Ср, 24.05.2017, 16:26
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво
Безлимитный хостинг, бесплатный домен, бесплатный хостинг, Хостинг, dedicated, сервер, хостинг в Европе, хостинг в Германии, выделенный сервер

Сторінка 10 з 11«12891011»
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.3 Опитування » Програма для друку додатків до дипломів та атестатів (Створимо програму разом)
Програма для друку додатків до дипломів та атестатів
false Дата: Пт, 24.07.2009, 21:11 | Повідомлення № 1
Я тут недавно...
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
Під кінець навчального року у мене вже другий рік поспіль проблема - роздрукувати 150-200 додатків до дипломів та атестатіів для випускників (я працюю в ПТНЗ). Проблема полягає не в тому аби набрати та роздрукувати ці речі, а проблема в часі - його просто немає. На разі зробив макет атестату та диплому в Word і потихеньку руцями набираю. один додаток - 2 хв. Довго. Маю думку створити програму в яку б на початковому етапі забивалися дані про групу, потім потихеньку оціночки, а потім формувалися зведені та додатки. прошу допомогти небайдужих мені. А саме - які детальніші функції ви хотіли б бачити?.

---------------------------------------------
доречі , старими пустографками можу поділитись

[admin]Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: Махновець_Ігор - Нд, 20.01.2013, 02:51
Пилипчук_О_П Дата: Сб, 13.05.2017, 17:31 | Повідомлення № 136
Ветеран спілкування
Нагороди: 27
Рейтинг: 256
Цитата swetikccc ()
Також років з десять друкували, поки не загнали всі додатки в брак

Чомусь це в людей викликає стрес. Вони часом забувають, що комп'ютер дозволяє псувати папір досить швидко. :)
У нас вручну пишуть...
Ktara Дата: Сб, 13.05.2017, 18:00 | Повідомлення № 137
Перспективна вчителька
Нагороди: 36
Рейтинг: 259
Цитата Пилипчук_О_П ()
Чомусь це в людей викликає стрес. Вони часом забувають, що комп'ютер дозволяє псувати папір досить швидко. У нас вручну пишуть...
У нас не пишут. Бояться. что попортят еще больше :)
TYP Дата: Вт, 16.05.2017, 00:18 | Повідомлення № 138
Прописаний назавжди
Нагороди: 4
Рейтинг: 28
Ну ось таке собі невеличке демо сервісу. Даруйте за деякі помилки, але це лише так би мовити альфа. У ній можна розглянути, що і як.

Деякі пояснення. 
Фактично сервіс - це набір JS скриптів. Тобто все може працювати локально навіть без підключення до мережі Інтернет. 
Середовище тестувалось у Google Chrome. Інші браузери просто не тестував. Часу обмаль... кінець року... :)
Зараз я працюю над проектом наскільки дозволяє час. У повній версії фактично всі пункти працюють.
Збереження даних відбувається в локальному сховищі браузера. НІЯКІ ДАНІ КОРИСТУВАЧІВ сервіс не зберігає для власних потреб!
Власне в цьому є один недолік. Зараз заповнювати БД можна на одному ПК. Фактично зараз залишилось реалізувати імпорт окремих даних (класів) якщо один вчитель заносить дані для одного класу, інший для іншого, а друкувати планується на одному ПК.

Якщо будуть питання пишіть сюди чи на пошту yurchikte@gmail.com

Відредаговано: TYP - Вт, 16.05.2017, 00:26
Ktara Дата: Вт, 16.05.2017, 06:34 | Повідомлення № 139
Перспективна вчителька
Цитата TYP ()
Деякі пояснення. Фактично сервіс - це набір JS скриптів. Тобто все може працювати локально навіть без підключення до мережі Інтернет. 
Середовище тестувалось у Google Chrome. Інші браузери просто не тестував. Часу обмаль... кінець року...
Зараз я працюю над проектом наскільки дозволяє час. У повній версії фактично всі пункти працюють.
Збереження даних відбувається в локальному сховищі браузера. НІЯКІ ДАНІ КОРИСТУВАЧІВ сервіс не зберігає для власних потреб!
Власне в цьому є один недолік. Зараз заповнювати БД можна на одному ПК. Фактично зараз залишилось реалізувати імпорт окремих даних (класів) якщо один вчитель заносить дані для одного класу, інший для іншого, а друкувати планується на одному ПК.

Якщо будуть питання пишіть сюди чи на пошту yurchikte@gmail.com

Если что, то мне нужна такая программа :)
TYP Дата: Вт, 16.05.2017, 08:36 | Повідомлення № 140
Прописаний назавжди
Залишилось скласти ціну...:-) Враховуючи, що захисту від копіювання фактично немає принаймні в тому варіанті, який зараз існує, залишається лише надіятись на доброчесність колег які зацікавлені у подібному проекті.
Поділіться інформацією з колегами, пропонуйте ціну яку Вам було б не шкода пожертвувати за проект. І пишіть, сюди чи на e-mail. Якщо до кінця тижня, навч. року збереться "якась" кількість бажаючих пожертвувати якусь суму грошей я викладу робочий варіант.

Відредаговано: TYP - Вт, 16.05.2017, 08:40
novichok Дата: Вт, 16.05.2017, 08:57 | Повідомлення № 141
Прописаний назавжди
Нагороди: 7
Рейтинг: 92
Цитата TYP ()
Залишилось скласти ціну..
я відправлю пропозицію у всі школи нашого району...але краще б ви самі визначились з ціною
Ktara Дата: Вт, 16.05.2017, 15:45 | Повідомлення № 142
Перспективна вчителька
Цитата TYP ()
Залишилось скласти ціну...:-) Враховуючи, що захисту від копіювання фактично немає принаймні в тому варіанті, який зараз існує, залишається лише надіятись на доброчесність колег які зацікавлені у подібному проекті.Поділіться інформацією з колегами, пропонуйте ціну яку Вам було б не шкода пожертвувати за проект. І пишіть, сюди чи на e-mail. Якщо до кінця тижня, навч. року збереться "якась" кількість бажаючих пожертвувати якусь суму грошей я викладу робочий варіант.

ну лучше выкладывать для скачивания не в теме, а либо на почту, либо в личку. С учетом того, сколько в день регится непонятно кто :) 
Цитата novichok ()
я відправлю пропозицію у всі школи нашого району...але краще б ви самі визначились з ціною
Думаю. действительно- назовите свою цену :)
TYP Дата: Вт, 16.05.2017, 18:11 | Повідомлення № 143
Прописаний назавжди
Цитата Ktara ()
назовите свою цену
Допилюю 9 клас і називаю.
mul44 Дата: Вт, 16.05.2017, 19:34 | Повідомлення № 144
Наполегливий учасник
Нагороди: 2
Рейтинг: 41
Скажем так, я лично мог бы заплатить 50-80 гр, школа могла бы гривен 100-120. Надо будет на работе опробовать приблизительную работу. Спасибо.
novichok Дата: Ср, 17.05.2017, 08:46 | Повідомлення № 145
Прописаний назавжди
Цитата mul44 ()
я лично мог бы заплатить 50-80
я теж оголосив би 30 школам по 50 грн (наприклад)...тому ждемо остаточну ціну...
TYP Дата: Ср, 17.05.2017, 18:36 | Повідомлення № 146
Прописаний назавжди
Нова демо-версія. Додано 9 клас. Вона повністю робоча з маленьким обмеженням. При збереженні зображення БД обнуляється. Тобто за один раз можна зберегти лише одне зображення. Збереження зображення відбувається вручну, правою кнопкою миші по зображенню. Відсутній експорт та імпорт (над імпортом іще працюю..). Все інше наче працює.
Щодо ціни. Враховуючи, що використання даного ПЗ не передбачає щорічної оплати, а лише разову, враховуючи що подібна розробка зараз коштує 20$ я б не відмовився від 150 грн. за користування в межах школи. Погодьтесь на сьогодні це не гроші і час який я витратив на розробку не вимірюється кількома годинами. 

В планах доопрацювати: імпорт класів, якщо дані вносять класні керівники на різних ПК, а друк відбувається на 1 принтері, автоматизація збереження зображень для всього класу чи класів.. Зрештою написання інструкцій, доопрацювання. Взагалі то я починав з веб-версії яку теж дороблю...

До понеділка, якщо ніщо не завадить я готую повну версію. Вона матиме прив’язку до навчального закладу і працюватиме на домені atestat.pp.ua. Хоча ще раз наголошую, що НІЯКІ дані сервер зберігати не буде. Всі дані зберігаються на Вашому ПК. Це я гарантую!

А у зацікавлених є час і можливість  погратись із демкою. Можливо десь знайдеться якийсь баг - повідомляйте!
Додатково контакти

До речі. До нового навчального року планую допиляти свій електронний журнал. Тим хто придбає це ПЗ - скидки на журнал! :)
novichok Дата: Ср, 17.05.2017, 18:57 | Повідомлення № 147
Прописаний назавжди
Цитата TYP ()
я б не відмовився від 150 грн.
цілком прийнятна ціна

Відредаговано: novichok - Ср, 17.05.2017, 18:57
swetikccc Дата: Ср, 17.05.2017, 20:11 | Повідомлення № 148
Ветеран спілкування
Нагороди: 23
Рейтинг: 322
Модернізуйте введення оцінок
При натисненні Ентера автоматичний перехід на інший предмет.

100% списки учнів вже існують, тому потрібен імпорт.

Рахується середній бал?

Якраз і загнав всі додатки в брак через середній бал (не включив один предмет в обрахунок)

Відредаговано: swetikccc - Ср, 17.05.2017, 20:32
TYP Дата: Ср, 17.05.2017, 20:43 | Повідомлення № 149
Прописаний назавжди
Цитата swetikccc ()
Модернізуйте введення оцінокПри натисненні Ентера автоматичний перехід на інший предмет.
це можна..
Цитата swetikccc ()
Рахується середній бал?
звичайно!
Цитата swetikccc ()
100% списки учнів вже існують, тому потрібен імпорт.
імпорт справа хороша - буде програмка на Лазарусі, яка витягне учнів з курсу Школа.
Як результат - ПІБ, стать, і можливо реєстраційний номер, якщо вони у Вас ідуть попорядку зробити можна... А атестат, грамоти і факультативи вручну.

Цитата
буде програмка на Лазарусі
Мабуть цим і треба зайнятись :)

Відредаговано: TYP - Ср, 17.05.2017, 20:44
swetikccc Дата: Ср, 17.05.2017, 21:12 | Повідомлення № 150
Ветеран спілкування
Нагороди: 23
Рейтинг: 322
Цитата TYP ()
це можна..

Це потрібно

Беремо ДПА
1 Здають одинаковий
2 Вибір з двох предметів
3 предмет на вибір учня

Як це у Вас реалізовано для зручності користувача?
У демо щось не працює

Вводити наприклад другий предмет де вибір з двох навіть використовуючи буфер обміну незручно

Імпорт потрібен навіть з звичайного екселівського файлу

Надзвичайно незручна перевірка правильності введення оцінок(зовсім відсутня)
Надзвичайно зручно роздрукувати полотно і перевіряти.

Я роздруковував наприклад і давав перевіряти, якщо отримував добро, то всі атестати в принтер натиснув друк і через пару хвилин всі надруковані.
Коли загнав в брак то також давав полотно, тому з мене як з гусака вода.

Це вам безкоштовні поради. ;)
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.3 Опитування » Програма для друку додатків до дипломів та атестатів (Створимо програму разом)
Сторінка 10 з 11«12891011»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.