Ср, 16.08.2017, 20:33
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 11 з 11«1291011
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.3 Опитування » Програма для друку додатків до дипломів та атестатів (Створимо програму разом)
Програма для друку додатків до дипломів та атестатів
false Дата: Пт, 24.07.2009, 21:11 | Повідомлення № 1
Я тут недавно...
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
Під кінець навчального року у мене вже другий рік поспіль проблема - роздрукувати 150-200 додатків до дипломів та атестатіів для випускників (я працюю в ПТНЗ). Проблема полягає не в тому аби набрати та роздрукувати ці речі, а проблема в часі - його просто немає. На разі зробив макет атестату та диплому в Word і потихеньку руцями набираю. один додаток - 2 хв. Довго. Маю думку створити програму в яку б на початковому етапі забивалися дані про групу, потім потихеньку оціночки, а потім формувалися зведені та додатки. прошу допомогти небайдужих мені. А саме - які детальніші функції ви хотіли б бачити?.

---------------------------------------------
доречі , старими пустографками можу поділитись

[admin]Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: Махновець_Ігор - Нд, 20.01.2013, 02:51
TYP Дата: Ср, 17.05.2017, 21:19 | Повідомлення № 151
Прописаний назавжди
Нагороди: 4
Рейтинг: 28
Цитата swetikccc ()
Як це у Вас реалізовано для зручності користувача?
Вибираємо у списку ті, які здають найбільше, а далі той хто здає інший предмет - вручну міняємо на потрібну назву. У демо список предметів які представлено є. Здається на відео яке я давав там є такий приклад
Цитата swetikccc ()
Це вам безкоштовні поради.
Друком додатків займаюсь вже 10 років, якщо не більше. Набивав і я болячки.. тому й пишу під себе :)
LVV Дата: Ср, 17.05.2017, 21:47 | Повідомлення № 152
Прописаний назавжди
Нагороди: 5
Рейтинг: 102
Співчуваю автору корисного проекту.
Після реалізації його задуму усі прокльони за пошкоджені додатки посипляться на голову TYP. :)
TYP Дата: Чт, 18.05.2017, 11:10 | Повідомлення № 153
Прописаний назавжди
Цитата LVV ()
Співчуваю автору корисного проекту.
Після того як зразок підігнаний під додаток (зіпсовано 20 - 30 листків А5) і сформовані малюнки (які вже не редагуються), вони, малюнки, перевіряються КИМ ЗАВГОДНО (зазвичай це роблять Заступник директора і КК), але не мною :) і тільки після цього я ще раз, а може й не раз, переконавшись у ПІДІГНАНОСТІ ШАБЛОНУ кладу ПОШТУЧНО атестати до принтеру.

Оце вам БЕЗКОШТОВНА ПОРАДА :)

Додано (18.05.2017, 00:04)
Програма для імпорту учнів з Курсу Школа готова....
Залишилось дописати код для імпорту..

Додано (18.05.2017, 10:13)
Імпорт учнів також уже існує. Залишилось виставити оцінки.
Скоро все буде готово!

Додано (18.05.2017, 11:10)
Відео  Імпорт учнів з КУРС: Школа

Відредаговано: TYP - Ср, 17.05.2017, 22:04
swetikccc Дата: Чт, 18.05.2017, 11:19 | Повідомлення № 154
Ветеран спілкування
Нагороди: 23
Рейтинг: 336
Цитата TYP ()
Оце вам БЕЗКОШТОВНА ПОРАДА
Якщо мені на базарі дають поради продавці таким чином я просто розвертаюся і іду в інше місце.
Цитата TYP ()
Друком додатків займаюсь вже 10 років, якщо не більше. Набивав і я болячки.. тому й пишу під себе
Потрібно для кінцевого користувача. ;) 
Цитата TYP ()
Після того як зразок підігнаний під додаток (зіпсовано 20 - 30 листків А5) і сформовані малюнки (які вже не редагуються), вони, малюнки, перевіряються КИМ ЗАВГОДНО (зазвичай це роблять Заступник директора і КК), але не мною і тільки після цього я ще раз, а може й не раз, переконавшись у ПІДІГНАНОСТІ ШАБЛОНУ кладу ПОШТУЧНО атестати до принтеру.
В мене навіть підпис був що все вірно.

Хто хоче лишню безкоштовну мороку на голову, то купляємо, будете всерівно більшість роботи робити самі, а не класні керівники.

А так все реалізовано чудово просто відшліфувати 
Цитата TYP ()
Вибираємо у списку ті, які здають найбільше, а далі той хто здає інший предмет - вручну міняємо на потрібну назву. У демо список предметів які представлено є. Здається на відео яке я давав там є такий приклад
Розщкривний набагато зручніший
TYP Дата: Пт, 19.05.2017, 13:59 | Повідомлення № 155
Прописаний назавжди
Цитата swetikccc ()
Хто хоче лишню безкоштовну мороку на голову
Дякую за рекламу, я не пропоную її вчителям інформатики, я інформую Вас і можливо, якщо Вам чи Вашим класним керівникам цікаво - купляємо.
Цитата swetikccc ()
Якщо мені на базарі дають поради продавці таким чином я просто розвертаюся і іду в інше місце.
Попередній Ваш пост здався мені дуже іронічним тому тому я відповів у Вашому дусі.
Цитата swetikccc ()
Розщкривний набагато зручніший
У Європейському і не тільки автопромі є гарна річ: Продають авто. АЛЕ: хочеш склопідіймачі +$, хочеш музику і тд...

Тому ще раз дякую за Ваші поради. Вони враховуются, але ліміт часу... самі розумієте. 
Проект продовжує розвиватись.

Додано (19.05.2017, 13:59)
Тестуємо останню версію. Вона є повною. Оскільки як я й казав, вся система - це фактично один Javascript який і не заховаєш і не захистиш толком тому як кажуть користуйтесь.

Але якщо потрібен буде імпорт з Курс:Школа - ціна залишається тією ж, що й писав 150 грн. 
Для тих хто не проти підтримати проект всі питання в ОП.

novichok Дата: Пт, 19.05.2017, 15:46 | Повідомлення № 156
Прописаний назавжди
Нагороди: 7
Рейтинг: 106
Цитата TYP ()
тому як кажуть користуйтесь
як? чомусь нічого не відкривається....
причину виявив...adblock вимкнув і все гут

Відредаговано: novichok - Пт, 19.05.2017, 15:49
TYP Дата: Пт, 19.05.2017, 15:56 | Повідомлення № 157
Прописаний назавжди
При першому запуску система пропонує Встановити БД. Погоджуйтесь.

Ще раз! Система нічого не зберігає на сервері. Всі дані зберігаються локально у Вашому браузері!

Після встановлення демо-класи краще видалити і створити свої. для кожної паралелі, а потім діло за учнями, а потім за оцінками, а потім за додатками.
Ну і звичайно роздрукувати пробний варіант та підігнати координати рядків.

Відредаговано: TYP - Пт, 19.05.2017, 16:01
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.3 Опитування » Програма для друку додатків до дипломів та атестатів (Створимо програму разом)
Сторінка 11 з 11«1291011
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.