Пн, 20.08.2018, 13:47
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Модератор форуму: НІКОЛЯ, Ktara, Bandalak, volevikt  
Форум інформатиків » РОЗДІЛ VІ: АПАРАТНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ » 6.7 Принтери, сканери, MFU. » Принтери, сканери. (Поділ досвідом про те, які принтери та сканери кращі.)
Принтери, сканери.
Ковальчук_Олександр Дата: Сб, 18.08.2007, 03:56 | Повідомлення № 1
Ветеран спілкування
Нагороди: 18
Рейтинг: 204
Писати тут про те який у вас принтер (в дома чи школі), які моделі та фірми-виробники вам подобаються, проблеми, що виникають при роботі з принтером, сканером, програми для сканування, обслуговування принтерів і т.д.

Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!

Відредаговано: WWW - Ср, 04.06.2008, 02:20
Spirit Дата: Вт, 19.02.2008, 17:42 | Повідомлення № 46
Сис.адмін
Нагороди: 1
Рейтинг: 25
Quote (XXX)
Підкажіть будь ласка Проблема з Canon ip1800 можливо комусь доводилося відмівити
друкуючу головку.

Не сталкивался с проблемой именно в этом принтере, но всё всегда отмывал и отмачивал в теплой воде.

Quote (Sasyk)
Та не варто купувати 3 в одному... Це не кухонний комбайн... І робота в такого пристрою погана...

Не обобщайте! XEROX M15i - супер аппарат, при этом 3 в одном, дуплексная печать, факс, сканирование и автоматическая отправка по эл. почте, адресную книгу подтягивает через протокол LDAP и проблем с ним никаких.

Сейчас начал пользоваться Canon i-SENSYS MF4120 - классно и с картриджами проблем нет, а аппараты Canon i-SENSYS MF4150 еще лучше по функциональности!

badm Дата: Вт, 19.02.2008, 18:49 | Повідомлення № 47
Знаток програмування
Нагороди: 0
Рейтинг: 3
Quote (WWW)
мене на роботі такий самий, пахає по чорному, тільки паливо заливай, дуже зацікавився цим принтером, щоб дома такий самий був, але проблема їх вже давно не випускають, шукав в неті то не найшов, є тільки на території Росії

Згідний на всі 1000% теж удома стоїть зникли на ринку України у кінці 2006 р. Самі найкращі враження. Простий і надійний і дешевий в експлуатаціії, що не можна сказати про нові моделі IP 1200 і т.д.
Yura_Shrol Дата: Ср, 20.02.2008, 03:30 | Повідомлення № 48
Знаток супутникового інету
Нагороди: 2
Рейтинг: 61
Quote (www)
але проблема їх вже давно не випускають, шукав в неті то не найшов

В нас один "шустрік" продавав такого нового за 400 грн. Купили відразу.

Відредаговано: Yura_Shrol - Ср, 20.02.2008, 03:34
W-w-W Дата: Пт, 22.02.2008, 02:34 | Повідомлення № 49

Quote (Yura_Shrol)
В нас один "шустрік" продавав такого нового за 400 грн. Купили відразу.

Шкода, що не я в шустріка купив цей принтер.

Підскажіть, які моделі принтерів є з нових, щоб були надійні і легко заправлялись, маю на увазі без всяких чіпів і других примочок

Yura_Shrol Дата: Сб, 23.02.2008, 00:19 | Повідомлення № 50
Знаток супутникового інету
Нагороди: 2
Рейтинг: 61
Підкажіть хто може?!? В принтері (Кенон ІР1000) після заміни чорнильниці, звичайно не на фірмову, почало синім друкувати з пропусками. При тестуванні певною програмкою виявилося, що всі сопла працюють, але напрям викидання чорнила в різних соплах зміщений (лінії, які відворюються різними соплами розміщені нерівномірно). Ситуація не погіршується і не покращується. Прочистки стандартною процедурою не дають результатів.
Одні спеціалісти кажуть, що частково забиті сопла (можна промити), інші кажуть що вони збиті, і нічого вдіяти вже не можна. Хто може підказати - буду вдячний.
W-w-W Дата: Нд, 24.02.2008, 21:31 | Повідомлення № 51

Одна порада єдина Вам: Поставити оригінальну чорнильницю і здати принтер в сервіс-центр, там зроблять точно, за наявності оригінальних деталей. Самим не раджу ремонтувати, краще хай такі серйозні проблеми вирішать спеціалісти
badm Дата: Пн, 25.02.2008, 12:03 | Повідомлення № 52
Знаток програмування
А калібровка який дає результат? Можливо її потрібно провести заново.

Відредаговано: badm - Пн, 25.02.2008, 13:05
W-w-W Дата: Ср, 27.02.2008, 03:36 | Повідомлення № 53

Quote (badm)
А калібровка який дає результат? Можливо її потрібно провести заново.

Однозначно тут справа не в калібровці, вона ситуацію не виправить. Треба, щоб принтер оглянули в сервіс-центрі
Rus2007 Дата: Ср, 27.02.2008, 11:53 | Повідомлення № 54
Я тут недавно...
Рейтинг: 6
Quote (Ковшун)
Дешевий по ціні принтер - самий дорогий в обслуговуванні!

Цілком підтримую.

На роботі працюю з HP 1022, Canon 810, 1120, MF1230 - заправка 18,50-22,00 грн на 4 тисячі копій. Хоча ці принтери коштують дорого - та заправка дешево. Є ще Samsung ML1210 - про нього можна сказати одне - не подобається він мені: заправляти можна лише 2 рази - далі заміна барабана, довго думає перед початком друку, не завжди забирає папір при двосторонньому друці (або бере по 2 листка). Нещодавно придбали плотер HP DeskJet 90 який друкує на А2 форматі - так заміна картріджів коштує 1300 грн (6 штук). На стуйний Епсон С42 встановили СНПЧ - кльова штука.

На рахунок сканерів - Mustek СU1200 - проблеми з встановленням драйверів (з оригінального диска)

W-w-W Дата: Ср, 27.02.2008, 13:16 | Повідомлення № 55

Quote (Rus2007)
Дешевий по ціні принтер - самий дорогий в обслуговуванні

я в принципі з цим погоджусь
Quote (Rus2007)
На струйний Епсон С42 встановили СНПЧ - кльова штука.

В мене є Епсон С45 на нього теж можна поставити СНПЧ, але скажіть будь ласка, чи не буде проблем з підсиханням друкуючої головки, бо при заміні катриджів, я так зрозумів, що потрапляє часточка повітря з фарбою в катридж, і при роздруку йдуть різні полоси, потім треба щоб він трішки вистоявся, але ж це не робота. Я думаю, що з СНПЧ таких проблем не повинно бути.

Quote (Rus2007)
Є ще Samsung ML1210 - про нього можна сказати одне - не подобається він мені: заправляти можна лише 2 рази - далі заміна барабана, довго думає перед початком друку, не завжди забирає папір при двосторонньому друці (або бере по 2 листка)

Щопрада то правда, в мене таке тоже є чудо
Rus2007 Дата: Ср, 27.02.2008, 13:47 | Повідомлення № 56
Я тут недавно...
Рейтинг: 6
Quote (WWW)
Я думаю, що з СНПЧ таких проблем не повинно бути.

Картріджі підсихають якщо довго не друкувати і на неоригінальних картріджах. Ми друкуємо часто і таких проблем нема,

ssh Дата: Чт, 28.02.2008, 00:07 | Повідомлення № 57
Проф. освоїв фото-від. монтаж
Quote (Sasyk)
Цитата (Ковшун )
В мене в кабінеті стоїть лазерний принтер Samsung ML-1210

Quote (Sasyk)
В мене теж... Але це не "принтер". Я вже 2 рази міняв барабана... І взагалі Samsung випускає "класні" монітори, але принтери не дуже...

В мене теж є в кабінеті Samsung ML-1210. 8 раз заправляв, 1 раз поміняв барабан. В сервісному центрі так і сказали - найгірший лазерний принтер. Зараз отримали з новим класом лазерний принтер КСЕРОК - теж не в захваті. Секретар має НР (дешевий). Дома - Canon ІР3000 - роботою задоволений, хоча жалкую, що не можна встановити на цій моделі СНПЧ. Найбільше подобаються принтери фірми Canon.
Book Дата: Вт, 11.03.2008, 14:54 | Повідомлення № 58
Новий користувач
Рейтинг: 0
Quote (WWW)
Самим не раджу ремонтувати, краще хай такі серйозні проблеми вирішать спеціалісти

інколи на сервіс центрі розводять руками особливо на рахунок "сам собі поремонтую", після свого ремонту вони можуть сказати просто-купуйте новий, могли зрушити або пошкодити друкувальну головку, тим паче він чіпованих, будь-яка заміна чого-небуть я принтер сам починає ругатись.

Додано (11.03.2008, 13:50)
---------------------------------------------

Quote (Yura_Shrol)
В принтері (Кенон ІР1000) після заміни чорнильниці, звичайно не на фірмову

можна спробувати гарно перепрошити...

Додано (11.03.2008, 13:54)
---------------------------------------------

Quote (Spirit)
Не сталкивался с проблемой именно в этом принтере, но всё всегда отмывал и отмачивал в теплой воде.

є спеціальні жидкості для промивки картриджей і друкувальних головок, тим паче вони не дорогі - до 10 грн. а вода сама по собі має не хороші частинки які можуть зашкодити...
nefor83 Дата: Ср, 12.03.2008, 12:45 | Повідомлення № 59
Новий користувач
Щоб промивати друкуючу головку використовую містер мускул для вікон, суперово відмочує. А на рахунок лексмарк і хюлета то в мене бу лекс Z25 - видрукував банку чорного, і після цього я його ще продав знайомому, за його словами він друкує і до нині а це вже 4,5 роки!!! HP 2360 купив рівно рік тому, прекрасний апарат головне навчитись обслуговувати картриджі, тепер всім рукомендую, правда новішу модель 2460 (різниця в дизайні корпуса і драйверах)
igor Дата: Чт, 13.03.2008, 02:01 | Повідомлення № 60
Новий користувач
У моїй практиці Samsung найбільше витримав до заміни барабана 7 заправок, проблема що їх потрібно розчіповувати, а найбільше витримали HP-5L та HP-5, привіз з Європи б/в і заправляв більше 10 разів! Багато залежить від користувача та як їх запрвляти, а також бумага має вплив. З нових лазерних краще брати Canon або HP.
Форум інформатиків » РОЗДІЛ VІ: АПАРАТНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ » 6.7 Принтери, сканери, MFU. » Принтери, сканери. (Поділ досвідом про те, які принтери та сканери кращі.)
Пошук:

© Форум інформатиків України, 2007-2018.