Сб, 23.09.2017, 12:22
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 3 з 4«1234»
Модератор форуму: НІКОЛЯ, Ktara, Bandalak, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ VІ: АПАРАТНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ » 6.8 Драйвери, прошивки, інструкції з експлуатації. » Драйвери для ноутбуків
Драйвери для ноутбуків
W-w-W Дата: Пн, 04.01.2010, 00:54 | Повідомлення № 1
Ветеран спілкування
Нагороди: 10
Рейтинг: 202
Прошу в даній темі залишати повідомлення та посилання на драйвери для ноутбуків на яких встановлено Windows ХР та Vista, а також Seven 7

Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!
sergey1979 Дата: Нд, 10.05.2015, 22:23 | Повідомлення № 31
Прописаний назавжди
Нагороди: 1
Рейтинг: 18
Цитата NataliyG ()
Asus Eee pc t91tm
В інтернеті результат видає не ТМ а МТ. З підтримки видають наступне посилання:

http://dlcdnet.asus.com/pub....7911020
Спробуйте.
NataliyG Дата: Пн, 11.05.2015, 07:10 | Повідомлення № 32
Активний учасник
Нагороди: 2
Рейтинг: 37
Дуже дякую, буду пробувати.
gu2in Дата: Пн, 11.05.2015, 08:17 | Повідомлення № 33
Досвідчений учасник
Нагороди: 7
Рейтинг: 226
Сайт для пошуку по ID: http://devid.info/
NataliyG Дата: Пн, 11.05.2015, 15:27 | Повідомлення № 34
Активний учасник
Нагороди: 2
Рейтинг: 37
Нічого не виходить, по ід теж шукала. Проблема в тому, що в Диспетчері завдань цей драйвер показується не як повністю відсутній (жовтий значок) а просто з жовтим зноком запитання, тобто поставлений з помилкою, і ноутбук не бачить Wi-fi. Тому спробую переставити Віндовс, я чомусь на нього не мажу XP поставити. Але  XP справді потребує менше ресурсу компютера (зокрема якщо менше ОП то при XP компютер буде працювати швидше? )
bgd Дата: Пн, 11.05.2015, 16:12 | Повідомлення № 35
Досвідчений вчитель
Нагороди: 4
Рейтинг: 50
Цитата NataliyG ()
зокрема якщо менше ОП то при XP компютер буде працювати швидше? )
На жаль, не факт. Якщо процесор 64-бітний, то краще ставити і Windows все таки ж 64-бітну.
Хоча і ХР є 64-бітна.

Цитата NataliyG ()
Тому спробую переставити Віндовс
Не сама хороша ідея 150 раз переставляти Windows!!! Так можна і жорсткий через деякий час викинути.

І ще, передивися в Біосі чи включений Wlan (Wi-fi). Може він там вимкнений. А взагалі на сайті підтримки є ж для нього драйвери. Можливо в тебе ще якісь драйвери не встановленні або потребують оновлення!!!
gry Дата: Пн, 11.05.2015, 18:07 | Повідомлення № 36
Досвідчений учасник
Нагороди: 3
Рейтинг: 105
цим граюся
https://www.nnm-club.me/forum....d72f92d
mudrak Дата: Пн, 11.05.2015, 19:36 | Повідомлення № 37
Активний учасник
Рейтинг: 32
Цитата bgd ()
Не сама хороша ідея 150 раз переставляти Windows!!! Так можна і жорсткий через деякий час викинути.
А є залежність між цими "операціями"? Я чомусь думав, що диск для того і призначений, щоб на нього записувати і перезаписувати. А щодо викидання через деякий час, то тут 100% гарантія, навіть якщо операційну ставили лише один раз, perpetum mobile ще не придумали.
А про драйвери для ноутбуків - то тема стає все цікавішою і цікавішою. Складається враження, що для забезпечення роботою своїх сервісів виробники намагаються максимально заплутати та ускладнити процес встановлення драйверів на свої ноутбуки. Я бачив випадки коли пристрій працював через раз, тобто через одне завантаження. Бувало що видалити попередній драйвер було неможливо, а так що система каже "устройство работает нормально", а добитися реальної роботи від "устройства" - фенШУЙ - то кожен тиждень хтось жаліється...так що, format C інколи просто необхідний.

Відредаговано: mudrak - Пн, 11.05.2015, 19:37
volodschool2 Дата: Пн, 11.05.2015, 20:01 | Повідомлення № 38
Досвідчений учасник
Нагороди: 12
Рейтинг: 263
Цитата NataliyG ()
Нічого не виходить, по ід теж шукала
Деякі Асуси дуже люблять перед встановленням драйвера для віфі встановити ASUS Wireless Console. Це така штука, яка висить в треї і дає можливість увімкнути віфі або блутуз. Спробуйте.
Пилипчук_О_П Дата: Пн, 11.05.2015, 22:31 | Повідомлення № 39
Ветеран спілкування
Нагороди: 28
Рейтинг: 309
Цитата mudrak ()
Я чомусь думав, що диск для того і призначений, щоб на нього записувати і перезаписувати.
І я так само думав... Невже помилявся?
Пилипчук_О_П Дата: Пн, 11.05.2015, 22:34 | Повідомлення № 40
Ветеран спілкування
Нагороди: 28
Рейтинг: 309
Цитата mudrak ()
виробники намагаються максимально заплутати та ускладнити процес встановлення драйверів на свої ноутбуки
Не помічав цього з драйверами для HP. Все просто й прозоро.
sergey1979 Дата: Пн, 11.05.2015, 22:48 | Повідомлення № 41
Прописаний назавжди
Нагороди: 1
Рейтинг: 18
Я останнім часом не "парюсь" з дровами. Аби Хоч якось був доступ до мережі (у нетбука  NataliyG є LAN ), а Центр оновлень Windows 7, 8 знаходить зазвичай сам необхідне завантажує. У деяких випадках драйвер висить у списку необов'язкових оновлень.
А можливо десь запилився диск з драйверами, який входить у комплект ?
На твердження чи потрібно міняти ОС: у минулому році принесли ноутбук - з тачпадом працювати було важко(занадто чутливий), думаю завантажу рідні драйвери там будуть розширені налаштування - куди там, не один драйвер з пари нестали на той Леново (Не обнаружен) ... перевстановив 7-ку і вуаля - один з драйверів став.
P.S. На своєму ноутбуці декілька років не перевстановлював 7-ку, у минулому довелося - у треї значок не відображав підключення до мережі, хоча Інтернет був, на той момент нічого не допомогло, усе перерив, не хотів перевстановлювати, але надоїдав невірний статус. Сьогодні теж саме!!! Інший Антивірус допоміг. Схоже Аваст починає занадто пропускати.

Відредаговано: sergey1979 - Пн, 11.05.2015, 23:01
Bandalak Дата: Вт, 12.05.2015, 13:17 | Повідомлення № 42
Лідер форуму
Нагороди: 37
Рейтинг: 247
Так. Останній часом Аваст і Кашпіровський - стали "какою"!
Але гідної заміни їм поки-що підібрати не вдалося.
bgd Дата: Вт, 12.05.2015, 22:02 | Повідомлення № 43
Досвідчений вчитель
Цитата mudrak ()
А є залежність між цими "операціями"? Я чомусь думав, що диск для того і призначений, щоб на нього записувати і перезаписувати. А щодо викидання через деякий час, то тут 100% гарантія, навіть якщо операційну ставили лише один раз, perpetum mobile ще не придумали.

Звичайно, що є. Форматування диска і встановлення Віндовс відрізняється від записування і перезаписування інформації! Інакше навіщо тоді потрібно форматуваня???

Додано (12.05.2015, 22:02)
---------------------------------------------

Цитата Пилипчук_О_П ()
Цитата mudrak ()Я чомусь думав, що диск для того і призначений, щоб на нього записувати і перезаписувати.
І я так само думав... Невже помилявся?

Звичайно, але форматування диска і записування і перезаписування інформації - це різні речі.
mudrak Дата: Ср, 13.05.2015, 08:18 | Повідомлення № 44
Активний учасник
Рейтинг: 32
Цитата bgd ()
Форматування диска і встановлення Віндовс відрізняється від записування і перезаписування інформації!
Форматування не обов'язково має бути глибоким, з семирівневим перезаписом нулями всього диску, швидке форматування це просто перезапис таблиці розміщення файлів, яке нічим не відрізняється від "будденної" роботи диску...а навіть якщо комусь з великого переляку захочеться переформатувати весь диск - це все одно лише перезапис, невже я помиляюся, і диск може крім операції запису, здійснювати якусь іншу дію, шкідливу для свого здоров'я?

Відредаговано: mudrak - Ср, 13.05.2015, 09:24
bgd Дата: Ср, 13.05.2015, 09:25 | Повідомлення № 45
Досвідчений вчитель
Цитата mudrak ()
Форматування не обов'язково має бути глибоким, з семирівневим перезаписом нулями всього диску, швидке форматування це просто перезапис таблиці розміщення файлів,

Воно то так, частково ви праві, але ви думаєте, що повсякденне форматування диску, навіть швидке, це корисно для ПК??? І навіть частий перезапис таблиці при швидкому форматуванні може призвести до її пошкодження. 
В мене були випадки, коли моїм знайомим казали, що Віндовс потрібно перевстановлювати принаймні кожен місяць а то і два рази на місяць, і саме цікаво, що навіть, якщо ПК працює ідеально, всеодно його потрібно перевстановлювати. Вони так і робили дехто. І що ви думаєте, потім приносили і от біда жорсткий диск (навіть в ноутах і майже нових) можна було викидати!!! 

Коли я відповідав NataliyG, я мав на увазі, що не варто Вінду 150 раз на день або місяць зносити, особливо коли погано в цьому орієнтуєшся!!
Форум інформатиків » РОЗДІЛ VІ: АПАРАТНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ » 6.8 Драйвери, прошивки, інструкції з експлуатації. » Драйвери для ноутбуків
Сторінка 3 з 4«1234»
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.