Нд, 19.08.2018, 04:26
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt  
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.3 Опитування » Програма для друку додатків до дипломів та атестатів (Створимо програму разом)
Програма для друку додатків до дипломів та атестатів
false Дата: Пт, 24.07.2009, 21:11 | Повідомлення № 1
Я тут недавно...
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
Під кінець навчального року у мене вже другий рік поспіль проблема - роздрукувати 150-200 додатків до дипломів та атестатіів для випускників (я працюю в ПТНЗ). Проблема полягає не в тому аби набрати та роздрукувати ці речі, а проблема в часі - його просто немає. На разі зробив макет атестату та диплому в Word і потихеньку руцями набираю. один додаток - 2 хв. Довго. Маю думку створити програму в яку б на початковому етапі забивалися дані про групу, потім потихеньку оціночки, а потім формувалися зведені та додатки. прошу допомогти небайдужих мені. А саме - які детальніші функції ви хотіли б бачити?.

---------------------------------------------
доречі , старими пустографками можу поділитись

[admin]Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: Махновець_Ігор - Нд, 20.01.2013, 02:51
TYP Дата: Чт, 11.05.2017, 19:59 | Повідомлення № 121
Прописаний назавжди
Нагороди: 6
Рейтинг: 58
Готую до виходу свою доробку "Друк додатків". Хотілося б почути Ваші відгуки стосовно інтуітивності інтерфейсу. 
Ktara Дата: Чт, 11.05.2017, 21:57 | Повідомлення № 122
Перспективна вчителька
Нагороди: 37
Рейтинг: 328
Ну как по мне - то все понятно
Вторая сторона - тоже за таким же принципом будет формироваться?
TYP Дата: Чт, 11.05.2017, 22:05 | Повідомлення № 123
Прописаний назавжди
Цитата Ktara ()
Вторая сторона - тоже за таким же принципом будет формироваться?
Звичайно. Враховуючи, що там лише реєстраційний номер, дата, прізвище директора і для тих, хто отримує грамоти чи медалі - ще два рядки тексту..
Зараз якраз починаю займатися 2-ю стороною.
До речі - все працює локально без PHP і MySQL, але і такий режим планується...
Ktara Дата: Пт, 12.05.2017, 06:42 | Повідомлення № 124
Перспективна вчителька
Нагороди: 37
Рейтинг: 328
ну не скажите. на второй стороне еще вписываются факультативы (10-11 класс) - может быть от 1 до 5, ну грамоты с медалями. Так что вариант факультативов тоже надо учитывать
TYP Дата: Пт, 12.05.2017, 09:10 | Повідомлення № 125
Прописаний назавжди
Цитата TYP ()
і для тих, хто отримує грамоти чи медалі - ще два рядки тексту..
це також враховується. Але чи багато таких "грамотних", тому я так спрощено і відповів.
Цитата Ktara ()
Так что вариант факультативов тоже надо учитывать
Враховуватиметься
Bandalak Дата: Пт, 12.05.2017, 10:34 | Повідомлення № 126
Лідер форуму
Нагороди: 42
Рейтинг: 265
З яких це пір в обов'язки вчителя Інформатики входить замовлення атестатів?
gry Дата: Пт, 12.05.2017, 10:43 | Повідомлення № 127
Досвідчений учасник
Нагороди: 4
Рейтинг: 120
Цитата Bandalak ()
З яких це пір в обов'язки вчителя Інформатики входить замовлення атестатів?
Учитель інформатики розробив програмний продукт !  , який з успіхом може потім успішно продавати тим хто займається оформленням атестатів  . :o

Відредаговано: gry - Пт, 12.05.2017, 12:42
volodschool2 Дата: Пт, 12.05.2017, 13:13 | Повідомлення № 128
Досвідчений учасник
Нагороди: 14
Рейтинг: 344
Цитата TYP ()
стосовно інтуітивності інтерфейсу

Проблем із зрозумілістю інтерфейсу не буде, щоправда треба трохи "вилизати" текстові негаразди. Наприклад, помітив очепатку, гляньте на 2:39, там замість "поітм" треба "потім", та і слова "зправа" і "зліва" трохи ріжуть слух україномовному користувачеві. Зрозуміло, що це все дрібниціі і їх легко виправити, головне працездатність продукту, але при умові його комерційного використання бажано не допускати таких шороховатостей.
Ми для школи купляли програму для друку додатків ще в 2012 році, тоді її ціна була 100 грн, на сьогодні требе вже платити 400 грн. Так що Ваш продукт може стати головним конкурентом. От тільки мені все-таки зручніше виставляти оцінки в екселівську таблицю, а потім її імпортувати в програмі для друку додатків. TYP, Ви не задумувались над використанням подібного способу для своєї програми?
TYP Дата: Пт, 12.05.2017, 15:45 | Повідомлення № 129
Прописаний назавжди
Цитата volodschool2 ()
зручніше виставляти оцінки в екселівську таблицю
метод введення реалізований плагіном По зручності майже не відрізняється з Екселем. Імпорт не важкий, але часу для цього року малу. Це одне, а інше те, що декому легше навпаки бачити оцінки лише одного учня, щоб очі помилково не побігли до оцінок іншого
Bandalak Дата: Пт, 12.05.2017, 15:49 | Повідомлення № 130
Лідер форуму
Нагороди: 42
Рейтинг: 265
Цитата gry ()
Учитель інформатики розробив програмний продукт ! , який з успіхом може потім успішно продавати тим хто займається оформленням атестатів .

Молодець!
Я це не врахував. Просто я проти, коли вчителя інформатики заставляють займатися адміністративною роботою безкоштовно!
gry Дата: Пт, 12.05.2017, 17:00 | Повідомлення № 131
Досвідчений учасник
Рейтинг: 120
Цитата Bandalak ()
Я це не врахував. Просто я проти, коли вчителя інформатики заставляють займатися адміністративною роботою безкоштовно!
100 %   
mul44 Дата: Пт, 12.05.2017, 20:00 | Повідомлення № 132
Досвідчений учасник
Рейтинг: 48
Согласен оплатить адекватную цену (обсуждается), за рабочий вариант, посмотрим что получится
TYP Дата: Пт, 12.05.2017, 21:16 | Повідомлення № 133
Прописаний назавжди
Цитата mul44 ()
за рабочий вариант, посмотрим что получится
Працюю як можу :-)
LVV Дата: Сб, 13.05.2017, 15:52 | Повідомлення № 134
Прописаний назавжди
Нагороди: 5
Рейтинг: 127
TYP, цікавий проект!
Вже років з десять допомагаю класним керівникам 9-х і 11-х класів своєї школи друкувати атестати (за спасибі, за відгули, за символічну оплату).
Розпочинав з примітиву, у Word-івськогму документі в режимі написів

Останнім часом використовую Еxcel. (наводжу приклад для того, щоб кожен вчитель інформатики міг зробити подібне для себе) 
Перший аркуш заповнює вчитель. На цьому аркуші враховується все: Прізвища, номери атестатів, стать, предметні оцінки, ДПА/ЗНО, грамоти, факультативи, свідоцтва з відзнакою тощо:

Дугий аркуш книги Excel, формується за даними першого аркуша, але оцінки за допомогою макросу прописуються словами. 

На третьому аркуші методом проб і помилок розставлено межі комірок електронної таблиці так, щоби все відповідало типографському бланку.

Четвертий аркуш відповідає зворотній сторінці додатку 

Як показує практика, навіть одна й та ж типографія щороку по різному друкує блакни свідоцтв. 
Зміщення може складати від половини до кількох міліметрів (не кажучі вже про суттєві нововведення).
А отже стандартна форма минулого року майже гарантовано не підійде до заповнення "свіжих" бланків.
Та навіть особливості шкільного принтера можуть не дозволити ідеально попасти друком на бланк.

До того ж Міністерство дивним чином експериментує, з переведенням 12-бальної оцінки у 200-бальну. Наприклад минулорічна формула, яку я прописував для 200-бальної оцінки в додатках для 11-го класу відрізнялась від формули попередніх років.

Ваша розробка мені дуже подобається.
Добре, що є можливість зміщення кожного окремого напису.
Хотілось би побачити робочий варіант.
Якщо все працюватиме як слід, із задоволенням купимо для школи. 

swetikccc Дата: Сб, 13.05.2017, 16:27 | Повідомлення № 135
Ветеран спілкування
Нагороди: 31
Рейтинг: 387
Цитата LVV ()
Вже років з десять допомагаю класним керівникам 9-х і 11-х класів своєї школи друкувати атестати (за спасибі, за відгули, за символічну оплату).

Також років з десять друкували, поки не загнали всі додатки в брак
Тепер не просять уже. ;)
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.3 Опитування » Програма для друку додатків до дипломів та атестатів (Створимо програму разом)
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2018.