Пн, 26.06.2017, 06:26
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво
Безлимитный хостинг, бесплатный домен, бесплатный хостинг, Хостинг, dedicated, сервер, хостинг в Европе, хостинг в Германии, выделенный сервер

Сторінка 1 з 111231011»
Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.3 Опитування » Програма для друку додатків до дипломів та атестатів (Створимо програму разом)
Програма для друку додатків до дипломів та атестатів
false Дата: Пт, 24.07.2009, 21:11 | Повідомлення № 1
Я тут недавно...
Нагороди: 0
Рейтинг: 0
Під кінець навчального року у мене вже другий рік поспіль проблема - роздрукувати 150-200 додатків до дипломів та атестатіів для випускників (я працюю в ПТНЗ). Проблема полягає не в тому аби набрати та роздрукувати ці речі, а проблема в часі - його просто немає. На разі зробив макет атестату та диплому в Word і потихеньку руцями набираю. один додаток - 2 хв. Довго. Маю думку створити програму в яку б на початковому етапі забивалися дані про групу, потім потихеньку оціночки, а потім формувалися зведені та додатки. прошу допомогти небайдужих мені. А саме - які детальніші функції ви хотіли б бачити?.

---------------------------------------------
доречі , старими пустографками можу поділитись

[admin]Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: Махновець_Ігор - Нд, 20.01.2013, 02:51
AAN Дата: Пт, 24.07.2009, 21:44 | Повідомлення № 2
Тут підглядає ...
Нагороди: 2
Рейтинг: 30
Можно это сделать в Accesse. Зачем ещё что-то придумывать?
swetikccc Дата: Пт, 24.07.2009, 21:58 | Повідомлення № 3
Ветеран спілкування
Нагороди: 23
Рейтинг: 326
Мені вистачае розсилок Ворду.
А базу данних що там що в в Вашій програмі заповнювати ручками
Можливо комусь поможе
1 сканую додаток
2 розміщаю за текстом
3 Форматую відповідні поля розсилок
4 І вперед
Головне убрати відскановане не забути ))))
dpi Дата: Сб, 25.07.2009, 07:38 | Повідомлення № 4
Досвідчений вчитель
Нагороди: 1
Рейтинг: 39
Делал в Worde но последние 2 года перешел на Excel, легче подгонять по оригинал.
sgrecords Дата: Пн, 27.07.2009, 12:27 | Повідомлення № 5
Активний учасник
Рейтинг: 59
Есть програмка Додаток до диплому в составе ПО "Деканат". Сам слепил первую сторону додатка в ворде, на вторую терпения не хватило. Но я говорю о вузовском додатке (он отличается от школьного?) А вообще мог бы сделать базу, но на голом энтузиазме вряд ли получится, разве что демо сделать, может кому-то и подойдет. Только надо задачу четко поставить
false Дата: Пн, 27.07.2009, 19:35 | Повідомлення № 6
Я тут недавно...
на мій погляд задача напступна:
програма повинна мати простий інтерфейс насамперед для того щоб кожна секретарка мала можливість з нею працювати
зробити базу учнів/студентів що прийшли навчатися+атрибути група, дата народження, спеціальність
зробити базу учнів/студентів що вже навчаються+атрибути група, дата народження, спеціальність
зробити відмітку про проходження чи непроходження ЗНО (були моменти кили така інфа паотрібна)
база даних загальноосвітніх предметів
база даних спецпредметів предметів
бажано фото
контактна інформація про учня/студента
база дланих викладачів+атрибути
навантаження викладачів
предмети що читає викладач та номер групи

програмка має видавати:
зведену відомість групи № траляля + середній бал
Показувати відмінників Групи №траляля
друкувати додаток до диплома на дві сторони
друкувати додаток атестата на дві сторони
друкувати годинне навантаження на викладачів+ групи що вони читають

Пропозиції?

Комарик Дата: Вт, 28.07.2009, 01:04 | Повідомлення № 7
Прописаний назавжди
Рейтинг: 14
ой. приношу вибачення модераторам...
написав повідомлення не в тому вікні. буває...

Відредаговано: Комарик - Вт, 28.07.2009, 01:06
sgrecords Дата: Сб, 01.08.2009, 17:17 | Повідомлення № 8
Активний учасник
Quote (false)
Пропозиції?

Это уже АИС "Учебная часть" получается. Начинал такое делать, только как всегда для самого себя...
Зачем для додатка нагрузка преподавателей и т.п. ?

Поделитесь вторым листом додатка, у кого есть в ворде

false Дата: Нд, 09.08.2009, 14:55 | Повідомлення № 9
Я тут недавно...
Quote (sgrecords)
Зачем для додатка нагрузка преподавателей и т.п. ?

ну скажим так, ця програма повинна мати елементарну базу даних, що стосуэться групи та викладачів що в ній читають, кількості годин, адже крім друку додатків вона повинна видавати і навантаження на кожного вчителя і траля тапаля...
тобто так це мінімізована АИС

ця програмка повинна сформовувати дані за певним запитом, наприклад вибірка та друк учнів рік народження яких 1993 + шапочка користувача (списки учнів групи №12 що підлягають проходження медогляду)

Andrey123q Дата: Пт, 23.10.2009, 18:38 | Повідомлення № 10
Досвідчений учасник
Нагороди: 3
Рейтинг: 84
В принципе думаю не сложно было бы сделать такую мини программу с БД.
А еще лучше, существовал бы у нас при министерстве отдел, который занимался разработкой ПО для нужд образования, было бы отлично.

У нас в колледже в бухгалтерии, да и у всех остальных, такие примитивные министерские программы используют (15 летней давности), диву даешься - редкий бухгалтер в их настройке разберется.

Відредаговано: Andrey123q - Пт, 23.10.2009, 18:44
sgrecords Дата: Пн, 26.10.2009, 12:55 | Повідомлення № 11
Активний учасник
Quote (Andrey123q)
У нас в колледже...

Тоже работаю в колледже. Andrey123q, скажите, как у вас печатают Додатки до диплому ? Явно не софтом 15-ней давности, т.к. додатки менялись не так давно.
false Дата: Пн, 26.10.2009, 15:19 | Повідомлення № 12
Я тут недавно...
ця проблема зараз не є такою актуальною, як наприклад в кінці року. пробую робити у аксесі, не подобається , є думка спробувати в делфі, цікаво хто і як, на основі чого працює спрут., він мені чимось схожий до того що хочу я
Andrey123q Дата: Пн, 26.10.2009, 19:52 | Повідомлення № 13
Досвідчений учасник
Нагороди: 3
Рейтинг: 84
Quote (sgrecords)
Тоже работаю в колледже. Andrey123q, скажите, как у вас печатают Додатки до диплому ? Явно не софтом 15-ней давности, т.к. додатки менялись не так давно.

:) Дают женщине, которая занимается архивами, плюс секретари, они вручную и пишут. Они жалуются конечно, но скажем я этим заниматься не захотел, администрации тоже все-равно, как делается так и делается. Вот так, без софта и без ПК :)
sgrecords Дата: Вт, 27.10.2009, 11:28 | Повідомлення № 14
Активний учасник
Quote (false)
пробую робити у аксесі, не подобається

Я перепробывал в Excel, Access, но остановился на Word (более точно подобрал высоту, ширину строк, полей). Идеально в СУБД сделать, но там практически на глаз надо выставлять высоту и т.д. Проверять желательно на оригинале, а не на ксерокопии, она не идеальная. А если не требуется хранить оценки каждого студента/ученика в БД, можно и в ворде. Пусть секретари вбивают предметы и т.п. Им за радость, чем в ручную. Сделал 1 сторону, а обратную - лень :)
dpi Дата: Вт, 27.10.2009, 20:50 | Повідомлення № 15
Досвідчений вчитель
Нагороди: 1
Рейтинг: 39
Если в ворде, то хотябы шаблон надо сделать.
Но , повторюсь, в таблицах легче.
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.3 Опитування » Програма для друку додатків до дипломів та атестатів (Створимо програму разом)
Сторінка 1 з 111231011»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.