Ср, 20.09.2017, 06:54
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Сторінка 2 з 2«12
Модератор форуму: НІКОЛЯ, Ktara, Bandalak, volevikt 
Форум інформатиків » РОЗДІЛ VІ: АПАРАТНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ » 6.7 Принтери, сканери, MFU. » Очистка принтерів, технічний догляд. (Ваш принтер почав неякісно друкувати? Заходьте сюди.)
Очистка принтерів, технічний догляд.
Ковальчук_Олександр Дата: Ср, 04.06.2008, 22:43 | Повідомлення № 1
Ветеран спілкування
Нагороди: 17
Рейтинг: 192
Розповідати про правильний технічний догляд та методи очистки друкуючих головок принтерів та очистку принтерів, в яких встановлена Система Неперервної Подачі Чорнил (СНПЧ)

Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Lydysya Дата: Пн, 08.03.2010, 13:53 | Повідомлення № 16
Часто заходить...
Нагороди: 0
Рейтинг: 11
Може, в когось була така проблема. Чистила друкуючу голівку Canon Pixma IP2000. Коли поставила її назад у принтер, з'явилось повідомлення "Соответствующаяя печатающая головка не установлена". Я її вже і контакти протирала, і діставала і ставила місце, і катриджи так само, результату ноль. Якщо хтось з таким стикався, відпишіться, будь ласка!
НІКОЛЯ Дата: Пн, 08.03.2010, 14:40 | Повідомлення № 17
Знавець вірусів
Рейтинг: 197
Quote (Lydysya)
Може, в когось була така проблема. Чистила друкуючу голівку Canon Pixma IP2000. Коли поставила її назад у принтер, з'явилось повідомлення "Соответствующаяя печатающая головка не установлена". Я її вже і контакти протирала, і діставала і ставила місце, і катриджи так само, результату ноль. Якщо хтось з таким стикався, відпишіться, будь ласка!

Спробуйте нульнуть прінта.

Для входа в сервисный режим:

1. Выключить принтер.
2. Нажать и удерживая кнопку RESUME, включить принтер кнопкой POWER и удерживать ее.
3. Отпустить кнопку RESUME, а затем нажать и отпустить кнопку RESUME еще 2 раза. (кнопку POWER все еще нужно удерживать нажатой).Все. Теперь Вы в сервисном режиме.

Нажимая кнопку RESUME определенное количество раз, можно выбрать необходимое действие:
(например если нажать кнопку RESUME 4 раза - будет произведен сброс счетчика отработанных чернил - "памперса")
1 нажатие - service/factory test printout, including ink sensor check
2 нажатия - EEPROM info printout
3 нажатия - EEPROM initialization
4 нажатия - Clear the waste-ink counter
5 нажатий - Printer model setting. (more selections beyond this- leave this alone)

После выбора нужной операции необходимо нажать кнопку POWER для завершения действия.
После повторного нажатия кнопки POWER принтер выключится и будет готов к новому включению с уже измененными настройками.

Если печатающая головка принтера вышла из строя, то в сервисном режиме индикатор будет все время мигать и сброс памперса не поможет решить эту проблему.

Або

ОБНУЛЕНИЕ ПРИНТЕРА CANON 2000
Делается это так:
1.Выключаешь принтер
2.Нажимаешь и удерживаешь RESUME
3.Нажимаешь POWER
4.Не отпуская Power отпускаешь и снова два раза нажимаешь
RESUME,и отпускаешь POWER
5.После того как индикатор поморгает ты попадаешь в сервисный режим
6.Нажимаешь RESUME 4 раза (сброс памперса) или 3 раза (сброс EEPROM), при каждом нажатии RESUME индикатор меняет цвет: зеленый-оранжевый
7.Нажимаешь Power. (выполняет сервис-функцию, набранную RESUME )
8.Еще раз POWER - выход из сервисно

Якщо і надалі мигає і не бачить голови спрбуйте головку без картріджів потримати в морозильні камері годину при максимально низькі температурі . Це не жарт.

Lydysya Дата: Пн, 08.03.2010, 16:02 | Повідомлення № 18
Часто заходить...
Quote (НІКОЛЯ)
Якщо і надалі мигає і не бачить голови спрбуйте головку без картріджів потримати в морозильні камері годину при максимально низькі температурі . Це не жарт.

НІКОЛЯ, а після морозилки - чекати, поки загріється, чи зразу ставити в принтер?

Відредаговано: Lydysya - Пн, 08.03.2010, 16:59
НІКОЛЯ Дата: Пн, 08.03.2010, 16:58 | Повідомлення № 19
Знавець вірусів
Quote (Lydysya)
НІКОЛЯ, а після морозилки - чекати, поки загріється, чи зразу ставити в принтер? А витирати потрібно після морозилки?

Чекати зігріву не потрібно ставите картріджі і в прінт.
Lydysya Дата: Пн, 08.03.2010, 17:06 | Повідомлення № 20
Часто заходить...
Я хвилин десять назад дістала з морозилки, на голівці зібрався конденсат. Я витерла, почекала хвилин п'ять і поставила в принтер. Але він і далі її не бачить? Можна ще щось зробити в домашніх умовах, чи вже пора опускати руки?
НІКОЛЯ Дата: Пн, 08.03.2010, 21:21 | Повідомлення № 21
Знавець вірусів
Більше всього що немає контакту щупів прінтера з контактами головки це проблема електроніки. Якщо є ремонтна майстерння занесіть туди ремонт коштуватиме в крайньому разі 20 гр. Проблема проста, і виникає доволі часто, повязана з некоректним відключенням головки.
Є ще варіант спробуйте деінсталювати драйвер прінтера повністю, і перевстановити по новій.
Lydysya Дата: Пн, 08.03.2010, 21:33 | Повідомлення № 22
Часто заходить...
Морозилка не допомогла :(
Буде дуже добре, якщо ви праві і в майстерні її поремонтують, бо я вже в Інтернеті начиталася всякого, майже всі пишуть, що вже можна друкуючу голівку викинути
А що найгірше, то це те, що принтер не мій, я запропонувала подрузі допомогти його прочистити, бо вона ніколи цього не робила, і вийшло точно по тій приказці, що "хотіли як краще, а вийшло як завжди".
А якщо ремонту не підлягає, то прийдеться мені, мабуть, купувати їй новий принтер
НІКОЛЯ Дата: Вт, 09.03.2010, 09:11 | Повідомлення № 23
Знавець вірусів
Quote (Lydysya)
А якщо ремонту не підлягає, то прийдеться мені, мабуть, купувати їй новий принтер

А чому новий купіть Б/У в нас такий можна знайти за 100 - 200 гр в робочому стані. Але я важаю що проблем в вас не буде, і до того щоб купувати не дійде. Цей буде ще працювати.
volodschool2 Дата: Вт, 09.03.2010, 14:42 | Повідомлення № 24
Досвідчений учасник
Нагороди: 12
Рейтинг: 263
Quote (Lydysya)

Спробуйте протерти контакти в самому принтері, можливо там залишилось чорнило. Протирати зручно гумкою, яка прикріплена до простого олівця. Не використовуйте для прочистки металеві предмети!!!!
Подивіться на сам картридж, перевірте, чи не відклеїлася під час протирання плівка з контактами від самого картриджа. Таке буває при дуже інтенсивному протиранні. Такий картридж доведеться викинути.
Lydysya Дата: Сб, 20.03.2010, 00:26 | Повідомлення № 25
Часто заходить...
Quote (volodschool2)
Спробуйте протерти контакти в самому принтері, можливо там залишилось чорнило. Протирати зручно гумкою, яка прикріплена до простого олівця.
Дякую за пораду, я це також робила, але результату - 0.

Завезла тільки що в ремонтну майстерню. Коли почули, в чому проблема, сказали, що це "дуже погано", оглянули друкуючу голівку, ззовні вона виглядає нормально. Після цього погодились взяти в ремонт, але термін визначили 7-10 днів. Так що поки що все в підвішеному стані.
Буду сподіватися на краще, як порадив НІКОЛЯ, але морально готуватися до гіршого. Через цю катавасію все 8 Березня собі зіпсувала.

Додано (19.03.2010, 23:26)
---------------------------------------------
Була сьогодні в ремонтній майстерні і до цих пір не можу прийти в себе. Чекала на різні варіанти - що полагодять друкуючу голівку, що полагодити не зможуть, що проблема в самому принтері і т.д. Але такого!!!
В майстерні мені сказали, що принтер не бачить друкуючу голівку, бо вона "не від нього", а від іншої моделі. На моє питання, як же він з цією голівкою пропрацював 5 років, відповіли, що такого бути не може, і я щось придумую.
Що далі робити, не знаю :(

Відредаговано: Lydysya - Вт, 09.03.2010, 17:55
Комарик Дата: Сб, 20.03.2010, 09:38 | Повідомлення № 26
Прописаний назавжди
Рейтинг: 14
Quote (Lydysya)
відповіли, що такого бути не може, і я щось придумую

а ви не припускаєте можливості, що потрапили на якусь ліву конторку і вони вам навішали макаронів, а самі поміняли працюючі деталі принтера на не працюччі. таке, на жаль, у нас в країні поширене...
mudrak Дата: Сб, 20.03.2010, 11:46 | Повідомлення № 27
Активний учасник
Нагороди: 3
Рейтинг: 32
Quote (grebenchukov)
Там картридж чіпований, може не обнулили?

Quote (bambuchia)
а це обов'язково?вони за це грошей хотіли..

Для першого разу не обов'язково (якщо вас не дратує негативний індикатор), але наступного разу навіть при повному катриджі може нічого не друкувати крім звітів про самотестування. В нашій школі подібне було, мені розповіли, що це пов'язане з тим, що в новому катриджі тонеру половина, а в прошивці лічильник на певну кількість листів як на повний. Тому і виходить - фактично друкувати вже нічим, але "електронний запас ще є" - досипаєте тонер і без проблем "добираєте" максимальну (на думку виробника) кількість листів, потім доведеться "обнуляти", "перешивати" танцювати з програматором і т. д. і т. п.

Форум інформатиків » РОЗДІЛ VІ: АПАРАТНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ » 6.7 Принтери, сканери, MFU. » Очистка принтерів, технічний догляд. (Ваш принтер почав неякісно друкувати? Заходьте сюди.)
Сторінка 2 з 2«12
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2017.