Ср, 22.11.2017, 22:02
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 2 з 2«12
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.3 Опитування » Розпочинаємо вивчати програмування (Програмування в основній та початковій школі)
Розпочинаємо вивчати програмування
З якої мови варто розпочинати вивчення програмування?
1.Навчальна алгоритмічна мова[ 4 ][16.00%]
2.Logo[ 2 ][8.00%]
3.Scratch[ 5 ][20.00%]
4.BASIC[ 1 ][4.00%]
5.Pascal[ 9 ][36.00%]
6.C[ 2 ][8.00%]
7.Java[ 0 ][0.00%]
8.Python[ 0 ][0.00%]
9.Інша[ 1 ][4.00%]
10.Не вивчати взагалі[ 1 ][4.00%]
Усього відповідей: 25
gromko Дата: Ср, 10.02.2010, 17:57 | Повідомлення № 1
Лінуксоїд
Нагороди: 26
Рейтинг: 343
Як на мене то пропедевтику та початкове ознайомлення з програмуванням можна проводити використовуючи алгоритмічну мову (КуМир) або Скретч

[admin]Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: Махновець_Ігор - Нд, 20.01.2013, 01:55
gromko Дата: Нд, 09.10.2011, 16:23 | Повідомлення № 16
Лінуксоїд
Нагороди: 26
Рейтинг: 343
Quote (mouse)
І мова українська, і цікаво, і цілу купу завдань можна розробити.

У процесі - посібник користувача та українська (російська) сторінка сайту.

Якщо цікаво - попробуйте Robot Prog http://www.physicsbox.com/indexrobotprogen.html
Цікава концепція - програмування з використанням блок-схем (зроблено французькою вчителькою).
mouse Дата: Нд, 09.10.2011, 16:47 | Повідомлення № 17
Ветеран спілкування
Нагороди: 4
Рейтинг: 62
А Ви маєте відношення до розумного робота?
Глинський__Ярослав Дата: Нд, 09.10.2011, 22:24 | Повідомлення № 18
Видавець посібників
Нагороди: 3
Рейтинг: 25
Одну мову для робота на базі НАМ я описав 15 років тому в підручнику 1995 р., що мав гриф МОНУ. Мова і стратегія були реалізовані в середовищі АЛГО колегою В. Петрівим. Розробка була настільки вдала, що її було продано в Польщу, Болгарію, Білорусію, Росію і ще кудись. Ми навіть возили її в Австрію, були в гостях у штаб-квартирі компанії Lego, де нам демонстрували застовування мови Logo для керування Lego-механізмами і досить високо оцінили нашу розробку. Не думаю, що RoboMind - це щось набагато краще. Ідея роботів як і НАМ зробила свою корисну справу і відійшла в минуле. Роботи були задумані, щоб ввести початківців у світ програмування не на заматематизованих задач і часто тупих числових алгоритмах. У сучасних візуальних середовищах можна розробляти цікаві проекти, не відчуваючи тягару традиційного програмування, і тому робот тут тільки зайвий. А в молодших класах цим займатися немає сенсу. І взагалі я сьогодні не підтримую проектів, які називаються "Інформатика в молодших класах". Часто це не інформатика, а просто логіка, місце якій десь біля математики. А по друге це повна чепуха - малюків, наприклад таких як мій молодший син (3-й клас) садити за компютер і заставляти його псувати зір, вдивляючись в екран, шукаючи маршрути в лабіринті, розкодовувати коди, розвязувати вправи для чого компютер зовсім не потрібний і т.п. і т.д. В той же час читати він не вміє, пише жахливо, вірші не вчить, нічого не малює, пісні не співає. Що їх там вчать у школі? Є сенс посадити його за грамотну програму вивчення англійської мови. Я то мову знаю і часто йому допомагаю, але не завжди. А батьки, які не знають мови, були б ще більше задоволені. Окремі ідеї сподобалися у "Сходинках" (розважально-розвиваючі ігри - це плюс, блок-схеми у четвертому класі саме в такому виконанні - це плюс, все решта - це мінус). "Шукачі скарбів" - це мінус, плюсів не побачив. "Інфомандри" - це на перший погляд цікаво, але для чого в пятикласників наполегливо вдовбувати Ворд і знайомити досить детально з інструментом MS Equation я второпати не можу.
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.3 Опитування » Розпочинаємо вивчати програмування (Програмування в основній та початковій школі)
Сторінка 2 з 2«12
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.