Вт, 27.06.2017, 01:22
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво
Безлимитный хостинг, бесплатный домен, бесплатный хостинг, Хостинг, dedicated, сервер, хостинг в Европе, хостинг в Германии, выделенный сервер

Сторінка 2 з 11«12341011»
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.3 Опитування » Програма для друку додатків до дипломів та атестатів (Створимо програму разом)
Програма для друку додатків до дипломів та атестатів
false Дата: Пт, 24.07.2009, 21:11 | Повідомлення № 1
Я тут недавно...
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
Під кінець навчального року у мене вже другий рік поспіль проблема - роздрукувати 150-200 додатків до дипломів та атестатіів для випускників (я працюю в ПТНЗ). Проблема полягає не в тому аби набрати та роздрукувати ці речі, а проблема в часі - його просто немає. На разі зробив макет атестату та диплому в Word і потихеньку руцями набираю. один додаток - 2 хв. Довго. Маю думку створити програму в яку б на початковому етапі забивалися дані про групу, потім потихеньку оціночки, а потім формувалися зведені та додатки. прошу допомогти небайдужих мені. А саме - які детальніші функції ви хотіли б бачити?.

---------------------------------------------
доречі , старими пустографками можу поділитись

[admin]Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: Махновець_Ігор - Нд, 20.01.2013, 02:51
sgrecords Дата: Ср, 28.10.2009, 10:01 | Повідомлення № 16
Активний учасник
Нагороди: 2
Рейтинг: 59
Quote (dpi)
Если в ворде, то хотя бы шаблон надо сделать. Но , повторюсь, в таблицах легче.

Естественно, потом был создан шаблон, по специальностям. Остается ввести оценки. С экселем у меня не пошло, например
в ходе выясняется что пропущена строка, начинаешь вставлять, объединять, идет сдвиг всего, что успел сделать... и т.п. А вообще можно и в Paint нарисовать, было бы желание :)
Romek Дата: Пн, 08.02.2010, 17:12 | Повідомлення № 17
Тут живе...
Рейтинг: 8
шаблон легше зробити в настільній видавничій системі, наприклад, quarkxpress, pagemaker чи indesign, (я робив в indesign).
sansanytch Дата: Вт, 16.02.2010, 18:49 | Повідомлення № 18
Новий користувач
Доброго всем дня! почитал Ваши отзывы и удивился!!! какой Word, excel, о чем вы говорите. access хорошо с этой задачей справляется. а если немного поколдовать с delphi то вообще получается неплохой программный продукт. я лично 3 года подряд в мае брался за базу данных на access-е, доводил, совершенствовал, а потом, когда предложили продать, перенес на delphi и продал...пришлось немного поднапрячся но за то в денежном эквиваленте оно того стоило. сделал инсталлятор нехитрую защиту и все - готово!
gon-natalka Дата: Пн, 19.07.2010, 00:40 | Повідомлення № 19
Я тут недавно...
Рейтинг: 1
Да мы тоже с помощью access все делаем
sgrecords Дата: Пн, 19.07.2010, 02:37 | Повідомлення № 20
Активний учасник
Quote (gon-natalka)
Да мы тоже с помощью access все делаем

Вот если бы выложили для форума БД, Вам бы цены не было...
dpi Дата: Пн, 19.07.2010, 08:17 | Повідомлення № 21
Досвідчений вчитель
Нагороди: 1
Рейтинг: 39
Quote (sansanytch)
Доброго всем дня! почитал Ваши отзывы и удивился!!! какой Word, excel, о чем вы говорите. access хорошо с этой задачей справляется. а если немного поколдовать с delphi то вообще получается неплохой программный продукт.

Все совершенно верно, но в excel на все уходит 10 мин моей работы и чуть больше, потом, секретаря. В вашем варианте мне надо дня три пыхтеть, что бы потом было легче секретарю. (Программами не торгую, не люблю послепродажного обслуживания).
serbor Дата: Пн, 19.07.2010, 14:06 | Повідомлення № 22
Наполегливий учасник
Рейтинг: 46
Quote (dpi)
но в excel на все уходит 10 мин моей работы

Я в этом году тоже попробовал эту проблему для своей школы решить.
Если как-нибудь делать, то безусловно это проще всего делать в Excel.
Я решил сделать очень хороший продукт, тогда в Ассеss (я начал делать проект) или в среде программирования (ну я тоже начал делать в Delphi). И как всегда не хватает времени проекты довести до конца. А в Excel можно находу и как-нибудь - сойдет!
GаrDArik Дата: Пт, 23.07.2010, 02:03 | Повідомлення № 23
Прописаний назавжди
Рейтинг: 9
Хто роздруковував дані в додатки для атестатів у школі?
Роскажіть, плз, алгоритм?
Проблема що додатків видається по кількості учнів і як їх не зіпсувати? Адже потім ціла епопея з актами про зіпсовані додатки. Як зробити шоб додаток не "з'їхав" при друкуванні і всі поля точно співпадали?
sgrecords Дата: Пт, 23.07.2010, 02:16 | Повідомлення № 24
Активний учасник
Quote (GаrDArik)
Роскажіть, плз, алгоритм?

Алгорити простий як марлеві тру... Береш додаток, кладеш в принтер, промовляеш Plug and Play і посилаешь попередньо підготовлений і перевірений документ
Quote (GаrDArik)
Як зробити шоб додаток не "з'їхав" при друкуванні і всі поля точно співпадали?

То вже як ваш принтер схоче... А вам слід зробити електр. документ в чому душа забажає, друкуєте на простому листі, прикладуєте до додатка, підходите до вікна і на просвіт перевіряете співпадання. Корегуєте у разі необхідності. Ось такий алгоритм...
Ковальчук_Олександр Дата: Пт, 23.07.2010, 03:31 | Повідомлення № 25
Ветеран спілкування
Нагороди: 17
Рейтинг: 187
Так грамоти постійно друкуємо, а от додатки якось не здогадався, а варто було. Цього року видавав свідоцтва "Оператор комп’ютерного набору" і рука прямо трусилась, щоб не спортити, в результаті всеодно 1 спортив і ще одни ледве виправив більш менш незамітно. На наступний рік швидше всього через принтер пропустю.
GаrDArik Дата: Ср, 04.08.2010, 02:10 | Повідомлення № 26
Прописаний назавжди
а хто друкував додатки - зіпсували багато? чи може, жодного?
swetikccc Дата: Ср, 04.08.2010, 08:21 | Повідомлення № 27
Ветеран спілкування
Нагороди: 23
Рейтинг: 326
Quote (GаrDArik)
а хто друкував додатки - зіпсували багато? чи може, жодного?

Друкував, більше 150 шт.
Quote (Ковальчук_Олександр)
"Оператор комп’ютерного набору"

А ще й оператора друкував. :)
Жодного.
Алгоритм
1 Заносиш данні в excel, перевіряють, переводиш оцінки в текст.
2. Далі майстром в access
3 Підключаю базу до розсилок Ворду.
4 Друкую

Використовую старенький самсунг з вертикальною загрузкою

sansanytch Дата: Чт, 09.09.2010, 21:11 | Повідомлення № 28
Новий користувач
И снова буду отстаивать Аксес
в нашей школе в экселе можно только 9-е классы печатать - там набор предметов у всех одинаковый и то - есть же освобожденные и другие нюансы
А вот в случае с 11-ми - тут сложнее в каждом классе, а их у нас по 3-4 в году, да по 3 профиля и у каждого профиля свои предметы + деление на мальчиков и девочек и тюдю + медалисты, освобожденные - в итоге мне чуть ли не на каждого нужнл лтдельный шаблон, а в аксесе я все намного проще решил, вот и думайте - если у вас 25 выпускников то можно хоть в паинте, а если их в 9-хза 130 и в 11-х за 100 то как?
а прибавьте нововведения этого года типа средний бал по 12бальной - это еще пол беды а по 200 с таблицей соответствия, кто видел тот поймет, а в аксесе у меня за секунду считает...

Додано (09.09.2010, 20:11)
---------------------------------------------

Quote (dpi)
Все совершенно верно, но в excel на все уходит 10 мин моей работы и чуть больше, потом, секретаря.

если писать коряво то и торговать конечно не стоит, а если вы уверены в своих силах и пишете правильно, то "послепродажного обслуживания" можно и избежать, просто правильно проинструктировать ответственного за распечатку человека

Відредаговано: sansanytch - Чт, 09.09.2010, 21:07
offside Дата: Нд, 10.10.2010, 17:36 | Повідомлення № 29
Тут живе...
Нагороди: 1
вдруковую предмети і оцінки в додатки через ворд.
Завжди все нормально.
linafedorova Дата: Пт, 03.06.2011, 02:18 | Повідомлення № 30
Новий користувач
Всі так вихваляються своїми досягненнями,
а хоч би один поділився.
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.3 Опитування » Програма для друку додатків до дипломів та атестатів (Створимо програму разом)
Сторінка 2 з 11«12341011»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.