Ср, 22.11.2017, 00:59
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 6 з 11«12456781011»
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.3 Опитування » Програма для друку додатків до дипломів та атестатів (Створимо програму разом)
Програма для друку додатків до дипломів та атестатів
false Дата: Пт, 24.07.2009, 20:11 | Повідомлення № 1
Я тут недавно...
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
Під кінець навчального року у мене вже другий рік поспіль проблема - роздрукувати 150-200 додатків до дипломів та атестатіів для випускників (я працюю в ПТНЗ). Проблема полягає не в тому аби набрати та роздрукувати ці речі, а проблема в часі - його просто немає. На разі зробив макет атестату та диплому в Word і потихеньку руцями набираю. один додаток - 2 хв. Довго. Маю думку створити програму в яку б на початковому етапі забивалися дані про групу, потім потихеньку оціночки, а потім формувалися зведені та додатки. прошу допомогти небайдужих мені. А саме - які детальніші функції ви хотіли б бачити?.

---------------------------------------------
доречі , старими пустографками можу поділитись

[admin]Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: Махновець_Ігор - Нд, 20.01.2013, 01:51
Anna_teacher Дата: Вт, 03.06.2014, 22:53 | Повідомлення № 76
Новий користувач
Доброго вечора, шановні колеги! я бачу ви тут обговорюєте дуже болюче питання - додатки до атестатів та свідоцтв. Я також працюючи в коледжі друкувала додатки до свідоцтв про отримання робітничої професії. але там було простіше я мала в екселі вже готовий шаблон і просто замінювала прізвище та оцінки учня і друкувала. АЛЕ зараз я працюю в інституті і нам потрібно друкувати додатки до дипломів про вищу освіту. терміново керівництво сказало відредагувати чи підігнати шаблон в ворді. я почала редагувати. і вже другу добу немає мені покою. скачуть там данні по всьому ворду як табун коней диких і ніяк їх не приструнити. а як завжди зробити треба терміново. допоможіть будь ласка як простіше та швидше зробити такого шаблона? гадаю що в екселі простіше це зробити буде мабуть. може хоч не так скакатимуть данні. чи може в когось є вже такий шаблон то буду ДУЖЕ ВДЯЧНА ЗА ДОПОМОГУ.
epilorossa Дата: Чт, 10.03.2016, 09:30 | Повідомлення № 77
Новий користувач
Добрий день!
Прошу вашоїдопомоги стосовно друку дипломів. Я працюю у ВУЗі і керівництво поставило
завдання щодо самостійного друку дипломів. Усі дані студентів ми отримуємо за
допомогою експорту с ЕДЕБО у вигляді xml файлу. Що потрібно – привести ці дані
до належного вигляду для обробки та додати їх у форму для друку.

Мій алгоритм дій.
Імпортувати їх до Excel у до табличного вигляду.
Імпортувати цейфайл до Access (чому не відразу – не бачить повної структури при імпорті).
У Word зробитизлиття з цією базою і зробити форму для другу з прив’язкою необхідних змінних
полів.

Збереження цієїформи у форматі PDF.

Але є певніпроблеми.
Чи є надстройкадля Word для пакетного збереження документів одного за одним у PDF форматі, щоб
не клацати вручну кожен диплом?

Як можнаналаштувати, щоб у PDF формат (А4) писались два дипломи на сторінку, оскільки вони
мають формат А5?

Як краще розділитидрук звичайних та червоних дипломів? Зробити ще одну форму у Word на базі вибірки с бази Access за умовами звичайний/чорвоний?

Відредаговано: epilorossa - Чт, 10.03.2016, 09:30
Zelenskiy Дата: Чт, 10.03.2016, 20:30 | Повідомлення № 78
Часто заходить...
Нагороди: 1
Рейтинг: 10
Використовую MS Publisher + VBA. Дані готую в Excel, потім зберігаю книгу в текстовому форматі. Макрос з Publisher читає дані з текстового файлу та заповнює підготовлені на сторінці Publisher текстові поля. Потім відправляю на друк або використовуючи віртуальний принтер зберігаю в PDF.
swetikccc Дата: Чт, 10.03.2016, 21:58 | Повідомлення № 79
Ветеран спілкування
Нагороди: 28
Рейтинг: 370
Цитата epilorossa ()
Імпортувати їх до Excel у до табличного вигляду.
Імпортувати цейфайл до Access (чому не відразу – не бачить повної структури при імпорті).
У Word зробитизлиття з цією базою і зробити форму для другу з прив’язкою необхідних змінних
полів.
Збереження цієїформи у форматі PDF.

Викинути
Цитата epilorossa ()

а У Word зробити злиття з цією базою в Excel
Цитата epilorossa ()
Як можнаналаштувати, щоб у PDF формат (А4) писались два дипломи на сторінку, оскільки вони
мають формат А5?

Найпростіше використати препрінтер наприклад FinePrint
Romek Дата: Ср, 06.04.2016, 09:16 | Повідомлення № 80
Тут живе...
Рейтинг: 8
Можливо, трохи не в тему

У якій програмі цього року вводять заявки на документи по освіту? (у нас тепер у "курс: школа")
novichok Дата: Ср, 06.04.2016, 10:15 | Повідомлення № 81
Прописаний назавжди
Нагороди: 7
Рейтинг: 116
Цитата Romek ()
у нас тепер у "курс: школа")
Нам теж сказали терміново заповнити анкетні дані випускників у "курсі", бо замовлення друкують звідти
ALEKS Дата: Ср, 06.04.2016, 10:53 | Повідомлення № 82
Прописаний назавжди
Нагороди: 2
Рейтинг: 59
Ми теж приводили "курс школа" в терміновому порядку до актуального стану. 
інформація така, що кожна школа сама скоро буде друкувати документи про навчання. Наскільки це реально???
Ktara Дата: Ср, 06.04.2016, 15:40 | Повідомлення № 83
Перспективна вчителька
Нагороди: 36
Рейтинг: 285
Ну у нас нет курса Школа. И был приказ по которому изменили организацию, которая выдавала атестаты. Т.е. в этом году пластика не будет. И медали под большим вопросом. Базу новую надо сделать до 10.04, но....... программы, в которой это надо сделать еще нет. А до 5.04 в этой программе надо зарегистрироваться :)

Сайт новой компании http://diso.gov.ua/

Совсун отметила, что внесение информации в изготовленные бланки будет осуществляться на районном уровне.
Ktara Дата: Ср, 06.04.2016, 15:47 | Повідомлення № 84
Перспективна вчителька
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
НАКАЗ№ 319
від 24 березня 2016 року

Про організаційні заходи, пов’язані із
введенням в дослідну експлуатацію
інформаційно-телекомунікаційної системи
державної наукової установи "Інститут освітньої
аналітики" "Державна інформаційна система освіти"
mul44 Дата: Ср, 06.04.2016, 22:33 | Повідомлення № 85
Наполегливий учасник
Нагороди: 3
Рейтинг: 43
я так понимаю речь идет об этом? https://site.ua/sergii.gorbachov/3419/
Ktara Дата: Чт, 07.04.2016, 07:47 | Повідомлення № 86
Перспективна вчителька
Цитата mul44 ()
я так понимаю речь идет об этом? https://site.ua/sergii.gorbachov/3419/
Примерно. Почему примерно, сейчас объсню. Сергей - хороший журналист, директором школы (пройдя конкурс) он стал недавно. Поэтому во вмногом перегибает палку. НО я, зам директора, тоже сложно понимаю, как это все будет выглять. Пока у нас есть сроки, задания и непонятко как и что делать. А сроки поджимают, как говорится. Печатать действительно будет РУО, как РУО еще и саме не знают и пребывают в шоке. Разработчики этой программы обещали в среду уже предоставить все допуски, но вот я не спросила в среду какого месяца это будет. Так как вчера ничего не изменилось :)
То, что знаю точно. Пластика уже вообще не будет. будет бумажный вариант, как он был раньше. МОН будет утверждать какая там будет информация, а возвращаемся в книжечкам (или что-то в этом роде)
Программа ДОдатки, с помощью которой мы пользовались, обновилась. И теперь там немного другой формат. НО, думаю, что ближе к концу месяца мы точно будем знать в каком виде все это будет.
Пока надл забить базу, так как там теперь будет присваиваться уникальный номер, по которому можно будет проверить выдавался атестат такому ученику или нет. Кто работал в ВУЗе (или слышал) была программа ЕДЕБО ВУЗ, а теперь еще и будет ЕДЕБО школа. Разница в том, что для ВУЗов она платная, для школ - бесплатная. Т.е. будет создана единая база как абитуриентов так и выпускников школу, ПТУ, колледжей :)
ALEKS Дата: Чт, 07.04.2016, 10:35 | Повідомлення № 87
Прописаний назавжди
Нагороди: 2
Рейтинг: 59
Цитата Ktara ()
Разница в том, что для ВУЗов она платная, для школ - бесплатная.
Швидше, для шкіл умовно безкоштовна. так як за неї платять, але не конкретно школи..
mul44 Дата: Чт, 07.04.2016, 11:40 | Повідомлення № 88
Наполегливий учасник
Нагороди: 3
Рейтинг: 43
Цитата ALEKS ()
Швидше, для шкіл умовно безкоштовна. так як за неї платять, але не конкретно школи..
ну как обычно денежку отмывают
Ktara Дата: Чт, 07.04.2016, 13:58 | Повідомлення № 89
Перспективна вчителька
Цитата ALEKS ()
Нет, объявлено однозначно что для системы среднего образования таки бесплатно :)
Romek Дата: Чт, 07.04.2016, 20:16 | Повідомлення № 90
Тут живе...
Рейтинг: 8
Тоді навіщо нам сказали до 10 зпаовнити базу у Курс школа?
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.3 Опитування » Програма для друку додатків до дипломів та атестатів (Створимо програму разом)
Сторінка 6 з 11«12456781011»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.