Сб, 03.12.2016, 02:21
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво
Безлимитный хостинг, бесплатный домен, бесплатный хостинг, Хостинг, dedicated, сервер, хостинг в Европе, хостинг в Германии, выделенный сервер

Сторінка 4 з 4«1234
Модератор форуму: НІКОЛЯ, Ktara, Bandalak, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ VІ: АПАРАТНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ » 6.8 Драйвери, прошивки, інструкції з експлуатації. » Драйвери для ноутбуків
Драйвери для ноутбуків
W-w-W Дата: Нд, 03.01.2010, 23:54 | Повідомлення № 1
Ветеран спілкування
Нагороди: 7
Рейтинг: 187
Прошу в даній темі залишати повідомлення та посилання на драйвери для ноутбуків на яких встановлено Windows ХР та Vista, а також Seven 7

Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!
swetikccc Дата: Ср, 13.05.2015, 09:55 | Повідомлення № 46
Ветеран спілкування
Нагороди: 20
Рейтинг: 241
Цитата bgd ()
Воно то так, частково ви праві, але ви думаєте, що повсякденне форматування диску, навіть швидке, це корисно для ПК??? І навіть частий перезапис таблиці при швидкому форматуванні може призвести до її пошкодження. 

Чим форматування в такому контексті відрізняється від звичайного запису- стирання?
Це аналогічно що флешка витримує 100000 циклів.
Жодна моя флешка від цього не постраждала, я їх то губив, то фізично ламав, самсунг на 128 Мега лежить бо використовувати її..... ;)
bgd Дата: Чт, 14.05.2015, 17:18 | Повідомлення № 47
Досвідчений вчитель
Нагороди: 4
Рейтинг: 50
Цитата swetikccc ()
Чим форматування в такому контексті відрізняється від звичайного запису- стирання? Це аналогічно що флешка витримує 100000 циклів.
Жодна моя флешка від цього не постраждала, я їх то губив, то фізично ламав, самсунг на 128 Мега лежить бо використовувати її.....

Питання цікаве, але суть мого повідомлення була для NataliyG, про встановлення і перевстановлення Віндовс. Його вже потім перекрутили про форматування. Я залишусь при своїй думці всеодно, що, часте переставляння Вінди шкідливе як для пк (ноута) та і диска взагалі (це із власного досвіду).
Шкодить воно чи не шкодить (форматування) спірне питання, варто спитати в розробників файлових систем і дисків. А Взагалі тоді варто подумати, якщо по вашому видалення і форматування однакова річ, чому тоді Майкрософт не записав в контекстному меню правої кнопки миші (Видалити все), а записано Форматировать??
Пилипчук_О_П Дата: Чт, 14.05.2015, 18:12 | Повідомлення № 48
Ветеран спілкування
Нагороди: 18
Рейтинг: 161
Цитата bgd ()
часте переставляння Вінди шкідливе як для пк (ноута) та і диска взагалі (це із власного досвіду).
А що за досвід? Потреба часто переставляти систему могла виникнути, зокрема, тоді коли вінчестер вже "дихає на ладан". От і сплутались причина з наслідком. Не перевстановлення системи "вбило" вінчестер, а навпаки.

З вінчестерами пов'язані ще й деякі інші міфи:

Джерело: http://svv.at.ua/publ/14-1-0-174
gry Дата: Чт, 14.05.2015, 18:15 | Повідомлення № 49
Наполегливий учасник
Нагороди: 2
Рейтинг: 47
Цитата bgd ()
А Взагалі тоді варто подумати, якщо по вашому видалення і форматування однакова річ, чому тоді Майкрософт не записав в контекстному меню правої кнопки миші (Видалити все), а записано Форматировать??
Форматування і Видалення зовсім різні процеси  https://ru.wikipedia.org/wiki....A%D0%B0

1. Форматування - штатний режим роботи будь-якого HDD.  Це не стрес для диска , а нормальний режим роботи. Форматуйте хоч 10 разів на день.
2. Що впливає на довговічність то це якість/виробник, плюс експлуатація (не кидайте жорсткий диск під час роботи + добре охолодження + безперевне живлення під час форматування/розбивки на логічні розділи). 
3. Більш "шкідливою" операцією є "Дефрагментація", так ,як під час цього процесу проходить дуже велика кількість операцій пошуку, перезапису, перерозподілу даних, що змушує головку диска здійснювати багато різких рухів з одного краю  на інший, що спричиняє швидше зношення механізму привода головки. (а тут вже дивимося п.2).
4. Поверхня "сиплеться" -  "биті" сектори з’являються самі по собі, головки під час роботи поверхні не доторкаються,  і знову див. п.2.

МОЯ ДУМКА.

Відредаговано: gry - Чт, 14.05.2015, 18:21
Jokerz Дата: Чт, 14.05.2015, 20:49 | Повідомлення № 50
Хостер
Нагороди: 4
Рейтинг: 63
Цитата gry ()
2. Що впливає на довговічність то це якість/виробник, плюс експлуатація (не кидайте жорсткий диск під час роботи + добре охолодження + безперевне живлення під час форматування/розбивки на логічні розділи).
  не относиться к SSD дискам, там есть ограниченное кол-во процесса записи.
Цитата gry ()
3. Більш "шкідливою" операцією є "Дефрагментація", так ,як під час цього процесу проходить дуже велика кількість операцій пошуку, перезапису, перерозподілу даних, що змушує головку диска здійснювати багато різких рухів з одного краю  на інший, що спричиняє швидше зношення механізму привода головки. (а тут вже дивимося п.2). 4. Поверхня "сиплеться" -  "биті" сектори з’являються самі по собі, головки під час роботи поверхні не доторкаються,  і знову див. п.2.
Согласен но справедливо для SAS. SATA дисков. Для SSD нет необходимости в дефрагментации.
Пилипчук_О_П Дата: Чт, 14.05.2015, 21:06 | Повідомлення № 51
Ветеран спілкування
Нагороди: 18
Рейтинг: 161
Цитата Jokerz ()
не относиться к SSD дискам
Звичайно, щодо SSD має сформуватися дещо інша "ідеологія" користування. До них навіть назва "диск" не підходить, оскільки круглого диска там немає. Немає взагалі рухомих частин (дисків, головок), натомість є мікросхеми пам'яті.
gry Дата: Пт, 15.05.2015, 05:02 | Повідомлення № 52
Наполегливий учасник
Рейтинг: 47
Цитата Jokerz ()
Для SSD нет необходимости в дефрагментации.
Звичайно. Мова йде тільки про IDE/SATA HDD
NataliyG Дата: Нд, 17.05.2015, 09:44 | Повідомлення № 53
Активний учасник
Рейтинг: 37
Цитата mudrak ()
Складається враження, що для забезпечення роботою своїх сервісів виробники намагаються максимально заплутати та ускладнити процес встановлення драйверів на свої ноутбуки.
От тут я просто поставила б лайк! якби була така функція. І я маю таку проблему. Це не ноутбук, а суцільна "кара". То є насправді такий легенький нетбук: жорсткий диск у якого 30ГБ, і все! Тайчпед розбанансовано вкрай, але екран сенсорний то може таке враження складається. ( Драйвер рідний ставиться однак видає ту ж помилку. ОП - 1028. Ось воно чудо: http://zoom.cnews.ru/goods_card/character/191747/asus-eee-pc-t91mt
Що важливо, власник його купив тільки тому, що йому сказали що це планшет-ноутбук 2 в 1, але сенсор тупить. І ще там нетбук було куплено з ОС, але драйверів не було і половини, всі поставилися проблема тільки з  wi-fi. Щодо рідного диску з драйверами- то дисковода нема.)

Відредаговано: NataliyG - Нд, 17.05.2015, 09:45
gu2in Дата: Нд, 17.05.2015, 15:06 | Повідомлення № 54
Досвідчений учасник
Рейтинг: 189
Цитата NataliyG ()
Ось воно чудо:

Для таких пристроїв в першу чергу заходжу на сайт виробника за драйверами: http://www.asus.com/Eee_Family/Eee_PC_T91MT/HelpDesk_Download/
Є і для XP і для Win 7

Цитата NataliyG ()
жорсткий диск у якого 30ГБ, і все!

Звісно, мало, але ж і тип диску - SSD

Цитата NataliyG ()
Щодо рідного диску з драйверами- то дисковода нема.)

Я 2 роки не користувався дисками та дисководами - це вже відходить у минуле... В характеристиках вказано, що є: SD ; MMC, USB 2.0 - 2 x
NataliyG Дата: Нд, 17.05.2015, 17:01 | Повідомлення № 55
Активний учасник
Рейтинг: 37
Цитата gu2in ()
Для таких пристроїв в першу чергу заходжу на сайт виробника за драйверами:
Після встановлення рідного драйвера видає помилку.(
gu2in Дата: Нд, 17.05.2015, 19:43 | Повідомлення № 56
Досвідчений учасник
Рейтинг: 189
Так, я читав.
Я знаю, що іноді бувають "танці з бубнами" з драйверами, особливо, якщо стоїть ОС, яку особисто не ставив. Був випадок з модемом 3G, який не приймав ніякі драйвери. Клієнт поїхав у сервіс - там також усе перепробували та порадили перевстановити ОС. Я поставив перевірену ОС і все стало з першого разу.
Якщо є бажання та час - давайте допоможу через віддалене керування, якщо зможете налаштувати Інтернет на вказаному ноуті.

Відредаговано: gu2in - Нд, 17.05.2015, 19:44
Форум інформатиків » РОЗДІЛ VІ: АПАРАТНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ » 6.8 Драйвери, прошивки, інструкції з експлуатації. » Драйвери для ноутбуків
Сторінка 4 з 4«1234
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2016.