Повідомлення № 6
Перспективна вчителька
Нагороди: 24
Рейтинг: 182
Проголосувала, але озвучувати свій вибір не буду. :)
Єдине, що хочу сказати, що вчитель інформатики досить часто перетворюється на секретаря, консультанта по роботі з різними програмами, реєстратора по ЗНО і т. і.
А ще дуже багато додаткової паперової, нікому непотрібної, роботи.
Якби можна було б займатися тільки своєю роботою, встигала б набагато більше.
NataliyG Дата: Пн, 10.01.2011, 13:49 | Повідомлення № 7
Активний учасник
Нагороди: 2
Рейтинг: 37
Quote (volevikt)
Якби можна було б займатися тільки своєю роботою, встигала б набагато більше.

Однозначно! секретар в нас це вже в минулому, а от реєстратор, консультант і адміністратор. Добре булоб якби ще була якась така зайва посада, але на жаль за такі гроші хороший спеціаліст на таку роботу не піде.
В основному всім нам заважає МОНУ бо якби не міняся влада відношення до освіти не змінюється, ну хіба трохи і то в гіршу сторону.
koljada Дата: Пн, 10.01.2011, 15:01 | Повідомлення № 8
Часто заходить...
Нагороди: 1
Рейтинг: 10
Та ніхто не заважає. але складається враження, що кожен чиновник прагне створити якнайбільше перешкод на шляху знань, від учителя до учнів. Наприклад: 1. Вже багато років навіюється всіма способами культ грошей, престижу, крутизни і тому подібної полови в головах молоді.
2. Постійні експерименти з програмами, які змінюють чорне на біле та навпаки.
3. Всебічне приниження авторитета освіченої людини в цілому та вчителя зокрема (Наприклад Учителі старших класів у жіночих і чоловічих гімназіях одержували від 80 до 100 рублів на місяць, а вартість чорного хліба вагою в 400 гр. - 3 копійки, Батон білого хліба вагою в 300 гр. коштував 7 копійок), учитель у США одержує близько 5 000$, у Європі від 1500 до 3800 Євро.
4. А оплата за прочитані години? та при якісній роботі на підготовку до уроку часу більше витрачається, чим на сам урок.
5. Про оснащеність школи, а особливо сільської взагалі краще промовчати.
6. За вікном -5, а у класах +10, це як?
7. Хамство та наглість всіляких методисто-постійнощосьперевіряючих просто дивує. І який методист із розмальованої, прокуреної свистульки, яка недавно Вуз закінчила? Складається враження, що від тих методистів користі 0 цілих, Х (ікс) десятих.
І декілька свіженьких прикладів. На початку грудня приходить директор і дає лист, спущений, як заведено згори по інстанціях. терміново провести в 11 класі уроки по темі Інтернет, з реєстрацією учнів на сайті по підготовці до зно. Стоп, шановні, 6 уроків по електронних таблицях прочитано і раптом на іншу тему скакати. І сайти ті не перший рік існують, і навчальний рік не вчора почався. Не знаю як хто, а я не став нічого міняти. Пороху то до гармат не завезли. Інтернету то немає в школі. Вірніше тільки на папері. Далі ще цікавіше. На останньому уроці першого семестру директор приносить наказ про зміни в програмах 10 класу, необхідно терміново знайти ці нові програми на сайті мон. А наказ датований 29 листопада. Генії. Про якість вищезгаданого сайту окрема розмова, не вистачить і моїх 20 Мб Мтс-овських.
А уроки по темі обов’язково проведу. Скинемось з учнями на XL-київстар і проведемо.
А так ніхто не заважає...
Bandalak Дата: Пн, 10.01.2011, 19:32 | Повідомлення № 9
Лідер форуму
Quote (koljada)
Скинемось з учнями на і проведемо.

І на скільки учнів Ви роздаєте той XL-київстар? Табличку ділення знаєте?
Якщо більше чим на 2-3, то ні про яку ефективність уроку і годі говорити. Сторінки будуть грузитися пів-уроку!!!
Ну хіба-що Ви відключили графіку у браузерах. :)
Сам такий, все це вже давно перепробував і прийшов до висновку, що з Гім*а глечиків не зліпиш.
Звичайно видимість існування Інтернету на уроці створити можна, але особливого толку від нього не буде.
Потрібно добиватися проведення до школи кабельного швидкісного Інтеренету (бажано не за власний рахунок вчителя B) ).
І ніяких там 3G, то теж дурниця через обмеження наданого трафіку. Тільки кабель, або ОГО-ГО.
Ковальчук_Олександр Дата: Пн, 10.01.2011, 19:38 | Повідомлення № 10
Ветеран спілкування
Нагороди: 17
Рейтинг: 192
koljada, дуже влучно і достовірно описали нинішній стан речей.
Quote (koljada)
4. А оплата за прочитані години? та при якісній роботі на підготовку до уроку часу більше витрачається, чим на сам урок.

Абсолютно згоден. Не знаю як в кого, але в мене не вистачає часу на підготовку до всіх уроків, деякі уроки приходиться проводити експромтом, не уявляю що буде, якщо чутки про збільшення ставки до 24 годин підтвердяться. Вижити на зарплату в 1400 грн. при 20 годинах дуже важко, тому змушений як і більшість форумчан шукати додаткових заробітків. Визнаю, що це в деякій мірі заважає основній роботі, адже часу на самоосвіту і підготовку до уроків я виділяю значно менше, ні ж міг би при достойні зарплаті.
Заважають комп’ютери, які мабуть від постійної низької температури (10-13 градусів) зимою або ж дешевих комплектуючих, зроблених в china, постійно зависають, причому не всі, а 4 з 11, що вже я тільки не робив, ставив нові віндовси, перед цим використавши низькорівневий формат вінчестрів, прочисчав материнку та інші комплектуючі від пилі, резульату не має. Комп’ютери виснуть безбожно, підозрюю, що проблема в материнських платах. Зрозуміло що мені співчувають, але ніхто допомогти нічим не може і надіються на чудо, що колись отримаємо ще один комп. клас, але не зрозуміло через скільки років це буде.
Ковальчук_Олександр Дата: Пн, 10.01.2011, 19:44 | Повідомлення № 11
Ветеран спілкування
Quote (Bandalak)
Якщо більше чим на 2-3, то ні про яку ефективність уроку і годі говорити. Сторінки будуть грузитися пів-уроку!!!

Якщо розкидати Інтернет через user gate, то в ньому є функція кешування інформації і якщо постійно звертатись до одних і тих самих сторінок, то реально буде підключити до 8 ПК і працювати, хоч і не комфортно. Також в Опері виставляв опцію "Показувати тільки кешовані малюнки".
На даний момент в школі маємо також не ахті, всього 512 Кбіт/сек на 11 ПК, але працювати можна.
mio Дата: Пн, 10.01.2011, 20:22 | Повідомлення № 12
Тут живе...
Нагороди: 0
Рейтинг: 9
Олександр, як і більшість форумчан, які "в темі", поділіться таким: де
ж все таки шукати додаткових заробітків вчителю? Так, як кажуть, на всяк пожарний. Бо, бачу, з цією situation, яка склалася в державі, зокрема в освіті, в школі, (раніше, не знаю, чи часу не було на осмислення, може мозгів, може ганяв подалі ці думки), разом зі всіма "тверезію" від життя.
Andrey123q Дата: Пн, 10.01.2011, 20:30 | Повідомлення № 13
Досвідчений учасник
Нагороди: 3
Рейтинг: 84
я думаю, если использовать кеширующий прокси-сервер скорости 1-2 Мбит/сек хватило бы с головой, с учетом обрезки разной рекламы, запрещенных сайтов, типов файлов и т.п.
Как вариант можно было бы ограничить урок определенным списком интернет-ресурсов с которыми будут работать, что значительно упростило ситуацию в связи с кешированием - но это уже другая история... кто как спланирует вообщем.
Ковальчук_Олександр Дата: Пн, 10.01.2011, 20:35 | Повідомлення № 14
Ветеран спілкування
mio, якщо коротко, то купив відеокамеру Sony VX2100E, Фотоапарати Canon 450D, Nikon D40 і це дає змогу займатись відео-фото зйомкою і монтажем.
Також різноманітні курси + різні халтури. Детальніше в цій темі
Bandalak Дата: Пн, 10.01.2011, 21:01 | Повідомлення № 15
Лідер форуму
Quote (Ковальчук_Олександр)
і якщо постійно звертатись до одних і тих самих сторінок

Треба мабуть вивісити таблицю, до яких сторінок звертатися, а до яких - ні! :)

Звичайно, ми всіма шляхами шукаємо вихід із ситуації, щоб хоч якось показати дітям роботу в Інтернет.
Але погодьтеся, Олександре, що і на велосипеді можна Європу об'їхати. Та гірко дивитися з велосипеду, як більшість облітає Європу на літаках!!! :)

Прикро, коли говорять про рівний доступ до знань. Наприклад, у нашому районі є 4 школи, куди проведено швидкісний Інтернет, а решта 18 підключені тільки на папері, щоб прозвітувати перед вищестоящими органами.
Бачив один кумедний документ про підключення шкіл району.
Школа - Ваковецька
Тип підключення - швидкісне
Вид підключення - діалап 33 кбіт/сек
--------------------------------------------
B)

Quote (Andrey123q)
скорости 1-2 Мбит/сек хватило бы с головой

100%, але не GPRS max 237 kbit/s

Quote (Ковальчук_Олександр)
Sony VX2100E, Фотоапарати Canon 450D, Nikon D40

Якщо реально, то у вчителя на такий бізнес майже не залишається часу...
Хіба-що не їсти не спати і не ср**и!!! ;)
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.3 Опитування » Хто Вам найбільше заважає працювати як вчителю? (Що заважає Вам реалізуватися як вчителю?)
Сторінка 1 з 3123»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.